Sayfa 89 Toplam 90 Sayfadan BirinciBirinci ... 39 79 87 88 89 90 SonuncuSonuncu
Toplam 2228 adet sonuctan sayfa basi 2,201 ile 2,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 17.Hafta l Kardemir Karabükspor 1-1 Trabzonspor l Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

[
    başkanın karabük maçındaki konuşmalarını eleştirdim.
    karabük maçı öncesi kaygılarımı yazdım.perşembe günü
    Zeki uzundurukanın bugün kü yazısı
    Konuşursanız böyle olur!

<!-- header1.END -->Trabzonspor, art arda aldığı seri galibiyetlerin ardından bir anda kendisini şampiyonluk potasında görünce; belli ki erken havaya girmiş. Yöneticilerin hafta içinde 'Şampiyonluk yarışında biz de varız...' söylemleri takımın havasını bozmuş.
    Yahu bir susun, durun hemen konuşmayın!
    Takımı da Rıza hocayıda rahat bırakın, neden iddialı konuşup,takımı gerip, strese sokuyorsunuz!
    Bu gerginliği, stresi, erken havaya bürünmüşlüğü Kardemir Karabükspor maçında fazlasıyla gösterdi Trabzonspor.
    Futbolda başarı kenetlenmeyle ve ekip bütünleşmesiyle geliyor. Ama yöneticiler şunu bekliyor; takım seri galibiyetler alsın da çıkıp konuşalım, havamızı atalım, kendi reklamımızı yapalım. Peki beğendiniz mi yaptığınızı!
    Siz yönetim olarak, yönetin ama konuşmayın, bırakın Rıza hoca konuşsun.
    Kötü bir Trabzonspor izledik dün.
    Düşük motivasyonla sahaya çıktı bordo-mavililer. Orta alanda bir türlü oyun üstünlüğünü ele geçiremeyen Fırtına, Burak Yılmaz'ı bir türlü topla buluşturamadı ilk yarıda.
    Olcay Şahan ve Yusuf Yazıcı,bu sezonki en vasat futbolunu ortayakoydu. Karabükspor'un hocasıLevent Açıkgöz'ü de tebrik etmemizlazım. Bu kadar eksiği olan takımınamüthiş hırs aşılamış, Trabzonspor'uiyi analiz etmiş ve etkilibir futbol oynattı Karabükspor'a.

Topun da canı varmış!
    İki eski Trabzonsporlu oyuncunun ortak yapımı golü (İbanez korner, Yatabare gol) bordo-mavili takımı kendine getirdi.
    Burak Yılmaz ile beraberlik golü geldi ama 3 puanı getirecek sayıyı bulamadı Trabzonspor.
    Sosa'nın son saniyedeki serbest vuruşunda 'topun da bir canının olduğunu' hep birlikte gördük. Kaleci Çağlar'ı geçen top, sırtına da çarpıyor Çağlar'ın. Ama çizgi üzerinde kendi ekseninde en az 20 kez dönerek duruyor top.
    Yani Çağlar'ın sırtında adeta bir mıknatıs varmış gibi topu çekti ve çizgiyi geçmesine engel oldu sanki...
    Fizik kurallarına aykırı bir durum izledik bu pozisyonda. Olmayınca olmuyor işte...
    Çağlar'ı da tüm Karabüksporlufutbolcuları da ortaya koyduklarıcansiperane futbol nedeniyle alkışlamakgerek.
    Trabzonspor, erken havaya girmenin ve yöneticilerinin iddialı söylemlerinin faturasını 2 puan kaybederek ödedi. Büyük fırsat kaçırdı Trabzonspor...
    Futbolcular da yöneticiler de bu maçtan ders çıkarsınlar...

QUOTE=UĞUR DURTAŞ;1920859462]ersun hoca gittikten sonra,
    karabük maçı öncesi yapılmayan şeyler yapılmaya başlandı.
    hoşuma gitmedi açıkcası yapılanlar.
    *
    başkan ersun hoca gittikten sonra, bugüne kadar hiç tv canlı yayınına katılmadı.(devre arasını bekleyebilirdi)
    içimize oturan alanya maçından sonraki hafta içi ersun hoca eşliğinde antremanlar şen şakrak geçmişti,
    adamlar 3-0 öndeyken 3-4 yeniliyorlar ne yüzle böyle gülerek antreman yapıyorlar diye düşünmüştüm.
    bugün kü antreman karelerine baktım takım hemen hemen her karede gülerek çalışmış.(hayırlısı diyelim)
    ilk defa rıza hoca takıma 2 gün izin verdi.niçin?(1 gün yeterdi rıza hoca)
    ilk yarıyı 31 puanla ve kupa ayağının ilk maçında konya deplasmanından iyi bir skorla ayrılmış gibi davranılıyor.
    belkide abartıyorum..yanılıyorumdur inşallah.
    *
    kesinlikle rıza hoca sol açığa ne ndoye ne de roda ile başlamalı.
    karabük takımının defans oyuncusu barış fb maçından önce bir açıklama yaptı,
    bence doğru bir tespitti.dedi ki
    çok iyi oynuyoruz ama kazanamıyoruz,böyle oynamaya devam edersek bir takıma patlama yaparız diye...
    lig sonuncusu olduğuna kesinlikle bakılmadan işi sıkı tutarak 3 puan alınmalıdır.
    dediğim gibi bu takımda olcay ve castillo varken
    sol kanatta ndoye,burak veya roda olmamalı diyorum.
    *

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Her şeye rağmen bu puan kaybının telafisi var. Devre arası iyi çalışıp ikinci devreye fırtına gibi girmeliyiz.

katre-i.matem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    90+4 sosa frikik
    direkten dönen top kaleci çağların sırtına çarpıyor içeriye girmiyor.
    çağlar topun nerde olduğu görmüyor,
    karabük stoperi barış koşuyor topu uzaklaştırıyor.
    hemen hemen herkes şanssızlıktan bahsediyor,top niçin içeriye girmedi diye
    belki gözden kaçırmış olabilir,yazılmış olabilir.
    profosyonel oyuncu akıllı olacak,zeki olacak
    burak gibi top içeriye girdi diye hakeme saldırmıyacak..
    burak efendinin yapacağı şey şu olmalıydı
    sosa topun arkasındayken şunu düşünecek,
    top direkten dönerse veya kaleciden dönerse ihtimalini göz önünde bulundurarak depar atarak olay yerine gitmek olacaktı.
    yokkk burak efendi bunu düşünemiyor,ne düşünüyor hakemi kandıra bilirmiyimi düşünüyor.
    sadece buraka demiyorum bunu sosa topun maçındayken o civardaki oyuncularımıza diyorum.
    bizlerin ekrandan izlerken gibi onlarda pozisyonu sahada izledi.
    izlmeyen biri vardı oda barış tı.
    Pozisyonu bir daha izlersen "Burak efendi " den daha cok belki de "Sosa efendi" ye kizarsin. Ezbere elestiri kotu bir aliskanlik
    ...6 Aralık 2015...

Takvim yapraklarında "Trabzonspor'un Hacıosmanoğlu İşgalinden Kurtuluş Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı UĞUR DURTAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    90+4 sosa frikik
    direkten dönen top kaleci çağların sırtına çarpıyor içeriye girmiyor.
    çağlar topun nerde olduğu görmüyor,
    karabük stoperi barış koşuyor topu uzaklaştırıyor.
    hemen hemen herkes şanssızlıktan bahsediyor,top niçin içeriye girmedi diye
    belki gözden kaçırmış olabilir,yazılmış olabilir.
    profosyonel oyuncu akıllı olacak,zeki olacak
    burak gibi top içeriye girdi diye hakeme saldırmıyacak..
    burak efendinin yapacağı şey şu olmalıydı
    sosa topun arkasındayken şunu düşünecek,
    top direkten dönerse veya kaleciden dönerse ihtimalini göz önünde bulundurarak depar atarak olay yerine gitmek olacaktı.
    yokkk burak efendi bunu düşünemiyor,ne düşünüyor hakemi kandıra bilirmiyimi düşünüyor.
    sadece buraka demiyorum bunu sosa topun maçındayken o civardaki oyuncularımıza diyorum.
    bizlerin ekrandan izlerken gibi onlarda pozisyonu sahada izledi.
    izlmeyen biri vardı oda barış tı.
    Pozisyonu dikkatli izleseydiniz Burak'ın ne kadar kurnaz olduğunu görürdünüz Sosa Burak'a çıkarsa şuan galibiyete seviniyorduk belki de. Tabi Sosa niye vurdu demek de haksızlık olur, çok iyi kullanıyor frikikleri.

Sinan G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şu maçı geçmişte bırakalım artık malum geçmişe takılı kalmayı seviyoruz
    kendimizi önümüzdeki maçlara odaklayalım belki de bu beraberlik önümüzdeki "daha" önemli olan maçlar için yüksek konsantrasyonla çıkmamızı sağlayacak.

lizarazu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

2011 sezonunda 1 maç bittikten sonra diğer haftaya kadar sürekli diğer haftaki maçı düşünerek geçiriyordum. O zamandan bu zamana ilk kez Karabükspor maçı bende aynı duyguları oluşturdu. 1 hafta boyunca maçı düşündüm, puan durumuna baktım, fikstürü inceledim. Hem 3 puanı bekliyordum hem de olası bir puan kaybı ihtimalini hep aklımda tutuyordum. Ne zaman şampiyonluğa heves etsek kırılma maçlarını hep kaybettiğimiz için hep bir korku vardı içimde. Sonra Karabüksporun puan durumundaki haline bakıp tekrar ümitleniyordum ama maalesef olmadı.
    Muharrem Usta takım biraz canlanmaya başlasa aynı bizim gibi konuşmaya başlıyor ve ne zaman konuşsa puan kaybediyoruz ve yine öyle oldu. Tabi ki konuştuğu için değil ama takımı baskı altına alıyor beklide. Umarım bundan sonra karışmaz.
    Yusuf Yazıcı, çok yetenekli bir oyuncu ve oyun görüşü çok iyi. Ama bu yıl kötü giden bir şeyler var. Biraz da mutsuz görüyorum Yusuf’u. Bunda tabiî ki Burak’ın azarlamaları, Kucka’nın çekil şurdan be itişi, popularitesinin biraz azalması, transfer dedikoduları gibi faktörler var bence.
    Burak Yılmaz. Çok iyi bir golcü, kral. Hırslı ve istekli.Kendini çok geliştirmiş, son vuruşları daha iyi olmuş, beklenmedik anda sahneye çıkıyor ama sanki Yusuf’la aralarında bir soğukluk hissediyorum. Yusuf’un çok duygusal olmasından kaynaklanıyor olabilir bu durum. Karabük maçının ilk pozisyonunda oldukça boş durumdaydı Yusuf… Ama Burak topu kendi kullanmayı tercih etti. Yusuf’u sevmiyor diyemem ama sanki önemsemiyor gibi. Belki de golcü egoistliğidir.Ama o pası atsa Yusuf’ta golü atardı. Karabük açılacak ve Burak beklide hattrick yapacaktı.Birde şu duran topları Yusuf’a, Abdülkadir’e, Sosa’ya bırak be arkadaş…
    Yenilen gol… Onur’un ve Mustafa Akbaş’ın hatası var golde. Onur çıkıp almalıydı topu yada Akbaş vurdurmamalıydı. Adam paylaşımında kimin adamıydı bilmiyorum ama yenilen gol Trabzonspor’a yakışmadı. Üstelik bizdeyken 2 adım öteye kaplumbağa hızında giden Yatabare ve Yedek kulübesinin demirbaşı İbanez ortaklığı olması insanı daha da üzüyor.
    Damdoy. Son maçlarda bize faydası oldu ama kontratı bitmek üzere artık gitmeli.Rıza Hocayı severim ama Damdoy’u sadece doldur boşalt anlarında kullansa yeterli. Bu sezon sözleşme yenilemek büyük hata olur.
    Hubocan. Stoperde müthiş işler yapıyor. İlk maçında sol bekti sanırım. Çok kötü bir performans sergilemişti. Foruma bişey yazmamıştım ama bunu nerden bulmuşlar diye baya kendi kendime söylenmiştim. Stoperdeki performansı iyi.Tabi takımın sisteminin de bu performansta payı var. Rıza Çalımbay’ın oyunu beğenilmese de mecbur kalmadıkça defansı Ersun zamanındaki gibi dağıtmıyor, zor durumda bırakmıyor.
    Sosa… Ücretine çok kızdım. Oyununa da çok kızdım.Ama yapılan anlaşma göndermeye pek fırsat vermiyor sanırım. Oyun görüşü çok kuvvetli ayağına hakim ama çook rahat, sanki misafir sanatçı gibi. Defansta bir pozisyonda geri pas yapıp az daha golü yediriyordu. Serbest vuruşunun direkten dönmesi çok kötü oldu. O gol belki de Sosa’yı da takımın içine katacaktı olmadı. Gönderilmeyecekse ikinci yarı yükleme yapılıp biraz da kendi gayret ederse bu takım 60 puan yapar zaten onun da 10 puanlık ekstra bir katkısı olursa hem kendi aldığı ücretin hakkını verir hem de takımı şampiyon yapıp kariyerini zirve de bitirir, omuzlarda taşınır. Ama böyle devam edip takım kötü de giderse en fazla parayı aldığı için en çok eleştirilecek kişi olur. Maliyeti Burak’tan bile fazla ama hala gereken katkıyı vermedi.
    Pereira bu yaşına rağmen bindirmeleri çok iyi yapıyor. İlk haftalardaki huysuzluğu gitmiş. Demek ki takım başarılı olmayınca o da sinirleniyor. Bosingwa’da bir ara böyle takıma sinirlenip rakibe tekmeyi basmıştı. Pereirada işler iyi gitmeyince çirkefleşiyor ama ben çok beğeniyorum.
    Onazi ve Okayı bu maç beğendim. Onazi yalnız topu kapmada iyi ama top kontrolünde ciddi sorunları var. Topu sürmede falan değil ayağına gelen topu istop etme konusunda. Bir ön libero asla 2 metre topu ayağından açarak kontrol yapmamalı.
    Rodallega maalesef takımda Burak olmasının şanssızlığını yaşıyor. Çok iyi son vuruşları var. Duracağı yeri biliyor, kafa vuruşları iyi ama maalesef Burakla aynı tipte oyuncu olduğu için Rıza Hoca tercih etmiyor. Rıza Hoca böyle bir şey demedi ama ben bundan kaynaklandığını düşünüyorum. Takım hep kazanmak zorunda olduğu için çift forvete dönme riskini alamıyor hoca. Burak’ı da çıkarma konusunda risk almıyor. Burak her an gol atabilir ve takımda bir ağırlığı var. Rodallega’da kupa maçındaki yaptığıyla kendi ayağına sıktı. Bu yüzden Rodallega gereken süreyi alamıyor.
    Abdülkadir’e diyecek bir şey yok, gayet iyi oynuyor.Oyunumuz biraz daha olgunlaştığında sürekli al verler, ara pasları, inisiyatif almasıyla daha da yıldızı parlayabilir. Taraftarımız sabırlı olmalı.Yusuf eleştirilmeye başlandı ona da aynısı yapılmamalı.
    Mas ilk geldiğinde daha iyiydi şimdilik idare ediyor.
    Olcay hırslı ve ortalamanın biraz üzerinde bir oyuncu ama ilk geldiğindeki heyecanı kalmadı. Sonradan girerek değerlendirilebilir. En fazla 45 dakika değerlendirilmeli.
    Karabük maçında Olcay çıktıktan sonra Rodallega veya Bero girebilirdi, Castillo girebilirdi.Sosa daha önce girebilirdi. Ama hoca Damdoyu tercih etti. Burda hoca yanlış tercih yapmış olabilir ama beraberliği buna bağlayamayız. Takımda bir tedirginlik vardı bu da oyuna yansıdı. Bireysel hatalar ve pas tercihleri duran top tercihleri de doğru kullanılmayınca bir de Karabüksporun ekstra bilenmesi olunca bu sonuç çıktı.Ben şampiyonluk hayali kuruyordum ama bu maçtaki puan kaybından sonra ikinciliğe razıyım. 70 puanında şampiyonluk için yeterli olduğunu düşünüyorum. Oyuncularda guruplaşma, küsme, paralarını alamama gibi durumlar olmazsa ben kadroya ve Rıza hocaya güveniyorum. Öyle 5. Likten yukarısını göremeyiz diyen arkadaşlar kadar karamsar değilim.

CİVELEK.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konyasporun Aykut kocaman döneminden beri alışılagelmis bi pas oyunu var
    Bunu bu sezon Avrupa kupasindada biraz gösterdiler
    Bu bizim çokta aleyhimize olan bir durum değil zira top yere indiğinde kadromuz itibariyle genelde çok atletik ve hava hakimiyeti olan değilde daha ziyade teknik kapasitesi ağır basan bir kadromuz var.
    Bu maçta konyanin pas temposunu bozarsak pas yollarını kapatirsak,ilk paslarla ikinci paslarla önde kısa süreli bile olsa baskı yapabilirsek,,rakibin ilk ve ikinci topları havadan şişirmesini saglarsak ki deplasmanlarda bunu yapmak çok zordur.
    İstediğimizi alırız diyebiliriz.
    Özetle Karabük takımının bize yaptığını Konya'ya yapmamız ve hücumda pozisyon anlamında savurgan davranmamamız gerekiyor.
    Şahsi kanaatim,kadro buna en uygun oyuncularla şekillendirilmeli,şu adam kupada bu adam ligde oynar gibi kalıplara bağlı kalınmadan sahaya bi onbir sürülmelidir.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fırsat kaçtı, sağlık olsun

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Neyse sağlık olsun şu karabükspor ptt ye gitse bir an önce

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yerli hocaların basiretsizliğine hastayım.Adamın derdine bak kadro şişikmiş daha ne arıyorsun be adam.Farklı farklı faydalan işte.City,chelsea gibi takımların elinde 3-4 tane kalite adam var her bölgede.Rıza Çalımbay kadro çok şişkin dediği anda ben sözleşmesini yırtar moloz çöplüğüne atardım.Elimizde Rodallega diye bir adam var,adam çok iyi golcü ama neymiş kadro şişkinliği yaptığı için huzursuzluk çıkarıyormuş adamı göndermek gerekliymiş.Böyle saçmasapan,içler acısı,amatör işler sadece bizde olur.
    Öncelikle, kıyasınızı yanlış yerden yaptığınızı düşünüyorum. İngiltere takımları 1 haftada 3-4 farklı yerel kupa maçı oynuyorlar, dolayısıyla zaten her bölgede en az 4 farklı alternatifleri olması gerekiyor. Ayrıca buna Avrupa kupaları da eklenince 5 farklı kulvarda yarışmaları gibi bir durum ortaya çıkıyor.

Rodallega gitmeli veya kalmalı dedi mi bunu bilmiyorum, böyle bir şey dediyse hata yapmıştır çünkü Rodallega'nın varlığı kadro şişikliği değil, elindeki kartların güçlü oluşudur. Böyle bir cümle kurduysa Rıza hoca durumu yanlış değerlendiriyor demektir.

Bu iki söylemim dışında, Rıza hocanın bu konu üzerinden değinmek istediği noktaysa, kadro çok fazla aynı bölgede alternatif olduğu. Mesela kadromuzdaki bu alternatif bolluğunu sol bekte, sağ bekte veya stoper bölgesinde yaşamıyoruz maalesef. Genel olarak orta saha-kanat yığılması var kadroda. Kendisinin de şikayet ettiği konu bu. 11 oyuncularının 2-3 oyuncuyla yedeklenmesi güzel bir şey olsa da bu ancak dengeli bir dağılımla değerlenir.
    Konu Berke6198 tarafından (26.12.2017 Saat 14:02 ) değiştirilmiştir.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Benim aklım 89'da Burak'ın kafayla kaçırdığı gol ile son saniyede kaleciye çarpıp fizik kurallarına aykırı biçimde içeri girmeyen topta kaldı.
    Ulan 4.lüğü çok gördünüz bize be
    Şampiyonluk hayallerimizi bu yıl da bitirdiniz
    O 2 puanı çok ararız çok
    İlk golü biz atsak rakip tarumar olacakken yenik duruma düştük, hatta Yatabare daha iyi vursa 2-0 oluyordu.
    YAKTIN CİĞERİMİ TRABZONSPOR

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neyse sağlık olsun şu karabükspor ptt ye gitse bir an önce
    Bizim maça kalmadan düşecekler.
    Bizim maçla kalacaklarsa ne tatlı olur can çekişe çekişe düşmeleri
    2011'in teşvikçisi Emenike adisi oynamamıştı
    Düşün ulan layık olduğunuz çukura
    Konu Berke6198 tarafından (26.12.2017 Saat 14:43 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim aklım 89'da Burak'ın kafayla kaçırdığı gol ile son saniyede kaleciye çarpıp fizik kurallarına aykırı biçimde içeri girmeyen topta kaldı.
    Ulan 4.lüğü çok gördünüz bize be
    Şampiyonluk hayallerimizi bu yıl da bitirdiniz
    O 2 puanı çok ararız çok
    İlk golü biz atsak rakip tarumar olacakken yenik duruma düştük, hatta Yatabare daha iyi vursa 2-0 oluyordu.
    YAKTIN CİĞERİMİ TRABZONSPOR

Bizim maça kalmadan düşecekler.
    Bizim maçla kalacaklarsa ne tatlı olur can çekişe çekişe düşmeleri
    2011'in teşvikçisi Emenike adisi oynamamıştı
    Düşün ulan layık olduğunuz çukura
    Bu kadar umutsuzluğa gerek yok, ikinci yarının ilk 3 maçı bizi tekrar potaya sokabilir.

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar umutsuzluğa gerek yok, ikinci yarının ilk 3 maçı bizi tekrar potaya sokabilir.
    Evet
    İlk 3 maçta 9 puan gelirse neden olmasın?
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Guzel futbol oynamıyorduk bır sekılde takılacagımız bellıydı o da bu maca nasıp oldu.
    Şampıyonluk soylemlerı takımı strese soktu kısmına ben katılmıyorum.Bu futbolcular profosyonel.Kusura bakmasınlarda aşsınlar boyle konuları.
    Trabzonspor sampıyonluk için oynar.Ne stresı ne baskısı yasıyorsunuz

Nereden
    Zonguldak

Alıntı kartal61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Guzel futbol oynamıyorduk bır sekılde takılacagımız bellıydı o da bu maca nasıp oldu.
    Şampıyonluk soylemlerı takımı strese soktu kısmına ben katılmıyorum.Bu futbolcular profosyonel.Kusura bakmasınlarda aşsınlar boyle konuları.
    Trabzonspor sampıyonluk için oynar.Ne stresı ne baskısı yasıyorsunuz
    Hay ağzına sağlık kardeşim
    Trabzonspor süper lige çıktığı ve 2.yılından itibaren yani 1978-84 arası 6 yılda 5 şampiyonluk 1 ikincilik kazandığında baskı mı vardı, stres mi vardı?
    Kadro iyiydi, özgüveni, morali, inancı vardı, önüne geleni eziyordu
    O zamanlarda da konuşulan hep şampiyonluktu
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

@lizarazu
    dostum güzel yazı
    lakin okurken yoruldum
    satır başı ve
    kurguların/tespitlerin arasında boşluk bırakırsan daha mükemmel okuma olur (bizim için)
    BMN KOCAELİ

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet
    İlk 3 maçta 9 puan gelirse neden olmasın?
    ya sayın Hocam daha önce defalarca denedik şu 3 maç 5 maç mevzularını..
    tabii size komik gelebilir , sahaya çıkıp biz oynamıyoruz ama lütfen..

1 aylığına bakış açınızı bi değiştirin (tabii karar sizin-karışamam)
    eğer tutmazsa yine eski bakış açınıza dönün..

benim düşüncem şu maçlara tek tek bakalım..

mesela Konyasporu yenebilirsek daha pozitif konuşuruz vs gibi..

ne biliyim bu 3 maçta 9 puan deyince bana gerçekçi gelmiyor..yani 7 puan alsak çok kötümü olur..6 puan alsak ligden hemen koparmıyız..

bu 3 maç içinde Konyaspor en kolay hedef gibi duruyor , biz motivasyonu hemen fbye yapınca puan kaybı yaşıyoruz..onun için tek tek baksak diyorum,rica ediyorum ,saygılar..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sosa'nin vuruşunu izlerken dedim ki yanımdaki arkadaşa; bu şut gol olursa şampiyonluk hayırlı olsun. direkten dönünce bu seneyi de unutabiliriz dedim maalesef
    McLas was Here

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim başkan eline ne zaman mikrofon alsa iyi giden herşey kötüye gidiyor. Ne var bu mikrofonda yada ekranda bilmiyorum 6-1 yenilirken ,3-0 dan maçı verirekn tribünde bile olamayan yönetim seri galibiyetlerden sonra her yerde boy gösteriyorlar. Bu iyi günde ortalığa çıkmalar hoş değil. Az konuş öz konuş ki herkes işini yapsın.
    Bu maç bize gösterdi ki iyi futbol oynamadan her maçı kazanamazsın.
    İyi oynayıp kaybetsen bile, iyi oynaya oynaya kazanmayıda öğrenirsin.
    Velhasıl kelam iyi futbol oynamıyoruz. İnşallah ikinci yarı değişir
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Karabük pfdk'ya sevk edildi mi?
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Rıza ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Lanet olası karabokspor... topuda kendi gibi

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Varlıbaş61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sosa'nin vuruşunu izlerken dedim ki yanımdaki arkadaşa; bu şut gol olursa şampiyonluk hayırlı olsun. direkten dönünce bu seneyi de unutabiliriz dedim maalesef
    O topun direkten dönüp kalecinin sırtında erimesi hepimizi kahretti.
    İçeri girmemesi mucize
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Gecen sezon Rodallega'nin bjk macinda cektigu sut ve topun direkten dönmesinden sonra hersey kötüye gitmisti.

Umarim bu sefer aksi olur...
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sosa nın vurduğu top hala dönüyor ya

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adamın sırtına çarpıp sabitlenen top.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)