Sayfa 2 Toplam 141 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3510 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hüseyin Türkmen

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altyapıda pas kabiliyeti/top hakimiyeti iyi olan oyuncuları stopere kaydırmak lazım.

Zannediyorum ki herkes ön tarafta oynamak istediğinden savunma bölgesinde oyuncu yetiştiremiyoruz.

Hüseyin içinde aynı şey söylemek lazım sahaiçinde çok acemi görüntü veriyor.

Kontrol/dripling/pas/hareketlilik yok hep öngörülebilir ve sade oynamaya çalışan kalas bir oyun profili var.

Bu anlamda Mustafa Akbaş'dan bile geri planda umarım oyun vizyonunu geliştirerek bu açığını kapatır ama zor gibi.
    Altyapıdaki cocukların içindeki cevheri çıkarabilecek donanımda hocaların olmazsa herkes tabiki önde oynamak isteyecektir...Mesele forvet olan bir çocuğu stopere çevirecek donanımda insan yönetimi konusunda bilgili bilimsel çalışan altyapı hocalarının olmamasından kaynaklanıyor çocuklardan değil..Sonucunda ne oluyor doğuştan yetenekli Abdüllkadir haricinde yarım yamalak adamlar A takıma geliyor...
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

"Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Helal olsun çok hoşuma gitti bu cevap

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bro güzel tespit nokta atışı canımı sıkan alt yapıda şöyle avrupadan kaliteli teknik altyapı hhocaları ve a takımı teknik ekibi alınmaması altyapıdaki oyuncuların a takımına gelirken ünal ve teknik ekibiyle çalışacak olmaları bu çok büyük bir handicap malesef
    Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altyapıdaki cocukların içindeki cevheri çıkarabilecek donanımda hocaların olmazsa herkes tabiki önde oynamak isteyecektir...Mesele forvet olan bir çocuğu stopere çevirecek donanımda insan yönetimi konusunda bilgili bilimsel çalışan altyapı hocalarının olmamasından kaynaklanıyor çocuklardan değil..Sonucunda ne oluyor doğuştan yetenekli Abdüllkadir haricinde yarım yamalak adamlar A takıma geliyor...
    Konu erenslash tarafından (08.07.2018 Saat 13:08 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Trabzon

Helal olsun sana.Harika cevap.Bu takımı sirtlayacak çocuklar böyle olmalı.İnşallah kaptanimiz olursun.Madem bu sene gençlere emanet bende kombine alacaĝim.Zaten en mutlu olduğum şey altyapıdaki gençleri izlemek.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

ben bu konuyu gereksiz yere büyüttügünüzü düsünüyorum renkdaslar...
    kitap okumasin demiyorum, ama kitapla da olacak sey degil futbol isi...
    en çok kitap okuyanlardan Nuri Sahin, çok ahim sahim geçmisi yok, Dortmund'un sevilen çocugu olmasaydi çoktan Türkiye'ye gelmisti belki de...
    bir de bakin bakalim gelecek vaad eden ya da orta yastaki yildiz avrupali topçulara, atiyorum OusmaneDembele ve Griezmann, bos vakitlerini fm oynamakla geçiriyorlar, ama nasil topçular ? baba topçular iste...
    hee bunlarla oturup saglam sohbet edemezsin belki, o da belki, ama asil isleri topçuluk olan seyi çok iyi yapiyorlar, önemli olan da o...
    bizde yok efendim besyö okuyor yok bilmem ne, gidin bakin bu avrupalilar'a, istisnâlar hâriç hiçbiri bu tarz seylerle ugrasmiyor... belki almanya'da durum farklidir...

bizde hep böyledir zâten, yillardir derim, kulüpteyken de bunu çok iyi anladim : profesyonel olacak yerde amatör, amatör olacak yerde fuzuli yere profesyonel... bizim vazgeçilmezimizdir bu...

he kitap okumasan bir sey beklemeyelim senden, o zaman Cafer falan da kitap okumuyorsa eyvah bosuna ümitleniyoruz, öyle mi ??

futbolcunun isi futboldur, futbol konusunda ne gibi seyler yaparak gelisebilir ona kafa yormalidir... kitap falan bunlar yan seyler, ek seyler...
    "kitabi bos ver" demek hos olmamis, o ayri... ama verilen cevap bu kadar da ümitlendirmesin sizi, 2 maç oynar hatâ yapar, ortada ne kitap kalir ne bir sey... sonra baslariz hep berâber "yau tamam kitap iyi de biraz da idman yap" demeye
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu konuyu gereksiz yere büyüttügünüzü düsünüyorum renkdaslar...
    kitap okumasin demiyorum, ama kitapla da olacak sey degil futbol isi...
    en çok kitap okuyanlardan Nuri Sahin, çok ahim sahim geçmisi yok, Dortmund'un sevilen çocugu olmasaydi çoktan Türkiye'ye gelmisti belki de...
    bir de bakin bakalim gelecek vaad eden ya da orta yastaki yildiz avrupali topçulara, atiyorum OusmaneDembele ve Griezmann, bos vakitlerini fm oynamakla geçiriyorlar, ama nasil topçular ? baba topçular iste...
    hee bunlarla oturup saglam sohbet edemezsin belki, o da belki, ama asil isleri topçuluk olan seyi çok iyi yapiyorlar, önemli olan da o...
    bizde yok efendim besyö okuyor yok bilmem ne, gidin bakin bu avrupalilar'a, istisnâlar hâriç hiçbiri bu tarz seylerle ugrasmiyor... belki almanya'da durum farklidir...

bizde hep böyledir zâten, yillardir derim, kulüpteyken de bunu çok iyi anladim : profesyonel olacak yerde amatör, amatör olacak yerde fuzuli yere profesyonel... bizim vazgeçilmezimizdir bu...

he kitap okumasan bir sey beklemeyelim senden, o zaman Cafer falan da kitap okumuyorsa eyvah bosuna ümitleniyoruz, öyle mi ??

futbolcunun isi futboldur, futbol konusunda ne gibi seyler yaparak gelisebilir ona kafa yormalidir... kitap falan bunlar yan seyler, ek seyler...
    "kitabi bos ver" demek hos olmamis, o ayri... ama verilen cevap bu kadar da ümitlendirmesin sizi, 2 maç oynar hatâ yapar, ortada ne kitap kalir ne bir sey... sonra baslariz hep berâber "yau tamam kitap iyi de biraz da idman yap" demeye
    fifa oynamak modern futbol egitiminde artik önemli yer edindi, altyapi hocalari buna tactical simulation diyor. özellikle be a pro yu hergün ögrencilerine zorunlu oynatan akedemiler var
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

fifa oynamak modern futbol egitiminde artik önemli yer edindi, altyapi hocalari buna tactical simulation diyor. özellikle be a pro yu hergün ögrencilerine zorunlu oynatan akedemiler var
    yalniz ben football manager oyununu kast ettim =) he ama degisk bir bilgiymis bu, bilmiyordum fifa olayini
    Konu Sefer A. tarafından (08.07.2018 Saat 20:36 ) değiştirilmiştir.
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İngiltere

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bro güzel tespit nokta atışı canımı sıkan alt yapıda şöyle avrupadan kaliteli teknik altyapı hhocaları ve a takımı teknik ekibi alınmaması altyapıdaki oyuncuların a takımına gelirken ünal ve teknik ekibiyle çalışacak olmaları bu çok büyük bir handicap malesef
    Dostum handikapları yaşamamamız için bir Futbol Akademisine ihtiyacımız var...Eskiden sağda solda gelecek vaad eden çocuklar tespit edildiğinde direkt Trabzon lisesine kaydedilirdi...Bu, işin, eskimiş ve yarım yamalak haliydi o devir geçti artık ciddi anlamda üniversite-akademi sistemine ihtiyacımız var...Sistemsizlikten yüzlerce heba edilen yetenek var şehirde...Ve bizim 30 yıllık vasat yöneticilerimizin bu havuzdan haberi bilgisi yok...

Kredi çekerek kulüp yönetmeyi yoldan çevirdiğin adam da yapar gel de gülme..

John Lennon

Nereden
    Güney Amerika

Evet İstanbulda da bunu yapan bazı liseler vardı.Futbol Akademisi şahane olurdu çok doğru.Kredi çekerek kulübü bakkal bile yönetir.Çok haklısın.Ne olacak sence Ahmet Ağaoğlu da bunu yapamayacak o zaman ne kadar bekleriz bu tarz şeylerin olması için kim bilir...
    Dostum handikapları yaşamamamız için bir Futbol Akademisine ihtiyacımız var...Eskiden sağda solda gelecek vaad eden çocuklar tespit edildiğinde direkt Trabzon lisesine kaydedilirdi...Bu, işin, eskimiş ve yarım yamalak haliydi o devir geçti artık ciddi anlamda üniversite-akademi sistemine ihtiyacımız var...Sistemsizlikten yüzlerce heba edilen yetenek var şehirde...Ve bizim 30 yıllık vasat yöneticilerimizin bu havuzdan haberi bilgisi yok...

Kredi çekerek kulüp yönetmeyi yoldan çevirdiğin adam da yapar gel de gülme..
    "Annuit cœptis"

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hüseyin'den umudum var. Çalışmaya devam etsin. Zaten çabuk bir oyuncu. Hava topları ve pozisyon bilgisini geliştirirse uzun yıllar stoperin en azından birini aramayız.

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

As stoper kimin geleceği netleşmemiş durumda, 3. stoper olacak performansı göstermeli, kendisine olan güvenini oyununa yansıtsın belki banko oyuncu bile olabilir.

Nereden
    İngiltere

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet İstanbulda da bunu yapan bazı liseler vardı.Futbol Akademisi şahane olurdu çok doğru.Kredi çekerek kulübü bakkal bile yönetir.Çok haklısın.Ne olacak sence Ahmet Ağaoğlu da bunu yapamayacak o zaman ne kadar bekleriz bu tarz şeylerin olması için kim bilir...
    Trabzonspor ile ilgili hayalleri olan başkan bulursak o yapar...

John Lennon

Nereden
    Güney Amerika

çok haklısın dostum. Umarım bulabiliriz
    Trabzonspor ile ilgili hayalleri olan başkan bulursak o yapar...
    "Annuit cœptis"

Nereden
    İngiltere

Hüseyin kardeşime tavsiyeler...

-Catenaccio savunma taktiği konusunda bilgi edin oku öğren ve idmanlarda uygula...

-Nesta Cannavaro Maldini Baresi gibi defansif adamların videolarını üst düzey turnuva maçlarını izle çalış pratikte idmanlarda uygula

-3 lü savunma oynayan takımları izle ve izlerken ortadaki sarkık stoperin kademe hamlelerini ezberle ki 4lü tandem oynadığında performansın yükselsin..

-Madem kitap okuma heveslisisin..Antrenörlüğü bırakmış ya da faal hocaların kitaplarını oku çevirt ki savunma futbolunda zeka isteyen bazı detayları nüansı kavrayıp uygulayasın...

İleride başka tavsiyelerimde olacak burayı okuyorsan yukarıda yazdıklarım için araştırıcı ol pratiğe dök...Bir futbol akademimiz veya elit iş bilen bilimsel çalışan dersleri videolu anlatıp uygulatan hoca tayfasının elinde olsan bunları buraya yazmazdık...Maalesef ki altyapımız eğitim donanım anlamında yerlerde sürünüyor...Biraz yeteneği olan sivriliyor...Sen de sivrilebilirsin o özgüven oynarken görülüyor sende...Sadece maç eksiğin ve tecrüben eksik...
    Konu David_LuiZ4 tarafından (15.07.2018 Saat 21:48 ) değiştirilmiştir.

John Lennon

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hüseyin kardeşime tavsiyeler...

-Catenaccio savunma taktiği konusunda bilgi edin oku öğren ve idmanlarda uygula...

-Nesta Cannavaro Maldini Baresi gibi defansif adamların videolarını üst düzey turnuva maçlarını izle çalış pratikte idmanlarda uygula

-3 lü savunma oynayan takımları izle ve izlerken ortadaki sarkık stoperin kademe hamlelerini ezberle ki 4lü tandem oynadığında performansın yükselsin..

-Madem kitap okuma heveslisisin..Antrenörlüğü bırakmış ya da faal hocaların kitaplarını oku çevirt ki savunma futbolunda zeka isteyen bazı detayları nüansı kavrayıp uygulayasın...

İleride başka tavsiyelerimde olacak burayı okuyorsan yukarıda yazdıklarım için araştırıcı ol pratiğe dök...Bir futbol akademimiz veya elit iş bilen bilimsel çalışan dersleri videolu anlatıp uygulatan hoca tayfasının elinde olsan bunları buraya yazmazdık...Maalesef ki altyapımız eğitim donanım anlamında yerlerde sürünüyor...Biraz yeteneği olan sivriliyor...Sen de sivrilebilirsin o özgüven oynarken görülüyor sende...Sadece maç eksiğin ve tecrüben eksik...
    Çok çalış demek yerine insanı harekete geçirecek püf noktaları sòylemek çok daha iyidir. Günde 250 tane çok çalış mesajı alan bir futbolcu çalışmaktan soğur.

Nereden
    İngiltere

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok çalış demek yerine insanı harekete geçirecek püf noktaları sòylemek çok daha iyidir. Günde 250 tane çok çalış mesajı alan bir futbolcu çalışmaktan soğur.
    Futbolcuyu papağanlaştırmamak lazım..Çalış çalış diyen çok ama NASIL çalışacaksın diyen yok...Metod meselesi..

John Lennon

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok şanslısın vesselam bu şansı kullanabilmek de sana bağlı fakat unutma ki böyle bir piyango kolay kolay tekrarlanmaz ona göre değerlendir.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Trabzon

Bu uşak oynamalı.Kendinden gayet emin ve ayağına hakim topu iyi kullanıyor.Aradığım stoper tipi.Oynadıkça çok daha iyi olacak.Akbaş dan daha iyi duruyor sahada

Nereden
    Trabzon

Çok olgun futbol oynuyor helal olsun.En az Abdulkadir parmak kadar beğendim.Mustafa AKBAŞ'ın acemice hataları vardı.Hüseyin top gelmeden pası nereye vereceğini biliyordu.Ayağıda çok temiz.İspanyol stoperler gibi oynadı.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

henüz yeterli değil ama ısrar edilmeli

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yıldız olmasın. İşini yapan adam olsun, yeter.

Bir stoper eksik transfer edelim seneye mesela. Büyük kazanç olur.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben beğendim, inş üzerine koyarak devam eder.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Trabzon

Güçlenip biraz daha atletikleşse Chelsea’deki İvanovic tarzı bir oyuncu olabilir mi. Uzun boylu bek. Kamil Ahmet ya da Novak kadar oynayabilir.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Forma verilmeli
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)