Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 66 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2008-2009 Ýle Bu Sezonun Kýyaslamasý

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    68 puan bizi sampiyon yapar... 70'i gören takim olmaz bence
    komik olan 84 yili, yani tarihin en negativ sampiyonlugu olarak tarihe gecen sampiyonlugumuz 3 puanli sistemde oynansaydi 68 puanla sampiyon olmus olurduk

yani dedigin bencede imkansiz, baraj 74 olur bence
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    komik olan 84 yili, yani tarihin en negativ sampiyonlugu olarak tarihe gecen sampiyonlugumuz 3 puanli sistemde oynansaydi 68 puanla sampiyon olmus olurduk

yani dedigin bencede imkansiz, baraj 74 olur bence
    Olamaz 74... diger takimlar neredeyse hiç takilmayacak demek bu...

70'i bulan kutlamalara baslasin

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Çanakkale

bjk lige havlu attý bile. Yarýþ gs fb arasýnda geçer. Siyasiler kimi seçerse o þampiyon olur. Bize de kaçýncýlýðý layýk görürlerse artýk. Fikstür falan hikaye.

Nereden
    Amasya

matemaikín pek güclü degil sanirim

gs nin bugün daha 90 puana erisme sansi var, bütün büyük maclari + basaksehir derbisini kaybetse halen daha 78 puan

yani lderin daha 4 maglubiyet+ 2 beraberlik hakki oluyor, yani 3 macta 1 kez takilmasi halinde bile 74 puana erisebiliyor

biz ayni puana erisebilmemiz icin en fazla 3 maglubiyet hakkimiz var
    yani 6 macta 1 takilma hakki

diyorum ya, sampiyonluk mucize

Ünal Karaman

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

ya âbi geç onlari sen geeeççç

Göztepe, Kayseri, Bursa, bunlarin çogu çelme takacak ona buna... biz çogunu evimizde oynayacagiz, gs hâriç... dis etkenleri kenarda tutuyorum, bizim sansimiz yüksek... gs falan çok puan kaybeder disarda, haaa içerde çok iyiler o ayri mesele...
    tabi bizim bu kalan 2 karsilasmayi 6puanla kapatmamiz gerek, ondan sonra her sey olur... sonra git Konya'yi bir sekilde yen, fbyi içerde öyle böyle puansiz yolla, bak bakalim mûcize mi yoksa kutlama planlari mi

havalanmamak gerek, hele hele erkenden, ama inanmak gerek, basindan beri inaniyorum, yazilarimdan da belliydi...
    Paris'in göbegine dev bayrak asmak istiyorum, hele sampiyon olalim, Dünya gündemine oturacagiz
    Nasil Bogaz köprüsüne asiliyorsa, benzerini yapmak var aklimda... sonra cezâ mi yerim ne olur bilmem ama neyse

Nereden
    Amasya

ya âbi geç onlari sen geeeççç

Göztepe, Kayseri, Bursa, bunlarin çogu çelme takacak ona buna... biz çogunu evimizde oynayacagiz, gs hâriç... dis etkenleri kenarda tutuyorum, bizim sansimiz yüksek... gs falan çok puan kaybeder disarda, haaa içerde çok iyiler o ayri mesele...
    tabi bizim bu kalan 2 karsilasmayi 6puanla kapatmamiz gerek, ondan sonra her sey olur... sonra git Konya'yi bir sekilde yen, fbyi içerde öyle böyle puansiz yolla, bak bakalim mûcize mi yoksa kutlama planlari mi

havalanmamak gerek, hele hele erkenden, ama inanmak gerek, basindan beri inaniyorum, yazilarimdan da belliydi...
    Paris'in göbegine dev bayrak asmak istiyorum, hele sampiyon olalim, Dünya gündemine oturacagiz
    Nasil Bogaz köprüsüne asiliyorsa, benzerini yapmak var aklimda... sonra cezâ mi yerim ne olur bilmem ama neyse
    eyfel kulesine mi yoksa ?

bence zaten gercek rakip 8jk

ayrica gs uefa ffp cezasina cok yakin, yani 3 sira bile sampiyonlar ligi icin yeterli olabilir...

onun icin her türlü savasmaliyiz...

Ünal Karaman

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

eyfel kulesine mi yoksa ?

bence zaten gercek rakip 8jk

ayrica gs uefa ffp cezasina cok yakin, yani 3 sira bile sampiyonlar ligi icin yeterli olabilir...

onun icin her türlü savasmaliyiz...
    Hepsi rakip, fbyi da tutarlar üst siralarda, basaksehir de ayni sekilde...
    Eiffel biraz zor yaa alt kismina bile zor

Nereden
    Amasya

Hepsi rakip, fbyi da tutarlar üst siralarda, basaksehir de ayni sekilde...
    Eiffel biraz zor yaa alt kismina bile zor
    champs elysee de bi köprünün altida yeter

Ünal Karaman

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

champs elysee de bi köprünün altida yeter
    ahahahaha

alperrr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kabaca baktým..
    baya inþallah diyende olmuþ..

ama yinede birçok deðiþik üye de var ama genel itibariyle tavýrlar ve sonuç ayný..

konya maçý bile diðer maç bitmeden açýlmýþ , yani sabýrsýzlýða devam..
    o zaman konyadan sonra gs varmýþ..gs maçýna kadar puan kaybetmeyelim söylemleri..
    konya o hafta rakibi olan gsden puan alsýn bize rahat gelsin söylemleri..

hiçbiri tutmamýþ..komik ve acý..

ne yazýkki birçok taraftarýmýz gerçekçilikten uzak..

bunlarý yazarken millet güçsüz bir klup , kötü bir takým olduðumuzu düþündüðümü sanmasýn..
    bide bize o gelmez bu gelmez ,onu yenemeyiz bunu baþaramayýz gibi ezik düþüncelerdede olduðumu sanmasýn..

ne sansýn , ne düþünüyorum..

önce rakibe saygý..
    kendi klübüne saygý ve sevgi..
    kendi oyuncularýna saygý ve inanç..
    onlarýnda insan olduðunu unutmamak..

her maçýn ve her rakibin hikayesinin farklý olabileceði..
    en kolay gibi görünen takým sana 1 gol atar ölümüne defans yapar ve seni yener..
    eðer rakibi küçümsersen gerekli ciddiyeti ve motivasyonu göstermezsen cezasýný çekersin ve yýllardýr böyle oluyor..

eðer biz rakipleri bu kadar kolay yenebiliceksek oynamaya ne gerek var anlamýyorum ki..her yýl þampiyon olmamýz lazým))

(örnek veriyim bursanýn çok eksiði var zaten karabük sonsýrada ikisini yeneriz fener maçýný kazanýrsak þampiyonluða oynarýz..
    iþte zehirli düþünce bu..tamda bu..
    bizim bursa maçýmýz var kardeþim.. ve bursa kollektif oynayan ciddi bir rakip..eksik yerlerine oynayacak oyuncular kendilerini göstermek için fýrsat bulmuþ olacak..Yusuf Erdoðan kendini göstermek isteyecek..Pereria hücuma çok çýktýðý için bu hafta hastalýktan yeni çýkan Uður onun açýklarýný kapatmak için sað kanada gider mi gitmelimi..vs ..vs.. vs.. )
    samanyolu yerine rafet el romanýn þampiyonluk için yazdýðý þarkýsý söylenebilir:..metehants

~UniCef~ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaslar cok fazla ümitlenmeyin. Ilk 3 iyi bir sonuc olur.
    Nefsin icin sevme

Ahmet Almacý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Bence de bu yýl þampiyonluk 69-73 puan arasýnda olcak. Ýyi ki gs geçen sene þampiyon olmamýþ bu sene fenerle kapýþýr kedi köpek gibi saha dýþý bizim aleyhimize aman aman etki etmesin aradan sýyrýlabiliriz.

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Bu sene Trabzonspor þampiyon olamaz.

Kupayý ise garanti aldýk diyorum.

Ýçimdeki sese güvenirim.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý Ahmet Almacý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence de bu yýl þampiyonluk 69-73 puan arasýnda olcak. Ýyi ki gs geçen sene þampiyon olmamýþ bu sene fenerle kapýþýr kedi köpek gibi saha dýþý bizim aleyhimize aman aman etki etmesin aradan sýyrýlabiliriz.
    "geçen sene gs olsaydi, bu sene fb birakmazdi bir sekilde" diyorsun ? dogrudur da, Bursa sonrasi da aynisini yaptilar serefsizler.. yâni ha gs ha bjk olmus çok farkli degil sanki, bence .. ama teke tek kalmamamiz iyi, simdi yapsinlar bakalim ayar mayar, gs baskaniyla arasinlar birbirlerini, "bunlar havalandi, bizden biri sampiyon olsun" desinler bakalim... yiyorsa... serefsizler

Ahmet Almacý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

"geçen sene gs olsaydi, bu sene fb birakmazdi bir sekilde" diyorsun ? dogrudur da, Bursa sonrasi da aynisini yaptilar serefsizler.. yâni ha gs ha bjk olmus çok farkli degil sanki, bence .. ama teke tek kalmamamiz iyi, simdi yapsinlar bakalim ayar mayar, gs baskaniyla arasinlar birbirlerini, "bunlar havalandi, bizden biri sampiyon olsun" desinler bakalim... yiyorsa... serefsizler
    tamam iþte aynýsý dediðin þey biz ve f*ener vardýk sadece o sezon olanlar oldu. geçen seneki gsnin ligin baþý ve sonuyla yaþadýðý hezimet bu sene harcadýklarý fahiþ para ancak ve ancak þampiyonlukla atlatabilirler o dar boðazý.

Onun için gs nin bir süre üst tarafta olmasý iþimize gelir. Þu muhabbetleri dahi özlüyor insan yaa

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

O sezon devre arasý Yusuf Þimþek hamlesi þampiyonluðu getirmiþti Bjk ye.Büyük oyuncuydu.Sonra Denizli'de Fener'in þampiyonluðunuda elinden almýþtý

Bu sezon adaylar arasýnda en kötü biz oynuyoruz.Ama diðerleride uçmuyor.Devre arasý defans alýp, ilerletirsek oyunumuzu potaya gireriz.

Yalnýz herkesin unuttuðu bir þey var.Gs ve bize söylenen fikstür avantajý, aslýnda çok avantaj deðil.Büyük maçlar genelede berabere biter.Bunlarý evinde kazanamazsan, berabere biterse asýl avantaj rakiplere geçer.Yenilgiden bahsetmek bile istemem.Seyircimizin baskýsýnýn rakibe deðil, bize olduðunu düþünürsek pek avantajlý sayýlmayýz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)