Sayfa 59 Toplam 59 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 49 57 58 59
Toplam 1473 adet sonuctan sayfa basi 1,451 ile 1,473 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 14. Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Antalyaspor | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Burak'ın sürekli top istediğinden yakınmış bazı dostlar.....

Gol atmak amacımız ise topu sürekli forvetteki arkadaş ile buluşturmak gerekmiyor mu ?

Atağa çıkarken topu Hubocan'a geri mi yollayalım anlamadım ?

Burak şu anda yerli olarak hatta bana göre ligimizin en kaliteli ve bitirici forvetdidir....

Ve sürekli topu istemesi Bence şikayet değil gurur nedeni olmalıdır.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kasımpaşa maçındaki olası bir ters skoru senden bilirim ona göre
    Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapma bunu

haftalardir oh shit pandasina hasretiz...
    Haydaaa yapsak suc yapmasak suc )) Yapip takim kazaninca da sevinmek yerine milletimiz buyuk pencereden degil kucucuk pencereden bakip dis guclerin algi calismalariyla bizlere saldiriyor. Bunlaaar; Ts mac kazanmasin, yine garip goller yiyelim, yine sac bas yolalim isteyen kisilerdir. Sizleri kiniyorum.

Ben de ise yarar daha bir suru teknik var, gecen sezon uyguluyordum bilen bilir. Aykiri totemi artik kullanmayacagim cunku camiamiz, kendi ic dinamiklerimiz bizlere saldiriyor. Diger tekniklerimizi uygulariz ama biraz ara veriyorum. Kasimpasa macinda yok totem motem, siz istediniz ama ben inaniyorum ki Kasimpasa yi da yenecegiz. Sorun yok korkuya panige gerek yok, kazanacagiz
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

@TSelif ELif abla saygılar ;

bu sezonun sonunda umarım pişmanlıkların en büyüğünü yaşamayız.
    sanki o bahsettiğin maçlar için çoook ahlar çoook keşkeler çekeceğiz
    BMN KOCAELİ

Murat Engin Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maçla ilgili uzun uzun analizler yapmayacağım. Yalnızca canımı sıkan durum şu idi; takımın rakibi, top onlardayken rahatsız etmemesi.

Özellikle ilk yarıda gerçekten gözlerime inanamadım. Emin olun Osmanlı maçındaki kadar dahi ileride bassak 7-0'ı unutturacak bir skor elde edebilecekken maçın sonlarına doğru skoru koparmayı başarabildik. Bunun sebebi neydi, neden bu kadar rolanti oynandı bu kadar kritik bir maçta bilemiyorum. Bugün ciddi anlamda güçlü ya da motive bir rakiple oynasaydık ve biz de aynı oyunu oynasaydık skor nasıl olurdu bilemiyorum. Bunun özgüven ve rehavet ile bir ilgisi var mı yoksa "saha zemini nedeniyle sürekli kayan oyuncular" sakatlık endişesiyle mi çok fazla efor sarfetmediler? Sorun her ne ise umarım dün akşama has bir şeydir, rakibi bu kadar rahat oynatmak doğru değil.

Ayrıca Yusuf Yazıcı için bir kaç şey söylemek istiyorum. Kendisi genç ve inanılmaz yetenekli, potansiyelli bir oyuncu malumumuz. Burada ilk kötü oynadığı maçtan sonra "5m€ varsa hemen satılsın" diyenlere inat savundum kendisini ve savunacağım da. Ancak savunamayacağım ve dün gördüğüm bir şey var. Kötü oynayabilirsin; ancak asla "isteksiz ve mücadeleden uzak" oynayamazsın. geçen hafta verdiği bir röportajda "ben tribünlerden geldim" demişti. Eğer tribünlerden geldi isen sevgili Yusuf, terinin son damlasına kadar o sahaya çıkıp o formanın hakkını vermelisin. Umarım bu anlamda silkinir ve kendine gelirsin.
    "Tanrı futbolu havadan oynamamızı isteseydi çimleri oraya koyardı"

Brian Clough

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

çok dengesiz bir fikstür var. bir taraf karlı bir taraf günlük güneşlik. gs mesela kayseri'yle ilk maçı oynamanın avantajı ve bizim üç puan aldığımız bu takımların daha kötü halleriyle(antalya hariç) oynayarak fikstürden çok iyi yararlandı. derbilerde ise bu avantaj terse döndü çünkü rakipler maçlara son şans gibi baktı. gs de bunu kaldıracak seviyede takım olmadığını gösterdi.

mesela başakşehir fener ve bizi bir hafta sonradan takip ediyor, çok büyük avantaj. rakipleri tanımaya yardımcı oluyor. rakiplerin bu maçlardan sonra konsantrasyonu düşüyor.

biz fener'i takip ediyoruz kart bakımından avantajlı ama bir hafta önce yapamadıklarını daha iyi anlayıp iyi konsantre olabiliyorlar özellikle içeride oynuyorlarsa.

kısacası karışık fikstürü denememiz lazım.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok dengesiz bir fikstür var. bir taraf karlı bir taraf günlük güneşlik. gs mesela kayseri'yle ilk maçı oynamanın avantajı ve bizim üç puan aldığımız bu takımların daha kötü halleriyle(antalya hariç) oynayarak fikstürden çok iyi yararlandı. derbilerde ise bu avantaj terse döndü çünkü rakipler maçlara son şans gibi baktı. gs de bunu kaldıracak seviyede takım olmadığını gösterdi.

mesela başakşehir fener ve bizi bir hafta sonradan takip ediyor, çok büyük avantaj. rakipleri tanımaya yardımcı oluyor. rakiplerin bu maçlardan sonra konsantrasyonu düşüyor.

biz fener'i takip ediyoruz kart bakımından avantajlı ama bir hafta önce yapamadıklarını daha iyi anlayıp iyi konsantre olabiliyorlar özellikle içeride oynuyorlarsa.

kısacası karışık fikstürü denememiz lazım.
    bizim ve sikecilerin en büyük sorunu takip edilen konya ve karabük

sikecilerin üzerine gelen cogu takim seri ile geliyor, onlardanda puan alinca kendine güven patlamasi yasiyorlar

bu sezon nerdeyse adam gibi dayak yiyip karsimiza cikan takim cikmadi antalya disi

tarihimizde bu kadar dezavantaj yaratan fikstürümüz olmamisdir

karabükü anlarimda konya neden böyle kötü gider
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

İyi futbol bekleyenleri eleştirenler, sadece kazanalım yeter diyenler herhalde sadece maç sonuçlarına bakıyorlar, maç filan izlemiyorlar. Çünkü insanın bu maçlardan zevk alması için mazoşist olması lazım. Futbolun görsel bir şölen, bir şov olduğunu unuttu galiba insanlar.

Mourinho bile eleştiriliyor kazanmasına rağmen, hem de bazı oyuncuları gerçekten o takımın seviyesinin altında. Bizim ise iyi futbol oynamak için yeterince iyi oyuncumuz olduğu halde kazanan haklıdır deniyor. Büyük bir şaka galiba bu.

Bu takım GS maçı hariç top oynamadı. Haftalardır iğrenç bir futbol var sahada. Oyuncular rakibe pres yapmaktan aciz, PTT seviyesinde futbol oynuyor ama kazanıyoruz diye görmezden gelelim öyle mi?

Siz niye decoder'e neden para veriyorsunuz, niye forma alıyorsunuz niye maça gidiyorsunuz yahu? Sahada ne mücadele görüyorsun ne iyi oyun. Futbolun bir eğlence olduğunu hatırlamak lazım.

Artık yavaş yavaş çoğu kişinin maçları izlemediğini, sadece özetlere bakıp maçkolikten sonuç takip ettiğini düşünmeye başladım. Bu gidişle Trabzonspor orta sıra takımı haline gelecek, insanlar da bundan memnun görünüyor.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Buraya da yazayim

Bir daha izledim Onur'un kurtardigini, Eto'o sanmistim ama sanirim Maicon vurmus orada... ve tekrar tekrar izledim, bence orada gol olma ihtimâli 1%'di, Hubocan iskalasa ya da sapsallik yapsa belki gol olurdu yoksa mümkün degil gol olmasi, Hubocan uzaklastirirdi çok rahat bir sekilde...
    Ayrica Onur'un çikip az daha faul yapip sari ya da kirmizi kart görebilecegi an var, orada da bence biraz hatâliydi, sansliydi
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    Fransa

@TSemih61
    Simdilik böyle idâre ediyoruz... he sene sonuna kadar hedefe bu sekilde ulasirsak yine hayir demem... iyi oynayip saçma sapan sonuçlar saçma siralamalarda bitirmekten bikmadin mi sen meselâ ?? Yeter daa, ilk 3 ilk 2 olsun artik, kötü mötü oyunla olsa da önemli degil...
    Câmianin âcilen ihtiyaci nedir ? iyi oyun mu, yoksa basari mi ? cevap 161% basari... begenmedigimiz oyun bunu bize yasatirsa sorun yok...
    Hee "simdiden uyaralim" diyorsaniz tamam, ama hoca da "devre arasina kadar kayipsiz gidelim oyun yavas yavas düzelecek" gibisinden konusuyor, az bekleyelim bakalim yau, son 3 karsilasmada mükemmel futbol oynayip puan toplayamasak ne fuskiye yarar ?? 15 puan geriye düseriz otururuz asagi, iyi oyun var diye de kendimizi tatmin ederiz yalandan yere... sonra 2 kazaniriz "haydi seri yapalim yakalayalim" deriz geçen seneki gibi, sonra ortalik karisirir sürekli kazanamayiz hoop 6. bitiririz kupayi da alamazsak haydi geçmis olsun yine her sey sil bastan......

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olsun salla renkdas, puanlari toplayalim yeter, rrroaaaddd oooolll
    Puanlar iyi hoş da deplasmanı geçtim en azından içerdeki maçlarda daha belirgin bir oyun olsa devre arası kanat forvet ve stoperle birşeyler olacak ama insanı hiç heveslendirmiyorlar.

O değil bu Kurban reis ne yapmaya çalışıyor? Gerçi adamın sezon içinde santraforunu satıp takımı bozdular ama Gökdeniz'i son senesinde küme düşürürse ayıptır))

Nereden
    Fransa

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Puanlar iyi hoş da deplasmanı geçtim en azından içerdeki maçlarda daha belirgin bir oyun olsa devre arası kanat forvet ve stoperle birşeyler olacak ama insanı hiç heveslendirmiyorlar.

O değil bu Kurban reis ne yapmaya çalışıyor? Gerçi adamın sezon içinde santraforunu satıp takımı bozdular ama Gökdeniz'i son senesinde küme düşürürse ayıptır))
    Simdilik idâre edelim bakalim, puanlar gelsin hele, yoksa katiliyorum içerde en azindan biraz daha cosku biraz daha "patron benim" havasiyla oynamamiz gerek...
    Kurban reisi degistirecem, zâten artik yeni gerçek reis Gurban hoca, 1 harf fark var zâten skinti yok
    Ligden düsmezler ama rezil durumdalar, ayrica golcüleri Jonatas'i diyorsun sanirim, tamam da Azmoun falan var onu da adam akilli oynatmiyor, Gökdeniz'i de bir bakiyorsun 90dk oynatiyor, sonra kadroda yok, sonra yedek ve sonlara dogru giriyor, sonra 45dk oynuyor 2.yari çikiyor falan... Kurban hoca degisk bir adam yau... ama biz Gurban hocaya göz dikelim simdiden

Nereden
    Bursa

<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@TSemih61<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->
    Simdilik böyle idâre ediyoruz... he sene sonuna kadar hedefe bu sekilde ulasirsak yine hayir demem... iyi oynayip saçma sapan sonuçlar saçma siralamalarda bitirmekten bikmadin mi sen meselâ ?? Yeter daa, ilk 3 ilk 2 olsun artik, kötü mötü oyunla olsa da önemli degil...
    Câmianin âcilen ihtiyaci nedir ? iyi oyun mu, yoksa basari mi ? cevap 161% basari... begenmedigimiz oyun bunu bize yasatirsa sorun yok...
    Hee "simdiden uyaralim" diyorsaniz tamam, ama hoca da "devre arasina kadar kayipsiz gidelim oyun yavas yavas düzelecek" gibisinden konusuyor, az bekleyelim bakalim yau, son 3 karsilasmada mükemmel futbol oynayip puan toplayamasak ne fuskiye yarar ?? 15 puan geriye düseriz otururuz asagi, iyi oyun var diye de kendimizi tatmin ederiz yalandan yere... sonra 2 kazaniriz "haydi seri yapalim yakalayalim" deriz geçen seneki gibi, sonra ortalik karisirir sürekli kazanamayiz hoop 6. bitiririz kupayi da alamazsak haydi geçmis olsun yine her sey sil bastan......
    Hocam benim kötü oynayıp kazanmakla sorunum yok ki. Zaten büyük takım dediğin arada öyle kazanacak. Fener mesela hep böyledir. Ben deli gibi top oynayalım da demiyorum, her hafta üzerine koya koya gitsek ve göze hoş gelen bir futbol olmasa bile en azından fazla batmayacak şekilde oynasak yeter diyorum. Takımda ilerleme yok, sadece şans ile götürüyuruz işi. Osmanlı, Antalya vs. ligin en zayıf takımları. Azıcık dişli rakiplere karşı kazanamayacak bu takım(kazanamadı da zaten) o zaman da övülecek mi acaba Rıza Hoca. Aynı şekilde Burak da öyle, 3-4 maç gol atamadı sonra sakatım deyip kenara çekildi. Bunları görmezden gelip övgüler dizmek tam bizim taraftarlık iş.

Gs maçındaki oyun şablonunu devam ettirse zerre eleştirmezdim Rıza Hoca'yı ama şuan takımın puanları toplaması tamamen "suni". Takım üzerinde kontrolü yok, oyunculara bir şey kattığı da yok. Hani ERsun döneminden farklı olarak oyuncular mücadele ediyor desem onunla avunacağım ama o da yok. E hadi bari doğru kadroyu çıkar da bir şeyler deniyo diyelim o bile yok. Niye destekleyim o zaman Rıza Hoca'yı? Ne vaad ediyor takıma? Önce milli takım arasına ihtiyacım var dedi sonra da devre arasında düzelteceğim dedi. Hep öteliyor. Galibiyetlerden güç alarak yalan söylemeye devam ediyor.

Yanlışları şimdiden eleştireceksin ve önlem alacaksın ki ileride sıkıntı ile karşılaşmayalım ama bizim camia 2-3 tane zayıf takıma karşı alınmış galibiyetle oyunculara ve hocaya toz kondurmuyor. o kadar toz pembe bir tablo yok ortada.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Simdilik idâre edelim bakalim, puanlar gelsin hele, yoksa katiliyorum içerde en azindan biraz daha cosku biraz daha "patron benim" havasiyla oynamamiz gerek...
    Kurban reisi degistirecem, zâten artik yeni gerçek reis Gurban hoca, 1 harf fark var zâten skinti yok
    Ligden düsmezler ama rezil durumdalar, ayrica golcüleri Jonatas'i diyorsun sanirim, tamam da Azmoun falan var onu da adam akilli oynatmiyor, Gökdeniz'i de bir bakiyorsun 90dk oynatiyor, sonra kadroda yok, sonra yedek ve sonlara dogru giriyor, sonra 45dk oynuyor 2.yari çikiyor falan... Kurban hoca degisk bir adam yau... ama biz Gurban hocaya göz dikelim simdiden
    Bazı yerlerde Berdiyev'e de Gurban diyolar hiçbir şey olmaz))
    Gurbanov'u pek takip etmedim ama adından bahsettirmeye başladı, gelsin başlasın kaybedecek birşeyimiz yok. Bence de düşmezler işin latifesi olsun diye yazdım hatta 1-2 yıla yine çeki düzen verir takıma ama dediğin gibi enteresan adam.

Nereden
    Fransa

@TSemih61
    Kismen katiliyorum ama meselâ "mücâdele de yok" kismina katilmiyorum, o konuda gelisme var, ayrica savunmanin genelinde de (ama az ama çok) gelisme var bence
    O kadar toz pembe degil her sey evet dogru... Riza hocada hafif "yalan" mi desem "abarti" mi desem ne desem bilmem ama skinti var biraz evet... Sosa için "geçen sene hiç oynamadi" deyip durdu bir ara, oysa çok fazla olmasa da oynadi adam, 19 karsilasmada mi ne süre almis, ama parça parça ama degil... "hiç oynamadi" demek de ne demek... arada saçmaliyor... kötü oynuyoruz "çok iyi oynadik diyor"... dün ilk yari için "hiç iyi degildik" falan dedi, sasirdim, ama dogrusunu dedi... 2.yari için fenâ olmayan oyunumuzu yine abartti tabi... bu konularda ben de buraya yazmamis olsam da içimden epey elestiriyorum, gicik ediyor adami... neyse ki dahaden "çok bassitt goller yiyoruz" demedi

Ama bence gsye karsi oynadigimiz gibi oynatmaya çalisiyor takimi da, da iste, oyuncular ayni sekilde "motive" olmuyorlar, bundan dolayi pek iyi oynamiyoruz... taraftarin coskusu da buna etki ediyor... gsye karsi olan taraftar dün aksam olsaydi, ayni sekilde oynardik 4-2 gibi bir sonuçla kazanirdik daha fazla firsat bulup atardik ama bosluk birakip gol de yerdik, bence...

@castillo61
    Simdilik Riza hoca ile devam ama ileride kesinlikle düsünülmesi gereken birisi, hem yakisir hem iyi de olur, fbye gsye bjkye falan kaptirmayalim...

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbol zevk vermedi, kazanmak güzel tebrikler.

Uğur Kalyoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

@TSemih61

Kardeşim eleştirilerinin tamamına katılıyorum.
    Hakikaten top falan oynadığımız yok.
    Maçları izlerken hem oyun hem de tercihler için üstümü başımı yırtma noktasına geliyorum.
    Ama şu aşamada Rizadan beklentimiz nedir.
    Mesala ben en baştan beri kanatlarda Abdülkadir ve Castillo yu oynatım.. Castilloya bakıyoruz durum ortada .
    Sosa vurdumduymaz Kucka tam ikna edemedi orada en doğru tercih yine Okay ve Onaziye donmekti adam da onu yaptı.
    Sol beki Maş göbek oyuncuları da Okay ve Onazi olan takımın oyuna hükmetme oyunu geniş alanda oynama ihtimali yok.
    Ben de çok eleştiriyorum bir şey katmadiginin da farkındayım ama ne yapmalı Rıza tercih noktasında ne bekliyorsun mesala.

Nereden
    Bursa

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@TSemih61<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

Maçları izlerken hem oyun hem de tercihler için üstümü başımı yırtma noktasına geliyorum.
    Mesala ben en baştan beri kanatlarda Abdülkadir ve Castillo yu oynatım.. Castilloya bakıyoruz durum ortada .
    Sosa vurdumduymaz Kucka tam ikna edemedi orada en doğru tercih yine Okay ve Onaziye donmekti adam da onu yaptı.
    Sol beki Maş göbek oyuncuları da Okay ve Onazi olan takımın oyuna hükmetme oyunu geniş alanda oynama ihtimali yok.
    Ben de çok eleştiriyorum bir şey katmadiginin da farkındayım ama ne yapmalı Rıza tercih noktasında ne bekliyorsun mesala.
    Hocam kadroyu çok da değersizleştirmeye gerek yok, evet birçok oyuncu problemli ama onları oynatmak çok da zor değil. Kabul ediyorum, Onazi ve Okay 1 maç oynayıp 5 maç yatıyorlar. Keza Mas'ın varlığı ile yokluğu belli değil ama bu takım bu kadar da kötü değildi. Bu takımda sürdürülebilir bir yapının inşa edilmesi için uğraşılmıyor hiç. Sonuç yine hüsran olacak. Günü kurtarmaya çalışıyoruz ama zor maçlarda yine puan alamayacak takım 5-8 arası gidip geliriz ancak.

Rıza Hoca'dan tercih noktasında hiçbir şey beklemiyorum çünkü beklentimizin olacağı kalibrede bir hoca değil. Tamamen şans ile götürüyor işi. Hala Damdoy ile Burak'ta ısrar edeceğim diyor, bu da demek oluyor ki Sosa'yı monte etmeye çalışmayacak, takım yine rezalet oynayacak. Adamın taktik anlayışı yok, klasik Mesut Bakkal, Mehmet Özdilek gibi günü kurtaran hoca tipi. Trabzonspor bu kadar düştü mü yani? Sürekli oyuncular için çelişkili konuşuyor, hep ileri tarihe iteliyor yok kadroyu tanısaydım şu maça böyle çıkmazdım yok milli takım arasında düzeleceğiz her şey çok iyi olacak vs. vs. Şimdi de devre arası çok iyi olacağız diyor. İşi gücü yalan sıkmak. Şu oyuncu 60 dk oynar şu bu kadar oynar. Saçma sapan işler. 60 dakika oynayamayacak adama 90 dakika sabrediyor ama.

İşin kolayını bulmuşlar at suçu futbolcuya. Yok yığılma varmış futbolcular mutsuzmuş. E senin görevin ne? Oyuncuları motive etmek değil mi? Bu takım sadece 15 kişiden mi oluşuyor diğer oyunculara niye çöp muamelesi yapıyorsun. Kadro tercihlerinin hepsi yanlış oyuncularla diyaloğu iyi değil. Abdülkadir'i bile atıyor öylesine sahaya sırf taraftar istiyor diye. Adamı sol bek sağ bek gibi oynatıyor her maçta. Her oyuncu düşüşe geçti, kendilerini saldılar, pas yapabileceklerine dair güvenleri kalmadı, belli bir taktiği oynabileceklerine dair özgüvenleri yok oldu adamların. Tek yaptıkları at topu Burak'a belki kurtarır bizi. Yazıcı vs. ne oynadığı belli değil. Bunlar hep Rıza'nın suçu. Castillo bu kadar kötü müydü? Adamı Ersun ile bitirdiler. İşte oyuncuları bu durumdan normalde hoca çıkarır ama bizimkisi tam tersini yapıyor. Bongonda ve Castillo bu takımın asıl kanatlarıdır aslında ama adamlar şuan çöp durumda.

Neyse Rıza Hoca hakkında bu kadar yazılacak bir hoca değil, iyi bir yönetim olsa devre arası kral bi yabancı hoca getirmişti.
    Konu TSemih61 tarafından (05.12.2017 Saat 20:01 ) değiştirilmiştir.

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

orta da enteresan bir durum var çok sağlam olduğunu yeni anladığımız stoperi sadece bir kere bekte oynatan ersun yalanı

hangi hoca gelirse gelsin kendini solbekte stoper de bulan akbaş,çakma solbek şaşkın stoper akbaşın Mas'ı kesebilmesi enterasan bir durum.

acaba Hubo en az 5 maça daha stoper olarak çıkmış olsaydı puan durumu ne olurdu özellikle hava/yan toplardan yediğimiz basit goller aklıma geldikçe...
    sakin olun...

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Uğur Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Onazi nasıl ikna ediyor da Kucka edemiyor onu anlamıyorum bende. Kucka fizik olarak Onazinin 2 katı güçlü, skora katkısı daha fazla ve top çalma ve adam geçme de çok daha iyi. Bi Gs maçında oynadı herif herkesi mest etmiş demek ki. Dün Antalya maçında çalım manyağı yaptılar adamı, kaptırdığı toplar da cabası.

Nereden
    Bursa

Taraftarlarımıza bir kez daha teşekkür etmek boynumun borcu,gerçekten dün hiç beklemediğim bir yoğunluk vardı,hatta açılış maçından daha kalabalık geldi bana.
    Hepsine teker teker teşekkür ederim,Trabzon'da olmayıp da her iç saha maçında stadın dolması için dua eden insanları mutlu ediyorsunuz.
    • Memento mori

-Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dekontlar ekran goruntuleri hepsi sahte, hepsi montaj, hepsi kumpas. Bunlar hep Reza nin Ameriga nin Trampin uydurmalari. Milletimiz, forumumuz dis guclerin bu saldirilarina inanmaz. Ameriga ya hizmet etme eeeyyy Samet.
    Ben anlamam müdür , forumu bırakmak zorunda değilsin ama Taksim turunda herkes hemfikir.
    Ayrıca moderatörlerden ayrıntılı rapor isteyeceğim mesajın değiştirilmeden önceki haliyle ilgili
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

guci 29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yedek kulübemizde altı tane kanat oyuncusu var. Bir sporcu olarak söylüyorum ki; artık iyi oyun da istemiyorum malesef, kazanın yeter. İlk sıraları zorlayalım.
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi 4 puanlık fark çok mu ki Başakşehir i yenemezmiyiz içerde
    FB ve BJK maçlarından bir galibiyet bir beraberlik bizi potaya sokmaz mi?
    Yeni gördüm kardeşim. Çaktırma totem yapıyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)