Sayfa 70 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 60 68 69 70
Toplam 1750 adet sonuctan sayfa basi 1,726 ile 1,750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 16. Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Bursaspor | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Doğan Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Versinler İade-i İtibar, Ufukta Şampiyonluk Turu Var, Bunu Gören Rakipler, Elbette Kudururlar

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iyiydik skor daha farklı olabilirdi...Ndoye uzun zamandı ilk kez bu kadar etkisizdi..
    Takım iyyidi Bursa jkötüydü...

S.A. Biz geldik

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

3 penaltı pozisyununun 1.hariç 2 ve 3.sü %100 penaltı idi......

1. tartışılabilir ama......

Geçen hafta Cenk Tosun'un pozisonuna penaltı çalındı ise ise o pozisyon penaltı ise 1.pozisyonda penaltı idi.....

Yani en az 2 verilmeyen penaltıya ve direkleri bolca dövmemize rağmen yinede yendik ise sadece Bursayı değil....

Makus talihimizi
    ve tabi 4 hakemide yendik sahada.....

Ha futbol çok üst düzey değil ama mücadelemiz güzeldi doğrusu......
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Geçen hafta Cenk Tosun'un pozisonuna penaltı çalındı ise ise o pozisyon penaltı ise 1.pozisyonda penaltı idi.....

Yani en az 2 verilmeyen penaltıya ve direkleri bolca dövmemize rağmen yinede yendik ise sadece Bursayı değil....

Makus talihimizi

Verilmeyen 2 penaltı konusunda hemfikirim. Lakin Cenk Tosun'Un pozisyonu ile Burak Yılmaz'ınki arasında herhangi bir benzerlik yok.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verilmeyen 2 penaltı konusunda hemfikirim. Lakin Cenk Tosun'Un pozisyonu ile Burak Yılmaz'ınki arasında herhangi bir benzerlik yok.
    1-Umutun arkası rakibe dönük topa müdahalesi var...görmeden vurduğu söyleniyor...... Vurduğu belli değil.... Üstelik Cenk bomba yemiş gibi kendini yalandan yere atıyor.... bu penaltı

2-Rakip oyuncu Burak'ı görüyor ( bence ) vuruyor...... Burak sadece yere düşüyor.... Penaltı değil..... öyle mi ?

Bence yanlış düşünüyorsunuz.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

1-Umutun arkası rakibe dönük topa müdahalesi var...görmeden vurduğu söyleniyor...... Vurduğu belli değil.... Üstelik Cenk bomba yemiş gibi kendini yalandan yere atıyor.... bu penaltı

2-Rakip oyuncu Burak'ı görüyor ( bence ) vuruyor...... Burak sadece yere düşüyor.... Penaltı değil..... öyle mi ?

Bence yanlış düşünüyorsunuz.....
    1- Umut direkt Cenk'in ayağına vuruyor.

2- Burak'ın Harun ile karşı karşıya olduğu pozisyondan bahsediyorum. Bursa maçındaki diğer iki pozisyonumuz da penaltı bence.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçın ikinci yarısını izleyemedim..genel olarak iyi yoldayız rıza hocayla kan uyuştu. inşallah böyle devam eder..bahsettiğimiz seriyi yakaladık. bunu devam ettirmek önemli..yüzümüzü güldürdünüz. helal olsun.

Tolga Okumuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Valla ben hala takım oturdu,istediğimiz futbolu oynuyoruz vs. diyemiyorum.

Haftaya Karabük maçının garantisi yok mesela.

Takımda rakibi eksiltecek ve dikine gidecek adam eksikliği var. Ayrıca hücuma çıkarken çok yavaş,pasif ve sabit kalarak çıkıyoruz. Haliyle, özellikle içeride kapanan takımların ekmeğine yağ sürüyoruz.

Gol attıktan sonra anlamsız bir şekilde takımda oyunu rakibe bırakma isteği oluştu. Haliyle Bursaspor gibi top yapamayan bir takım bile biz gol attıktan sonraki 15-20dk lık bölümde hatırı sayılır baskı yaptı. 2-3ü bulmaya oyunu kontrol ederek değil,rakibin bıraktığı boş alanlardan kontrayla çıkıp çalışıyoruz.

Yusuf'u attığı gol kurtarmamalı. Oyun içinde çok pasif. Gol bölgelerinde çok geride kalıyor. Daha fazla inisiyatifle orta sahadan top alıp ileriye dağıtmalı,ayrıca çalım özelliğini de geliştirmeli.
    Abdülkadir ise çok kolay kendini yere bırakıyor. Üst seviye olması için ayakta kalması lazım.
    Trabzonspor kendini ,70-80'lerin kafasını yaşayan,futbolculuğundan sonra bir adım kendisini geliştirmemiş,dünya futbolundan bihaber,çağın sisteminden uzak,hayrına öz evlatçı,tek özelliği eski Trabzonsporlu olması olan futbol yobazlarından kurtarmadıkça başarılı olması mümkün değildir.

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Burak'ın Harun'la girdiği mücadele de penaltı çok ağır karar olur. Bir karar verilecekse oyunun devamı dolayısıyla aut kararı çok daha makul. Kaleci topu kesmiş ve Burak topu kendisinden kurtaramamış.

Burak'ın rakipten önce topa dokunup rakibin gelip sağ dizi ile Burak'ın baldıra vurduğu pozisyonda ise penaltı kararı daha makul. %100 penaltı diyebileceğim bir pozisyon yine değil ama topla alakasız bir şekilde hücum oyuncusuna belli bir müdahele var. Bence yeterliydi penaltı için.

Rakibin atlayıp eline çarptığı pozisyon için, bana göre kol doğal konumda yani birisi topa atlarken kollarını arkaya koyup atlayamaz, bunun bir benzeri pozisyon bir maçta aleyhimize olmuş ve rakip takım lehine penaltı verilmişti. O günde penaltı olmadığını düşünüyordum bugünde, evet çok bariz elle oynama gibi gözüksede sol elini yere koyabilmek için o şekilde yere dik olarak açmak bence vücudun doğal hareketi. Yine tartışmaya açık bir pozisyon. İki kararı da savunacak kişiler kendisini haklı gösterecek argümanlarla gelebilir.

Burak'ın 2.pozisyonuna penaltı verilseydi hakem geçer not alabilirdi ama böyle arada olan tüm pozisyonlarda takdir hakkını aleyhimize kullanmış olduğu gözüküyor.
    Ey Türk Gençliği!
    Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafa etmektir.

Nereden
    İstanbul

Erman a göre o el pozisyonu yüzde yüz penaltı.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tolga Okumuş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdülkadir ise çok kolay kendini yere bırakıyor. Üst seviye olması için ayakta kalması lazım.
    Adamı yerden kaldırmıyorlar ki ayakta sağlam durabilsin. Bariz çok sert markajda Ömür.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Ama Abdül degil de baskasi, atiyorum Yusuf olsa, o bâzi müdahalelere faul falan çalmazlar... Yusuf da genç ama çocuk gibi durmuyor, Abdül biraz öyle oldugu için en pust hakem bile az çok sâhip çikiyor ona, kiyamiyor mu desem ne desem bilmem ama bizim için bir + yâni
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Çanakkale

Sıralamada üstümüzde olan başakşehir , beşiktaş ve fenerden daha çok gol atmışız !!!

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı celaledtin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıralamada üstümüzde olan başakşehir , beşiktaş ve fenerden daha çok gol atmışız !!!
    Ama son sıradaki Karabük'ten de çok gol yemişiz.

Son 3 hafta gol yemememize rağmen.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama Abdül degil de baskasi, atiyorum Yusuf olsa, o bâzi müdahalelere faul falan çalmazlar... Yusuf da genç ama çocuk gibi durmuyor, Abdül biraz öyle oldugu için en pust hakem bile az çok sâhip çikiyor ona, kiyamiyor mu desem ne desem bilmem ama bizim için bir + yâni
    bence dahada cok korunmali

asier del hornonun messiye yaptiklarini hatirladikca tüylerim diken diken oluyor

6 ay gitmisdi

ve bu tek degil
    bundan önce yine deniyor

https://www.youtube.com/watch?v=xRc8V7Wm5Zw
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

morinho şu maç için barcelon'da çok güzel tiyatrolar var, messi de çok iyi öğrenmiş demişti, hey gidi.

Nereden
    Amasya

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    morinho şu maç için barcelon'da çok güzel tiyatrolar var, messi de çok iyi öğrenmiş demişti, hey gidi.
    aynen öyle

bunlar ingiliz tarafindan sl de yapiliyorsa Türkiyede neler yapilir

Ünal Karaman

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Yusuf mu ingiltere liginde oynayacak yapmayın Allah aşkına.Bana soracak olursanız gitsin erdoğdusporda oynasın sertlik istemiyorsa.Ağlamayla bu işler olmaz adam senin dişlerini döker avrupada.
    Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf Yazıcı ingiltere Premiere liginde top oynayacak öylemi? Adam hastanelik olur orada. Yusuf ancak Premier Lig futbolcularının kramponlarını temizler. Başka birşey yapamaz!!!
    tamda sizinki gibi sert eleştiri olsun ama hakarete varan düzeyde olmasın bence bu çocuktaki ve diğer oyuncularımızdaki yeteneği göremiyorsanız inşallah ikinci yarıki tutumu bunu ispatlamıştır..

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yav nedir bu her zaman oyuncu fisleme, birilerini kötüleme digerlerini yüceltmek icin

hepsi bizim ve hepsi önemli

beraber olamadik mi messi bile olsa bi ise yaramaz

oyuncularin arasinda olur bunlar, nabiz orada 180
    yüzde yüz katılıyorum..
    samanyolu yerine rafet el romanın şampiyonluk için yazdığı şarkısı söylenebilir:..metehants

Nereden
    Fransa

del horno topçu mu yaa... bunu bilmiyordum ama chelsea'ye gittigi an sansima sövmüstüm (her zaman söverim sansima ztn)
    herifi bilbao'dayken bizim Yattara yatirip kaldiriyordu onu, oradan chelsea'ye falan gitmesi tam rezillik... hiçbir zaman iyi topçu degildi o hiyar.. onun kadar ben de oynardim
    tam kâtil mk, kirmizi bile yememistir kesin
    Konu Sefer A. tarafından (18.12.2017 Saat 18:54 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Amasya

agir cecalandirildi ama neye yarar böyle bir 19 yasindaki yetenegi 6 ay sahalardan sildiysen

Ünal Karaman

Nereden
    Fransa

topa kaysa geç kalsa da bu hâle getirse tamam da, bu ne, resmen kasapliktan da öte... KamilZayatte vardi, onu da geçti bu del horno salagi, miçtigimin torpillisi

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

ayar çekme başladı çünkü.baktılar Trabzonspor gümbür gümbür geliyor şimdi bizim kanat ve stoper hattımız üst düzey olmalı bunları devre arsında alırsak bizi hakemler de durduramaz buna göre silahlarımızı kuşanmalıyız. yoksa fener bunu kullanır hakemler şuyla buyla alavere dalavere yaparlar .

Yusufun bireysel becerisiyle gol attık ama skor 1-0 riskli bir skordu.hakem durduramadı ama bir ara maç gitti geldi işte penaltılar verilmedi maç 1-1 bitse hakem daha çok konuşulurdu

ayar çekme işe yaramadı yusufun bireysel çabası sayesinde ama bu her zaman işe yaramaz bizim yapmamız gereken devre arası üst düzey paraya kıyıp stoper ve kanat almak fener ve hakem de bizi durduramaz çünkü biz işimize bakmış ve zayıf halkalarımızı kapatmış olacağız bunları kapatmassak bunu kullanacaklar
    başkann devre arası kolları sıvaması lazım transfer konusunda ve fenerin hakemleri etki altına aldığını gördüğünde de arada konuşması lazım ve gerekli önelemleri alması lazım gene yapacaklar çünkü

Makus talihimizi

Konu erenslash tarafından (18.12.2017 Saat 19:34 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

seçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Bence zor maç olacak. Kazanmamız şart ama zor. Puan kaybını aklıma dahi getirmek istemiyorum. Alırsak ilk2 inancım artacak. Alınan 5 galibiyetin anlamlanacagi kritik maç bu işte. Rakip asla basit değil. Ciddi bir şekilde çıkıp mücadele edilmeli 3 puan bu maçta çok şey..
    bize heryer TrabzonSpor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Çanakkale

Bu hafta göztepe sivas ve konyayı tutuyorum.

Hasan Habip Özbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bursadan maça gittim atmosfer süper fakat bu klabalık taraftardan ses çıkmıyor bu ne saçmalık herkes kendi kafasında tezahüret yapıyor birliktelik şart bide halis var bu kadar provake etti ama ceza almadık amacı belliydi seyirci bişey yapsın ve şikebahçe maçı cealı olsun ama bu sefer şikebahçeyi yeneceğiz hemde farklı herkes rahat olsun
    Bordomavi.net - Orhangazi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)