Sayfa 3001 Toplam 3105 Sayfadan BirinciBirinci ... 2001 2501 2901 2951 2991 2999 3000 3001 3002 3003 3011 3051 3101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77612 adet sonuctan sayfa basi 75,001 ile 75,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Forma Sponsorlarımız; Macron, Nike, Puma, Kappa, Adidas ve Ürünleri

Nereden
    İstanbul

Bu sene siyah formaya hiç gerek yoktu. Geçen seneki formayı kullanıyoruz gibi görünüyor maç izlerken.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Fenerbahçe'nin formalarındaki armaları kim yapıyor acaba, bu kadar kaliteli yapıştırma arma şu ana kadar görmedim. Keşke bizimkiler de armaları böyle yapsa.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu renklere sahip olup bu modeli klasik formamız haline sokamamak nasıl bir öngörüsüzlük

Renklerimiz zor renkler her modele gitmiyor, yakışan model de belli

Nereden
    Afrika Diğer

Bu formaya bayıldım. Gördüğüm yerde alacağım.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Bordo Mavi renklerimizle bütün formalar içinde formamız hemen seçilip görülmeliydi oysa.
    Bu sezonki formalar ile ilgili değerlendirmeleriniz nelerdir?
    Hem bizim formalar hem de diğer takım formalarını hem tasarım hem set anlamında yorumlarsak neler söylersiniz?

Her sezon forma seti ve modellerle ilgili istek ve yorumlarımızı yazıp çiziyoruz ama bir türlü tam istediğimiz seti yakalayamadık.

Aston Villa tarzı diye renklerinden dolayı algıda seçicilik yaptığımız parçalı modeli çubuklu forma gibi klasik formalarımız arasında yer almalı. Üçüncü alternatif renk her sezon yine belli bir renk skalasında kalmak şartı ile her sezon değişebilir. Beyaz içinde bordo mavi renklerle alternatif forma olarak her zaman iş görür.

Geçen sezon gri giymişken ve ligde bu kadar siyah düşkünü takım varken, üstelik asıl renklerimizde olması gerekirken yine fanteziye kaçtığımız bir sezonda, koyu gri forma gereksizdi. Tasarım simetri sorunları olan bir forma oldu.
    Geçen sezonki Keşan desenli forma fikir olarak güzel kumaş olarak çok kötüydü.

Çubuklu forma asıl renklerimizde çok daha güzel duracakken böyle bir tercih kendi renklerimizi sahada göremediğimiz bir sezon yaşamamıza neden oldu. Forma setinde modellerin birbiri ile uyumu, şort, çorap değişimi gibi esnekliklere açık olmasını beklerim. Modeller belirlenirken şampiyonluk ve kupa sonrası gelecek Türk bayrağı formanın neresine gelecek baştan belirlenmeli ve modeller ona göre seçilmeli. Formaların yaka modelleri de yine taraftar beklentilerine uygun ve set içinde uyumlu olmalı. Forma kumaşındaki detay olayı güzeldi ama tanıtım sırasında bu detayları göremedik. Abdülkadir'i çok severim keza Uğurcan'ı da öyle ama forma tanıtımında takımın en kısası ve en uzununu kullanmak yerine daha ortalama futbolcular modellik yapmalı. TS Club mankenleri de çekimlerde mesela kıllı bacaklı pozlar değil daha hayatın içinde pozlar vermeli. Taraftar formayı sadece Halısaha maçında veya maç izlerken giymiyor, sokakta da bir moda parçası artık. Öyle moda haline geldi ki markalar artık hedef kitlesine kadınları da koydu ve onlara özel kesim formalar üretiyor.

Bu sezonun başarısı anteraman ürünlerinin renk ve model çeşitliliğindeki cesur tavır. Hele VESTEL servis elemanı gibi kocaman VESTEL yazısı olmayan ürünler görüntü ve kalite olarak formaların çok çok önünde.

Yeri gelmişken forma sponsorumuz Vestel geçen sezon logosunu olması gerektiği gibi kullanıyordu (Macron logosu ve Trabzonspor armasını taşmıyordu) Bu sezon kocaman yazmaları onları estetik yapmıyor. Sponsor logoları, forma numaraları da forma tasarımının bir parçası. Grafik tasarımcısı ve marka konumlandırma danışmanlık, tasarım işiyle uğraşan biri olarak uyarayım: logonuz tasarımın içinde olması gerektiğinden daha büyük kullanılıyorsa daha okunaklı ve güzel durmuyor. Böyle kullanımlar marka kompleksi olarak görülüyor. Markana güveniyorsan duyur, bağırma.

Hepimiz Trabzonspor için en iyisini ve en güzelini istiyoruz. Bu sezonki forma modelleri ile ilgili neler düşünüyorsunuz. Macron ile devam etmezsek hangi marka olsun istersiniz?
    Konu a f s tarafından (05.10.2020 Saat 22:59 ) değiştirilmiştir.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beyaz forma pişmanlıktır. Kulüp amblemlerini çıkar kimin forması bulana ödül verilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Beğendiğiniz en iyi iç saha, deplasman ve alternatif formasını 1, 2, 3 olarak sıralarsanız neler çıkar bakalım.

En iyi iç saha:
    1- Gençlerbirliği
    2- Trabzonspor
    3- Galatasaray

En iyi deplasman forması
    1- Galatasaray
    2- Trabzonspor
    3- Kasımpaşa

En iyi alternatif forma
    1- Beşiktaş
    2- Trabzonspor
    3- Fenerbahçe

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyaz forma pişmanlıktır. Kulüp amblemlerini çıkar kimin forması bulana ödül verilir.
    aynen kardeşim bizim bu beyaz formadaki ısrarı anlamıyorum ya onlarca renk var neden hep beyaz.

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı a f s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beğendiğiniz en iyi iç saha, deplasman ve alternatif formasını 1, 2, 3 olarak sıralarsanız neler çıkar bakalım.

En iyi iç saha:
    1- Gençlerbirliği
    2- Trabzonspor
    3- Galatasaray

En iyi deplasman forması
    1- Galatasaray
    2- Trabzonspor
    3- Kasımpaşa

En iyi alternatif forma
    1- Beşiktaş
    2- Trabzonspor
    3- Fenerbahçe
    En iyi iç saha forması:

1 - MKE Ankaragücü
    2 - Trabzonspor
    3 - Fatih Karagümrük

En iyi deplasman forması:

1 - Fenerbahçe
    2 - İstanbul Başakşehir FK
    3 - Alanyaspor

En iyi alternatif forma:

1 - Gençlerbirliği
    2 - Trabzonspor
    3 - Konyaspor

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kayserinin dağ yükseltili forması ne öyle ya kimin aklına gelmiş yeni fark ettim

Nereden
    Trabzon

Bence senenin macron forması

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En iyi iç saha ;

1-Trabzonspor
    2-Sivasspor(forma-şort-konç uyumu çok daha başarılı)
    3-Beşiktaş

En iyi deplasman ;

1-Başakşehir
    2-Gençlerbirliği
    3-Fenerbahçe

En iyi alternatif ;

1-Trabzonspor
    2-Fenerbahçe
    3-Beşiktaş/Antalyaspor/Başakşehir

Hayal kırıklığı :Trabzonspor deplasman forması
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En iyi iç saha ;

1-Trabzonspor
    2-Sivasspor(forma-şort-konç uyumu çok daha başarılı)
    3-Beşiktaş

En iyi deplasman ;

1-Başakşehir
    2-Gençlerbirliği
    3-Fenerbahçe

En iyi alternatif ;

1-Trabzonspor
    2-Fenerbahçe
    3-Beşiktaş/Antalyaspor/Başakşehir

Hayal kırıklığı :Trabzonspor deplasman forması
    TS iç saha derken çubukluyu mu diyorsun?
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TS iç saha derken çubukluyu mu diyorsun?
    Evet
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    İstanbul

Şu renklere sahip olup bu modeli klasik formamız haline sokamamak nasıl bir öngörüsüzlük

Renklerimiz zor renkler her modele gitmiyor, yakışan model de belli

Kaldı ki tarihimizin ilk forması. En son Colman ve Selçuk'un geldiği 2008-2009 sezonunda giymiştik bu formayı, reklamı da Avea idi.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Nereden
    Almanya

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen, dis sah formaları bakıyorum, süper ligde 15 tane beyaz forma var

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Puma tasarımları şort uzunlukları hariç o yıllara göre iyi tasarımlarmış. Görüntü 1977 Puma kataloğundan

Sürekli sponsor değişince ne renk skalası kalıyor ne forma tarzı. Avrupadaki gelenek ve tasarım anlayışı olmayınca mehter marşı gibi forma konusnda iki ileri bir geri yapıp duruyoruz.
    Avrupa kulüpleri sponsor değiştirse bile kendi geleneklerini geliştirerek sürdürüyorlar. Bizim tarihimize baktığımızda ise sürekli dağınıklıkla dolu.

Arka sayfada kalan ankete pek katılan olmadı.

Nereden
    İstanbul

Puma tasarımları şort uzunlukları hariç o yıllara göre iyi tasarımlarmış. Görüntü 1977 Puma kataloğundan

Sürekli sponsor değişince ne renk skalası kalıyor ne forma tarzı. Avrupadaki gelenek ve tasarım anlayışı olmayınca mehter marşı gibi forma konusnda iki ileri bir geri yapıp duruyoruz.
    Avrupa kulüpleri sponsor değiştirse bile kendi geleneklerini geliştirerek sürdürüyorlar. Bizim tarihimize baktığımızda ise sürekli dağınıklıkla dolu.

Arka sayfada kalan ankete pek katılan olmadı.
    Aston villa, West ham united gibi takımlarla aynı renklere sahip olmamıza rağmen, bu takımlarda her yıl olmasa bile 2 yılda bir forma tedarikçi firması değişiyor ama ne hikmet ise anlayış ve renk tonları asla değişmiyor. Onların renk kodları belli değil mi? Çok mu zor? Bizim takımın renk kodlarını bilen yönetim olduğunu da sanmıyorum. Gitsin o klüplerden alsınlar. Bir tane klasik gövdesi bordo kolları mavi şeklinde modern forma yaptırsınlar. En azından bir tane klasik forma için masraftan kaçınmasınlar.

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben bu sezonki forma setimizin Nike tişörtleri giydiğimiz sene kadar olmasa da epey klötü olduğu kanısındayım. Çubuklu formada kendi renklerimizi kullansaydık çok iyi bir görüntü yakalayacaktık. Diğer ikisi için de renklerimizden farklı olarak beyaz - koyu gri (belki siyah) giymek mantıklı olmadı. Bunun bir tanesi düz açık mavi veya düz bordo olabilirdi. 2 alternatif forma giymek doğru değil. Beyaz tercih edilebilir bir renk olsa da neredeyse 15 takımın beyaz giydiği sezonda alternatif olarak beyazı seçmezdim ben açıkçası.

Aston villa tarzı parçalı giysek çok hoş olur da onu yapamıyorsak da en azından kendi renklerimizde çubuklu kullanalım. Manken seçimi konusunda bu seneki durum felaket. Bir çorap giydirmek bu kadar zor olmamalı.

Diğer takımları incelersek bana göre en düzgün set fenerbahçede. 1.formaları klasik çubuklu, diğer ikisi de kendi renklerinde alternatif formalar. Abartıya kaçan tasarımları yok gs gibi. Bunun dışında düzgün bir set oluşturabilen bir konya görüyorum. Karagümrük desenleriyle diğer formalardan ayrışıyor. Rize, denizli, kayseri iç saha formaları Nike'ın kulüplere verdiği değeri gösteriyor. Adidas kullanan beşiktaş ve fenerin formaları diğerlerine göre daha dikkat çekici bence. Adidas konusunda görüşüm çok olumsuz değil. Hem renklerimiz de kataloglarında var diye yorumlar yazılmıştı. Kendi renklerimizi kullandığımız ve abartıya kaçmadan diğer takımlardan farklılaştığımız formalar göreceksek marka çok fark etmiyor benim için. Kumaş keşke daha kaliteli olsa ama maddi durumu düşününce alternatif pek yok gibi.

Bordo Mavi renklerimizle bütün formalar içinde formamız hemen seçilip görülmeliydi oysa.
    Bu sezonki formalar ile ilgili değerlendirmeleriniz nelerdir?
    Hem bizim formalar hem de diğer takım formalarını hem tasarım hem set anlamında yorumlarsak neler söylersiniz?

Her sezon forma seti ve modellerle ilgili istek ve yorumlarımızı yazıp çiziyoruz ama bir türlü tam istediğimiz seti yakalayamadık.

Aston Villa tarzı diye renklerinden dolayı algıda seçicilik yaptığımız parçalı modeli çubuklu forma gibi klasik formalarımız arasında yer almalı. Üçüncü alternatif renk her sezon yine belli bir renk skalasında kalmak şartı ile her sezon değişebilir. Beyaz içinde bordo mavi renklerle alternatif forma olarak her zaman iş görür.

Geçen sezon gri giymişken ve ligde bu kadar siyah düşkünü takım varken, üstelik asıl renklerimizde olması gerekirken yine fanteziye kaçtığımız bir sezonda, koyu gri forma gereksizdi. Tasarım simetri sorunları olan bir forma oldu.
    Geçen sezonki Keşan desenli forma fikir olarak güzel kumaş olarak çok kötüydü.

Çubuklu forma asıl renklerimizde çok daha güzel duracakken böyle bir tercih kendi renklerimizi sahada göremediğimiz bir sezon yaşamamıza neden oldu. Forma setinde modellerin birbiri ile uyumu, şort, çorap değişimi gibi esnekliklere açık olmasını beklerim. Modeller belirlenirken şampiyonluk ve kupa sonrası gelecek Türk bayrağı formanın neresine gelecek baştan belirlenmeli ve modeller ona göre seçilmeli. Formaların yaka modelleri de yine taraftar beklentilerine uygun ve set içinde uyumlu olmalı. Forma kumaşındaki detay olayı güzeldi ama tanıtım sırasında bu detayları göremedik. Abdülkadir'i çok severim keza Uğurcan'ı da öyle ama forma tanıtımında takımın en kısası ve en uzununu kullanmak yerine daha ortalama futbolcular modellik yapmalı. TS Club mankenleri de çekimlerde mesela kıllı bacaklı pozlar değil daha hayatın içinde pozlar vermeli. Taraftar formayı sadece Halısaha maçında veya maç izlerken giymiyor, sokakta da bir moda parçası artık. Öyle moda haline geldi ki markalar artık hedef kitlesine kadınları da koydu ve onlara özel kesim formalar üretiyor.

Bu sezonun başarısı anteraman ürünlerinin renk ve model çeşitliliğindeki cesur tavır. Hele VESTEL servis elemanı gibi kocaman VESTEL yazısı olmayan ürünler görüntü ve kalite olarak formaların çok çok önünde.

Yeri gelmişken forma sponsorumuz Vestel geçen sezon logosunu olması gerektiği gibi kullanıyordu (Macron logosu ve Trabzonspor armasını taşmıyordu) Bu sezon kocaman yazmaları onları estetik yapmıyor. Sponsor logoları, forma numaraları da forma tasarımının bir parçası. Grafik tasarımcısı ve marka konumlandırma danışmanlık, tasarım işiyle uğraşan biri olarak uyarayım: logonuz tasarımın içinde olması gerektiğinden daha büyük kullanılıyorsa daha okunaklı ve güzel durmuyor. Böyle kullanımlar marka kompleksi olarak görülüyor. Markana güveniyorsan duyur, bağırma.

Hepimiz Trabzonspor için en iyisini ve en güzelini istiyoruz. Bu sezonki forma modelleri ile ilgili neler düşünüyorsunuz. Macron ile devam etmezsek hangi marka olsun istersiniz?
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Macron ile yola devam edilmeyecekse şimdiden bir sponsor bulunmalı, yoksa seneye yine katalog formalarını giyeriz.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

güzel bir sponsorla çalışmak her zaman klübe exsra para geliri yolunu açmak demektir yeni sezonda sponsor kim olursa olsun bizim yapmamız gereken en önemli hamle şu beyaz forma olayından kendimizi sıyırmak olmalıdır ligde 14 takımın alternatif rengi beyaz bence bu beyaz forma işinden biran önce vazgeçmeliyiz.

Ozan Gözaçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel bir sponsorla çalışmak her zaman klübe exsra para geliri yolunu açmak demektir yeni sezonda sponsor kim olursa olsun bizim yapmamız gereken en önemli hamle şu beyaz forma olayından kendimizi sıyırmak olmalıdır ligde 14 takımın alternatif rengi beyaz bence bu beyaz forma işinden biran önce vazgeçmeliyiz.
    illede açık renk olacaksa full mavi bir set daha güzel olacaktır. hatta turkuaza çalan bir renk bile olabilir .
    Biz Trabzonsporluluğu Sizden Öğrenecek Değiliz...

Koksalbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Siyah formadan almayı düşünüyorum normal bedenim L 1.76 boy 80 kiloyum xl mi almam gerek üzerime yapışsın istemiyorum

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Koksalbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyah formadan almayı düşünüyorum normal bedenim L 1.76 boy 80 kiloyum xl mi almam gerek üzerime yapışsın istemiyorum
    Ben de senle aynıyım hemen hemen ama M giyerim hep, bol sevmem. Önceki seneler hep M beden alırdım tam olurdu, bu seneki gri formayı da M beden aldım ve çok dar oldu.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 5 misafir)