Sayfa 27 Toplam 141 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 25 26 27 28 29 37 77 127 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3510 adet sonuctan sayfa basi 651 ile 675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hüseyin Türkmen

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hüseyin'in çağırılmaması gerçekten büyük rezalet. Ozan Kabak ve Kaan Ayhan'dan daha iyi olduğuna adım gibi eminim. İstanbul takımlarının 98 doğumlu stoperi bu seviyede olsa şimdi 3-4 kez çağrılmıştı bu sezon. Ozan, Merih ve Hüseyin bu sezon çıkış yapan isimler ama çağrılmayan Hüseyin ben böyle adaletsizlik görmedim.

Çok iyi rakipleri var dediğiniz Ozan Kabak Bundesliga'da batırıyor 3-4 maçını izledim, zaman zaman özetlerine baktım yedirmediği gol çeşidi yok rezalet oynuyor orada. GS'de de birkaç maç hariç diğer maçlarda vasatı aşamamıştı.

Keza Kaan da milli takımda iyi görünmedi Hüseyin en az onun kadar oynar. Zaten stilleri benziyor, benim için Hüseyin konsantrasyonu ve müdahaleleriyle bir adım önünde Kaan'in.

Merih abartılmış balon geçen milli takım maçında ne kadar basit hatalar yaptığını yazmıştım burada izledik gördük.

Neye göre Hüseyin 5. stoper oluyor bu arkadaşların yanında. Çağlar'dan sonra 2. oyuncudur bana göre hazırlık maçlarında şans verirsin bakalım iyi mi değil mi görürdük. ŞG rezil bir insansın sen.
    Konu TSemih61 tarafından (24.05.2019 Saat 16:01 ) değiştirilmiştir.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

@TSemih61

Sisirilmis balon dedigin Merih Juventus'a transfer oluyor.

Ilk yaridaki oynadigi maclardaki Huseyin, milli takima giderdi ama suan alinmamasi gayet dogru bir karar.

Ligin ikinci yarisinda yaptigi hatalardan yedigimiz goller burdan koye yol olur...

Canli olarak Bursa deplasmaninda da izledim Huseyin'i.

Potansiyel var ama daha acemi.

B..kladigin stoperlerin oynadigi liglere bak, bir de Huseyin'in oldugu lige.

Sonra karsilastirma yap..

Bu sene oynayan altyapi oyuncularinin en zayif halkasi Huseyin.

Zaten transfer icin bakilan tum stoperler de sag ayakli ve sag stoper.

Kim kesiliyor bu durumda ??

Seneye yedek kalirsa ben sasirmam.

Siz de bosa Huseyin cok iyi stoper diye milleti gazlayip da, sasirtmayin milleti.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Milli takımın iyi bir stoper havuzu var, şu an niye çağrılmadı demem. Şimdilik u21'de devam etsin ilerde çağrılacaktır.

Nereden
    Bursa

@Uğur KÜÇÜK

Daha ilk sezonunu oynayan 20-21 yaşındaki stoperin elbette sezon içinde inişleri çıkışları olur. Ozan'da olduğu gibi. Ozan kötü performansı standart haline gelmiş, bizim Hüseyin'in ise çok iyi maçları var hem 1. devre hem 2. devre. Takımda sakatlıkların çok olduğu dönemde Hüseyin'in de formu düştü zaten ben yazdım burada eksikliklerini. Bu milli takıma çağrılmasına engel değil nasıl Ozan'a engel olmuyorsa.

Ben futbolculara yapılan PR'a oynadığı takıma bakmam saha içinde gördüğüm performansa göre yazarım isterse Real Madrid ve Barcelona'da as stoper oynasın bu oyuncular. Kime transfer olursa olsun gördüğümü yazarım. Hem ne olmuş Juventus'a transfer olmuşsa? Büyük takımlar sanki transferde hata yapmıyor, potansiyeline güvenir yapar transfer bunun şuanki performansıyla ve milli takımda oynamakla alakası ne? Ben milli takımda ve Alanya'da oynadığı maçlara göre yorum yapıyorum kim takar kime transfer olduğunu. Merih'in Milli takımda oynadığı topu Hüseyin bizde oynasa linç edersiniz.

Bir kere senin mantığı yanlış zemine kurmuşsun bunun neyine cevap vereyim. Ben performanslarına şuanki yeteneklerine göre yorum yapıyorum sen Avrupa'da oynuyorlar otomatikman Hüseyin'den daha üstünler diyorsun. Böyle bir bakış açısı olabilir mi?

Hüseyin şuan geldiği nokta olarak milli takıma çağrılan diğer hiçbir stoperden aşağı konumda değildir özellikle Ozan Kabak'tan. Merih ve Kaan yerine de bal gibi oynar oynayamaz diyen önyargılıdır ve futbol bilgisi kıttır. Siz her maçını en ince noktasına kadar dikkatle izleyip eleştiriyorsunuz Hüseyin'i, milli takıma çağrılan diğer oyuncuların eminim 1 maçını bile dikkatli izlememiştir Hüseyin daha kötü diyenler.
    Konu TSemih61 tarafından (24.05.2019 Saat 16:23 ) değiştirilmiştir.

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

@TSemih61

Peki Abdulkadir Omur ve Yazici sayesinde en az 10 macimizi canli izleyen scoutlar, neden Huseyin Turkmen'i begenmedi de, Hosseini icin teklif yaptilar ?

Potansiyel diyorsun, Merih de daha 1 senelik oyuncu !!
    10 yildir oynamiyor..

Ben acik soyluyorum.
    Ilk yaridaki sergiledigi performans kotu degildi Huseyin'in, hatta beklentilerin de ustundeydi.
    Ama ikinci yarida iyi oynadigi 2 mac sayamazsin.
    Erzurum macinin ikinci yarisi ve son Besiktas macinda cok iyi oynadi. Diger maclarda ya vasatti ya da cok kotuydu.

Demek istedigim Huseyin belki 2 yil icinde iyi stoper olur, kimse de bu cocuktan nasil boyle birsey cikti diye sasirmaz..

Ancak suan da neden milli takima cagrilmadi diye sorgulayamazsin. Cunku iyi bir performansi yok.

Bazi temel eksikleri sikinti.

Ancak buyuk takim stoperinde olmasi gereken hiz ve ilk mudahale ozelligi cok iyi seviyelerdeydi ilk baslarda.

Bunu gelistirerek sakin oynamayi basarir, hava toplarini almayi ogrenir, sahada ne zaman ve nereye pas atilacagini daha iyi yaparsa, iste o zaman cok iyi stoper olur.

Su anki haliyle bizde bile ilk 11 oynayacak yeterlilikte degil.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (24.05.2019 Saat 16:24 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Sakarya

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Uğur KÜÇÜK

Daha ilk sezonunu oynayan 20-21 yaşındaki stoperin elbette sezon içinde inişleri çıkışları olur. Ozan'da olduğu gibi. Ozan kötü performansı standart haline gelmiş, bizim Hüseyin'in ise çok iyi maçları var hem 1. devre hem 2. devre. Takımda sakatlıkların çok olduğu dönemde Hüseyin'in de formu düştü zaten ben yazdım burada eksikliklerini. Bu milli takıma çağrılmasına engel değil nasıl Ozan'a engel olmuyorsa.

Ben futbolculara yapılan PR'a oynadığı takıma bakmam saha içinde gördüğüm performansa göre yazarım isterse Real Madrid ve Barcelona'da as stoper oynasın bu oyuncular. Kime transfer olursa olsun gördüğümü yazarım. Hem ne olmuş Juventus'a transfer olmuşsa? Büyük takımlar sanki transferde hata yapmıyor, potansiyeline güvenir yapar transfer bunun şuanki performansıyla ve milli takımda oynamakla alakası ne? Ben milli takımda ve Alanya'da oynadığı maçlara göre yorum yapıyorum kim takar kime transfer olduğunu. Merih'in Milli takımda oynadığı topu Hüseyin bizde oynasa linç edersiniz.

Bir kere senin mantığı yanlış zemine kurmuşsun bunun neyine cevap vereyim. Ben performanslarına şuanki yeteneklerine göre yorum yapıyorum sen Avrupa'da oynuyorlar otomatikman Hüseyin'den daha üstünler diyorsun. Böyle bir bakış açısı olabilir mi?

Hüseyin şuan geldiği nokta olarak milli takıma çağrılan diğer hiçbir stoperden aşağı konumda değildir özellikle Ozan Kabak'tan. Merih ve Kaan yerine de bal gibi oynar oynayamaz diyen önyargılıdır ve futbol bilgisi kıttır. Siz her maçını en ince noktasına kadar dikkatle izleyip eleştiriyorsunuz Hüseyin'i, milli takıma çağrılan diğer oyuncuların eminim 1 maçını bile dikkatli izlememiştir Hüseyin daha kötü diyenler.
    Senin futbol bilgin o kadar kıt ki İtalya liginde maç başına en çok ikili mücadele kazanan, uzaklaştırma yapan, en çok hava topu kazanan Juve nin radarına giren adama abartılmış balon diyip Hüseyin için ondan iyi diyebiliyorsun. Bizim bazı taraftarda bi sıkıntı var ya altyapı düşmanı ya da fazla altyapıcı.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bence yanlış adamı tartışıyorsunuz. Şu an çağrılan 4 stoperden bunu en çok hak eden Merih. Bunu da sadece İtalya performansına göre söylemiyorum, Alanya performansı da dahil.

Nereden
    Bursa

Alıntı Laundros61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin futbol bilgin o kadar kıt ki İtalya liginde maç başına en çok ikili mücadele kazanan, uzaklaştırma yapan, en çok hava topu kazanan Juve nin radarına giren adama abartılmış balon diyip Hüseyin için ondan iyi diyebiliyorsun. Bizim bazı taraftarda bi sıkıntı var ya altyapı düşmanı ya da fazla altyapıcı.
    Ya cahil insan beni bir daha alıntılama diye cevap veriyorum sana. Uzun yazacağım ki belki o kafana bir şeyler girer. Okuduğunu anlamamışsın daha. İtalya Ligi'nin değil kendi takımının 1.siymiş o istatistiklerde, doğruluğu da tartışılır ya her neyse. OPTA CAN verileriyle cevap veriyorsun bana onların bir boka yaradğını görmedim bu 1. sahada istatistikler oynamaz bu da 2. Cahil twitter kullanıcılarının 3-5 beğenisini almak için istatistikleri eğip büküyor, içlerinden birkaç tanesini seçiyor, kafasına göre saçma sapan bir Türkçe kullanıyor üstüne. Senin gibiler de okuduğunu anlamaktan aciz olduğu için İtalya Ligi'nin en iyisi sanıyor Merih'i. Orada kendi takımı içinde 1. olduğundan bahsediyor ama açık bir dille onu öyle yazınca bir esprisi kalmayacağı için sanki İtalya'da birinciymiş gibi yazıp dikkat çekmeye çalışıyor OPTA.

Benim karşıma OPTA istatistikleriyle çıkıp gelen bir cahile laf anlatmam bile saçmalık ama neyse devam ediyorum.

Bu OPTA'nın verdiği istatistikler https://twitter.com/OptaCan/status/1131517265344704512

https://www.whoscored.com/Regions/10...ie-A-2018-2019

Bak bakalım tek tek tıkla oradan defansif aksiyonlara İtalya'da stoperlerin istatistikleri içinde kaçıncı sıradaymış Merih. Birçok istatistikte meydanda yok. Gerçi benim için bir şey ifade etmiyor bu tip istatistikler ama senin gibi futbol cahilleri için çok önemli ya aç bak bakalım 1. sıradamıymış aahhasjfakjdhgsdjkl. Bir insana böyle sivri çıkışacaktan önce bir detaylı araştırır insan okuduğu doğru mu diye teyit eder. Böyle saçma sapan şeyler üzerinden saldırmaz.

Bir de şöyle bir şey var o top 10'a girdiği uyduruk istatistikler tüm sezon oynadığı takdirde daha da düşer. Zaten incelenirse az maç oynayanların ratingi daha yüksek 30-40 maça çıkanların ise zamanla düşüyor çünkü 30-40 maç oynayan adam ile 10 maç oynayan adam arasında oynadığı kötü maç sayısı farklıdır. 10 maçın 3-4'ünü kötü oynayan adam 30 maçın 10-12 tanesini kötü oynar orantılarsak.

Neyse sana bu kadar yeter. Futbol cahilleri sizi istatistik futbolda bir b*k değildir hiçbir şeyi göstermez. Futbol masa başında yazılan 3,4 5,8 1,1 tarzı istatistiklerle değil sahada 90 dakika oynanır.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yaw yazmayayım yazmayayım diyorum ama adam daha ilk sezonunda Şb maçıyla formayı giyiyor ve banko oyuncu oluyor, geçenlerde istatistikler açıklandı ligdeki stoperler arasında topu rakipten söküp alma ve uzaklaştırma konusunda ligde 1 numaralı stoper ve bu arkadaş henüz 21 yaşında. Neye göre kime göre b.k atılıyor kötü stoper deniliyor anlamadım, kötü stoper görmesek yedirecekler.

Ayaklar sağlam, hız çeviklik var, oyun kuran stoper diye tabir edilen akıllı okumuş mürekkep yalamış stoper tiplemesi ve bu tip stoperler 1.80 civarı olur boy pos normal yani sen bundan ekstradan hava topu ve güç istiyorsan o istediğin adam Van Dijk falan oluyor. Ayrıca adamın aldığı ücret 500 bin lira bile değil, önceki sene yedekte oturttuğun, topa bomba muamelesi yapan kazmalar 1-1.5m euro civarına oynuyorlardı, top ayaklarına geldiğinde yüreğim ağzıma geliyordu, Hüseyin topla buluştuğunda boşlukta hissetmiyorum eğer bu hissi bana veriyorsa benim için iyi stoperdir. Ligde bana Hüseyin'den iyi 1(bir) tane yerli stoper söyleyin, var mı ? Yok.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Bursa

Bu arada yukarıdaki şahsın benim söylediğimi iddia ettiği gibi Hüseyin Merih'ten veya şu bu oyuncudan fersah fersah iyidir demiyorum. Bu oyuncular daha ligin ilk devresine kadar bizim ligde oynuyorlardı gördük ne olduklarını. Hepsinin kötü maçları var Hüseyin dahil. Yurtdışında da ortalığı yakıp yıktıkları yok. Bu oyunculara ulusal basın tarafından deli PR yapılıyor bizim gariban Hüseyin ise kendi taraftarı tarafından bile yeterli görülmüyor milli takm için. Merih'i Sassuolo'da izlemedim, Ozan'ın ise hem GS'de hem de Stuttgart'ta ilk 4-5 maçını izledim bir Münih maçı var ki rezalet ötesi oynadı diğer maçlarda da berbat ötesiydi. Stuttgart delik deşik olmuş Ozan geldikten sonra önüne gelenden 4-5 gol yemişler. GS'de yaptığı basit penaltılar oynadığı vasatın altı maçlar var. Merih'i milli takımda gördük mala bağladığı Arnavutluk maçı var, etliye sütlüye dokunmadan oynadı 2 maçta da. Beğenen çıksın bakalım bir adım ileri. Vasatın da altında oynadı. Sırf ayağının içiyle düzgün pas veriyor diye adamı sabah akşam övdüler.

Ozan Kabak, Merih ve Hüseyin performansları arasında uçurum olmayan oyunculardır aşağı yukarı aynı seviyede oynuyorlar. Ozan'ı ve Merih'i çağırıyorsan Hüseyin'i de çağıracaksın bu kadar basit. Bu oyuncular arasında dağlar kadar fark yok. Hatta Hüseyin'in lider stoperliğe soyunduğu bazı maçlar var ki Ozan ve Merih öyle maçlar çıkarmamışlardır bu ligde. Çağırıp oynatırsın idmanlarda görürsün seviyelerini. Hazırlık maçlarında denersin kamuoyu görür hangisi iyi. Tabii ki öyle olmuyor işte. ŞG denen şahıstan adalet beklemek saçmalık. Ömür ve Yusuf'u oynatmazsa şaşırmam.

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hüseyin hedefleri olan takımlar için yetersiz bir oyuncu.

Mesela Hüseyin'den bir, iki tık iyi olan Ozan Kabak'ın gitmesiyle ligde kartlar yeniden dağıtıldı.

Öyle ki gelen para ile Marcao ve Lyundama alınarak seviye atlayarak şampiyon oldular.

Çünkü ikisi de oyunun hücum yönünü oynayabilen, topla hareket eden, soğukkanlı kalan ve geniş alanda aksamayan oyuncular.

Velev ki bu iki oyuncu alınmayıp Ozan kalsaydı gs'nin 3. hatta 4. olması bile zor ihtimaldi.

Mustafa Yumlu gibi kanser etmeden, sülük gibi yapışmadan ona taşıyamayacağı yük vermemek lazım.

Rotasyonda 3. veya 4. oyuncu olmalı.

Nereden
    Sakarya

İstatistikler yanlış olabilir sevgili cahil arkadaş bu benim hatamdır kabul ederim sıkıntı yok.
    Ben burda Hüseyin den bi bok olmaz demedim rotasyon olur dedim. Sizin gibi oyuncularımızı önce kral ilan edip sonra söve söve yollamıyorum en azından.
    Var kardeşim Merih le Hüseyin in arasında dağlar kadar fark var Alanya dan Merih i bulan Trabzon dan Hüseyin'i bulamadı mı?

Nereden
    Sakarya

Bayer delil deşik ettiği takımın stoperi Pavard a 35 m euro verip alıyor haberin var mı? İstatistikler önemsizdir diyen adam çok yol yiyen takımın stoperini kötü sanması normal.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Harika bir maç daha. Helal olsun.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Havadan seken topları ıskalamamalı artık
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    majıd'ten iyi oyuncu. bizim için daha kilit bir isim.

son dönemlerde böyle bir görüş var, sebebini anlamış değilim. hüseyin çata çat mücadelenin içinde, oyun akıcılığına da katkısı var.

bir kere hosseini ağır, rakibe uzak kalıyor, pozisyon takibinde sorunlar yaşıyor. geriye yaslandığımızda iyi işler yapıyor ama yine de golü yiyoruz. biraz daha iyi pozisyon alır rakibi döndürmezse, sertliğiyle birlikte stoper tanımına daha çok uyuyor.

hüseyin her sezon gelişecek ve bizim oyun kalitemize katkı yapacak.
    İyi diye anılmasının nedeni iyi olması zaten
    Sebebi şu Hüseyin pivot bir santraforla başa çıkamıyor. Tsl de en yaygın tip forvet bunlar. Hüseyin öne çıkıp erkenden atak kesiyor, seri topu oyuna iyi sokuyor ama fizik olarak zayıf hava hakimiyeti zayıf pozisyon kaybettiğini de sık görüyoruz. Hosseini ağır fikrine katılmıyorum Hosseini hem sert hem bir stopere göre yeterli cabuklukta ısrarla ayağa oynuyor ve başarılı fiziksel mücadelelerde sinmiyor. Majid de zamanlama hatası var yüksek toplarda o da nispeten daha kolay düzeltilebilir bir zaaf.Hüseyin'i Doukara sırtlayıp pazar gezmesine götürdü Antalya maçında mesela. Majid ise Diagne'yi en formda zamanında canından bezdirdi. Mesela Majid de genç stoper ama ona genç muamelesi yapan adam neredeyse yok. O da gelişecek iyi kötü bir Dünya Kupası oynadı bu çocuk. Kendini toparladı Hüseyin'i geçti şu an yani bana daha çok güven veriyor. Ama Hüseyin de gayet potansiyelli bir genç Hosseini ile aralarında uçurum yok. Sonuçta bu takımda Zargo Hüseyin birinci tercihti en baslarda.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi diye anılmasının nedeni iyi olması zaten
    Sebebi şu Hüseyin pivot bir santraforla başa çıkamıyor. Tsl de en yaygın tip forvet bunlar. Hüseyin öne çıkıp erkenden atak kesiyor, seri topu oyuna iyi sokuyor ama fizik olarak zayıf hava hakimiyeti zayıf pozisyon kaybettiğini de sık görüyoruz. Hosseini ağır fikrine katılmıyorum Hosseini hem sert hem bir stopere göre yeterli cabuklukta ısrarla ayağa oynuyor ve başarılı fiziksel mücadelelerde sinmiyor. Majid de zamanlama hatası var yüksek toplarda o da nispeten daha kolay düzeltilebilir bir zaaf.Hüseyin'i Doukara sırtlayıp pazar gezmesine götürdü Antalya maçında mesela. Majid ise Diagne'yi en formda zamanında canından bezdirdi. Mesela Majid de genç stoper ama ona genç muamelesi yapan adam neredeyse yok. O da gelişecek iyi kötü bir Dünya Kupası oynadı bu çocuk. Kendini toparladı Hüseyin'i geçti şu an yani bana daha çok güven veriyor. Ama Hüseyin de gayet potansiyelli bir genç Hosseini ile aralarında uçurum yok. Sonuçta bu takımda Zargo Hüseyin birinci tercihti en baslarda.
    hüseyin açık ara daha iyi bir oyuncu bana göre.

Nereden
    İstanbul

hüseyin açık ara daha iyi bir oyuncu bana göre.
    Kesinlikle açık ara denemez bana göre biraz yavrunun şahan görünmesi durumu var gibi Bir fark var doğru ama önde olan bence Hosseini şu anda. Sonrasını bilemiyorum.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yanına bir akil stoper şart
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle açık ara denemez bana göre biraz yavrunun şahan görünmesi durumu var gibi Bir fark var doğru ama önde olan bence Hosseini şu anda. Sonrasını bilemiyorum.
    hosseini de bizim oyuncumuz sonuçta. ozan veya merih'ten iyi demiyorum. hüseyin oyunun içinde, sürekli birebir kalıp müdahale yapıyor. hosseini ağır olduğu için rakiple arasına mesafe koyuyor, yaslanınca daha iyi.

bizim oyunumuz için hüseyin daha elzem bir oyuncu. öyle her zaman bulduğumuz bir tip de değil ama hosseini yerine uzun akıllı ve tecrübeli bir stoper getirirsin, daha iyi oyun kurar, daha iyi pozisyon alır, hava toplarında da daha başarılı olur.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hosseini de bizim oyuncumuz sonuçta. ozan veya merih'ten iyi demiyorum. hüseyin oyunun içinde, sürekli birebir kalıp müdahale yapıyor. hosseini ağır olduğu için rakiple arasına mesafe koyuyor, yaslanınca daha iyi.

bizim oyunumuz için hüseyin daha elzem bir oyuncu. öyle her zaman bulduğumuz bir tip de değil ama hosseini yerine uzun akıllı ve tecrübeli bir stoper getirirsin, daha iyi oyun kurar, daha iyi pozisyon alır, hava toplarında da daha başarılı olur.
    hüseyin fundemental olarak hosseini nin çok önünde. gün geçtikçe hatalarını kapatıp tecrübe kazanıyor. hoseyi ise hep aynı . hüseyin geleceğin mill itakım stoperi

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Defans olarak son 20 yılda çıkan eli ayağı düzgün tek oyuncu olabilir kendisi. Boğmaya çalışmak anlamsız.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Huseyin-Hosseini tandemi ile devam edilmeli.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ayağı düzgün, refleksleri güzel. çok çalışması lazım. defans oyuncusu yetiştirmek zor iş. böyle süre almaya devam ederse çok geliştirir kendini.

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Simdilik Türkiye u 21 Milli takiminda devam.Calismaya devam et,tecrübe cok önemli defans oyunculari icin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)