Sayfa 120 Toplam 141 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 70 110 118 119 120 121 122 130 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3510 adet sonuctan sayfa basi 2,976 ile 3,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hüseyin Türkmen

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

uğurcan elinden kaçırmuş olabilir amahemen önüne düşüyor top ve normalde orası bomboş. bilin bakalım kim var orda. herşeye maydonoz olan hüseyin. orda olmasa uğurcan topu alacak tekrar. ama hüseyin bey uğurcanı bozmakla da yetinmemdi bi de leke nin önüne atarak buyur at dedi. ya bu adam 89 dakka iyi oynasa ne yazar. bi de o attığı şut girseydi ilk 11 in bankosu olacaktı. nelerle uğraşıyoruz.

Nereden
    Kuzey Amerika

Evet hata \Ugurcanin diyebilirsinz ama ben orda yine amator pozisyon alan, huseyini gorurum kardesim. Heyecanindan, hata yapmamaktan, kendine guvensizlikten oluyor hepsi. Eli ayagina dolasiyor. Iyi oynadi diyenler var hala cildiricam.

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çevre kontrolü zayıf, pozisyon hatası desen gırla, pas zamanlaması desen ya rakibi sakatlamaya meyyal ya kendisinin kart görmesine... Yapmayın bu çocuğu bir Anadolu takımına kiralık verin, A. Demirspor mu olur, Giresun mu olur, Rize mi olur artık ilk 11 oynayıp hatalarını törpüleyeceği bir kulübe belli bir süre oynatılması şartıyla gönderin aksi hem Trabzonspor'a hem kendisine yazık olur, oluyor da. Transfer yapılana kadar da Dorukhan oraya çekilebilir, Denswill stoperde oynayabilir hatta Ahmetcan dahi daha güvenilir duruyor ama Hüseyin şu haliyle şampiyonluğa giden takımda tercih edilmemeli.
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Bu adamı serbest bırakalım. YMS bile almaz o derece.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Valla dünyanın en şanslı adamı..
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Yusuf BALCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ben de sinir oluyorum oynamasını istemiyorum ama, şu maç özelinde en iyi oynayan oyuncudur. topla mecburen en çok buluşan oyuncu oldu. buna rağmen idare etti. kapasitesi bu kadar. golde de pozisyon almasında sorun olabilir ama asıl hata kendisinde değil uğurcanda.
    Konu Cem Balcı tarafından (16.01.2022 Saat 23:20 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Ne komplekstir arkadaş bu!
    Adam maçın en iyisi. En çok topla oynayan, en çok etkili isabetli pas atan adam.

Maydanoz oluyormuş, yanlış yer tutmuş o pozisyonda.
    Bak bak bak hele.
    Bjk maçında da Trondsen'in hatasını yıkmaya çalışanlar vardı uşağın sırtına.
    Uğurcan kaçırdı elinden, ama maydanoz olan, yanlış yer tutan Hüseyin değil mi kabahatli?

Adaletinize yanayım.

Hadi kumsalda plaj futbolu izleyin arkadaşlar...

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne komplekstir arkadaş bu!
    Adam maçın en iyisi. En çok topla oynayan, en çok etkili isabetli pas atan adam.

Maydanoz oluyormuş, yanlış yer tutmuş o pozisyonda.
    Bak bak bak hele.
    Bjk maçında da Trondsen'in hatasını yıkmaya çalışanlar vardı uşağın sırtına.
    Uğurcan kaçırdı elinden, ama maydanoz olan, yanlış yer tutan Hüseyin değil mi kabahatli?

Adaletinize yanayım.

Hadi kumsalda plaj futbolu izleyin arkadaşlar...
    sen huseyin turkmenin neyi oluyorsun arkadas. senin gibiler yuzunden bu takim basarili olamiyor. bu amator herifin her hareketi yanlis. bu kadar da oynasin zaten. hatalari edgarda yapiyor diyebilecek kadar futbol cahili birisin cidden.

Nereden
    Kuzey Amerika

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

Alıntı Hunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen huseyin turkmenin neyi oluyorsun arkadas. senin gibiler yuzunden bu takim basarili olamiyor. bu amator herifin her hareketi yanlis. bu kadar da oynasin zaten. hatalari edgarda yapiyor diyebilecek kadar futbol cahili birisin cidden.
    Hüseyin'e çok kırgınım, karta para yatmamış kontrol ettim.
    Çok sağlam maaş veriyor.

Hadi iki atım ötede saçmala.
    Maçı oturun izleyin doğru dürüst. MAçta kim topla oynamış, Hamsik gibi bir adam bile ayağına top alamazken o zeminde oyunu kim kurmuş izleyin.
    Gol yenen pozisyonda Hüseyin'e kabahat arayan bir zeka küpünden futbol aklı öğrenmiyorum.

Hadi öteye.. Haydeee...

Nereden
    Kuzey Amerika

Anlasildi bu herifin sampiyonlugu daha vermesi lazim, milletin akillanmasi icin. ama yok sanmiyorum o zamanda anlamazlar

Nereden
    Kuzey Amerika

Hüseyin'e çok kırgınım, karta para yatmamış kontrol ettim.
    Çok sağlam maaş veriyor.
    Hadi iki atım ötede saçmala.
    Maçı oturun izleyin doğru dürüst. MAçta kim topla oynamış, Hamsik gibi bir adam bile ayağına top alamazken o zeminde oyunu kim kurmuş izleyin.
    Gol yenen pozisyonda Hüseyin'e kabahat arayan bir zeka küpünden futbol aklı öğrenmiyorum.

Hadi öteye.. Haydeee...
    aynen ya hamsik bile oynayamamisken ramosumuz oyun falan kurdu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

aynen ya hamsik bile oynayamamisken ramosumuz oyun falan kurdu
    Kurdu vallahi. Senin kompleksli egoizmin müsade etmeyebilir bazı şeyleri kabul etmeye.
    Adam takımın en iyisiydi. Vallahi senin ezilmene çok üzüldüm bu duruma.
    Ama maalesef yahu!!

Nereden
    Kuzey Amerika

Kurdu vallahi. Senin kompleksli egoizmin müsade etmeyebilir bazı şeyleri kabul etmeye.
    Adam takımın en iyisiydi. Vallahi senin ezilmene çok üzüldüm bu duruma.
    Ama maalesef yahu!!
    benim niye kompleksim egoizimim olsun, banane ben sevinirim iyi oynasa, trabzonsporun oyuncusu. Ama herseyi gordum ben tek basina verdigi sampiyonlugu da biliyorum, sahadaki amator titrek durusunuda, garip kendine guvensizligi/guveni ni de. yani bu herif her mac ben amator futbolcuyum diye bagiriyor. iyi oynadigi dedigin macta bile kac tane amator pas hatasi yapti. En rahat pozisyonda kendisi oldugu icin( yerinde ahmetcanda oynasana o da bu kadar top alacakti) ve bunlari pas atabildigi icin bir oyuncuyu koruyorsun su an. bu kadar dusuk mu futbol bilgin? kafayi yemis millet cidden

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

PTT lig topcusu
    TRABZONSPOR 1967

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

benim niye kompleksim egoizimim olsun, banane ben sevinirim iyi oynasa, trabzonsporun oyuncusu. Ama herseyi gordum ben tek basina verdigi sampiyonlugu da biliyorum, sahadaki amator titrek durusunuda, garip kendine guvensizligi/guveni ni de. yani bu herif her mac ben amator futbolcuyum diye bagiriyor. iyi oynadigi dedigin macta bile kac tane amator pas hatasi yapti. En rahat pozisyonda kendisi oldugu icin( yerinde ahmetcanda oynasana o da bu kadar top alacakti) ve bunlari pas atabildigi icin bir oyuncuyu koruyorsun su an. bu kadar dusuk mu futbol bilgin? kafayi yemis millet cidden
    Pas hatası yaptı dediğin maçta pas hatası yapmayan kimse yok. Çükü bildiğin kar yağıyordu. Zemin buz pisti gibiydi.
    Hüseyin sadece top almadı, onlarca zor-dikine ara topu attı.
    Hele son 15 dakika, yani maçın en sıkntılı döneminde, yarı saha çizgisine kadar çıkmış halde, rakip yarı sahada 4-5 tane dikine pası çat çat verdi.

Dedim ya, komplekslerinizden kurtulmadan izlerseniz maçları anlarsınız.

Kompleksli oluşun net ispatı da golde Hüseyin'e kabahat arama merakıdır.
    Bu ön yargıların, evvelden ettiği lafların kendisinde oluşturduğu kompleksin zaten göstergesidir.
    Hiç başka delile ihtiyacı yok.

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Zafer Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    PTT lig topcusu
    orda bile zor oynar

Nereden
    Kuzey Amerika

Pas hatası yaptı dediğin maçta pas hatası yapmayan kimse yok. Çükü bildiğin kar yağıyordu. Zemin buz pisti gibiydi.
    Hüseyin sadece top almadı, onlarca zor-dikine ara topu attı.
    Hele son 15 dakika, yani maçın en sıkntılı döneminde, yarı saha çizgisine kadar çıkmış halde, rakip yarı sahada 4-5 tane dikine pası çat çat verdi.

Dedim ya, komplekslerinizden kurtulmadan izlerseniz maçları anlarsınız.

Kompleksli oluşun net ispatı da golde Hüseyin'e kabahat arama merakıdır.
    Bu ön yargıların, evvelden ettiği lafların kendisinde oluşturduğu kompleksin zaten göstergesidir.
    Hiç başka delile ihtiyacı yok.
    tamam kardesim huseyin cok iyi oynadi bugun. iyi oyuncu kendisi evt.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya

tamam kardesim huseyin cok iyi oynadi bugun. iyi oyuncu kendisi evt.
    Kendisi orta seviye bir savunma oyuncusu. ÜSt seviye olur mu olmaz mı bilemem. Bunun için oynaması lazım. Bizde veya başka bir takımda.

Lakin bunların hiçbiri, bugün takımın net en iyi oyuncusu olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

thehell61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Uğurcan'ın elinden kaçan top Hüseyin'e çarptı diye Hüseyin'e kızanların mesajlarını okumak çok enteresan. Adam geri koşarken Uğurcan' ın topu kaçıracağını nasıl hesap edememiş? halbuki bunu akıl etmesi gerekirdi.. Burada yeri yok!! Hüseyin' i yollayıp Samet'i alalım. O çok daha iyi.

Edgar hatalar yaparken de herkes onu gömüyordu... 2 gün önce de yönetime Edgar'ı nasıl yollarsınız diye atıp tutuluyordu. Kadroda yer açmak için olduğu da ortadayken..

Hüseyin oynadığı maçlarda gayet iyi oynadı. Evet çok enteresan hataları var ama genel itibari ile iyiydi. Kardeşim şu şartlarda bu adamdan başka oynayacak oyuncu yok. Adamı sürekli baskı altına almaya gerek var mı?

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hüseyin'in ülke sınırları dışına gitmesini istememin sebebi tam olarak bugünkü maçtır. Oyun kurulumunda inisiyatif almak zorunda kaldı ki onun yapabileceği bir iş değil. Pas hatası da yaptı doğal olarak olumlu kullandıkları da oldu. Savunmada da genel olarak iyi durdu. Uğurcan'ın elinden kaçırdığı topta orada olması ise tartışılır bir mesele. Ama Hüseyin olduğu için tartışılır. Hüseyin çok iyi oynasa bile bir maçı gözler onun hata yapmasını bekliyor ve gerçekten de ya o hatayı yapıyor ya da hata onun mu ikileminde kalıyor veya bırakıyor. Başkası yapsa kimse o stopere bakmaz kaleci hatası der Hüseyin yapınca Hüseyinin hatası olur çünkü insanların geçmişte olanlar yüzünden endişeleri var. Haklı veya haksız onu yargılamak bana düşmez ama ben Hüseyinin burada dikiş tutturabileceğini düşünmüyorum. Hatta bu biraz da mazoşistlik gibi geliyor bana. Trabzonsporda oynamak elbette gurur verici bir şey kimse o formayı bırakmak istemez ama ben şu anki şartlarda gerekirse alt lig olsun avrupada bir takıma gidip kendisini kurtarmasından yanayım. Üstün yetenekleri var da demiyorum bu arada ama temel eksikliklerinin yanında mental problemleri es geçersek olmaz
    Türkiyede bir Anadolu takımına giderse sıradanlaşır gelişme imkanı hiç olmaz. Ama Avrupaya giderse belki birkaç sene sonra daha sağlam kendine güvenen bir oyuncu haline gelebilir.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Gökhan Balcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hüseyin'in ülke sınırları dışına gitmesini istememin sebebi tam olarak bugünkü maçtır. Oyun kurulumunda inisiyatif almak zorunda kaldı ki onun yapabileceği bir iş değil. Pas hatası da yaptı doğal olarak olumlu kullandıkları da oldu. Savunmada da genel olarak iyi durdu. Uğurcan'ın elinden kaçırdığı topta orada olması ise tartışılır bir mesele. Ama Hüseyin olduğu için tartışılır. Hüseyin çok iyi oynasa bile bir maçı gözler onun hata yapmasını bekliyor ve gerçekten de ya o hatayı yapıyor ya da hata onun mu ikileminde kalıyor veya bırakıyor. Başkası yapsa kimse o stopere bakmaz kaleci hatası der Hüseyin yapınca Hüseyinin hatası olur çünkü insanların geçmişte olanlar yüzünden endişeleri var. Haklı veya haksız onu yargılamak bana düşmez ama ben Hüseyinin burada dikiş tutturabileceğini düşünmüyorum. Hatta bu biraz da mazoşistlik gibi geliyor bana. Trabzonsporda oynamak elbette gurur verici bir şey kimse o formayı bırakmak istemez ama ben şu anki şartlarda gerekirse alt lig olsun avrupada bir takıma gidip kendisini kurtarmasından yanayım. Üstün yetenekleri var da demiyorum bu arada ama temel eksikliklerinin yanında mental problemleri es geçersek olmaz
    Türkiyede bir Anadolu takımına giderse sıradanlaşır gelişme imkanı hiç olmaz. Ama Avrupaya giderse belki birkaç sene sonra daha sağlam kendine güvenen bir oyuncu haline gelebilir.
    kardesim sakami yapiyorsunuz ne avrupasi allahahaha olucem

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

kardesim sakami yapiyorsunuz ne avrupasi allahahaha olucem
    Hocam adam Evertona gitsin demedik ya almanya ikinci ligine gitsin Belçika ligine gitsin. Halen daha yaşı genç ücreti mücreti sallamasın gitsin kafasını toplasın. Samimi olarak böyle düşünüyorum. Gelişir gelişmez onu ben bilmem yapamazsa ülkeye anadoluya geri döner zaten ama ben onun yerinde olsam menajerime böyle söylerdim
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

Salih Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

İlk yarı son on dakikada topla ileri çıktı şut attı ki iyi de vurdu. Biraz köşeye gitse gol olurdu. Hatta o dakikalar bir ara Hüseyin orta sahada oyunu organize etti Hamsik stoperde kaldı. Çok ilginç anlardı ��

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O şutla nasıl bir özgüven patlaması yaşadıysa, önü bomboşken bile yana geri dönen adamın içinden bir Edgar çıkıverdi.
    Önyargıları bir kenara koyarsak, bu maçta gerçekten takım ortalamasının üstünde bir oyun çıkardı.
    Özkan SÜMER

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)