Sayfa 78 Toplam 141 Sayfadan BirinciBirinci ... 28 68 76 77 78 79 80 88 128 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3510 adet sonuctan sayfa basi 1,926 ile 1,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hüseyin Türkmen

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı CesurHamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saka misin abicim ya?
    Allah askina Flexner midir nedir su twitter da mactan kucuk videolar paylasan, oraya bi bak
    Nasil hala savunabiliyosunuz boyle birini aklim almiyor
    Ben de paylaşacağim video, gerginlikle abartilmiş yine, bir tane yanliş pasi var bütün mesele o, başka oyuncu yapsa konusu geçmez hemen unutulur.

İsa Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

zorla futbolcu yapılan ist takımlarındaki adamlardan utanın,
    yakın zamanda ozan kabak, önder turacı.

birazcık daha sabırlı olun
    adam kendini kasmaktan oynamıyor hata yapma korkusundan
    ne meraklısınız kendi adamınızı hemen gömmeye....
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Türkiye'de tehlikeli bir alt yapı çılgınlığı oluştu. Kavramları eğip büküp manasından çıkarıyoruz. Bugünkü düzende alt yapı; Adriyatik'ten Çin'e, Kanada'dan Güney Afrika'ya kadar uzanıyor. Plansız bir şekilde, gördüğümüz her U19 oyuncumuza methiye düzüyoruz. Sanki dünyanın eşsiz adamları gibi... Onlar da bu konfor ortamında 10-20 maç oynayınca kral kesiliyor. Hâlbuki Yusuf ve Abdülkadir olmadan da Trabzonspor şampiyonluğa oynuyor. Uğurcan yerine Erce kaleye geçse de takım bir şey kaybetmiyor.

Ama kabahat futbolcularda değil. Forma adaleti olmayan hocalar ile uzatılan her mikrofona "Alt yapı da alt yapı" diye cevap veren başkanda.

O ki müthiş altyapın var, hadi çözsün stoper problemini. Niye Brezilya'da adam aradın iki ay? Niye Altınordu'nun, Altay'ın kapısındasın? Çünkü öyle abartıldığı kadar müthiş bir altyapın yok. Hüseyin'i tenzih ederim, tesadüfe dayalı dönemsel başarıları millete model diye sattılar. Böyle saçma sapan fantezilere girmemek lazım.

Bence Hüseyin atletizmi ve mevkisine göre çabukluğuyla bir potansiyele sahip. Lâkin ince size'ı ve pozisyon bilgisinin iyi düzeyde olmaması sebebiyle hatalar yapıyor. Nerede duracağını, rakibi nasıl karşılayacağını öğrenirse yerli stoperler arasında tırmanabilir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de paylaşacağim video, gerginlikle abartilmiş yine, bir tane yanliş pasi var bütün mesele o, başka oyuncu yapsa konusu geçmez hemen unutulur.
    1 tane mi yapma Allah aşkına, en az 7-8 tane topu direk rakibe verdiği pozisyon var bu maç

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Geçen hafta Da Costa yerine bu adam oynadı. Başka bir şey söylemeye gerek yok. Takımda “Hüseyin” görmek istemiyorum. Ne kulübede ne sahada.
    8. Kuşatma

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

2 senedir 5-6 stoper transfer edildi, oynayan Hüseyin. Bu Hüseyin'in suçu mu arkadaşlar? Hüseyin, bu takımda en fazla 3.-4. stoper olur. Altyapıdan çıkmış , bedava oyuncu. Gidip 2 tane taş gibi stoper almıyorsun, bedava oynayan çocuk günah keçisi oluyor. Campi'de 1.95 boy var, Hüseyin'in hava topları daha iyi. Şu an en iyi stoperimiz Da Costa, diğerleri aynı seviyede. Messias'ın da iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum ama oynatmıyorlar adamı.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok ama çok yetersiz.
    Yetersiz dediğin adam Mustafa yumlu dur. Küme düşmeye oynayan takımlarda oynar.
    Ama bunun seviyesi ne yazık ki alt ligler.
    Maç boyu yaptığı adam kaçırmalar, çalım yemeler, pas vereceği adam varken uzun oynamaya çalışmalar.
    Konu A. Aydın tarafından (06.07.2020 Saat 11:15 ) değiştirilmiştir.

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

pas hatalarından gol yersek psikolojik olarak toparlaman zor olur.

skor olarak öndeyiz dön kaleciye kadar gerekirse. riske atma.

yedek stoper olarak bulundurulmalı. 4. stoper
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rakibe sürekli pres yapmasi olumlu yönlerinden. Hosseiniden daha iyi bir oyuncu. Rakip hucum yaparken dogru işler yapiyor.

Ekubana verdigi penaltidan once guzel pas sonucu atak baslattik. Gelisiyor. 22 yasindaki cocuga hata yapmaz demek garip. Toy.

Ünal Hoca sürekli onu tercih etti. Ünal Hocadan çok biliyorum diyen varsa yanina çirak olarak beni de alsin.
    Konu Çağatay96 tarafından (06.07.2020 Saat 11:59 ) değiştirilmiştir.

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ayaklari ve vucut hizi var. Sampiyonluga oynayan takimda 25 e yakin 11 i var. En onemlisi yüregi. Ben allah razi olsun diyorum. Baskasini oynattin gorduk takim batacakti. Bknz.Hosseini, Campi.
    Konu Çağatay96 tarafından (06.07.2020 Saat 12:25 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geçen seneyi mumla aratıyor, kendisinden beklenti vardı ama bence aşama kaydetmedi eldekilerden iyi diye oynuyor.
    yolu açık olsun.

yigits - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Hatalarının yanısıra fiziksel gelişimi de çok yetersiz, bir stopere göre çok çelimsiz kalıyor. Muhtemelen Gs’de net bir santrafor bulunmamasından kaynaklı olarak tercih edildi ancak bu fizik ve yaptığı kabul edilemez hatalar sonucu o mevkiden ekmek yemesi mümkün görünmüyor.

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Akhisar, Denizli türevi takımların yolunu tutar 1-2 yıla.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kirmizi kart ve sonra gole kadar birşey yok, normal oynuyor. Hatta ekuban'in kaçridigi gol ve penaltinin başlangicinda güzel paslar atiyor, sonra saçmalamaya başliyor, mental eksiklik.

One geçince takimin modu düşüyor, maç hemen bitsin istiyoruz, pas yapmak istemiyoruz. Bütün bu olumsuzluklar oyunun başladiği yerde hüseyin'in tedirginliğiyle birleşiyor ortaya saçmaliklar çikiyor.

İkinci devre zaten oynamamaliydi baskiyi kaldiramadiği için ama diğer stoperler o kadar saçmaladi ki ve o kadar ağirlar ki hüseyin'e yine şans geldi, gelmemeliydi.
    Herifin macin basindan sonuna kadar dogru hareketi yok, sacmalamayin lutfen. kac pas hatasi yapti sayamadim bile, pozisyonu yegenim daha iyi alir futbolda.. hele bi pozisyon var burda videosu paylasilan, adam topu iskalior sonra yetisiyor goya vuruyor, kendi kalesine bile atabilirdi, dusunemiyorum ne olurdu ya. Penaltidan bahsetmiyorum bile, halisahada yapmazsin

Nereden
    Kuzey Amerika

Hosseini o sacma hareketi yapmamaliydi, ama elimizdeki en iyi futbolu bilen defansimizdir. Hosseiniden iyidir diyenler futnol izlemesin lutfen ya

Nereden
    Samsun

bence 4.stoper olarak kalmalı. hee yok atakan gündüz 4.stoper olur diyorsanız gidebilir. bence seneye da costa 3. türkmen de 4.stoper olarak kalsın diğer hepsini gönderelim.
    2 tane taş gibi stoper alırsak bu takım açık ara şampiyon olur.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Hunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herifin macin basindan sonuna kadar dogru hareketi yok, sacmalamayin lutfen. kac pas hatasi yapti sayamadim bile, pozisyonu yegenim daha iyi alir futbolda.. hele bi pozisyon var burda videosu paylasilan, adam topu iskalior sonra yetisiyor goya vuruyor, kendi kalesine bile atabilirdi, dusunemiyorum ne olurdu ya. Penaltidan bahsetmiyorum bile, halisahada yapmazsin
    N'diaye mesela bi ara öyle sacma gereksiz bir pas atti ki, gs'li oyuncular bile noluyor dedi. Top auta gitti.
    Hüseyin kendini gelistirecek lami cimi yok ama her hata öyle göze batiyor ki....
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

..... adam sahada demoralize oluyor özgüvenini kaybediyor. Ağır eleştirilerden sonra güven kaybı oluştu adamda artık tedirgin hissediyor sahada.

Halbuki maça gayet iyi başladı 2 tane güzel uzun pas attı, gayet dikine ve isabetli paslarla oynuyordu, maça da odaklanmıştı müdahaleleri hep yerindeydi. Ne zaman takım oyun disiplininden koptu Hüseyin de konsantrasyon kaybına uğradı. Zaten ortada savunma yapabilecek bir takım olgusu yok Hüseyin'i bu ortamda destekleyeceğinze gömüyorsunuz. Ortasahada herkes yürüyor rakip 2 pasla delip geçiyor bazı pozisyonlarda rakibin 5 oyuncusu bizim savunma hattımızla bire bir eşleşiyor böyle bir saçmalık olabilir mi takımın diğer oyuncuları nerede bu sırada? Şimdi şampiyonluğa oynuyoruz diye bunları görmezden geliyoruz ancak ortada ciddi bir sistemsizlik var çok amatörce görüntüler veriyoruz.

Gereksiz takıntı ediliyor millet kafayı yemiş harbiden. Hata yapsa da saldırsam modunda bunu bekliyorlar her an, geçen hafta çok iyi oynamasına rağmen 1 tane hatasını yakalayıp o videoyu döndüre döndüre dalga geçmeye çalışmışlardı.

Defansta sorumluluk alan rakiple birebir oynayan tek isim. Bu maç bazı basit pas hataları oldu doğru ama kestiği şutlar ve iyi müdahaleleri var.

Mesela Emre Akbaba'nın araya kaçtığı pozisyonda hangi stoperimiz onun hızına yetişebilirdi? Başka oyuncuların hatalarını da Hüseyin'in düzelttiği oluyor ama ihale hep ona kalıyor nedense.

Bir tane pozisyon pas hatası yaptıktan sonra geriye çekilip pozisyon almaması kötü olarak lanse ediliyor mesela. Bana göreyse gayet iyi yaptı çünkü bizim takım geriye dönme özürlüsü orada 2-3 saniye de olsa rakibin atağını geciktirdi çalım yemesi kötü duruyor tabi.
    Konu Ozan Yılmaz tarafından (06.07.2020 Saat 17:10 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Pozisyon hataları çok can yakar. Ciddi derecede eksiği var bu konuda. Adam kaçırmak, doğru yerde durmak bir kenara deparıyla geçtiği adamı yanlış koşu çizgisi belirleyerek geçildi ve rakiple kaleciyi yalnız bıraktı. Yer ayağımın altından kaydı o an.

Bu temel eksikliklerini gidermezse işi zor. Süpürücü, ayağı fena değil diye kimseyi oynatmazlar bu hatalarla.

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kafası olmayan ama bazı noktalarda parlayan futbolcuya bir nebze tahammül edebilirsin de bu adamın ne futbol aklı ne de futbola yeteneği var.
    Naber?

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Statta taraftar yok, futbolcu sosyal medyaya bakip ozguvenini yitiriyorsa nasil buyuk takim topcusu olacak ?

Da Costa ozguveni yuksek ve agresif stoper, onun yanina Campi, Hosseini, Huseyin üçü de uymuyor. Messias nasil topcu bilmiyorum ama iyi stoperse ve oynatmiyorsak, teknik ekipte yer alan kim varsa futboldan men etmek gerekebilir.

Simdi Costa da cezali ve stoperde dünkü skandal performanstan sonra Huseyin'i tekrar gormek istemem. Messias kumar mi olur evet kumar olur ama denemeye mecburuz.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yabancı sınırlaması geldiği anda Trabzonspor'un bu oyuncular ile ilk 4'e girmesi zor.

Taşıyıcı oyuncular yabancı olduğu gibi 1.lig'de forma yüzü göremeyecek olan Hüseyin Türkmen gibi oyuncular var.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hızını ayarlayamayıp Emre’yi kaleciyle başbaşa bırakması takımdan gönderilmesi için yeterli bir sebep.

Hâla daha övenler var.

MİSSE_MİSSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

resmen trabzonlu oyuncu harcama hastalığı var. Pas hatası ise sosa kralını yaptı, pozisyon hatası ise ndiaye, novak, parreria her maç yapıyorlar. Ben Hüseyinin büyük potansiyel taşıdığına inanıyorum. Biraz daha tecrübe ile seviye atlar.

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı MİSSE_MİSSE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    resmen trabzonlu oyuncu harcama hastalığı var. Pas hatası ise sosa kralını yaptı, pozisyon hatası ise ndiaye, novak, parreria her maç yapıyorlar. Ben Hüseyinin büyük potansiyel taşıdığına inanıyorum. Biraz daha tecrübe ile seviye atlar.
    Tüm hatalarin bulustugu oyuncu da Hüseyin oluyor :-)

Tam tersi Trabzonlu oldugunu bir kenara biraksak, bu takimda oynamasi icin hic bir neden kalmiyor. Muhtemelen bizden sonra orta seviye, kümede kalmaya oynayacak bir takimda, senede 20 mac zor yapar (bknz. Mustafa Yumlu, Ugur Demirok ve benzerleri).

Hüseyin‘in „level atlamasi“ icin yeterlnce beklenildi, ama o sicramayi yapamadi. Trabzonlu olmasaydi zaten bu kadar sans bile bulamazdi muhtemelen.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)