Sayfa 66 Toplam 68 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 56 64 65 66 67 68 SonuncuSonuncu
Toplam 1677 adet sonuctan sayfa basi 1,626 ile 1,650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 12.Hafta | Trabzonspor 4 - 3 Osmanlıspor 19.11.2017 | Maç Sonucu

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Karmam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne oldu çok mu gerildin? Küfürler filan. 36 yaşına gelmişsin tahrik oluyorum diye admin çağırıyorsun.

Kimsenin üzerinin çizilmesine gerek yok. İki yıldır okuyorum yazdıklarını. Okuduğumu sen de biliyorsun ama ben senin yazdıklarını senin hatırladığından daha iyi hatırlıyorum belli ki.

Gayet iyi oynuyor Kucka. Sakatlanmadan önce de son birkaç maçında takımın en iyisiydi. Afrası tafrası yok, futbol oynuyor adam. Tepki gösterilecek son adamlardan biri. Olcay eleştirine hiç katılmıyorum. Burak eleştirine katılıyorum ama gönderilmesi gerektiği kısmına değil, dakika başına Gomis'ten ve Cenk Tosun'dan çok daha fazla gol attı bu sezon. Sosa'ya katılıyorum. Gelgelelim Kucka'nın hiç yeri yok bu isimlerin arasında.
    +1967 Sosa nin kulagi cekilmeli, Onur bu mac iyiydi, Burak konusunda taraftar ne bekliyor anlamiyorum, geldimi affetmiyor atiyor keza Kucka orta sahaya resmen güc katiyor, tas gibi adam Sosa haricinde sorun olarak görülebilecek kimse yok su an icin, eger olaya komplo teorileri ile bakacaksak, 3. Golde Hubocan fazla sevinmedi gibi geldi bana tiz kellesi vurula.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1967 Sosa nin kulagi cekilmeli, Onur bu mac iyiydi, Burak konusunda taraftar ne bekliyor anlamiyorum, geldimi affetmiyor atiyor keza Kucka orta sahaya resmen güc katiyor, tas gibi adam Sosa haricinde sorun olarak görülebilecek kimse yok su an icin, eger olaya komplo teorileri ile bakacaksak, 3. Golde Hubocan fazla sevinmedi gibi geldi bana tiz kellesi vurula.
    Sosaya tekme tokat dalınmalı.
    Konu Tayfun Aydın tarafından (20.11.2017 Saat 01:13 ) değiştirilmiştir.

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart TSL 12.Hafta | Trabzonspor -Osmanlıspor 19.11.2017 | 16:30

...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Hakan ARIKAN denen adi maç boyunca zaman geçirdi, buna rağmen sarı kart görmedi.
    Maç sonunda kale arkasıyla tartışması hoş değildi.
    Hakem 1-0 iken penaltımızı vermedi. Pereira'ya faul yapıldığı halde çocuk sarı gördü. Yan hakemin görüş açısındaydı ve netti.
    Numan'ın Burak'a yaptığı bir hareket de penaltı olabilir mi, emin değilim. Formadan çekme var gibi.
    Dam Doye 1 gol 1 asist. Bu çocuk üstüne koyarak gidiyor.
    Siyah-Beyaz kafa Sosa çok isteksiz, böyle giderse kesik yer ve gider.
    Dam Doy ve Yazıcı çıkınca oyun yavaşladı.
    Oyuncu değişiklikleri sayesinde değil, şansımızla kazandık.
    Oyun kötü, sonuç iyi
    Çok kritik bir eşikti.
    Bero her maç nasıl sahada kalıyor, anlayamıyorum. Her hareketi faul
    Abdüşün kesik yemesi üzücü
    Castillosuz TS olmaz.
    Savunma sorununu çözebilse bu takım şampiyonluğa rahat oynar.
    Onur'un maşallahı var. 3-3 iken Özer'in kritik şutunu çıkardı.
    Şikeci Sivas'ı yenebilirsek seri yakalayabiliriz.
    BJK ile aramızda 6 puan var.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Burak ve bu dört savunmacıyla oynuyorsak orta sahada Melo gibi, Raul Meirelles gibi adamlara ihtiyaç var. Bizim en büyük zaafımız topsuz oyunda etkisiz orta saha elemanları bence.

Yine de takımın geri dönüşünü alkışlıyorum. Sonuç odaklı yaşayan camiaya moral olur.

*

Hakem yorumcularına göre verilmeyen üç net penaltımız var. Üstelik iç sahada... Başkan, yönetici, futbol takımı idarecisi vs. ortada olmadığı için hakkımızı yiyen çok oluyor. Penaltısına sahip çıkmayanlar, şike davasını mı halledecek?
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (20.11.2017 Saat 09:04 ) değiştirilmiştir.

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Semih58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak penaltıyı çok zor attı. Bu penaltı atışı Burak'ın başını derde sokar. Kendini geliştirmeli.Maç 0-2 den, 2-2 oldu, 2-3 'ten 3-3 ve 4-3 yendik. Zor maç olacağı belliydi.Yendik 3 puan bizim.
    bu gözler bu yorumu da gördü adam penaltıyı sağ iç yan ağlara gönderdi. Oraya giden bir penaltıyı kurtarabilecek kaleci henüz yok Türkiyede. Çok net, çok temiz bir penaltı vuruşu.
    VERENA (KIRANKAŞ)

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oguzkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu gözler bu yorumu da gördü adam penaltıyı sağ iç yan ağlara gönderdi. Oraya giden bir penaltıyı kurtarabilecek kaleci henüz yok Türkiyede. Çok net, çok temiz bir penaltı vuruşu.
    Burak topun üstüne duraksayarak ve adım adım gelince açıkçası "Eyvah!" dedim ben de ama çok temiz vurdu.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

onur:bir kritik kurtarıs dısında cok kotu idi.Performansını mutlaka arttırmalı.
    pareira:hem defansif hem ofansif rezalet.Attgı gollerde yaptıgı hataları amator futbolcu yapmaz.Mutlaka kamil ile yer değiştirmeli.
    ugur: onde oynayan takımın stoper i olamaz.
    durica:Performansı artıyor.Yanına hızlı bir süpürücü alınmalı.Bence kalan maclarda hubocan ile tandem oynamalı.
    mas:Herkes in en korktugu adam bence gayet iyi oynuyor.Defansif cok iyi.Ofans katkısı su an icin onemli degil.
    onazi:Tek basına ortasahayı tutmaya calıstı.Ancak cok yanlız kaldı.
    yazici:Gol dısında oyunda hic yoktu.Performansı sürekli dususte.Bu gidisle yedek kalır.
    bero:Rezalet.
    castillo:Topla cok oynama hastalıgından kurtulursa üst duzey liglerin tamamında oynayabilir.Su an takımın en cok ihtiyac duydugu adam.
    burak:Hocanın onu kanatta oynatması verimi dusurdu.Ama skor katkısı muazzamdı.
    ndoye:mukemmel oynadı.top tutusu,duvar olusu,hava hakimiyeti ile takıma cok sey katıyor.Gollere kacırdı ama bir gol,bir asistlik skor katkısı yaptı.
    sosa: Sopalık
    kucka:Girer girmez takıma direnc kattı.
    Rodallega:Cok etkisizdi.

Rıza hoca:Bu takım 4-4-2 oynar.Ancak burak kanatta degil merkezde ndoye ile birlikte oynar.Kanatların her ikisinde de cabuk iki adam olmalı.Merkezde ise defansif acıdan saglam ikili oynamalı.

------------------onur----------------------

kamil-------hubocan--------durica-------mas

abdulkadir/bongonda------onazi-----kucka-------castillo

-----------burak-------------ndoye----------------------

mesela soyle bir 11 ile cok iyi bir takım izleyebiliriz.
    Konu asilhamsi tarafından (20.11.2017 Saat 09:12 ) değiştirilmiştir.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

freedomforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Castillo ne oynamis be.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nereden
    Düzce

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    _______onazi
    _____kuco__yusuf
    __abdül_______castillo
    ________burak

Şöyle bir şey sorunlarımızı çözebilir mi ? Olcay dönünce hoca illa Olcay ı oynatacağım diyorsa,

_______onazi
    ____abdül__yusuf/kuco
    __olcay______castillo
    _______burak

Abdül ü artık hazırlamak lazım. Bero ve Sosa da hiç ışık yok.
    abi bu saatten sonra bu takımda en son kesik yiyecek adam ndoye.Adam resmen forvet hattında oyun kuruyor.

Nereden
    Düzce

macın adamları ndoye ve castillo dur.

Nereden
    Kocaeli

Rıza hocaya sallamak anlamsız.
    Herşeyden önce takımdaşlık ruhunu katmaya başlamış. Gol sevinişlerinde görünüyor.
    Ayrıca mağlubiyeti kabullenmemek olumluydu.
    Maç içi tek hatası sahanın en iyisi Ndoye çıkartılmasıydı o da bana göre sırf rodallega trip atmasın diye.
    Kaldı ki onu da sol da oynattı onu alacağına abdülkadiri al top bizde kalsın.

çok da şanssız bir maç oynadık geldiklerini attılar biz de böyle goller yememeliyiz..

herşeye rağmen 3 puan güzel..

*** 2010-2011 Gerçek Şampiyonu Trabzonspor'dur! ***

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Maç içinde geri olduğumuz, gol yediğimiz zamanlar dahil Yusuf ve Ndoye çıkıncaya kadar kontrol bizdeydi. İkinci yarının başında bir 5 dk Serdar'ı tutamadık o kadar.

Ama özellikle Sosa girdikten, ve Ndoye çıktıktan sonra takımın top kontrolü sıfırlandı.

Son dakika golü, şans bize döndü demek için olumlu. Lakin Rıza Hoca'nın Sosa konusunda bazı gerçekleri görmesi lazım. Takımda top ayağında kontrolü sağlayan iki adam vardı, Yusuf ve Ndoye. İkisini de oyundan alıp resmen topu karşı tarafa teslim etti Hoca.
    Sosa'nın Onur'un kurtardığı Özer'in şutunda neler yaptığını izlediğimde, eğer opsiyonu varsa devre arasında def edilmesinden yanayım.
    Yusuf'un yerine Abdülkadir girsin. Sahtekârlar değil. Verilecek milyonlarca eurodan da kurtarmış oluruz. Katkı sağlamadıktan sonra ne işe yarar.

Onazi'ye de ayrı teşekkür etmek lazım. Sosa ve Hugo girdikten sonra özellikle Kucka girene kadar orta saha da tek başına tutundu.

Onur da (Özerin şutuna tepkisi her ne kadar iyi olsa da) aynen kaldığı yerden devam. Katkısı kalmadı artık.
    Acil bir kaleci bakılması da artık elzem.

Kimse bu sıkıntıya gözünü kapatmasın.

Nereden
    Trabzon

Bu maçtan da 3 puan alarak son üç maçta 7 puana ulaştık üst grubun içine girmek istiyorsak deplasman maçlarından da 3 er puan almamız gerekiyor.

Maça geçersek hücum etmeyi seven bir onbir sahada vardı.Maçta o şekilde geçti fakat eski hastalığımız yine devam etti takım savunması zayıftı buna bağlı olarak da defans hattı bireysel hata yapma işlerine devam etti.

Yediğimiz ilk iki gol komik gollerdi takım savunmasıyla alakası yoktu tamamen konsantrasyon eksikliği ile alakalı iki goldü,birinci golde mas ın rakibini durdurma konusunda gevşek davranmasının bedeli ağır oldu.İkinci golde ise rakip oyuncu altı pas üzerinden göstere göstere boş pozisyonda kafayı vurdu.onur ve perreira da olaya sakarlık katarak golü daha güzel hale getirdiler.Bu gollerin tek bir açıklaması olabilir konsantrasyon eksikliği.

Bizim sinekten yağ çıkarmamız gerekirken bu kadar bonkör davranmamız hayal kırıklığı yarattı.Kolayı zora çevirip sonra ecel terleri dökmekte üstümüze yok.

Hücumsal anlamda kaliteli oyuncularımızın becerisiyle üç puanı alsak da hala hücum ve savunmayı dengeli yapan bir takım olamadığımız görülüyor.Göbeği onazi Okay yapınca takım savunması iyi hücum gücü zayıf,sosa,Kucka yapınca da takım savunması zayıf hücum gücü iyi bir takım ortaya çıkıyor.Oysa bizim istikrarlı seri galibiyetler alabilmemiz için iki işi de başarılı yapan bir takıma ihtiyacımız var.

Maçta 7 gol olmasına rağmen aklımda kalan tek güzel şey Yusuf yazıcı nın golü oldu diğer goller iki takımında zaaflarından kaynaklı gollerdi o yüzden maçın kalitesi düşüktü.

Öne çıkanlar ndoye,yusuf,castillo ve burak diyebilirim.Uzun zaman sonra castillo nun asist yapması sevindirici oldu fakat onbirde kalmak istiyorsa icraatlar konusunda 2,3 maçta bir sahneye çıkmalı eğer bi daha 9-10 maç sonra sahneye çıkacaksa bizim işimizi göremez.

Gelecek ile ilgili planlama nasıl olmalı sorusuna gelirsek 30 yaş ve üstü oyunculardan biraz göndermek lazım onur,olcay,Burak,Kucka,ndoye Hugo kalsın gerisini yollayıp savunma hattına 24-28 yaş grubundan oyuncu eklemeliyiz.

Para sıkıntısı varsa da orta sahadan para eden Okay onaziden bir tanesini elden çıkartıp iki yönlü,dinamik bir orta saha takıma ekliyebiliriz çünkü sosa kucka da orta sahaya merhem olmadı daha genç başarıya aç bizi basamak olarak kullanıp avrupanın büyük kulüplerine gitme hedefi olan adamları bulmalıyız.

Bir takımda genç oyuncu da olacak orta yaş da olacak tecrübeli de olacak ancak o zaman dengeli bir takım olabiliyorsun ama bu dengeyi doğru kurmak gerek 21 yaş altı ve 30 yaş üstü oyuncu ilk onbire koyarken dikkat edilmeli bu sayı 2 şer 3 er taneyi geçmemeli çünkü her takımın bir doyma noktası vardır onu aştı mı fiziksel ve mental açıdan terazininde dengesi şaşıyor.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Onur: Kötüydü, forma adaleti açısından Esteban oynamalı.
    Pereria: Çoğunluğun aksine ben beğendim. Attığı goller tamamen şanssızlık. Bekten çok güzel bindirmeler yapıyor, rakibi zorluyor.,
    Mas: İdare etti. 1.golde hatası var.
    Durica: İyi oyuncu, sürekli oynamalı.
    Uğur: İdare etti. 2.golde komik hatası var, yedekte beklemeli.
    Onazi: İyiydi.
    Yusuf: Her halükarda sahada olmalı. İlk kontrol özelliğini geliştirmeli.
    Bero: Kiralık verilmeli, en az zararla elden çıkarılmalı.
    Castillo: İyi oynadı ama yine saçmalıyor.
    Burak: Son yılların en büyük fantezisine kurban gidiyordu neredeyse. Kanat oynaması imkansız. Ndoye ile yakın oynamalı.
    Ndoye: Sahanın tartışmasız en iyisiydi. İç saha maçlarında sürekli oynamalı. 800 bin € civarı maaşla sözleşmesi uzatılmalı.
    Kucka: Girdi, orta saha biraz toparlandı.
    Rodallega: Takımın 3.santraforu, skora göre oyuna girmeli.
    Sosa: Rezil bir karakter. İnsan utanır yaptıklarından. Böyle adamları başımıza bela etmekte üstümüze yok.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

özer-onur
    kırılma anıydı.onur o topu çıkarmasaydı,yenilmiştik.

71.dakikada oyuna giren oyuncu kalan 20 dakikada deliler gibi
    koşmalı,mücadele etmeli,diyeceğim 2 kişilik oynamalı..
    bu dakikada oyuna roda giriyor,osmanlı bizi eksik yakalıyor,adam kanı gibi
    koşmadı,defansa yardıma gelmedi,kardeşim öldün mü?
    90.dak.oynayan adam defansa depar atarak geliyor sen yrüyorsun,
    dün çok kızdım kendisine.

dün akşam orta saha ve defans aksaklığı çok belirgindi.
    rıza hoca ağırlık ver buna.

mas ve uğur
    kardeşim siz ne yaparsınız
    2 korner,2 gol
    ilk golde mas adama nasıl kafa vurdurursun tuttuğun adam önüne geçiyor ve 1-2 metre fark atarak kafa vuruyor,
    sen uyumadasın.
    2 golde korner atılma aşamasında anıl boş bir şekilde bekliyor,yanında önünde kimse yok,korner atan kişi
    köşe vuruşundan önce anılı görüyor ,nokta orta yapıyor ve kafa vuruyor,
    uğur ne yapıyor anılın arkasında?
    amatör takımların yapmayacağı hatalar?
    3 yediğimiz golde osmanlı bizi eksik yakalıyor
    çünkü orta saha,sanatlarda oynayanlar ve forvetler ağa çocuğuya yerlerinde çakılı oynuyorlar,
    ulan defansa kim yardım edecek,
    pereira kendi kalesine attığı golde,oyuncumuza en yakın 2 tane osmanlıspor oyuncusu var,
    pereira vuramasa dahi onlar boş kaleye atacaklar.
    takımın bu kadar eksik yakalanmasını kabul etmiyorum.

dün maçta castilloyu anladık sağ açık,ikinci yarı duraklasada genelde iyi işler yaptı.
    pekiii sol açık,burak ve roda
    rıza hoca olmadı,sana yakıştıramadım.
    burak bu kanatta dün 5 tane ölümcül top kaymı yaptı.
    roda gibi bir golcüyü oyuna soktuktan sonra bu kanatta oynattın,
    o kadar saçma sapan bir karardı ki bu oyuncular oyuna girdikten sonra bile maç esnasında anlatamadın,
    defalarca kimin nerde oynaması gerektiğini anlattın.
    bir daha bu dizilişle oynarsak rakipler bizi ciddi anlamda cezalardırır.

yanarımda yanarım.
    şu beroda hocalarımızın gördüğünü ben niçin göremiyorum diye?

zor olsa kazanılan bir 3 puan var,emeği geçenlere teşekkür ediyorum.
    antalya maçı öncesi mutlaka ama mutlaka sivas maçı kazanılmalı.

ts_tuncay_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Maç başlayışından bitişine kadar ki kısımda burda atılan yorumları okusak roman olur.Yusufu sallıyorlar 10 dakika sonra gol atıyor bir daha lafını etmiyorlar.Burağa sallıyorlar penaltı yaptırıyor golünü de atıyor sonrası malum ses seda yok.Rıza'ya sallıyorlar maç bitiminde ses seda yok...

Yorumlara az çok baktım.Taraftarımız maç esnasında özgüven patlaması yaşıyor resmen.Öyle bir kendinden emin konuşmalar var ki sanarsın barcelonanın teknik direktörü hepsi.Ama taraftar takımına güvenmiyor onlarda da hakılılık payı var tabi...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

İlk golde onur öndireğe adam koymaliydi. Burak da daha iyi bir şekilde alani korumaliydi.

İkinci golde teknik heyet dahil herkes suçlu. Anil sonradan oyuna girdi. Duran topta adam adama oynadiğimiz için anil bir anda boş kaldi. Korner öncesi bunun halledilmesi gerekiyordu hoca müdahale edemeyebilir belki onur ve uğur da uyudu. Pereira onur'un uçtuğunu görüp daha dikkatli davranabilirdi. Fazla iş yapayim derken gole sebep oldu.

Ücüncü golde sosa'yi geçersek durica'dan başliyor hata. Adam artik ceza sahasina giriyor önünü kapatmaya gideceksin uğur'a da kaymayi yap diye işaret yapacaksin. israrla geri çekildi.

Pereira da kontrollü gelebilirdi, ters ayakta yakalanmak olmadi.

Bu kadar iletişim ve kayma hatalari, fiziksel yetersizlik defans ömrünün bittiğini gösterir.

Bizim 25, 26 yaşlarinda iki stoper ve adam gibi uzun atletik önlibero almamiz lazim. Gerekirse her transfer döneminde bir tane alacaksin kaliteli ve uygun yaşta olacak. Sonra 5, 6 sene ellemeyeceksin. Günü kurtariyoruz ama gelecek hemen geliyor. İki sene üst üste giden defans hattimiz yok. Böyle başari gelmez.
    Konu artvints tarafından (20.11.2017 Saat 10:08 ) değiştirilmiştir.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

10 sayfa geriden geldim ve acaba kaybettik mi maci diye süphe ettim skordan.

Elestiri yaparsin, öneri sunarsin, kirmadan, dökmeden ve en önemlisi hakaret etmeden yorumunla birseyler katarsin.

Arkadas 30'un üzerinde tekrar ayni seyleri yazarak "yorum" atmis kendi düsüncesini baskalarina zorla inandirmak icin.

Seviyeli ve faydali yorum yapanlara selam olsun. Sizden daha cok lazim.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu nedir şansızlık mı yoksa basiretsizlik mi?
    Her maç nasıl oluyorda kendi kalemize goller atabiliyoruz..
    Sonra gereksiz paniklemeler .....
    Yazık yahu bu kadar gol ye sonra çıkartmak için ugras..panikle..
    bir an önce gol yeme işlemlerine son vermeliyiz...

sosa efendi bir maçta da oynada maç kazandır be kardeşim....

bu rıza hoca abdulkadire neden takmış bilen varmı?
    takımın en formda oyuncusu hoca geldiğinden beri forma yüzü göremedi

he birde Onur ...
    Çok formsuzsun kardeşim..
    Eskiden maç kurtarırdın şimdi sadece topları içeriden çıkartıyorsun....
    Biraz daha dikkatli ol lütfen
    Konu Yiğit Gayretli tarafından (20.11.2017 Saat 10:37 ) değiştirilmiştir.

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Sercan Yaylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Seyirci sayımız kaçtı acaba?

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Tam olarak halı saha takımı gibiyiz. Orta saha ve defans yok gibi sadece hücum yapıyoruz.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Burda 3-5 kişi var sürekli olarak kazandığımız penaltıların haksız olduğunu söylüyor ve aksini iddia edenlere ise zorla bu düşünçelerini empoze etmeye çalışıyor.Aynı kişi ısrarla Burak için emek hırsızı kendini yere attı penaltıyla alakası yok gibi sözleri 5-6 mesajda tekrar etmiş.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)