Sayfa 98 Toplam 141 Sayfadan BirinciBirinci ... 48 88 96 97 98 99 100 108 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3510 adet sonuctan sayfa basi 2,426 ile 2,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hüseyin Türkmen

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Kaan Çetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Can havliyle oynuyor. Panik.
    Ofsayt çizgisine göre kendisini bir türlü ayarlayamıyor, Vitor Hugo iki kez bağırdı akan oyunda bu yüzden kendisine.

Yetersiz ve gelişmiyor ama daha önemlisi artık bir nefret objesi haline geldi.
    Uzatmaya gerek yok.

Bu çocuğun bizde oynamasından kendisi de dahil kimse fayda görmez.
    Taraftar'ın gereksiz yere aşırı ön yargılı davrandığı bir oyuncu oldu Hüseyin.
    @artvinsts nin dediği gibi en kritik pozisyon da hata yapan Hugo idi.

Bu arada maç sonunda Avcı Hüseyin den gayet memnun olduğunu belirtti.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beğenmedim.

Nereden
    Almanya

Can havliyle oynuyor. Panik.
    Ofsayt çizgisine göre kendisini bir türlü ayarlayamıyor, Vitor Hugo iki kez bağırdı akan oyunda bu yüzden kendisine.

Yetersiz ve gelişmiyor ama daha önemlisi artık bir nefret objesi haline geldi.
    Uzatmaya gerek yok.

Bu çocuğun bizde oynamasından kendisi de dahil kimse fayda görmez.
    cok dogru bi tespit. Maci izleyin görmüsütür. ilk 15 dk full panikle oynadi, kontrolsüz fouller, kontrolsüz kosmalar, sag bekte durmadi, sürekli göbegeye geldi.

Ben türkmeni ya kupa maclari veya 3:0 skorlok maclarda sokardim, aynisi housseini ye de gecer.

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Ben sağbeksiz oynamayı denemeye geçelim artık diyorum, 10 kişi oynamak rakibin 12 kişi oynamasından iyidir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

Kaan Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın en kritik pozisyonununda ofsayti bozan hugo'ydu.
    Kornerde takım alan savunması yapıyor, dizilmiş, karambol oluşmuş, Vitor en geride, kaçmaya çalışıyor ama zamanı yok.

Ki o pozisyonda dahi Hüseyin panik bi şekilde Semih Kaya'ya sırtını dönüyor ve top Tetteh'in önüne düşüyor.

Yine Hüseyin'in hatası.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yaz transfer döneminde senin gittiğini görmek istiyorum
    Kendi iyiliğin için git artık
    Konu Sacit tarafından (09.02.2021 Saat 17:58 ) değiştirilmiştir.

CaptanBarbosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Az buçuk stoper meziyetleri olsa da mesela hızı gibi ki edgarın yanında esamesi okunmaz, trabzonspor seviyesinde bi adam değilsin malesef. İyi niyetinden şüphemiz yok tabi ki ama olmuyor.
    Stoper dediğin adam durcağı yeri bilecek, zeki olacak, pozisyonları süzecek. Malesef sende bir stoper veyahut bir futbolcu aklı olduğuna inanmıyorum. Panik halindesin, soğukkanlı değilsin ve bu da sana hata yaptırıyor. Umarım daha iyi yerlere gelirsin fakat burada değil.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kornerde takım alan savunması yapıyor, dizilmiş, karambol oluşmuş, Vitor en geride, kaçmaya çalışıyor ama zamanı yok.

Ki o pozisyonda dahi Hüseyin panik bi şekilde Semih Kaya'ya sırtını dönüyor ve top Tetteh'in önüne düşüyor.

Yine Hüseyin'in hatası.
    Hep bahsettiğim çifte standart bu. Alan savunmasında aynı hizada diziliyor savunma. Direği tutan geç kalsa anlarım ama hugo baya açık farkla geride kalıyor. O isim hüseyin olsa denecekler belli. Top ekuban'a çarpıp rakibe gidiyor.

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hep bahsettiğim çifte standart bu. Alan savunmasında aynı hizada diziliyor savunma. Direği tutan geç kalsa anlarım ama hugo baya açık farkla geride kalıyor. O isim hüseyin olsa denecekler belli. Top ekuban'a çarpıp rakibe gidiyor.
    Stoper topa sirtini donmez.
    Mahalle macinda bile sirtini donmezsin.

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maç özelinde tarafı çok boş kaldı..2-3 kafa topu ve Ademi iyi savundu..Ben bu maçta kondüsyon kazansın diye sahaya sürüldüğünü düşünüyorum.2 defans oyuncumuzun sarı sınırında olması bu gerekçeyle ve mantıklı bir formatla gerçekleşti diye düşünüyorum..Bu haftaki maçta da başta hüseyni ve hüseyinin süre alacaklarını düşünüyorum..maç sonunda.
    Vakti gelmiş bir şampiyonluk kupasını almamızı hiçbir güç engelleyemez..
    UEFA sifonu çekti..TFF şimdi kararını düzelt..Düzeltmezsen..

Ozan Gözaçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

bence hüseyinin bir şekilde aykut kocaman gibi bir hocanın çalıştırdığı takıma gitmeli. Bu tarz hocaların dışındaki takımlarda hem oynayamaz hemde gelişemez. gelişmek için çekılı defans yapan bir takımda 2-3 sezon oynamalı ki pozisyon bilgisi gelişsin. Yoksa açık futbol oynayan herhangi bir takımda zerre gelişemez. Birde allah aşkına, eşini karşına al çık halı sahada falan pas çalış. Ayak içi ayak dışı şiddet ayarı yap artık kendine. Bir pasın mermi gibi hemen peşine top gitmek için fizik kuralları ile savaşıyor okadar yavaş. Kaç yaşına geldi hala daha pas hızını ayarlayamamak nedir ya. Pas tercihin kötüdür. Uzun top atamazsın falan anlarımda . Allah aşkına şu hız olayını çöz be kardeşim.
    Biz Trabzonsporluluğu Sizden Öğrenecek Değiliz...

btnyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Stoper topa sirtini donmez.
    Mahalle macinda bile sirtini donmezsin.
    Barca altyapılı Edgar o yüzden Shengelia'nın golünde dönmüştü sırtını. Bunları artık aşmak gerekiyor yeri geldi mi fake yiyince her stoper sırtını dönüyor. Hatasız topçu yok. Ayrıca Hüseyin çok kötü oyuncu. Geçen maç fena değildi ama. Bizde fişlenmeyeceksin bir kere. Maazallah...

Nereden
    İstanbul

Alıntı btnyldz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Barca altyapılı Edgar o yüzden Shengelia'nın golünde dönmüştü sırtını. Bunları artık aşmak gerekiyor yeri geldi mi fake yiyince her stoper sırtını dönüyor. Hatasız topçu yok. Ayrıca Hüseyin çok kötü oyuncu. Geçen maç fena değildi ama. Bizde fişlenmeyeceksin bir kere. Maazallah...
    Mustafa Yumlu'nun da bizde fena oynamadığı maçlar vardı, kalmalı mıydı?

Barca altyapısı çok şey ifade etmez.
    Edgar bizim için çok faydalı ve değerli ama 'Edgar da hata yapıyor' diye referans olamaz.

Ayrıca Edgar bile yüksek performansına rağmen eleştiri alıyor. Bunlar normal.
    Majid'ten nefret edenler var. Campi geldiği ilk gün yerin dibine sokuldu.

Geçen yılın ortalarına kadar Hüseyin Türkmen'in gelişimini bekledim, hep olumlu baktım.
    20 yaşında başladı, 23 yaşına geldi, gelişmiyor.
    Tam tersine, geriye gidiyor.
    Mental olarak da zayıf, baskıyı kaldıramıyor.

Oynamasının kimseye faydası yok. Bu kadar açık. Gitmeli.

Yahu Vitor-Edgar ikilisini görünce biz ne çekmişiz demiyor musunuz kardeşim ne izliyorsunuz siz yahu?

Mecbur muyuz biz bu yeteneksiz, gelişim göstermeyen, düşük zekalı oyuncuyu yıllarca gelişsin diye beklemeye?

Ahmet Baha, Atakan forma şansı bulsun.

Nereden
    Trabzon

Mustafa Yumlu'nun da bizde fena oynamadığı maçlar vardı, kalmalı mıydı?

Barca altyapısı çok şey ifade etmez.
    Edgar bizim için çok faydalı ve değerli ama 'Edgar da hata yapıyor' diye referans olamaz.

Ayrıca Edgar bile yüksek performansına rağmen eleştiri alıyor. Bunlar normal.
    Majid'ten nefret edenler var. Campi geldiği ilk gün yerin dibine sokuldu.

Geçen yılın ortalarına kadar Hüseyin Türkmen'in gelişimini bekledim, hep olumlu baktım.
    20 yaşında başladı, 23 yaşına geldi, gelişmiyor.
    Tam tersine, geriye gidiyor.
    Mental olarak da zayıf, baskıyı kaldıramıyor.

Oynamasının kimseye faydası yok. Bu kadar açık. Gitmeli.

Yahu Vitor-Edgar ikilisini görünce biz ne çekmişiz demiyor musunuz kardeşim ne izliyorsunuz siz yahu?

Mecbur muyuz biz bu yeteneksiz, gelişim göstermeyen, düşük zekalı oyuncuyu yıllarca gelişsin diye beklemeye?

Ahmet Baha, Atakan forma şansı bulsun.
    tamam da, ben zaten burada yazdığınız şeylere katılıyorum. Demiş miyim bakalım, kalsın, süper vs..
    Stoper sırtını dönmeyecek sözünüze referans o, kim karşılaştırabilir Edgar ile Hüseyin'i? Az çok futbol oynamış insanlar böyle mevkiler için bu tarz yorumlar yapmaz diye düşünüyorum.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Gözaçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence hüseyinin bir şekilde aykut kocaman gibi bir hocanın çalıştırdığı takıma gitmeli. Bu tarz hocaların dışındaki takımlarda hem oynayamaz hemde gelişemez. gelişmek için çekılı defans yapan bir takımda 2-3 sezon oynamalı ki pozisyon bilgisi gelişsin. Yoksa açık futbol oynayan herhangi bir takımda zerre gelişemez. Birde allah aşkına, eşini karşına al çık halı sahada falan pas çalış. Ayak içi ayak dışı şiddet ayarı yap artık kendine. Bir pasın mermi gibi hemen peşine top gitmek için fizik kuralları ile savaşıyor okadar yavaş. Kaç yaşına geldi hala daha pas hızını ayarlayamamak nedir ya. Pas tercihin kötüdür. Uzun top atamazsın falan anlarımda . Allah aşkına şu hız olayını çöz be kardeşim.
    Öyle deme, Vitor Hugo da aynı hatayı yaptı şu şu maçta derler şimdi sana birazdan burada.

Hüseyin kafa topu alamaz, ama Edgar da vurdurdu.
    Hüseyin yerini kaybeder, ama Vitor da kaybetti.
    Hüseyin panikle saçmalar, e Ekuban da panik yapıyor.
    Hüseyin çok basit pasları veremez, ama X de şu maçta şunu yapmıştı.

Can havliyle sağa sola koşuşturup panikle bir kaç top savuşturunca Trabzonspor'da oynamaya layık mı oluyorsun?

Yumlu'nun, Zeki Yavru'nun suçu neydi o zaman niye gittiler kardeşim?

Nereden
    Trabzon

Öyle deme, Vitor Hugo da aynı hatayı yaptı şu şu maçta derler şimdi sana birazdan burada.

Can havliyle sağa sola koşuşturup panikle bir kaç top savuşturunca Trabzonspor'da oynamaya layık mı oluyorsun?

Ben kendimi ifade edemedim size sanırım. Yanlış anlaşılmaya mahal vermeyelim düzeltelim yine.
    Stoper sırtını dönmez yazmışsınız.
    Ben de alıntlıamışım ve şunlardan bahsetmişim: Söz ettiğimiz oyuncu kötü bir oyuncu. Stoper sırtını dönmez ifadesi ise futbolda çok karşılığı olmayan bir şey. Kötü olan bir oyuncuya gerçekten eksik olduğu başka konularda hep beraber kızalım. Pas şiddeti ayarlayamıyor mesela, ya da nerede duracağını bilmiyor. Bir stoper için çelimsiz sayılır. Sürekli panik havasında oynuyor. Bu takım için birkaç gömlek aşağıda. Gitmeli zaten. Ancak sırtını dönüyor?? Siz buradan itibaren niyet okumaya başlamışsınız. Kalmalı demişim ya da Edgar la onun stoper performansını karşılaştırıyorum gibi. Halbuki bunlarla ilgili hiçbir şey yazmamışım. Ahmet Baha, Atakan vs konusuna gelirsek, bu maç özelinde, maalesef ki, o bölgede hocanın onları deneyecek hali yoktu. Bu maç özelinde, mecburiyetten, bir görev verdi Hüseyin'e. Daha da vermeyecektir zaten. Vasat oyuncuyu sizin gibi ben de sevmiyorum. Onun oynamasından bir karım da yok. Gitmesini de istiyorum. Böyle niyet okumalar bahsedilen konuyu çok başka yerlere götürüyor. Neyse forumu da çok meşgul etmeyeyim. Özetle bir maç katlandık hep beraber. Gelişmediği sürece bu formayla son maçı olsun.
    Konu btnyldz tarafından (10.02.2021 Saat 14:30 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı btnyldz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kendimi ifade edemedim size sanırım. Yanlış anlaşılmaya mahal vermeyelim düzeltelim yine.
    Stoper sırtını dönmez yazmışsınız.
    Ben de alıntlıamışım ve şunlardan bahsetmişim: Söz ettiğimiz oyuncu kötü bir oyuncu. Stoper sırtını dönmez ifadesi ise futbolda çok karşılığı olmayan bir şey. Kötü olan bir oyuncuya gerçekten eksik olduğu başka konularda hep beraber kızalım. Pas şiddeti ayarlayamıyor mesela, ya da nerede duracağını bilmiyor. Bir stoper için çelimsiz sayılır. Sürekli panik havasında oynuyor. Bu takım için birkaç gömlek aşağıda. Gitmeli zaten. Ancak sırtını dönüyor?? Siz buradan itibaren niyet okumaya başlamışsınız. Kalmalı demişim ya da Edgar la onun stoper performansını karşılaştırıyorum gibi. Halbuki bunlarla ilgili hiçbir şey yazmamışım. Ahmet Baha, Atakan vs konusuna gelirsek, bu maç özelinde, maalesef ki, o bölgede hocanın onları deneyecek hali yoktu. Bu maç özelinde, mecburiyetten, bir görev verdi Hüseyin'e. Daha da vermeyecektir zaten. Vasat oyuncuyu sizin gibi ben de sevmiyorum. Onun oynamasından bir karım da yok. Gitmesini de istiyorum. Böyle niyet okumalar bahsedilen konuyu çok başka yerlere götürüyor. Neyse forumu da çok meşgul etmeyeyim. Özetle bir maç katlandık hep beraber. Gelişmediği sürece bu formayla son maçı olsun.
    Çok iyi anladım, teşekkürler

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Özevlatcıların vazgecilmezi.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Ozan Gözaçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Ya görünen köy klavuz istemez. Oynadığı zamanlarda da belki en fazla savunan destek verilmesi gerektiğini söyleyenlerden biriydim. Ama yetersiz olduğunu da kabul etmiştim. Gene söylüyorum. Azcık Trabzon kafasından çıkar kendini geliştirir, öz evlat kontenjanından kendini çıkartırsa bence hala daha gelişime açık bir oyuncu. Profesyonel yaklaşıp kendine bir PT tutsa bir defansif antranör tutsa, yada idmanlardan sonra egemene yapışsa hocam bana bişeyler göster dese gelişir. Ama ne zamanki o talihsiz açıklamayı yaptı. Transfer oluyor ama hep ben oynuyorum dedi. İşte ozaman bu takımdan gitmesi gerektiği net olarak belli oldu. Bence sene sonu gidecektir. Avcı gitmesini isteyecektir.
    Biz Trabzonsporluluğu Sizden Öğrenecek Değiliz...

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O başıbozuk gibi bilinçsizce her yere koşturması..
    O altı yaşında gibi heyecanını hiç kaybetmemiş halleri..
    O Malatya serdarı gibi saldığı saçları..

Tam bir gönülçelen.
    Naber?

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Saçları 3'e vur panpa.

Nereden
    Almanya

yazmayim diyomda duramiyorum.. Vitor Edgar bana baya güven veriyor. Hele gecen sezon o basit goleri yedimizi hatirliyorum...

Hüseyin veya Hosseini oyuna girince, hemen panik olusuyor, ve direct gol yeme ihtimali yükseliyor,

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

valla topçulugunu hiç begenmem, ama sunu yazmak istiyorum dün bir story paylasti çin büyükelçiligi/konsoloslugu önünde tepkisini gösteren aglayan Uygur çocugu vardi... orada olanlara inanilmaz bir sekilde ölü taklidi yapan çakma insan haklarici ve süslüman yalakalar varken aferin diyorum...

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı lazminator61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazmayim diyomda duramiyorum.. Vitor Edgar bana baya güven veriyor. Hele gecen sezon o basit goleri yedimizi hatirliyorum...

Hüseyin veya Hosseini oyuna girince, hemen panik olusuyor, ve direct gol yeme ihtimali yükseliyor,
    Geçen sezon Hüseyin-Campi ikilisinin yerinde Edgar-Hugo ikilisi olsaydı büyük ihtimalle şampiyon olurduk.

Joacivil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

31 yaşındayım , Ts’de gördüğüm en kötü öz evlat
    2. Serkan nasıl aynı döneme denk geldiniz siz kardesm

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)