Sayfa 2978 Toplam 3105 Sayfadan BirinciBirinci ... 1978 2478 2878 2928 2968 2976 2977 2978 2979 2980 2988 3028 3078 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77612 adet sonuctan sayfa basi 74,426 ile 74,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Forma Sponsorlarımız; Macron, Nike, Puma, Kappa, Adidas ve Ürünleri

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Macron ile devam edilmeli.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Erkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sadettin_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesanlinin devamı ama bir önceki yılki siyah formayida andıran bir karışım geliyor .
    Kaynak : TSerdarx radyo yayini
    Kesanin siyaha daha cok yakisacagini dusunmustum gecen sene insallah bakalm
    Yeni transfer bekleniyor heralde tantm icin

Nereden
    Almanya

Alıntı İ. SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Macron ile devam edilmeli.

katiliyorum.

1.Forma Yönetim seciyor
    2. Formayi yönetim seciyor
    3. Forma her zaman özel tek bize yapiliyor !!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Formaların hepsinin aynı anda tanıtılmamasını doğru buluyorum. Hangi formayı yaparsanız yapın taraftarın belli bir bölümünün tepkisi olacaktır, formalar takımla buluşunca ve başarı gelince taraftar ısınır.
    Yeni forma yeni heyecan ve yeni umutlar demektir. Son formanın üretim aşaması daha uzun sürüyor olabilir. Yeni formayı yeni transferlerle duyurmak daha çekici gelecektir.

Formanın kumaş detaylarını gösteremedikleri alelacele fotoğraflar yerine daha profesyonel fotoğraf çekimleri yapabilmek için biraz daha zaman kazanmak demek ayrıca. İlk heyecanla çubuklu veya beyaz alanlara daha cazip gelecek bir alternatif üçüncüsü çıksın öyle karar vereyim diyenlere seçenek olmuş olur.

Transfer gibi düşünün ilk gün alel acele transfer yerine yerinde doğru transferi tercih ederim.

İHO döneminde üç çizgi üç forma mottosunda olan Adidas'a 4 forma yaptırmaya çalışmıştık. Üstelik o özel(!) formaları da burada paylaşmıştım. Adidas Fener ve Beşiktaş ile mali konularda sorunlar yaşıyor. Antreman ürünlerinden formaya kadar fazlasıyla klasik çizgiler taşıyor, bizim takımın ruhu ile örtüşen bir yanı yok. Puma'nın yırtılan forma haberlerinden sonra ona da pek sıcak bakamıyorum.

Macron'un grafik tasarımcı olarak beni rahatsız eden kısmı logosuydu onu da geçen sene güncellediler ve modern bir yüze kavuştu. Şu ortamda Macron bizim için en iyi tercih bana göre. Sözleşme uzatılabilir. Kumaş tercihleri tamamen ekonomik. Önerim futbolcuların daha kaliteli kumaş giyebilmeleri ve opsiyon olarak satışa çıkması

Yeni sezondaki idman ürünlerinin kalitesi, çeşitliliği ve en soldaki yeşil hariç renk kullanımları cesur ve yenilikçi. Vestel yazılmamış halleri alınır. Çocuk versiyonlarının olması da avantaj.

Şortlardaki renklerden anladığım kadarı ile çubuklu formayı beyaz şort ile de giyebileceğiz. Formayı güzel gösteren biraz da içindeki futbolcu, o futbolcu Trabzonspor ruhunu temsil edebiliyor hele de başarı geliyorsa gözümüze daha da güzel görünüyor.

Forma halıda başka, Sosa'da başka duruyor.

Bekleyelim görelim.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Her şey tam Trabzonspor'da olması gerektiği gibi oluyor. Buna göre alternatif formanın da ağzımızı açık bırakması gerekiyor.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Herkese ayrı forma yapıyor adamlar zaten bize 'özel' bir durum yok aslında. Sponsordan ziyade kulubün ne istediği ve neyi tercih ettiği önemli. Bu sezon daha koyu mavi tercih edilmiş, taraftar da haklı olarak üç formanın en az birinin kendi renklerimizde olmasını istiyor.
    Özel forma renklerimizi güzel gösterecek doğru forma modelini bulmak doku desen gibi bizden izler eklemek bir de nefes alabilen kumaşlarla makul fiyat taraftarın istediği.

Nereden
    Afrika Diğer

Adidas son tercih olmalı. Sakın ola böyle bir anlaşma olmasın.

Nereden
    İstanbul

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adidas son tercih olmalı. Sakın ola böyle bir anlaşma olmasın.
    tamda öyle olur kesin sivasla kayseriyle aynı formaları giyeriz yıllarca. nikedan adidastan falan uzaklaşmak lazım

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

İHO döneminde bu formalara ek olarak neon mavisi üç çizgisi olan siyah forma önerilmişti. Nike ile olan sözleşme sürerken Adidas ile görüşme yapılıp 4 forma talep edilince süreç tıkanmıştı. Adidas Golf Passat gibi kasada fazla değişiklik yapmadan formalar üretiyor. Geçen sezon ve bu sezon yaptığı doksanlara göndermede bulunan yakaları da kötü duruyor. O yakalı formaların çoğunda sponsor logosu ve armalar olması gereken yerden daha aşağıda konumlanıyor. Sürekli forma sponsoru değiştirmeyi doğru bulmuyorum. Her markanın bordosu mavisi kendine özgü, kalıplar, kesimler, kumaş kaliteleri değişiyor. Adidas'ın antreman ürünlerinde klasik katalog ürünü verdiğini de hatırlatmış olayım.

Bu ekonomik krizde İstanbul takımları Adidas ve Nike ile ilgili ödeme sıkıntıları yaşarken Macron'a geçiş yapmak iyi olmuş. Kumaş kalitesi tercihi ekonomik belli ki.

Tam bir şeyler yoluna giriyor, sonra tekrar başa sarmaya gerek yok; hatalardan arınarak ilerleyelim bir kere de.
    Konu a f s tarafından (07.08.2020 Saat 16:49 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Sponsoru olduğu takımların formalarını tanıtırken Trabzonspor'un formalarını hala paylaşmamış olması ve kupayı tebrik etmesi
    Konu a f s tarafından (07.08.2020 Saat 16:55 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Eskiden Chealse ne yaparsa ondan uyarlama yaparlardı Şimdi Real Madrid'den uyarlıyorlar.

ufo9561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Geçen Nike mağazasına gittim. Paris’te yaşıyorum. Adamlar iki çeşit forma satıyor, biri 90€ normal standart bir forma, kumaşında pek fazla özelliği olmayan, diğeri ise 140€ ama kumaşı incecik ve neredeyse her yerinde delikler var formanın nefes alabilmesi için. Büyük bir ihtimalle futbolcuların giydiği formadır bu. Bizimkiler neden böyle yapmıyor? Standart forma 260tl, futbolculara olan özel kaliteli forma abartıyorum mesela 400tl. Alıcısı mutlaka olur...

Nereden
    İstanbul

Adidas, madidas bunlara hiç bulaşmamak lazım artık. Büyük firmaların küçük parçası olacağımıza kendi çapımıza yakışır, birlikte büyüyebileceğimiz firmalarla devam etmemiz lazım. Macron da şu anda en uygunu görünüyor. Puma'ya da hayır denmeyebilir.

Nereden
    Aydın

Alıntı ufo9561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen Nike mağazasına gittim. Paris’te yaşıyorum. Adamlar iki çeşit forma satıyor, biri 90€ normal standart bir forma, kumaşında pek fazla özelliği olmayan, diğeri ise 140€ ama kumaşı incecik ve neredeyse her yerinde delikler var formanın nefes alabilmesi için. Büyük bir ihtimalle futbolcuların giydiği formadır bu. Bizimkiler neden böyle yapmıyor? Standart forma 260tl, futbolculara olan özel kaliteli forma abartıyorum mesela 400tl. Alıcısı mutlaka olur...
    Bilmiyoruz kardeşim. Biz de akıl sır erdiremiyoruz.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

ufo9561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmiyoruz kardeşim. Biz de akıl sır erdiremiyoruz.

ilginç yani, fazla ileri zekalı olmak gerekmez bu tür şeyler için. ��

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı ufo9561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    futbolcularin giydigi daha da üst kalite olabilir.... hattâ sanki 3 farkli kalitede forma satiyorlardi bir ara ama emin degilim...
    Ya da bizim millî takimda vardi o sanirim, 3 farkli kalite/fiyat

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı a f s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sponsoru olduğu takımların formalarını tanıtırken Trabzonspor'un formalarını hala paylaşmamış olması ve kupayı tebrik etmesi
    Abi bence bize uyguladiklari kalitesizliligi ön plana cikarmak istemiyorlar marka degeri azalmasin diye. Tebrik edip geciyolar Bana göre baska bi aciklamasi yok.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Aydın

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bence bize uyguladiklari kalitesizliligi ön plana cikarmak istemiyorlar marka degeri azalmasin diye. Tebrik edip geciyolar Bana göre baska bi aciklamasi yok.
    Benim de aklıma ilk başta bu geldi de geçen yıl dünyada hit olan forma tanıtımını dahi az kalsın es geçeceklerdi onca tepkiye rağmen.
    Murat

wakaeme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

D2Kzh3GWkAIoooonah.jpg

adidas bazı premier lig takımlarına bile özel forma yapmazken bizim üst düzey formalar beklememiz aptallık olur ama kumaş kalitesi açısından daha iyi olabilir

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Serdar
    @TSerdarSx
    ·
    37sn
    ÖZEL- Trabzonspor’un çıkartacağı 3.forma koyu renkte olup geçen sezon çok büyük ilgi gören keşan formanın devam niteliğinde olduğu söylenebilir.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Adidas nerden çıktı ne güzel forma yapıyordu macron
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok pişman olacağız gibi bu adidas işi ciddi ise
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Almanya

Sırt numaralarında en azından Fenerbahçe ve Başakşehir gibi border kullanılması lazım. Sadece Arial çok kötü duruyor

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı wakaeme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    D2Kzh3GWkAIoooonah.jpg

adidas bazı premier lig takımlarına bile özel forma yapmazken bizim üst düzey formalar beklememiz aptallık olur ama kumaş kalitesi açısından daha iyi olabilir
    Max olacak forma bunlat. Leş.

Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)