Sonuç: Kayserispor Maçı Sonucu Ne Olur ?

Katılımcı sayısı
140. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Galibiyet

96 68.57%
  • Beraberlik

17 12.14%
  • Mağlubiyet

27 19.29%
Sayfa 54 Toplam 54 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 44 52 53 54
Toplam 1334 adet sonuctan sayfa basi 1,326 ile 1,334 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 11.Hafta | Kayserispor 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı sason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla Akhisar'da keyfi yerinde.Aslında anlamışsın ama anlamamazlıktan geliyorsun işte.

Bitik Vagner Love hahahahhahahahhahaha, bitik ha , bitik.

Bizim maçı hatırladımda.Yine bir gülme geldi.
    Of zekaya bak.

Bitik diyerek ironi yaptığımı dahi anlamadın. Neresi ironi diyeceksen?

Eski bir yıldız mı? Evet
    Yaşlı mı? Evet
    Lige geldiğinde form olarak düşüşte miydi? Evet

Şimdi biz 1 milyon fazla maaş verip getirseydik ve etkili olmasaydı paraları bitik yabancılara saçıyoruz, öz evlatlar diye iç geçirip sizin yüzünüzden diye ahkam kesecek miydin kesmeyecek miydin? Samimi ol.

Nereden
    İstanbul

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Of zekaya bak.

Bitik diyerek ironi yaptığımı dahi anlamadın. Neresi ironi diyeceksen?

Eski bir yıldız mı? Evet
    Yaşlı mı? Evet
    Lige geldiğinde form olarak düşüşte miydi? Evet

Şimdi biz 1 milyon fazla maaş verip getirseydik ve etkili olmasaydı paraları bitik yabancılara saçıyoruz, öz evlatlar diye iç geçirip sizin yüzünüzden diye ahkam kesecek miydin kesmeyecek miydin? Samimi ol.
    Valla ya ironi yapmıyorsun, ya da ironi yapmayı bilmiyorsun

Vagner'e karşı olmam için çok yüksek para alması lazımdı.Aksine en beğendiğim oyuncu şu anki ligde.Samimiliğimide daha önce söylediğim gibi maçlarını izlememden anlayabilirsin.

Ben futbolcunun ne verdiğine bakarım, ne kadar para aldığına bakarım.
    Zihniyet hala yanlış.Niye Akhisar'dan çok para veriyorsun senin adın Trabzonspor iken.Daha bile az vermen lazım.

Eski yıldız.Ucuz ise evet.
    Eski yıldız.Elimizdekilerden gerçekten fark yaratacaksa evet.
    Eski yıldız.Elimizdeki potansiyel gencin önünü kesmeyecekse evet.

Bunun dışında alınması aptallıktır.

Ayrıca oyuncunun ne eski olması nede yıldız olması beni ilgilendiriyor.Ne oynadığı ilgilendiriyor.

Son derecede samimiyim.
    Konu sason tarafından (06.11.2017 Saat 20:29 ) değiştirilmiştir.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Valla ya ironi yapmıyorsun, ya da ironi yapmayı bilmiyorsun

Vagner'e karşı olmam için çok yüksek para alması lazımdı.Aksine en beğendiğim oyuncu şu anki ligde.Samimiliğimide daha önce söylediğim gibi maçlarını izlememden anlayabilirsin.

Ben futbolcunun ne verdiğine bakarım, ne kadar para aldığına bakarım.
    Zihniyet hala yanlış.Niye Akhisar'dan çok para veriyorsun senin adın Trabzonspor iken.

Eski yıldız.Ucuz ise evet.
    Eski yıldız.Elimizdekilerden gerçekten fark yaratacaksa evet.
    Eski yıldız.Elimizdeki potansiyel gencin önünü kesmeyecekse evet.

Bunun dışında alınması aptallıktır.

Ayrıca oyuncunun ne eski olması nede yıldız olması beni ilgilendiriyor.Ne oynadığı ilgilendiriyor.

Son derecede samimiyim.
    İroni nedir alaya alarak birşeyin tersini ima etmek. Sen yabancı yabancı diye kafa ütülüyorken Vagner Love'ın alındığı dönemdeki şartları da göz önünde bulundurarak senin perspektifine atıfta bulunmak için Vagner Love'a bitik demem ironidir. Ama doğru herşeyin en iyisini bildiğin için ironi eleştirmenliğini de çok görmüyorum.

Ne verdiğine bakarım ne oynadığına bakarım demişsin doğru olan bu fakat nasıl kestireceksin? Vagner Love tekrar yazayım yaşını almış, form olarak düşüşte geldi. O kadar gol o kadar etkili maçtan sonra beğeniyorum demek kolay ya Damdoy gibi çıksaydı? Garantisi var mı? İşte tam da aksi performans gelseydi ne kadar aksini iddia etsen de sayfalarca yaptığın gibi sizin yüzünüzden bitik yabancılara para saçıyoruz diye ahkam kesecektin.

Neden Trabzonspor daha fazla para veriyora gelince. Buna destek çıkacak halim yok hiçbir taraftar da çıkmaz ama menajerlere teslim olmuşuz bunu da burada yazarak çözecek güçte değiliz.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O zaman sinsi sinsi laf sokmayacaksın.Önceden de Şenol Hoca konusunda doğru düzgün yazışırken tartışmayı farklı boyuta çektin.Sonra alakasız şeyleri cümlem düşüktü diye çevirdin.Sana daha öncede yazdım, nasıl yaklaşırsan öyle karşılık bulursun.Laf sokarsan, bende karşılığı kibar olmaz.

Önünde defalarca pazara giden Skertel, 8 haftada yapmadığı kalmayan Neto, Denayer varken hadi onları geçtim elimizde Duricia varken Yumlu'ya laf çakmanda bilmediğinin kanıtıdır.Ne yapayım? Bu kadar para alan adamların yaptıkları hataları görüp hala bildiğini iddia ediyorsan; ne diyeyim şimdi?Daha saçma bakış açısı var mı?

Ya doğru düzgün yazış, birilerine yanaşıp laf sokma, yada yazma.Dediğim gibi her defasında ektiğinin karşılığını alacaksın benden......
    Yumlu kötü stoper. Sinsi sensin. Laf sokmuyorum, laf sokmaya çalışan sensin. Şenol hoca konusunda ne zaman cümlem düşüktü dedim hatırlamıyorum, dedimse de öyledir, kimseye yalan borcum yok. Diğer stoperlere iyi de demedim. Nerden çıkardın? Doğru düzgün de yazıyorum, senin gibi argo ve hakaret ederek yazmıyorum. Sen sürekli millete laf atmayı bırak bence. Konuya dönelim, herkese bulaşarak bir yere varamazsın
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Ver müzüğü kardeş.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    İstanbul

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İroni nedir alaya alarak birşeyin tersini ima etmek. Sen yabancı yabancı diye kafa ütülüyorken Vagner Love'ın alındığı dönemdeki şartları da göz önünde bulundurarak senin perspektifine atıfta bulunmak için Vagner Love'a bitik demem ironidir. Ama doğru herşeyin en iyisini bildiğin için ironi eleştirmenliğini de çok görmüyorum.

Ne verdiğine bakarım ne oynadığına bakarım demişsin doğru olan bu fakat nasıl kestireceksin? Vagner Love tekrar yazayım yaşını almış, form olarak düşüşte geldi. O kadar gol o kadar etkili maçtan sonra beğeniyorum demek kolay ya Damdoy gibi çıksaydı? Garantisi var mı? İşte tam da aksi performans gelseydi ne kadar aksini iddia etsen de sayfalarca yaptığın gibi sizin yüzünüzden bitik yabancılara para saçıyoruz diye ahkam kesecektin.

Neden Trabzonspor daha fazla para veriyora gelince. Buna destek çıkacak halim yok hiçbir taraftar da çıkmaz ama menajerlere teslim olmuşuz bunu da burada yazarak çözecek güçte değiliz.
    Benim yabancı yabancı diye kafa ütülemem senin hüsn-ü kuruntun.Yabancı alınmasına tamamen karşı olsam, yada yaşlı oyuncuya olurdu o zaman.Neyse çok uzatmayacağım.

Bir kere elmayla armutu karıştırıyorsun.Öncelikle Vagner santrafor ki Türkiye'de santrafor yetiştirmek imkansız, taraftar profili yüzünden.
    İkincisi pahalı değil.
    Üçüncüsü yerinde potansiyel veya gelecek vaad eden kimse yoktu.

Yani ucuz fiyata tabiki denenebilir.Ama gidip 3 milyon verirsen zeka özürlü derim tabiki.

Tıpkı Yumlu'nun hataları diye saçmalıklar yazıp yerine milyonlarca eu luk paralar saçılmasındaki gibi.Çünkü Yumlu gayet iyi stoperdir en az Fbdeki,gs dekiler kadar.Onu gönderip milyonlar harcamak seni level atlatmaz.

Tıpkı Sosa'ya dünya para verilmesi gibi.Elinde Yusuf varken Sosa alınmaz işte.8 numara diyorsan hiç alınmaz.Yığınla yetenekli adam var o fiyatın 1/4 üne.

Sana bek lazım, gidip Yumlu ile uğraşıyorsun (örnek olarak söylüyorum)

Sonra takım level atlamıyor, borç artıyor, maaş artıyor, başarısız oluyorsun.Niye çünkü Yumlu Trabzonlu, önce o hedef.Okay'ı stoper yapıyoruz sayenizde.

Kişisel nefretlerinizi, marka düşkünlüğünüzü herşeyin üstünde tutuyorsunuz.Hem para harcıyoruz, hem sürünüyoruz.

Sonra sayfalarca ağlaklık.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yumlu kötü stoper. Sinsi sensin. Laf sokmuyorum, laf sokmaya çalışan sensin. Şenol hoca konusunda ne zaman cümlem düşüktü dedim hatırlamıyorum, dedimse de öyledir, kimseye yalan borcum yok. Diğer stoperlere iyi de demedim. Nerden çıkardın? Doğru düzgün de yazıyorum, senin gibi argo ve hakaret ederek yazmıyorum. Sen sürekli millete laf atmayı bırak bence. Konuya dönelim, herkese bulaşarak bir yere varamazsın
    Ben açık net yazarım.Hedefimide belirtirim.

Yumlu kötü stoper demek başka.Senin yazdığın başka.Benim fikrime karşıysan açık açık dalga geçmeden yazarsın kötü stoper diye.Düzgünce tartışırız.
    Yandan imalı yazarsan sinsilik olur.

Şenol Güneş konusunda yaptığın sinsilikte ortada.Niye şimdi gidip yazdın.Eleştirmek için değil mi?

Dur yahu sevdiğindendi

Aklımla alay etme.Net ol.Tamam kibar yazıyorsun ama delikanlıca da yaz.
    Konu sason tarafından (06.11.2017 Saat 22:54 ) değiştirilmiştir.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu dostluk felan ayaklarını oldum olası sevmiyorum ben,Kayseri camiasını evet seviyoruz,birbirimize saygımız var ama herşeyi olduğu gibi bunuda abartmadan edemiyoruz.Kaç maçtır dost ayağına içerde dışarda gevşek oynuyoruz.Benim gözümde Trabzonspor tektir başka takım yoktur.

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

görüntü o bicim ama gol yemeden mac bitirdik, asamoah gyan bile atamadi. hücumda düzelirse is tamamdir. daha ne olsun.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)