Sayfa 49 Toplam 141 Sayfadan BirinciBirinci ... 39 47 48 49 50 51 59 99 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3510 adet sonuctan sayfa basi 1,201 ile 1,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hüseyin Türkmen

ziyaretci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Golde hatası var diyen futboldan gram anlamıyordur.

Ulan bacak arası var diye adam suçlanır mı kafa mı yapıyorsunuz. Allah sizi bu kinden,nefretten kurtarsın hayatta zor işiniz.

Hatası yoktu dün maçta kaldı ki öyle kapanan bir takım stoperleri her türlü hata yapar insan evladı lan bunlar 21 yaşında genç çocuk!
    futboldan anlamayan büyük bir kısım var...

dün maç izlerken yusuf cıkacak ekuban girecek ohh dediklerinde.. sacmalamayın yaslandık. husseini cıkmalı dedigimde ne sacmalıyorsun die bakıs atanlar vardı bana.. kim ne anlatıyor.. ünal hoca futboldan anladıgı icin. o tecrubesizligine ve bazen yaptıgı cok ekstra hatalara ragmen ( LİGİN EN HIZLI TEPKİ VEREN VE ARAKAYA KOSAN STOPERİNİ her maç 11 oynatıyor. )

Nereden
    Trabzon

Gereksiz uzun top atmaktan vazgeçmeli.. dün 7 kez denemiş 1 tanesi isabetli olmuş.. bunun dışında iyi bir maç çıkardı.

@Mustafa YILMAZ evet golde pek hatası olmayabilir ama harika oynadı demek de doğru değil.. A.gücü maçında da aynı şeyi dedin gerçi her maç aynı şeyi diyorsun.. milleti kin,nefret ile suçluyorsun ama senin de pek farkın yok.. sende abartılı bir şekilde savunuyorsun.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Emrah KabuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gereksiz uzun top atmaktan vazgeçmeli.. dün 7 kez denemiş 1 tanesi isabetli olmuş.. bunun dışında iyi bir maç çıkardı.

@Mustafa YILMAZ evet golde pek hatası olmayabilir ama harika oynadı demek de doğru değil.. A.gücü maçında da aynı şeyi dedin gerçi her maç aynı şeyi diyorsun.. milleti kin,nefret ile suçluyorsun ama senin de pek farkın yok.. sende abartılı bir şekilde savunuyorsun.
    Abartılı tepkilere karşı ekstra savunma yapıyorum Hüseyin için doğrudur. Haketmediği şekilde eleştiri değil kin kusuluyor bu çocuğa.

Bacak arasından geçen topa hata demek eleştiri değil bomboş bir yorumdur. Böyle abuk subuk yazanlara daha ne yazayım ben.

Hüseyin şuan mükemmel bir stoper değil ama kin kusulan kadar da kötü bir stoper değil. Genç çocuk ve çok zor görevi var defansif anlamda takım olarak iyi değiliz ve sağa sola koşan hep Hüseyin şu çocuğun emeğini bu kadar hiç etmek akıl işi değil.

Yusuf gidince saracak adam elde Hüseyin kaldı buda fazlasıyla canımı sıkıyor.

Ayrıca lig başında yazdım elde ki en iyi stoper şuan Hüseyin bana göre ve ideal ikilimiz tamamlama anlamında Hüseyin - Campi'dir. Bu ikili ile iki maç gol yemedik son maçta malum.

Ankaragücü maçında o hafta en başarılı defansif aksiyon yapan oyuncusuydu ligin. Elde ki stoperler arasında bunu en çok yapanda Hüseyin ama bacak arası var diye eleştiriliyor anlamak mümkün değil
    sadece aşk bizimkisi

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün maçta en çok Hüseyin'i izledim

Bu nefret edenler neyden nefret ediyorlar bulmaya uğraştım

Adamın her pozisyonda en çabuk hamleyi yapışına vs şahit oldum

Bir tane hatasına denk gelmedim

Genel itibariyle en ufak terbiyesizlik, disiplinsizlik yapmamış beyefendi bir çocuk

Bu çocuktan (22 yaşında) nefret edecek kadar ne yaşamış olabilirsiniz?
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Alphan Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kadar iyi kaleciye sahip olmamıza rağmen(çoğumuz hemfikir) lig için fena sayılmayacak beklere, orta sahalara rağmen takım savunmasına yardım eden hücumculara rağmen bu kadar gol yiyor bu kadar rahat pozisyon veriyorsak bunun bir veya iki müsebbibi olmalı. Donk bizim bütün stoperlerden daha iyi. Dalga geçilen Marcao bizimkilere eğitim verir. Transfer zamanı defansa gereken önemi vermemek hem bizi hem de bu çocukları yaktı.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Genel itibariyle en ufak terbiyesizlik, disiplinsizlik yapmamış beyefendi bir çocuk

Orgill bile 2 kere tokatladı bu adamı

rakipte dikkat edilecek tek adam 1.75 lik adem onu da ekarte edemedi

oynaması için bir sebep göremiyorum

adamın defans oyuncusu olması için bir sebep yok

pozisyon alamaz
    zayıf
    sert oynayamıyor
    markaj yok
    biraz ilk müdehalesi yerinde
    Konu Ozan Yılmaz tarafından (03.12.2019 Saat 11:11 ) değiştirilmiştir.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Alphan Altun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar iyi kaleciye sahip olmamıza rağmen(çoğumuz hemfikir) lig için fena sayılmayacak beklere, orta sahalara rağmen takım savunmasına yardım eden hücumculara rağmen bu kadar gol yiyor bu kadar rahat pozisyon veriyorsak bunun bir veya iki müsebbibi olmalı. Donk bizim bütün stoperlerden daha iyi. Dalga geçilen Marcao bizimkilere eğitim verir. Transfer zamanı defansa gereken önemi vermemek hem bizi hem de bu çocukları yaktı.
    1-)Uğurcan geçen sezon harika bir performans gösterdi bunda herkes hemfikirdir lakin bu sezon rezalet bir performansı var. Sana zahmet abi bi aç izle bu sezon yediği golleri 1-2 tanesi hariç hepsi çıkarabileceği goller, bazılarında kendi kritik hataları var hatta. Çok basit goller yemiş. Şimdi baktım 14 golün 10 tanesi rahatlıkla kurtarılabilir goller. Bu maç yediğimiz de dahil. Bu sezon ne oldu bilmiyorum ama üzerine gelen şutları kurtaramıyor adam kesinlikle.

2-)Beklerimiz en iyi formunda bile defansif eksikliklere sahip. Dinlenmeden maç oynadıkları için Novak da Pereira da uzun süre çok kötü oynadı bu sezon, Pereira toparlandı Novak ise sakatlandı. Bu maç özelinde ise Kamil zaten kondisyon problemleri yaşayan bir adam ikinci yarı mahvoldu bu maç onun yetersizliğinden dolayı biraz da bu hale geldi. 60 dakikayı çıkaramayacak adamı mecburen oynatıyoruz hem de ters kanatta. Pereira da normalde ikinci yarıları rölantide oynuyordu çünkü yetmiyor artık kondisyonu 35-36 yaşında adam. Bu maç rakip biraz fazla bastırınca foyoları ortaya çıktı hiçbir atağını karşılayamadı.

3-) Bu takımın ortasahası hiçbir zaman yeterli bir şekilde savunmaya yardım etmiyor. Zaten çift yönlü oynamayı kaldıramadıkları için statik bir oyun oynuyorlar ona rağmen savunmaya yardımları neredeyse hiç yok, stoperleri bu kadar atak karşılayan başka takım yoktur herhalde.

4-) Hücumcularımız savunmaya yardım etmiyor. Kamil sürekli 1v1 1v2 kaldı rakiple. Nwakaeme hiç yardım etmedi. Yusuf daha 55. dakikada dili dışarıda kaldı, Pereira'ya yeterli desteği veremedi. Yerine giren Ekuban da iki dribblingten sonra yürümüye başladı ki gayet normal adam aylardır ortada yoktu. Yani o da Pereira'ya yeterli savunma desteğini veremedi. Yani ortada takım savunması falan yok.

5-) Marcao bu sezon gördüğüm en kötü stoper performanslarından birini sergiliyor. Partneri Luyindama da rezalet bir stoper. Bizim maçta da aşırı kötüydü o pas hataları yerden kalkamamalar falan bizim takımda olsaydı bu adamın baş düşmanı olurdum herhalde. Donk?? Yoruma bile gerek yok Süper Lig'in kasabı. Hakemlerin torpillisi Fatih Terim sahaya faul yapıp rakibi yıldırsın diye sürüyor. Zaten ayı gibi olmuş futbol oynamaya müsait değil.

6-) Yönetim hatalı evet. Campi gibi ağır vasıta birini aldı savunamda liderlik her maç Hüseyin'e düşüyor. Hosseini bu sezon çok kötü özellikle Rize maçından beri. Hüseyin tüm bu eksikliklere rağmen her maç çok iyi bir performans gösteriyor. Millet takmış çalım yemesine. Topa hamle yapan stoper çalım yer bu çok basit. Bir tane çalım yiyorsa 5 tane top kapıyor atakları savuşturuyor bu müdahalelerle. Campi gibi kalenin içine kadar saklansa mıydı. Dün Campi çok komik durumlara düştü müdahale yapayım derken hatta bir pozisyonda Feghouiliyi kesemedi golü yiyorduk.

Uzun top atması eleştirilmiş. Son maçlarda resmen top Hüseyin'e kalıyor, iyi izleyin bakalım bir tane pas açısına kaçan adam var mı. Mecburen ileri vurmak zorunda kalıyor bazıları gerçekten başarılı oluyor çok baskı altındaysa alakasız yere gidiyor o toplar evet. Hüseyin ise aksine hep pas açılarına giriyor takım arkadaşlarının zerre sorumluluktan kaçmıyor. Ayrıca 1. sınıf stoperlere mahsus bir şekilde topu çok hızlı çeviriyor çok iyi bir özellik bu. Zaten Hüseyin'in mantalitesi yerden ve hızlı oynamaya yönelik uzun top atıyor diye bir şey yok yani.

Eksiklikleri var mı var. Bunları ben de yazdım başlıkta nickim aratılırsa görülür. En çok övüldüğü zamanlarda bile eleştirilerimi yapıyordum. Ama acayip gerizekalı bir popülasyon var adamdan resmen nefret ediyor. Bu çocuk zorla mı oynatıyor kendini, arka planda entrikalar mı yapıyor forma giymek için? Birilerinin kuyusunu mu kazıyor hocaya yalakalık mı yapıyor? Taraftara kulübe bir saygısızlığı mı oldu? Mücadeleden mi kaçtı.

Lige biraz vasat başladı ben de dahil çoğu taraftar İvanildo ve Housseini oynasın dedi ama bu ikisi de çok kötü formdalar. Hüseyin ise gün geçtikte form olarak yükseldi ve harika oynuyor. Şuan oynuyorsa takımdaki en iyi stoper olduğu içindir bu kadar basit.
    Konu TSemih61 tarafından (03.12.2019 Saat 11:50 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kuzey Amerika

Birincisi Huseyinden nefret edilmiyor. Sadece Trabzonspor defansina uygun yeterlilikte olmadigini yineliyoruz. Ikisi farkli seyler. Ve altyapidan cikan bir oyuncumuzun basarili olmasini da cok isterim. Lakin Huseyin de Trabzonspor defansinda oynacak ozellikler yok. Yukardada arkadas belirtmis. Ya her mac komik duruma dusuyor. Ama her mac kesin. Topu uzaklastirirken bile hata yapiyor. Bu hatalar ufak gibi gorunebilir ama oyunun butun kimyasini bozabiliyor. Illa hatasindan gol yememiz gerekmiyor bazi seylerin farkina varmak icin.

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Açaydın bacaklarını, gitme diyeydin.
    Naber?

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Mustafa Yumlu, Mustafa Akbas, Batuhan Artaslan, Zeki Yavru, Yusuf Erdogan bu kalitede bir arkadas....
    Trabzonlu diye oynuyor...takimdan yollasak...kayserispor da yedek otturur...
    Sevinelim diye sevmedik.....

Nereden
    İstanbul

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orgill bile 2 kere tokatladı bu adamı

rakipte dikkat edilecek tek adam 1.75 lik adem onu da ekarte edemedi

oynaması için bir sebep göremiyorum

adamın defans oyuncusu olması için bir sebep yok

pozisyon alamaz
    zayıf
    sert oynayamıyor
    markaj yok
    biraz ilk müdehalesi yerinde
    Biraz ilk müdahalesi yerinde değil, bu anlamda belki de ligin en iyisi

Pozisyon alabiliyor ama evet sert değil, boyu ve fiziği handikapları, tecrübe ile birlikte fiziğine katacakları olabilir daha genç...

Orgill konusu şaka gibi, Orgill açık alanı seven Jamaikalı ve o adama bir kere çok geniş alanda bir pozisyonda geçit verdi sadece. Orgill'in son vuruşları rezalet yoksa her maç açık alan bulduğu anda her defansı geçebiliyor.

https://www.whoscored.com/Regions/22...rkey-Super-Lig

bu sayfanın en altında haftanın ayın sezonun onbiri var, sezonu seçerseniz Sosa Sörloth ve Nwakaeme ile birlikte her hafta sezonun onbirinde yanındaki değişiyor. Daha önce de yazmıştım istatistiklerden çıkarılan bir sonuç yüzde yüz gerçekci olamaz ama bu kadar iyi istatistik en azından saygı duyulmasını gerektirir..

Ekran Alıntısı.jpg
    Konu Ali İhsan tarafından (03.12.2019 Saat 18:34 ) değiştirilmiştir.

ziyaretci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çünkü hayallerinde van djik var ya da merih...
    sanıyorlarki huseyin'in bi tık iyisini alabiliriz. yok arkadas alamıyoruz. alamadık.. bi egemen geldi.
    egemenden sonra en iyisi Hüseyin. tek eksiği hava topu.. oyun kurusu konusunda ise cok onemsimiyorum. oyunda kurabilse bu hızda savunma yapan bir oyuncu Trabzonspor'da bu yaşta kalamazdı.

not pas konusunda Hüseyin>Kamil

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Hüseyin gibi adamı yetiştirmişsin

oynatıyorsun

daha ne arıyorsun
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yine takımın en iyisiydi, tüm ciddiyetiyle gayet iyi bir performans ortaya koydu. Henüz 20 yaşındaki bir oyuncuya aşırı yüklenen taraftarı utandırmıştır umarım. Yaşıtı diğer futbolculara bakın bir de Hüseyin'e, şuanki seviyesine saygı duyun.

Nereden
    Kuzey Amerika

Bugun iyiydi. Hayir niye utanicam kardesim? Sevinirim iyi oynarsa. Ama yeterli degil bizim takim icin. VE gelismesi zor gozukuyor. Ama iyi bir yedek olur

OrkHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dün şaşırtıcı derecede iyiydi. beklerin sıfır risk ile öne hiçbir top taşıyamadığı defansta, öne doğru ayağa isabetli oynayan tek kişi kendisi idi. bu oyun kurma özelliğini geliştirmesi lazım. ancak o şekilde sivrilebilir ve kendine yer bulabilir.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hüseyin Ramos iyisin kardesim, calismaya devam et.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

oluyor hüseyin. hosseini-campi tandemini tercih ederim ama belli bir uyum yakaladılar hosseiniyi orta sahadan çekerse hüseyin-hosseiniye dönecektir hoca. campi de iyi. 3'ü de idare ediyor, 3'ü de komutan bir stoperle çok daha iyi olurlardı
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geriden derinlemesine sert pas girişimlerine hastayım

Togrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Hüseyin fena stoper değil. Fakat bu sene üzerinde belirgin moral bozukluğu ve kendine güvensizlik var. Bunları aşmasa kaybolup gider.

Nereden
    Trabzon

Güçlenmesi lazım. Güçlenmesi lazım. Güçlenmesi lazım. İvanildo'nun fiziği Hüseyin'de olsa biraz da cesaretle geçen yaz transfer yapardı. Tabanca gibi olması lazım. Mısır püskülü gibi.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Azıcık güçlü olsa ve hamle zamanlamasını ayarlayabilse geri kalan özellikleri bunun üstüne öyle ekstra olur ki seviyesini dusunemem bile. Nasıl olur bilmiyorum ama bu takıma tecrübeli stoper lazim. Buna eminiz en azından.

Campi ile savunma cizgini öne kuramazsin

İvanildonun savruklugundan dolayi guvenemezsin

Ama huseyinin bu ozellikleri ikisinden de iyi olmasina karşın ne hava topunu alabiliyor ne de birebirde gücünü rakibe hissettirebiliyor. Hizi, konsantrasyonu ve cesareti ust duzey ama geri kalan her şeyi noksan.

Nereden
    Trabzon

Alanyaspor'daki Welinton Hüseyin'den 3 cm kısa ama adam terminatör gibi. Hüseyin kurban olayım çalış. Avel avel işler yapma. Sünepe olma. Çalış kurtar kendini git yurt dışına.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

yine etkili bir oyun çıkardın tebrikler kardeşim.

öncesinde yazdım stoper ikilisi hüseyin-campi olacak diye öylede oldu son 3 maçtır ve iki gol yedik.
    sadece aşk bizimkisi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yine etkili bir oyun çıkardın tebrikler kardeşim.

öncesinde yazdım stoper ikilisi hüseyin-campi olacak diye öylede oldu son 3 maçtır ve iki gol yedik.
    Bugün aslında sezon içindeki en kötü maçlarından birini oynadı bence, hayret haterları doluşmamış henüz.

Ben de Hüseyin Campi ikilisini çok önce yazmıştım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)