Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ABÝÞ HOPÝKOÐLU'ndan Açýk Mektup

edimurphy_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Standart ABÝÞ HOPÝKOÐLU'ndan Açýk Mektup

Abiþ Hopikoðlu'ndan Trabzonspor Taraftarýna Duygusal Mektup...29.11.2017

Açýk mektup…

Büyük Trabzonspor taraftarýna...
    Sevgili taraftar kardeþlerim bu mektubu tüm samimiyetimle yazdýðýmdan ve hiç bir kimseye düzeltme için vermeyeceðimden en baþta olabilecek imla ve yazým hatalarý için peþin özür dilerim.
    Çoðunuzun iyi bildiði gibi Trabzon'la Olan tek ve gerçek baðým Trabzonspor a olan hastalýk derecesindeki sevdamdýr. Yýllardýr da bu sevdam için hertürlü mücadelede hep Trabzonspor sevdalýlarýn yanýnda oldum.
    Sahip olduðum her platformda her imkaný Trabzonspor Leh'ine sonuna kadar kullanmaya gayret gösterdim
    Bu konudaki en önemli örnek Tv8 genel müdürü olduðum zaman Fenerbahçe as baþkanlýðý yapmýþ kanalýn sahibine raðmen herþeyi göze alarak aziz yýldýrým ve þike süreci ile ilgili çalýnan kupamýzýn hakkýný savunmak adýna telegol programýný yaptýrmam gelir. Burada sonuna kadar haklý mücadelemizin sesi olmaya çalýþtým
    Yine Trabzonspor un tüm Türkiye'nin takýmý olduðunu ispat için Þanlýurfa da oynan Türkiye kupasýnda taraftar organizasyonu ve bir hafta boyunca bölgeden canlý yayýnlar yapýlmasýný organize ettim
    Zamanla tüm gerçek sevdalýlarla yollarýmýz bir þekilde hep çakýþtý
    Gün geldi beraber kýzdýk, gün geldi beraber sevindik sizlerle
    Ama ben hiç bir zaman Trabzonspor taraftarýnda yýlmayý pes etmeyi görmedim
    Ýþte bu duygularla son 5 yýldýr da Trabzonspor basketbolda Þeref'le baþkanlýk yapýyorum az imkanlarla da olsa bu alanda da iddiamýzý sürdürmeye çalýþýyorum bana inanan bir avuç arkadaþýmla beraber.
    Ýþte bugünde size bu mektubu yazdýran duygularýmýn oluþtuðu geliþmeler oldu ve ben bunu siz Trabzonspor sevdalýlarý ile paylaþmak istiyorum.
    Yine belirteyim bu cümlelerimin muhatabý sadece aziz günde aziz Trabzonspor sevdalýlarýdýr!!!
    Sakýn kiþisel hesapla bu iþe soyunanlar, nufusunda Trabzon yazdýðý için kendini mecbur hissedenler, Trabzonspor u ekmek kapýsý görüp bir telefona, üç kuruþa kalemini satan sahte gazeteciler, maç ve kongrelerde protokol trübünlerini dolduran þekilciler ve hertürlü siyasetin üstünde olan camiamýzý üç günlük siyasi hesabýna alet etmek isteyenler art niyetli tüm siyasiler....
    Bu sözlerimizi asla üstlerine almasýnlar .
    Onlara söyleyecek sözümde yok ,onlarýn bu sevda da dikkate alacaðým bir yanlarý da yok......
    Evet yüreðinde bu sevdayý taþýyan bordo-maviye aþýk dostlarým ,kader arkadaþlarým ;
    Bugün basýna da yansýdýðý gibi ekonomik sýkýntýlar yaþadýðýmýz bir süreçten geçiyoruz .
    Ve biliyorum ki böyle büyük bir camiada deðerlerinden uzaklaþan insanýmýzýn umursamazlýðý hepimizi yaraladý camiamýzýn adýnýn böyle bir sýkýntýyla anýlmasýnýn bende yarattýðý üzüntüyü sizlere anlatamam.......
    Ama biliniz ki bu kardeþiniz sezon baþýndan beri elinden gelen tüm imkanlarýný kullanmýþ ve sponsor bulunana kadar cebinden bu kulübe 5 milyon lira civarýnda bir katkýda bulunarak eylem ve söylemde çeliþkiye mahal vermemiþtir.
    Bugünde oluþan bu sýkýntýyý haletmek için herþeyi yaptým yapmaya da devam edeceðim.
    Fakat son bir haftadýr gördüðüm tablo sevdamýn ve hayalimin içindeki tablo ile maalesef ayný deðil ;
    Çünkü;tüm samimi çabalarýma raðmen durumu iyi olan hiç bir iþadamýmýzdan olumlu yanýt alamadým.
    Biliyorum ki baþkalarý gibi bir yerlerden bir rica telefonu açtýrma peþinde olsaydým bu cevaplarýn çoðu olumlu olabilirdi......
    Ýþte tam bu noktada siz gerçek sevdalýlara
    Þu sözü veriyorum ben bugüne kadar olduðu gibi bundan sonra da bu camiayý asla ama asla birilerine kullandýrtma aracý olmayacaðým ve asla siz gerçek taraftar dýþýnda hiç bir kimseden medet ummayacaðým hiç kimseye de boyun eðmeyeceðim.
    Bugünü atlattýk çok þükür Hale'n basketbola ve bizlere inanan insanlar ve yöneticiler de varmýþ..... Onlara sonsuz teþekkürler....
    Ama en büyük, en sonsuz teþekkürler siz gerçek Trabzonspor sevdalýlarýna olsun sabahtan beri arayýp harçlýðýný yollamak isteyen, hesap numarasý aç baþkaným biz toplarýz diyen ,kocaman yürekli sevdasýný paraya satmamýþ yürekli insanlara olsun.
    Evet sizlere minnettarým sizlere bu armaya sevdalanmama bir Erzurumlu kardeþiniz olarak piþman olmamam için güzel nedenlerin olduðunu hatýrlattýðýnýz için, benim bu sevda da yalnýz olmadýðýmý hissettirdiðiniz için, kocaman teþekkürler ediyorum .
    Ve tüm samimiyetimle biliniz ki ;
    iþler birgün boyumu aþar ve halledemez duruma gelir isem sadece sizlerden yardým isteyeceðimin sözünü veriyorum.
    Ve armamým sevdamýn peþinden Ýzmir e gidiyorum .inþallah maçý alýp geleceðiz ve alçaklara en güzel cevabý vereceðiz. Hepinizin kandilini kutlar inandýðýmýz bu yolda Rabim den bizlere þampiyonluk nasip etmesini dilerim
    Kalýn saðlýcakla aziz taraftarým ,
    aziz kardeþlerim ,sevgili Bordo Mavi sevdalýlarý ....
    Sevgi ve saygýlarýmla
    Abiþ hopikoðlu
    DÝP NOT: Baþkanýn mesajý virgülüne dahi dokunulmadan yayýmlanmýþtýr.

http://www.trabzonbasket.com/?Syf=18&Hbr=1000835&/Abi%C5%9F-Hoiko%C4%9Flundan-Trabzonspor-Taraftar%C4%B1na-A%C3%A7%C4%B1k-Mektup
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Basketbol kulübü ile ilgili haberin servis ediliþi, mektuptaki üslup bu iþin kurgulandýðý hissi uyandýrdý bende...

Haberde verilen" oyuncularýn sabah uçaðýna binmeyeceði ama ödeme yapýlýrsa akþam uçaðý ile maça gidecekleri" mesajý garip deðil mi?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Üç yýl önce kendilerine hitaben yazdýðým açýk mektup: https://forum.bordomavi.net/showthre...%C4%B1k-Mektup

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Vallahi tuhaf tuhaf iþler...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

abiþ bey bence kendini gelecekte Trabzonspor'un baþýna hazýrlýyor ....ben böyle anlýyorum

7can61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Abiþ kendini neye hazýrlýyor orasýný bilemem ama Trabzonspor futbol kulübü kendini bu duruma hazýrlasa þimdiden iyi olur. Yolun sonu burasý. Herkes kenara üç beþ kuruþ atmaya baþlasýn ufaktan....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

garip iþler olduðu kesin
    lakin
    nüfüs kaðýdýnda Trabzon yazýnca sanki Trabzonspor un asýl sahibi gibi hissedenlere bende acayip gýcýk oluyorum
    BMN KOCAELÝ

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bongonda'ya verilen parayý buraya aktarsalar kulüp ihya olurdu.

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

O Mal menejeri israrla tutan, seneleeerrdir "kovmirim ulan" diyen kisi, kendisini istedigi fuskiye hazirlasin, hiçbir sey çikmaz... Trabzonspor'a hazirliyormus he, çok bekler...
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýþadamlarýna yönelik "Selam verdim, rica deðildir diye almadýlar" mealindeki sözleri dikkat çekici, bir o kadar da hazin
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Çanakkale

Abiþ efendi kulübe gelen transfer yasaðý ile ilgilide bir açýklama yapsýn.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)