Sayfa 26 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 24 25 26 27 28 36 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1750 adet sonuctan sayfa basi 626 ile 650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 16. Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Bursaspor | Maç Sonucu

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarın çöpe atacak dakikalarımız yok
    Maça 30 ya da 60.dakikalarda değil ilk dakikalarda yoğunlaşıp bitirmeliyiz.
    Bir şekilde 60'a kadar bitiremedigimiz maçta hakem ilk fırsatta penaltıyı verir 10 kişi bırakır ne olduğunu anlamayız
    Kısacası hakeme dikkat ,seyirci avantajını kullanalım israf yapmayalım...

Yusuf Abdüş Olcay Burak hücum hattıyla çıktığımız tek maç Akhisar maçı.Aman dikkat.Castillo Ndoye Rodallega mutlaka daha çok kullanılmalı.Volkan Şen haberleri çıkmış yazık olur her şeye.
    Herşeyde önemlisi Onazi ayrı Okay/Kucka ayrı klasman.Onazi'siz orta kurgusu düşünülemez
    Onazi'nin olmadığı her maç topu rakibi veriyoruz.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Onazi kendi veriyor topu rakibe arada 1-2 güzel pas atiyor, tekrarlayip Burak'a gol attirsa yederlidur

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katiliyorum da, halis iyi mi kötü mü bilemedim.. bizi çok yakmistir ama son zamanlarda toparladi gibi... biraz tirsak hakemdir ama..
    Ama Onazi ayri klasman milasman degil yaa, onsuz da olur
    Onazi'yi çok beğendiğimden söylemiyorum
    Onazi'nin pozisyonu gòrevleri ve meziyetleri ile Okay-Kucka ikilisinin oyun anlayışları çok farklı.
    Onazi her takımda sahaya ilk yerleştirilmesi gereken 6 numara dediğimiz bölgeyi bizim takımda tek karşılayabilen futbolcu
    Okay Kucka ribaund alma ve ön bölgede iyi işler yapabiliyorlar top teknikleri de Onazi'ye göre daha iyi ama ikili oynadıklarına orta sahadaki pozisyonumuz kayboluyor çok kolay deliniyoruz o ribaundlar alınmadığında sıkıntı yaşıyoruz
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Onazi'yi çok beğendiğimden söylemiyorum
    Onazi'nin pozisyonu gòrevleri ve meziyetleri ile Okay-Kucka ikilisinin oyun anlayışları çok farklı.
    Onazi her takımda sahaya ilk yerleştirilmesi gereken 6 numara dediğimiz bölgeyi bizim takımda tek karşılayabilen futbolcu
    Okay Kucka ribaund alma ve ön bölgede iyi işler yapabiliyorlar top teknikleri de Onazi'ye göre daha iyi ama ikili oynadıklarına orta sahadaki pozisyonumuz kayboluyor çok kolay deliniyoruz o ribaundlar alınmadığında sıkıntı yaşıyoruz
    Savunma "ribaund"larinda Onazi, hücumda ise Okay-Kuçka daha iyi mi demek istiyorsun ?
    Onazi çok kolay çalim yiyor, yâni alanlari iyi kapatmadigimizda, hangi 3'lü oynarsa oynasin kolay geçiliyoruz, yerlesme olayi çok önemli.. rakip saga sola öne baktiginda pas verecek adami bulamayacak ya da çok zorlanacak... bu olmadigi takdirde Antalya ilk devre bizden oyun olarak nasil çok daha iyi olduysa, baska takimlar da olabilir...
    Bir de oyuncular gününde mi degil mi o da önemli, Onazi en son iyi oynadi mi hatirlamiyorum... iyi idiyse oynamasin yârin... 2 hafta üst üste iyi oynadigini görmüs degiliz kendisinin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Selim MACİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Standart TSL 16. Hafta | Trabzonspor - Bursaspor | 16.12.2017 Cumartesi 19:30

Samsun’dan Birlikte maça gideceğimiz bir arkadaş maça gelemiyor. Biletini devredeceğiz aldığımız fiyata (90 tl). 1.kategori batı üst d blok 18.sıra 7.koltuk. İsteyen arkadaş özelden yazabilir.
    Konu Selim MACİT tarafından (16.12.2017 Saat 00:10 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Malkoçoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Göz kararı sayım yapmıyor. Passolig'in kendi sitesinden verileri alıyor. Oynama kombine sahiplerinin maça gelmemesiyle alakalı
    Bu arada bu bilgiyi uydurma söylemedim. Seninle aynı soyisme sahip yönetime yakın bir arkadaştan duydum. Ona da yönetici söylemiş. Sapma veriden kaynaklı kombinenin gelmemesinden değil.

Nereden
    İstanbul

Bilet sayısı 30 bini geçti. Yarın 5-8 bin arası olur mu, imkansız bence. Ancak 2-4 bin arası maç günü olabilir. 35'i bulduğumuz an süper olur.

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Şanlı SanMarino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada bu bilgiyi uydurma söylemedim. Seninle aynı soyisme sahip yönetime yakın bir arkadaştan duydum. Ona da yönetici söylemiş. Sapma veriden kaynaklı kombinenin gelmemesinden değil.
    Bilgiyi uydurma söylememiş olabilirsiniz de aldığınız bilginin güvenirliği yüksek değil, 3. elden.

Profilinde bilgileri Passolig'in sitesinden aldığını belirtmiş bu işi yapan kişi. 20 bin kişiyi göz kararı sayacak değil ya adam
    Konu Berke6198 tarafından (16.12.2017 Saat 00:35 ) değiştirilmiştir.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Ahmet Almacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Şanlı SanMarino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen yine de duyduğuna değil gördüğüne inan

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok istekli maşallah. Kendini ispat maçı olarak görüyordur büyük ihtimalle. 15 haftadır ortalıkta yok bize saklıyormuş kendini
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

exelans_25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yarın ilk dakikadan itibaren basıp rakibe ne oluyor diye sordurmalıyız Bursa da gercekten hicbirsey yok sag acikta kim oynayacaksa Yusuf Erdoğan in kanadini delmeli sag bekleri de patates bi eleman yeterki miymiy top oynamayalim ilk yarim saattr maci bitirelim
    Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konur...

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Legia Varşova taraftarının yaptığı gibi UEFA denen şikeci kuruma protesto yapılmalı ve TFF denen siyasi şikeci kuruma tabi ki.
    bu adamlar efsane renktaş yalnız biz de böyle bir şey yaparsak yer yerinden oynar hem türkiye de hem dünya da

Nereden
    İstanbul

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgiyi uydurma söylememiş olabilirsiniz de aldığınız bilginin güvenirliği yüksek değil, 3. elden.

Profilinde bilgileri Passolig'in sitesinden aldığını belirtmiş bu işi yapan kişi. 20 bin kişiyi göz kararı sayacak değil ya adam
    Blokları sayıyor işte Berke. Yoksa tabi ki tek tek bireyleri sayamaz. Ancak ortada bir sapmanın olduğu kesin. Zaten ifade etmeye çalıştığım şey resmi bir bilgi olmadığı. Tekrar edeyim kulüp kombinede olduğu gibi ilgi artırma amaçlı bu işi üstlenebilir.

Mesela ben duyunca çok şaşırdım. Trabzonspor'un daveti, protokol ve sponsor biletleri toplamı yaklaşık 2000 civarında. Bu inanılmaz bir rakam.

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Millet saçma sapan "ne olur taşkınlık falan çıkarmayın fener maçına uçak bileti aldık " " hakem tribünleri provake edecektir" havalarına girmiş.

Bu kadar gerizekalıysak şu maçın gerilimini bile kaldırmıyorsak çıkmayalım zaten fener maçına falan.Hale daha hatalardan geçmişten ders almayan bir grup kaaldıysa fener maçında bir şekilde takımın içine eder o guruh zaten basket takımına yaptıkları gibi.

Yemin ediyorum yarın veya 1 ay sonra aklını duygusunu kontrol edemeyip bu takıma zarar verecek 1 tane bile mal çıkarsa ortaya bu insanlarla aynı davaya gönül vermem ben artık
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Millet saçma sapan "ne olur taşkınlık falan çıkarmayın fener maçına uçak bileti aldık " " hakem tribünleri provake edecektir" havalarına girmiş.

Bu kadar gerizekalıysak şu maçın gerilimini bile kaldırmıyorsak çıkmayalım zaten fener maçına falan.Hale daha hatalardan geçmişten ders almayan bir grup kaaldıysa fener maçında bir şekilde takımın içine eder o guruh zaten basket takımına yaptıkları gibi.

Yemin ediyorum yarın veya 1 ay sonra aklını duygusunu kontrol edemeyip bu takıma zarar verecek 1 tane bile mal çıkarsa ortaya bu insanlarla aynı davaya gönül vermem ben artık
    bence provokasyondan korkuluyor
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok istekli maşallah. Kendini ispat maçı olarak görüyordur büyük ihtimalle. 15 haftadır ortalıkta yok bize saklıyormuş kendini
    Her tarafini bize saklasa ne olur Ptt ligi topcusu..Abdulkadir aklini alir bunun aklini

Nereden
    İstanbul

Şuanda sadece tribün geliri 1,2 milyon liraya ulaştı. Bu rakama localar dahil değil. Yarın en az 400 bin liralık maç günü geliri de bekleniyor. Eğer ki 6 bin daha bilet satılırsa bu rakam toplamda 2 milyon lirayı bulacak. Galibiyet primi de 2,1 milyon tl.

Gece toplamda 4,1 MİLYON TL ile bitebilir.

Hayde uşaklar. Boşverin beinsporu, forumu falan. Durmayın evde. N'olursa olsun maça gidin, fırtınanın yanında olun!..

Başka Trabzonspor yok.

Not: Yerel gazeteci arkadaşlar bu yazdığımız rakamlar üzerinden haber yapmayı bırakırsa güzel olur. Azıcık uğraşıp daha güzel işler çıkarabilirler.

Not2: Sadece burayı okuyarak haber yapan sözde spor müdürü arkadaşa da ayrıca selam olsun.

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uçakta yerimizi aldık. Geliyoruz. İnşallah mutlu döneceğiz Allah’ın izniyle ..
    McLas was Here

Nereden
    İstanbul

Son bir bilgi daha aktarayım değerli kardeşler. Rahatsız ettiklerimden özür dileyerek..

Bu önemli;

Trabzonspor'un Vip geliri ortalama her maç 250-400 bin lira arasında seyrederken esas burası bomba gibi asli olarak gelir beklediğimiz localardaki hedef maç başına 1 MİLYON TL civarında. Fakat sıkı durun çok garip bir hadise var. Loca listesini ismini yazdırıp basında şov yaptıkları halde sonuç nasıl? Tabii ki tam Trabzonluk, tam bizlik. Maç başına loca geliri sadece 100 BİN TL. Yanlış okumuyorsunuz 100 BİN. Yani Vip gelirinin 2-3 katı olması gerekirken dörtte biri.

Şöyle bir öngörüsü var eski 1461 başkanı ağabeyimizin. Trabzon insanı loca alışkanlığına sahip değil. Zengin de olsa tribün atmosferini maç içinde yaşamak istiyor. O yüzden localardaki boşluk ve hatta gelirsizlik devam edebilir.

İlk hedef şuydu. Ailesi dahil 1000 Trabzonlu iş adamına maç başına 1000 LİRADAN loca satılsa her maç 1 MİLYON TL gelir olacaktı. Bu da sezonda en az gelir kalemine 15 MİLYON TL civarında katkı yapacak ve artma potansiyeline sahip olacaktı. Şuanda durum bunun onda biri.

Son olarak bir hatıra ile kapatalım. Başkan ile Kocaeli'de (Gebze) bir yere misafir gittik. Trabzon'dan basın mensupları da gelmişti. Fırtına Trabzon gecesiydi sanırım Holiday in otelde. Neyse orada listeyi ben tutuyordum. Bizzat başkana Kocaeli'de yaşayan 25 civarında sanayici ve iş adamı isim yazdırdı. Loca alacağının sözünü verdi. Aradan 2 ay geçmişti ve hiç biri sözünde durmadı, loca almadı. Belki de o gece Tekin K. isimli bürokrat beyin üzerlerinde oluşturduğu yoğun baskının etkisi olmuştur. Olmuş mudur? Bilmiyorum.

Vip tribününün boş görünmesinden yakınan arkadaşlar oranın gelir kaleminin yüksekliğini farketmesi lazım. Fakat sorun Vip'de değil. Sorun asıl başka yerde. Bizzat sorun içimizde.

Saygılarımla. Lütfen çatışacak olan alıntılamasın. Fikir beyan edecek olan, bilgi verecek olan başımızın üzerinde. Kimsenin boş vakti yok. Selametle.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

@Şanlı SanMarino
    Tekin K kimdir ki ?
    Eski 1461 baskani dedigin Hüseyin Örs mü ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Şanlı SanMarino
    Tekin K kimdir ki ?
    Eski 1461 baskani dedigin Hüseyin Örs mü ?
    Tekin Küçükali

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne yapıp edip kazanmak zorundayız. Şu iki maçı almamız lazım. O yarışa girmemiz lazım. O heyecanı yıllar sonra tekrar yaşamamız lazımm!!

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Legia Varşova taraftarının yaptığı gibi UEFA denen şikeci kuruma protesto yapılmalı ve TFF denen siyasi şikeci kuruma tabi ki.
    böyle birşey yapılırsa muhtemelen başakşehir, bjk maçlarıda dahil olmak üzere birçok maçı seyircisiz oynarız, milyonlarca lira zarar, hedeften uzaklaşma, puan başına alınan paranın kaybı v.b. inanılmaz zararımız olur.
    bunun yerine ulusal gazetelerde haber yaptırmak daha mantıklı. dünkü dış basında çıkan haberin yaptığı etkiyi ne yapsak yapamazdık biz.

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu kadar bilet satışını kimse beklemiyordu. stattaki atmosfer gs maçına biraz yaklaşırsa handikap yaparız. 4-1 skor tahminim.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Karadeniz6116 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Herkesin güzel bir haftasonu geçirmesini dilerim.
    İnşallah bugün takımımız da buna vesile olur.
    Skor tahminim 3-1.
    Erken gol bulmak çok önemli.
    Kağıt üstünde kolay bir mac gibi gözükse de, gol atamadığımız her dakika sıkıntı yaşamamıza aday bir maç olacağını düşünüyorum.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)