Sayfa 5 Toplam 68 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1677 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 12.Hafta | Trabzonspor 4 - 3 Osmanlıspor 19.11.2017 | Maç Sonucu

Numan Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gerçekten sportif başarıyı geçtim 5.lik bile kovalıyamıyoruz. Nerelerden nerelere geldik vallahi sanki şikeyi biz yaptık anasını satayım
    Yalakalardan sakınınız. Çünkü onlar insanları boş kaşıkla besler.

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

gs ye karsi aldigimiz galibiyet cok sevindiriciydi ve oynanan futbol cok olumluydu mac sonuna kadar hersey olumluydu fakat mac sonunda prim verilmesi cok büyük yanlisti bu konuda malesef sinifta kaliyoruz ....prim verilmeseydi belkide kayserispora karsi daha baska bir motivation ile cikacaktik ... gs galibiyeti trabzonspor icin cok dogaldir prim neyin nesi ?? sen prim verirsen yabanci oyuncular ne düsünecekler ve kayseri osmanlispor gibi takimlara karsi nasil oynayacaklar ?? bilmem anlatabildimmi , ya her mac sonunda prim verirsin yada hic vermeyeceksin prim olayina bir cözüm getirmeli yönetim ....yinede gs ye karsi oynanan futbolu hepimiz begendik neden her mac böyle oynanmiyor , sikecilere karsi oynadigimiz futbol veya gargalara karsi oynanan futbol cok olumluydu bu futbolu alacaklari primler yüzündenmi öyle oynadilar , sadece primi düsünerek futbol oynayacaksak yandik demektir . bir siginti var bu kesin ? ben prim olayi diyorum sizler nedersiniz bilemem artik........
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Albayrak Erkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gs ye karsi aldigimiz galibiyet cok sevindiriciydi ve oynanan futbol cok olumluydu mac sonuna kadar hersey olumluydu fakat mac sonunda prim verilmesi cok büyük yanlisti bu konuda malesef sinifta kaliyoruz ....prim verilmeseydi belkide kayserispora karsi daha baska bir motivation ile cikacaktik ... gs galibiyeti trabzonspor icin cok dogaldir prim neyin nesi ?? sen prim verirsen yabanci oyuncular ne düsünecekler ve kayseri osmanlispor gibi takimlara karsi nasil oynayacaklar ?? bilmem anlatabildimmi , ya her mac sonunda prim verirsin yada hic vermeyeceksin prim olayina bir cözüm getirmeli yönetim ....yinede gs ye karsi oynanan futbolu hepimiz begendik neden her mac böyle oynanmiyor , sikecilere karsi oynadigimiz futbol veya gargalara karsi oynanan futbol cok olumluydu bu futbolu alacaklari primler yüzündenmi öyle oynadilar , sadece primi düsünerek futbol oynayacaksak yandik demektir . bir siginti var bu kesin ? ben prim olayi diyorum sizler nedersiniz bilemem artik........
    prim olayi mactan sonra gerceklesen bisey degil

takim ici prim ve ceza katalogu var, ona göre hareket edilinir

bir kere medya bunu haber yaptigi icin özel bisey oldugunu düsünmeyin

hatta bu yönetim ilk olarak kulüp calisanlarinada puan basi prim dagitiliyor
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

TS efsanesinin 12. sırada olması içimi acıtıyor
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

seçuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Rıza Hoca enkaz olarak aldıgı takımla iyi işler yaptı bence şimdiye kadar. Şanssız geçen Malatya deplasmanı ve tam da benim beklediğim gibi kısır geçen Kayseri deplasmanı içerde gs galibiyeti ve çorumdaki farklı galibiyet. Bence Hoca bu sureci iyi geçirdi. Şimdi Osmanlı maçı var bu maç hayati önemde. Kazanırsak 3 haftada 7 puan almış oluruz ki başarılı sayılabilir. Deplasmanda kaybetmez içerde kazanırsak Avrupa hedefi gelecektir.

Ayrıca Osmanlının oyun anlayışı sonucu belirler. Önde basıp hucum oyunuyla TS'u yenmeleri zor. Ancak ARkada sağlam durup ani çıkarlarsa işimiz zor olur kapalı savunmaları açmakta zorlanıyoruz çünkü.

Tahminim ne yapıp edip bu maçı alacağız 2-1 veya 2-0 skor tahminim.
    bize heryer TrabzonSpor

Ozan Gözaçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Yaaa dostlar bırakalım artık bazı şeyleri
    Yok takım iyi oynasınmışda kaybetsinmiş onu önemi yokmuş !
    Yok takım kötü oynayıp kazanınca başı eğik geziyormuş !
    Bırakalım dostlar bunları . Bu işler yalan dolan . Bu laflar istanbul basınının bize empozesi. Trabzon hafta sonu oynayacağı maçın hazırlıklarına devam ediyor. Traftar artık iyi oyun istiyor ve " İyi oyun ve göze hoş gelen futbol olsun Trabzpnspor gibi oynayalım" diyor.
    Geçin bunları dostlar.
    Eskidenmiş o korner atılmadan oynanan maçlar . Zaman çok değişti.
    İyi oyun sana bir kazanç sağlamıyor. TV programlarında bir kaç kendini bilmez istanbul yalakası çıkar Trabzon övülecek bir maç çıkardı der biter. Zaten Trabzonlu yorumcu diye birşey yok . Buradan çıkan Olcay Çakır denilen zat-ı muhteremde aynı. Yusuf ne pas attı . Abdüş neler yaptı onu anltıyor . Bir tek Erdal HOŞ var onuda zaten bilinen kanallar istemez. Trabzon lobisi istemez adam her seferinde en doğru lafları ediyor.

Bu zamanın şartlarında Yunanistan en kısır oyunla Avrupa şampiyonu oldu . Kimse gidip siz kötü oynadınız kupa sizin değil demedi. Diyemez de. Şikeciler bile sezonunu hatırlamıyorum her hafta 1-0 aldıar maçlarını pozisyonsuz kimse ama böyle oldu demedi. Bu arada güzel oyun güzel skor diye tutturan arkadaşlar süper lig tarihinin en az golle şampiyon olan takımını tutuyorsunuz haberiniz olsun

Dostlar takımın oyunu beni alakadar etmez . Ben sonuca bakarım. Futbolun kuralı basit kazanmak. Kazandın mı herşey var para var şan var şöhret var . Paran varsa transfer yaparsın . Transfere para verirsin gelir. Adam başarını görür gelir. Senin 5 milyona alamadığın medeli Fiko değil bjk nin son 2 yıldaki lig ve avrupa karnesi aldırdı. Medel hiç bir maçı izlememişdir acaba göze güzel topmu oynuyorlar diye .

Ben takımım daha iyi yerlere gelsin istiyorum. Bunun içinde maddi gücü olması lazım . Bunun içinde maç kazanması lazım . Oyun futbol önemli değil.. Gerekirse hiç şut çekmeden rakibin kendi kalesine attığı toplarla 10 maç kazanalım ben sonucun gertirilerine bakarım .

O nedenle bırakın şu bize empoze edilen Trabzon iyi top oynar ve oynamalı yalanını.

Saygılarımla.
    Konu Ozan Gözaçan tarafından (07.11.2017 Saat 10:56 ) değiştirilmiştir.
    Biz Trabzonsporluluğu Sizden Öğrenecek Değiliz...

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    prim olayi mactan sonra gerceklesen bisey degil

takim ici prim ve ceza katalogu var, ona göre hareket edilinir

bir kere medya bunu haber yaptigi icin özel bisey oldugunu düsünmeyin

hatta bu yönetim ilk olarak kulüp calisanlarinada puan basi prim dagitiliyor
    medyalarda okudum , anlasilan en kücük detaylari bile yalan yaziyor ciziyorlar

bilgilerin icin tskler hocam
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Mehmet Fatih Silik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazi arkadaslar ya anlamak istemiyor ya da bilincli asip kesiyorlar.
    Riza Hoca geldiginde elinde sihirli deynegin olmadigini bilmemek futbola fransiz kalmakla es degerdir.
    Takimda ki en büyük sorun yedek oyuncularin hakettigi halde sans bulamamasiydi ve Riza Hoca öncelikle bu sorunu gidermelidir.
    Elinde ki oyunculari kullanmasini bilirsen basari zaten gelir. Ama her takimda oldugu gibi bunu saglamak kolay degil.
    Su ligde herkesin herkesi yenebilecegini artik lütfen görelim. 2 sezondur sampiyon olan ve kadrosuna güc katan BJK gidip Genclerbirligi'ne yeniliyor.
    Ama asip kesmek cok kolay tabi!

Mehmet Fatih Hocam, maalesef taraftarımız arasında kendi istediği olmayınca hocayı yerden yere vuran insanlar var.
    Hatta daha da ileri gidenler var. Öyle insanlar var ki Rıza Hoca gelmeden, ne oynattığını görmeden adamı asanlar oldu.
    Mesela bakın yukarıda bir arkadaş açık açık yazmış; ''5-0 kazandırsa da bu hoca hakkında fikrim değişmez'' diyor.
    Sahada ne olursa olsun hücum oynamayı ''Büyüklük'' olarak algılayan, defans yapınca ''Aşağılandığını'' hisseden bir kitle var.
    Ersun Yanal'ın fütursuzca oynattığı hücum futbolundan ders alamayan yediğimiz 6 gollere doyamayanlar hala ''Hücum'' diyorlar.
    Bu arkadaşlar her şeyi görüyorlar da bu takımın Ersun Yanal ile birlikte defans yapmayı unuttuğunu bir türlü göremiyorlar.
    Onu da bırakalım Rıza Hoca'nın bu takıma önce gol yememeyi, defans yapmayı öğrettiğini bir türlü göremiyorlar.
    Günlük şovenizm uğruna kazanınca hocaya yumuşak konuşan kazanamayınca esip gürleyen insanlardan tiksindim.
    Sırf bu tarz insanlara inat inadına Rıza Hoca'nın yanındayım. İnadına bu takımın gol yememesinden memnunum.

İyi ki burada sizin gibi gerçek anlamda bilinçli taraftarlar var. Yoksa buralar çekilmez bir alırdı.
    Konu Mehmet BAŞ tarafından (07.11.2017 Saat 11:07 ) değiştirilmiştir.

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

merak ediyorum Adebayoru zamaninda bonservissiz biz alsaydik simdiki durumunda olurmuydu. bizim aldigimiz oyuncular ileriye degil geriye gidiyor. hala bir numarali sorunumuz bu.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rıza Hoca'yı ciddi anlamda değerlendireceğim maç olacak.
    Hamiş

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

________________Onur________________

Perreira____Uğur____Durica____Akbaş

___________Onazi____Okay___________

Bero____________Yusuf_______Castillo

_________________Ndoye______________

Geçen sezon oynayan kadro ile birebir aynı. Ve bu takım gecen sezon sizin deyiminizle hain Ersun ile 11 maçta 3 gol yedi.
    Acın araştırın ilk önce. Bu birinci detay.
    Ikinci detay Kayseriye karşı sen kaleni de savunamadın efendi. Kayserinin maçı en az 2-0 kazanamamasi, beceriksizliğinden.
    Üçüncü detay. Ligde 11 haftada 2 maçta gol atamadin. Hatta bu iki maçta DEPLASMAN ve ne hikmetse Riza efendinin takımın başında olduğu maçlar.
    Demek ki sizin tabirinizle Ersundan sonra bu takim hücum yapmayı unuttu.
    Milleti yalan yanlış bilgilerle doldurmaya gerek yok. Bu takım ile oynadığında Hain Ersun da 11 maçta 3 gol yedi.
    Yani bu takim, sahaya çıkan kadro, defans yapmayı biliyormuş.
    Asıl acı olan zihniyet.
    Trabzonspor kötü oynayabilir.
    Trabzonspor oyun olarak rakibine de ezilebilir.
    Sıkıntı şu.
    Trabzonspor nerede olursa olsun tek bir maçı isabetli sut atamadan bitiremez.
    Trabzonspor tek bir maçı isabetli orta atmadan bitiremez.
    Rıza uzaydan gelmedi buraya.
    Herkes tek onlibero oynatir yazarken, ilk gün de yazdim, bu adam çift onlibero ile takımın canını okuyacak, bu adam için ortasaha topu kessin ve ileriye versin yeterli diye.
    Antalya bile bu adami ÇAPSIZ diye kovdu. Kabullenmeyenler bu gerçeği anlasin bir ilk önce.
    Ancak bizim yönetim çapsız olduğu için takımı Rizaya emanet ederdi ve etti de.
    İçerde de Trabzonsporun adindan korkmayıp, saldirirsa rakipler, Osmanlı maçında da rezil bir oyun oynarız ve sikeciler karsisindaki Osmanli bizden rahatlikla puan alır.
    Yok su maç ölçü, yok bu maç notunu vericem diye kendimizi kandırırız.
    Ve yatın kalkın dua edin arkadaşlar. Riza ile Kadıköye, VodafonePark'a ve Basaksehir deplasmanina çıkmayacağımiza.
    2. Yarıdaki Gs deplasmanina kadar Riza başımızda kalırsa yeni bir rezilliğe de hazır olun.
    Osmanlıdan sonra Sivas deplasmaninda hedefi gol yememek olan bir adam olacak başımızda.
    Gol atıp, maçı kazanmak filan değil.
    Şu kurulan kadroyu bir tane gamsiz, vurdumduymaz, büyük takim hocasi gibi düşünen adamla (yapamadı ama hepimizin istediği oyun buydu, burada ligin ilk maçı Konya galibiyetinden sonra bu takim 2 yildir ne oynuyor bu Ersun ile diye herkes elestirmisti adamı ) ve aman rezil olmayayim, 1-0'in üstüne yatarim, olmazsa gol yemeyeyim diyen adama emanet ettiler ya kadroyu bu yönetim asıl ......
    2 haftadir Castilloya, Yusufa, Okaya, Sosaya paso sövüyorlar sosyal hesaplarindan bilinçli taraftarımız (!)
    Rıza sezon sonuna kadar kalırsa elde kalan enkazı bu hocayi savunan arkadaşlar anlatsın şöyle güzelce.
    Bu hale gelmemizin tek sebebi yönetimdir.
    Rıza zorla kendini de bu takıma aldırmadı.
    Büyük takıma önlem alınır.
    Küçük takima önlem alan 2 adı büyük takim var ligde.
    Sikeciler ve biz.
    Ikimizde birbirimizden rezil durumdayız.
    Anlamayan, hala Ersun ile savunma yapmayi unuttuk, Riza ile savunma yapmayı hatırladık diyenlere bu yaziyi tek tek alintilayip yollayacam.
    Sahi sabotajci Durica, oyun plani gecen sezona dönünce nasıl da iyi oynamaya başladi ?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu zekeriyya tarafından (08.11.2017 Saat 08:10 ) değiştirilmiştir.
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

.................onur
    pereira...uğur...durica...mas
    ................sosa
    ...........onazi....ömür
    ..yazıcı.....................castillo
    .............rodallega

okay yok, kucka da yetişmezse fazla alternatif yok. sosa'nın önünde bero ve onazi de oynayabilir. italyan stili. merkezde sosa ve yazıcı birlikte yumuşak kalıyorlar. böyle bir çözüm bulunabilir.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

günü ve saati güzel bir maç stadın en az 25 bin kişi olacağını düşünüyorum.

Aminu, Doukara, Regatin, Serdar Gürler gibi tehlikeli ve hızlı oyuncuları var net bir şekilde kontra oynayacaklar ve hızlı çıkışlardan gol arayacaklar,
    önlemimizi buna göre almalıyız. Akbaş bir ay yok savunma tandemi durica uğur solda mas sağda pereira olacaktır büyü ihtimalle. Okayın yokluğunda kucka, onazi, yusuf üçlüsü orta sahayı alır bero ve castillo kanatlarda görev yapar gibi burağın sakatlığı geçerse yine 11'e döner.

Kadroya isim isim baktığımızda kesinlikle ağır favoriyiz ama bu sene kendi sahamızda yaşadığımız hezimetler bizde büyük bir güven kaybına yol açtı umarım kazanıp çıkışa geçeriz aksi durumda fikstürü kendimiz için çok zora sokarız.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

1- Medyası var mı? Yok.

2- TV kanalı var mı? Yok.

3- Kasasında para var mı? Yok.

4- Üzerine giyebileceğin ürün var mı? Yok.

5- Teknik direktör portföyü var mı? 1 kişi.

6- Başkan adayı portföyü var mı? Yok.

7- Oyuncu portföyü var mı? Suklatan.

8- Ligde kaçıncı? 12.

Ne var?

12.lik maçına giden 30.000 taraftarı var.

Bir o kalmış.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    İstanbul

Fazla zorlamayalım duygusal davranmaya gerek yok berabere kalırız

Nereden
    İstanbul

Taraftar olarak biz takımın hedefini biliyor muyuz? Ya da bir hedef koyduk mu? Takımın bilmemesi de doğal geliyor bana.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    Manisa

Bazıları ne kadar anlatılsa da kapasiteleri ölçüsünde anlayabiliyorlar ve üzerine çıkamıyorlar.
    Kayserispor maçı içinde iki oyuncu sakatlanmış ve zorunluluktan iki oyuncu değiştirmişsin. Geriye 1 tane değişiklik hakkın kalmış!
    Yetmiyor gibi takımın en önemli oyuncuları cezalı veya sakat durumda oldukları için oynatılamaz hale gelmiş!
    Adam kalmış hocaya korkak diyor. Af edersin de sen neyin kafasını yaşıyorsun be arkadaş?

Kaldı ki karşında Kayserispor gibi ligin tabanca takımı var. Yiyorsa hücum oyna ve sonra nasıl eleğe çevrildiğini izle.
    Kısıtlı futbol bilgini avaz avaz bağırıyorsun anladık. Ama yeter be arkadaş, her gün onlarca mesaj atıp aynı şey söylenmez.
    Ne olursa olsun hücum diyen kafaya sahip Ersun Yanal 4-6 gol yemeye bizleri alıştırdı. Sizin bu adamdan ne farkınız var?
    Aynı kafa! Neymiş Kayserispor'a saldıracakmış! Af edersin de Kayserispor sizi delik deşik eder.
    Siz daha bunun farkında değilsiniz. Burnunuzun ucunu göremiyorsunuz, kalkmış hocaya defans yapıyor diye laf söylüyorsunuz.

Pes diyorum. Daha fazla söz gerek yok...

Nereden
    Manisa

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aman rezil olmayayim, 1-0'in üstüne yatarim, olmazsa gol yemeyeyim diyen adama emanet ettiler ya kadroyu bu yönetim asıl baş haindir.

Her gün aynı şeyleri 10 kere yazmanızı her ne kadar anlamasak da kabullenmek zorunda kalıyoruz.
    Fakat siz ne hakla ve hangi hadle Trabzonspor yönetimine ''BAŞ HAİN'' diyebilecek kadar ileri gidebiliyorsunuz?
    Kusura bakmayın ama siz duygularınızı kontrol etmekte sorun yaşıyorsunuz. Ne dediğinizi bilmiyorsunuz.
    Bazı şeyleri abarttığınızı bakalım ne zaman göreceksiniz, merak ediyorum. Biraz kendinizi kontrol etmeyi öğrenin yahu.
    Konu Mehmet BAŞ tarafından (07.11.2017 Saat 13:26 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her gün aynı şeyleri 10 kere yazmanı her ne kadar anlamasak da kabullenmek zorunda kalıyoruz.
    Fakat sen ne hakla ve hangi hadle Trabzonspor yönetimine ''BAŞ HAİN'' diyebilecek kadar ileri gidebiliyorsunuz?
    Kusura bakma ama sen duygularını kontrol etmekte sorun yaşıyorsunuz. Ne dediğini bilmiyorsun.
    Bazı şeyleri abarttığı bakalım ne zaman göreceksin, merak ediyorum. Biraz kendini kontrol etmeyi öğren yahu.
    Görünen köy kılavuz istemez diye güzel bir atasözü var.
    Iyi niyetli olan insanın Özkan Doğan, Metin Korkmaz menajerlik cetesiyle işi olmaz.
    Yüzlerce söylentiden sonra da olmamalıydı.
    Ben de senin güzellemelerini, suçu birtek Ersun'a atip, herkesin pürüpak olduğunu ima ettiğin yazılarını okumaktan biktim.
    Beğenmiyorsan yazılarımı, kötüledigim insanlarin çıkarlarinin ucu sana dokunuyorsa engellersin olur biter.
    Ruh sağlığım iyi cok şükür. Kendi bildiğim doğrulardan da vazgeçmem.
    Tek suçlu yönetimdir.

Nereden
    Manisa

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görünen köy kılavuz istemez diye güzel bir atasözü var.
    Iyi niyetli olan insanın Özkan Doğan, Metin Korkmaz menajerlik cetesiyle işi olmaz.
    Yüzlerce söylentiden sonra da olmamalıydı.
    Ben de senin güzellemelerini, suçu birtek Ersun'a atip, herkesin pürüpak olduğunu ima ettiğin yazılarını okumaktan biktim.
    Beğenmiyorsan yazılarımı, kötüledigim insanlarin çıkarlarinin ucu sana dokunuyorsa engellersin olur biter.
    Ruh sağlığım iyi cok şükür. Kendi bildiğim doğrulardan da vazgeçmem.
    Tek suçlu yönetimdir.

Rica ederim komik olmayın.
    ''Güzelleme'' ve ''Pürüpak'' iddialarınız tek kelime ile komik! Ayrıca ispat etmezseniz de müfterisiniz.
    Hadi size biraz yol göstereyim, profilime girip yönetim hakkında neler yazmışım, nasıl eleştirmişim basitçe öğrenebilirsiniz.
    Mümkünse yazdığım birkaç yazıyı alıntılayıp önümüze getirin de kim ne yazmış ortaya çıksın

Psikolojiniz ve ruh sağlığınız konusunda bir değerlendirme yapacak mesleki donanımı taşıyorum.
    Futbol konusunda söylediklerime kulak vermesen de kendini kontrol etme konusunda söylediklerime kulak verin.
    Bunu da iyi niyetli olarak yazıyorum. Laf sokma veya başkaca bir kötü niyetle söylemiyorum.
    Ama yine de sen bilirsin. Hayat senin...

Nereden
    Bursa

@Mehmet Bas

Benim denk geldiğim ve sadece su sayfalarda olan yazilarinizdan bile kimin, neyi savunduğu, ne için isyan ettiği belli.
    Burada ben cok savunmusumdur bu yönetimi. Hatta bunlarla beraber başarı geleceğine inanmışımdır.
    Yanılmak kötü birsey değil. Yanılmışız yönetim konusunda.
    Baskan kendinden başka herkesi suçladı. Camiayi, oyunculari, hocalari.
    Ama artık sira kendisine geldi.
    Yol bitti kısaca.
    Söyleyip de yediği sözlerden Ansiklopedi olur.
    Ersunla geldik, Ersun ile gideriz lafını bir araştırın. Bu laf boşa söylenmiş bir laf değildi. Başkan baya zeki adam.
    Karşınızdaki insani görmeden, duygularını okumak da güzel birşeymiş. Sanirim psikologsunuz. Ben de size bir tavsiye vereyim. Yaşınızı bilmiyorum saygısızlık etmek istemem yine de.
    Bir insanı anlamaktan söz edildiğinde eş anlamlı gibi düşünülse de ‘bir insanı tanımak’, ‘bir insanı hoş görmek’ ya da ‘bir insana anlayışla yaklaşmak’ daha farklı anlamlar da içerir. Bir insanı ne kadar iyi tanıyorsak, onun hakkında ne kadar çok bilgimiz varsa onu daha iyi anlama şansımız o kadar artar.
    Bir insanın belli bir davranışını ya da ruh halini onu ne kadar iyi taniyorsak, o kadar iyi bir sekilde analiz yapariz.

Mesleğinizde yükselmek için yardımcı olur size de belki bu bilgiler. Yanlis anlamayın, haddime değil tabii ki de bir insanlik kendi uzmanlık alaninda bilgi vermek.
    Ama herkese hakettiği dilden konuşacaksın derler ya.
    O hesap benimki de.
    Kal sağlıcakla ☺

Konu Uğur KÜÇÜK tarafından (07.11.2017 Saat 13:57 ) değiştirilmiştir.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Fatih Hocam, maalesef taraftarımız arasında kendi istediği olmayınca hocayı yerden yere vuran insanlar var.
    Hatta daha da ileri gidenler var. Öyle insanlar var ki Rıza Hoca gelmeden, ne oynattığını görmeden adamı asanlar oldu.
    Mesela bakın yukarıda bir arkadaş açık açık yazmış; ''5-0 kazandırsa da bu hoca hakkında fikrim değişmez'' diyor.
    Sahada ne olursa olsun hücum oynamayı ''Büyüklük'' olarak algılayan, defans yapınca ''Aşağılandığını'' hisseden bir kitle var.
    Ersun Yanal'ın fütursuzca oynattığı hücum futbolundan ders alamayan yediğimiz 6 gollere doyamayanlar hala ''Hücum'' diyorlar.
    Bu arkadaşlar her şeyi görüyorlar da bu takımın Ersun Yanal ile birlikte defans yapmayı unuttuğunu bir türlü göremiyorlar.
    Onu da bırakalım Rıza Hoca'nın bu takıma önce gol yememeyi, defans yapmayı öğrettiğini bir türlü göremiyorlar.
    Günlük şovenizm uğruna kazanınca hocaya yumuşak konuşan kazanamayınca esip gürleyen insanlardan tiksindim.
    Sırf bu tarz insanlara inat inadına Rıza Hoca'nın yanındayım. İnadına bu takımın gol yememesinden memnunum.

İyi ki burada sizin gibi gerçek anlamda bilinçli taraftarlar var. Yoksa buralar çekilmez bir alırdı.

Tesekkür ederim Dostum. Sen de yorumlarini severek okudugum nadir üyelerden birisisin.
    Forumda kaostan beslenen cok kisiler var ve bu kafalar hic degismedi ve eminim ki degismeyecek de.
    Yeter ki takimda kötü giden bir durum olsun hemen bu kiyamet alameti diye ortaligi karistirmaya bayiliyorlar.
    Bu kulüp IHO döneminde dibi gördü ve ucurumun kiyisindan kurtuldugumuzu kimse hatirlamiyor.
    Evinde 6-1 yeniliyorsun TS'liligini askiya aliyorsun Gs macinda yenince "oleyyyy!".
    Uclarda yasamaktan ve niyet okumaciliktan ne zaman vazgecersek o zaman bilincli taraftar olabiliriz.

Gectigimiz hafta sonu Köln evinde Hoffenheim'a karsi 0-3 kaybetti. Tribünler takimin ligde henüz galibiyeti olmadigi halde tiklim tiklimdi. Bazi seyleri kabullenmek insana zor gelebilir ama artik ligde ki dengeler cok degisti. Kafadan 3 puan yazilan deplasmanlara artik daha cok temkinli bakmak lazim. Bu bana göre iyi birsey zira ligimizde 4 büyük takimin haricinde güclü kadrosu olup sampiyonluga oynayabilecek kapasiteye sahip takimlar var.

Gecen bir üye yazmisti bir baslikta okumustum. Kendisi bizim ligi Fransa ligine benzetti. Kalite olarak onlardan asagi kalir yanimiz yok. Hem yayin gelirleri hem ligde oynayan oyuncularin kalitesi bunu zaten tasdikliyor.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yıllar önce burda Nevzat Şakar'a "Allah belanı versin" dediğim için "Trabzonspor yöneticisine hakaret" suçundan 1 hafta ceza almıştım. Şimdi bakıyorum da, birbirine küfür eden kaostan beslenen insanlar, Trabzonspor'un başkanına ağza alınmayacak hakaretler eden insanlar ve hepsini geçtim Trabzonspor başkanına "hain" diyen insanlar var. Hala bu forumda uzun uzun yazabiliyorlar.

Şurda kaostan beslenip saçma sapan yorum yapan, her puan kaybından sonra hocaya ve başkana hakaret eden kim varsa süresiz uzaklaştırılırsa forum eski keyifli ve seviyeli günlerine geri döner bence.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraftar olarak biz takımın hedefini biliyor muyuz? Ya da bir hedef koyduk mu? Takımın bilmemesi de doğal geliyor bana.
    takimin icinde hala sampiyon olacagiz kafasini yasayanlar var
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıllar önce burda Nevzat Şakar'a "Allah belanı versin" dediğim için "Trabzonspor yöneticisine hakaret" suçundan 1 hafta ceza almıştım. Şimdi bakıyorum da, birbirine küfür eden kaostan beslenen insanlar, Trabzonspor'un başkanına ağza alınmayacak hakaretler eden insanlar ve hepsini geçtim Trabzonspor başkanına "hain" diyen insanlar var. Hala bu forumda uzun uzun yazabiliyorlar.

Şurda kaostan beslenip saçma sapan yorum yapan, her puan kaybından sonra hocaya ve başkana hakaret eden kim varsa süresiz uzaklaştırılırsa forum eski keyifli ve seviyeli günlerine geri döner bence.
    Bende evvelsi gün bana hakaret eden üyenin de ceza almasini bekliyorum.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)