Sonuç: Kayserispor Maçı Sonucu Ne Olur ?

Katılımcı sayısı
140. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Galibiyet

96 68.57%
  • Beraberlik

17 12.14%
  • Mağlubiyet

27 19.29%
Sayfa 53 Toplam 54 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 43 51 52 53 54 SonuncuSonuncu
Toplam 1334 adet sonuctan sayfa basi 1,301 ile 1,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 11.Hafta | Kayserispor 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Sosa sahtekarı maça girdikten sonra defansif anlamda hiçbir koşu yapmadı geriye bir pozisyonda okay hem adamı karşıladı hem de üçüncü pası alan adamı karşıladı sosa esnada ne mi yapıyordu tıngır mıngır antrenman koşusunu yapıyordu pozisyon bitince ancak yaya gelebildi... böyle ahlaksız topçulardan iğreniyorum bu takımda Başkan olsa sportif direktör olsa hiçbir sahtekar böyle at oynatamaz ama yok kimse işte.. o dakikada alacaksın dışarı dersini vereceksin böyle puştların... takımın sorunu da bu tipler maalesef...

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Artist Sosa kendini hiç yormadan göstermelik geziniyor.
    Bero denen serseri mayın sürekli rakibe kontrolsüz giriyor. Geçen sezon BJK maçında yaptırdığı penaltı, bu hafta Kayseri'ye verilmeyen penaltı (ki hakem YANKAYA çok yakındı, süzemedi).
    Bero denen çocuğa bir türlü ısınamadım. Tıpkı Ibanez gibi.
    12. sırada olmak kahrediyor.
    Bir ileri iki geri
    2 maç üst üste kazanamayan istikrarsız bir takım
    Kayseri bizi ezdi, şansımız ve Onur'un gününde oluşu sayesinde 10 maç sonra gol yemedik.
    Bu takım ligde en iyi 4.olabilir.
    Kupaya asılıp kazanmak lazım
    Aksi halde UEFA bize kilidi vuracak.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı orhan42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlayamadığım nokta şu.Smudica bu lige yabancı , tabanca gibi takım yapmış.Hakeza , tamer tuna , Göztepe ile bu sene neler yapıyor görüyoruz.Biz milyon euroları savuruyoruz , Mendes gibi bir adam bulamıyoruz misal..Kayseri'nin sağ beki ikinci yarız bizim tarafı felç eden bindirmeler yaptı , bir de mutlak gol kaçırdı.Allah bilir 400-500 bin euroya oynuyordur.Biz bu işi neden ebecremiyoruz.Adamlarda atletik kanat oyuncuları , dinamo gibi çalışan ön liberolar var biz bulamıyoruz bu tür adamları.Bulsak da oynatacak teknik direktör bulamıyoruz.Formanın , tarihimizin ağırlığı da olmasa inanınınbu ligin en kötüsüyüz şu anda..Yöneticiler ve yöneticilerle beraber kulübü soyup soğana çeviren menajer bozuntuları ellerini çeksinler bu takımdan..Bu yüzden dün ki gibi 3,5 milyon euro alıp eli belinde dolaşan adamlara mahkum kalıyoruz..
    Doğru tespit. Bize gelen futbolcuların bir amacı kalmıyor kafalarında. Bol bol ücret alıyorlar. 3 ukalalara bakıp özenip artık ne derseniz, biz şampiyon da olamayız diyorlar. Antreman dışındaki vakitlerini de İstanbul'a uçarak geçiriyorlar. Peki futbolcuları motive edecek ne kalıyor? Gelirken paraya motive oluyorlar ama kalırken motive oldukları bir şey yok. Bizim ücretleri 500 bin - 1 milyon € arasına çekmemiz lazım, ki bizden sonra daha çok kazanacakları kulüpler olduğunu bilip motivasyonları olsun, Avrupa'ya gidebilsinler, akılları İstanbul'da olmayan, hırslı, kariyerini düşünen, idealist ve her yönüyle tam futbolcular seçilmeli
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendisini çok beğenen @İsmail SARAL 'a uzatalım mikrofonu
    Hoca, onu beğendiğimi nereden çıkardın, en fazla vasat demişimdir. Uğur'dan iyi stoper diyorum ben. Düşün yani Uğur'un ne kadar rezil bir oyuncu olduğunu.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

maçı izlemedim ama çok etkisizmişiz ya özeltkerde baktım da. bu arada adamların bal gibi penaltısını vermemiş ya.

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nekadar kötü bir takım oldugumuz burdan belli akhisar 4 tane yedi alanyadan kendi sahasında şu osuruktan takımdan 6 yiyen kim varsa 5 dakika bu takımda tutulmamalı ama nerde...
    Ölçü denen olay böyle olsaydı bizde lideri yendik bizim lider olmamız lazım derdik

Nereden
    İstanbul

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yumlu rahatça ilk 11 olur.

Nereye yürüyor ne yapıyor anlayan varsa bizi aydınlatsın.

Tam anlatmak istediğime güzel örnek vermişsin.Ha sonra ona demedim , buna demedim.Acaba bu maçı ne kadar izledin merak ediyorum.Maçta orta saha yoktu 20 tane pozisyon oldu ve sonuncu golü koymuşsun.Senin takımın dağılınca elbette kopmalar olur.İşte bunları anlayamadığınız için böyle pozisyon ıncıklayıp cıncıklayıp kendini haklı çıkarmaya çalışırsın.Kim o zaman ilk 11 adamı.Ben de onun pozisyonlarını koyayım.Mesela Pepenin bacak arası yediği pozisyonu koyup ahahahah ilk 11 oyuncusu desem, senin gibi komik olurmuyum acaba Hemde maç 0-0 iken.

Dağılan takımda; üstelik kaç kere Love'ı durdurduğunu görmeden konuşursan haklı değil komik olursun.Bir maçta rakibi 30 kere getirirsen ; hele hele 3-0 a geldiyse skor ,tabiki kopukluklar, düşmeler olur.

Buradan da bireysel sonuç çıkaranlar art niyetliler olur.40 kere anlattık ama derdiniz bağcıyı dövmek.Sonra 6 tane yiyince, ahlar vahlar.Milyonluk yabancılar.ağlamalar.İstiklal marşı ve kapanış .

Ha bak geçen sene yürüyerek defansa geldiği pozisyonu koyarsan bak o pozisyona bir şey diyemem.Oradan vur bence.Kariyerindeki en saçma olaydır.Benide güldürmüştür.Ama kaç yıllık kariyerinde de bir kerede olsun der geçerim.
    Konu sason tarafından (06.11.2017 Saat 13:50 ) değiştirilmiştir.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı batuhanTs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazici ve okay in olduğu orta saha kaybetmeye mahkumdur ayni seyleri yazmaktan sıkıldım ama milyonlar kazanan teknik adamlar anlamiyor sizin anlamanız icin epey bir cabalamaniz gerekiyor
    Alıntı batuhanTs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Castillo dedigin adam ilk defa 11 cikti yusuf okay ?? Hele hele yusuf u pazarlayacagiz diye kac puan kaybettik

Yahu Batuhan kardeş...
    Sana ne desem bilemedim. Hadi Okay'ı eleştiriyorsun bir şey demeyeceğim. (Ki bu eleştirine de katılmıyorum)
    Ama ne hakla Yusuf'a çakıyorsun? Arkadaşım Yusuf dediğin adam formayı aldığı günden beri gol asist yazıyor.
    Hadi biz bu işten anlamıyoruz. Peki şu televizyondaki yorumcular, hocalar da mı futboldan anlamıyorlar?
    Yusuf'a bakarken tüm ülkenin ağzının suyu akıyor. Ama nedense siz ve sizin gibiler yerin dibine sokuyorsunuz.
    Gerçekten ayıp ediyorsunuz. Ve işin tadını kaçırıyorsunuz. Bu takım kötüyse sebebi yalnızca Yusuf değil...
    Bu kadar acımasızca eleştiri yapmayın rica ederim.

OzcanHan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Sivas'in son 5 macta 4 galibiyet aldigi ligte üst üste 2 galibiyetimiz yok. Hay sizin oynayacaginiz futbolu...

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Afrika Diğer

Nereden
    Afrika Diğer

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı sason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam anlatmak istediğime güzel örnek vermişsin.Ha sonra ona demedim , buna demedim.Acaba bu maçı ne kadar izledin merak ediyorum.Maçta orta saha yoktu 20 tane pozisyon oldu ve sonuncu golü koymuşsun.Senin takımın dağılınca elbette kopmalar olur.İşte bunları anlayamadığınız için böyle pozisyon ıncıklayıp cıncıklayıp kendini haklı çıkarmaya çalışırsın.Kim o zaman ilk 11 adamı.Ben de onun pozisyonlarını koyayım.Mesela Pepenin bacak arası yediği pozisyonu koyup ahahahah ilk 11 oyuncusu desem, senin gibi komik olurmuyum acaba Hemde maç 0-0 iken.

Dağılan takımda; üstelik kaç kere Love'ı durdurduğunu görmeden konuşursan haklı değil komik olursun.Bir maçta rakibi 30 kere getirirsen ; hele hele 3-0 a geldiyse skor ,tabiki kopukluklar, düşmeler olur.

Buradan da bireysel sonuç çıkaranlar art niyetliler olur.40 kere anlattık ama derdiniz bağcıyı dövmek.Sonra 6 tane yiyince, ahlar vahlar.Milyonluk yabancılar.ağlamalar.İstiklal marşı ve kapanış .

Ha bak geçen sene yürüyerek defansa geldiği pozisyonu koyarsan bak o pozisyona bir şey diyemem.Oradan vur bence.Kariyerindeki en saçma olaydır.Benide güldürmüştür.Ama kaç yıllık kariyerinde de bir kerede olsun der geçerim.
    Lol. Maçı izlemedim de özette 7-8 pozisyonu varsa Alanya'nın ya gol olmuş ya kaleci kurtarmış ya da direğe çarpmış dolayısıyla takım halinde kötü oynadılar diyelim eyvallah peki yukarıdaki pozisyonun haricinde Vagner Love'ın direğinde topa değil de olduğu yere yatmasını nereye koyacağız? Ya da Emre Akbaba'nın golünde hamle yapmayıp sadece dikelmesine? Yine Alanya'nın kontrasında pozisyon bitiminde anca ekrana girmesine ne diyeceğiz?

Bu adam hücum oyuncusu olsa özette hiçbir aksiyonu yoktur ama dersinki hayır bu adam çok iyi mücadele etti anlarım. Ya da özette 1 asisti 2-3 çalımı olur ama dersinki hayır 10-15 top ezdi eli belinde dolaştı eyvallah. Ama bu adam stoper ve sırf 3 dakikalık özette bu kadar hatası varken ve rakibinin 7-8 pozisyonun hepsi net şutlarla sonuçlanmışken Love'ı durdu diye adamı savunman asıl komiklik olmuş.

Ayrıca yıllarca Yumlu'yu izlemesek burada özetten eleştiriyoruz diye bir dakika düşünürüm de bildiğimiz Yumlu işte. Pozisyon bilgisi olmayan Yumlu.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu Batuhan kardeş...
    Sana ne desem bilemedim. Hadi Okay'ı eleştiriyorsun bir şey demeyeceğim. (Ki bu eleştirine de katılmıyorum)
    Ama ne hakla Yusuf'a çakıyorsun? Arkadaşım Yusuf dediğin adam formayı aldığı günden beri gol asist yazıyor.
    Hadi biz bu işten anlamıyoruz. Peki şu televizyondaki yorumcular, hocalar da mı futboldan anlamıyorlar?
    Yusuf'a bakarken tüm ülkenin ağzının suyu akıyor. Ama nedense siz ve sizin gibiler yerin dibine sokuyorsunuz.
    Gerçekten ayıp ediyorsunuz. Ve işin tadını kaçırıyorsunuz. Bu takım kötüyse sebebi yalnızca Yusuf değil...
    Şu ergeni alıntılama rica ediyorum. Yazmaya çalıştığı şeyler gözümü kanatıyor.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu ergeni alıntılama rica ediyorum. Yazmaya çalıştığı şeyler gözümü kanatıyor.

O şahsı tanımıyorum ama yazdıklarına bakınca haklısın sanırım

Nereden
    İstanbul

Lol. Maçı izlemedim de özette 7-8 pozisyonu varsa Alanya'nın ya gol olmuş ya kaleci kurtarmış ya da direğe çarpmış dolayısıyla takım halinde kötü oynadılar diyelim eyvallah peki yukarıdaki pozisyonun haricinde Vagner Love'ın direğinde topa değil de olduğu yere yatmasını nereye koyacağız? Ya da Emre Akbaba'nın golünde hamle yapmayıp sadece dikelmesine? Yine Alanya'nın kontrasında pozisyon bitiminde anca ekrana girmesine ne diyeceğiz?

Bu adam hücum oyuncusu olsa özette hiçbir aksiyonu yoktur ama dersinki hayır bu adam çok iyi mücadele etti anlarım. Ya da özette 1 asisti 2-3 çalımı olur ama dersinki hayır 10-15 top ezdi eli belinde dolaştı eyvallah. Ama bu adam stoper ve sırf 3 dakikalık özette bu kadar hatası varken ve rakibinin 7-8 pozisyonun hepsi net şutlarla sonuçlanmışken Love'ı durdu diye adamı savunman asıl komiklik olmuş.

Ayrıca yıllarca Yumlu'yu izlemesek burada özetten eleştiriyoruz diye bir dakika düşünürüm de bildiğimiz Yumlu işte. Pozisyon bilgisi olmayan Yumlu.

Ha evet .Zaten Yumlu yüzünden 4 yediler.Daha hatanın ne olduğunu bilmen lazım ki teşhis koyabilesin.Emre nin golünde hamle yapılmaz.Hamle yapsa bacağının altından orta yerki ;orda asıl tehlike orta yapması ama çok dar açıdan şuta zorluyor kalecinin çok rahat çıkarması lazım.Yani senin hata dediğin şeyde asıl doğruyu yapıyor.Love'n şutunda da kapattı ama koca kale iyi vurdu.Ama asıl önemlisi o direk pozisyonu gibi belki 6 taneyi blokladı.Ha senin gibiler düşünemediğinden bunları hep defans aldık işte milyon eu lara.Çünkü senin gibi kafalara göre defansın süperman olması lazım.Bakıyorsunuz çalım yemiyor, kafa vuruyor, ayağı iyi, markajı iyi ama şut bile çektirse hatalı oluyor.şakacı seni Şimdi hiç şut çektirmiyoruz.Veya pepe her şuytu blokluyor.Matemetik diye bir şey var.Açı, oyuncunun hacmi, ne mesafede yakalandığı, onlara bakıyormusun değerlendirirken?Önemi yok ama bunlar değil mi on şutu blokladı 1 şutu bloklayamadı, önemli olan bu senin için.

Zaten Akhisar maçlarını hep izlerim.Çok zevklidir.Süper zeka medya gibi golllerde beceriyi dikkate almaz her şeyi yine sadece defansın üzerinden açıklarsan gerçeğe anca senin gibi varırsın.

Sırf 3dk özetleri bile yorumlayamıyorsun.Koca maç belki on kez bire bir kaldı orta saha düşmesinden dolayı diyorum , anladın.Zaten kafan ortalama çalışıyorsa ;bu kadar düşen takımda bu kadar pozisyon verirken, aslında daha bile fazla hata yapması lazım normalde diye düşünürsün.Pozisyon derkende gelen tehlikeleri diyorum.Senin anlayamayacağın üzerine o 3 dk da olmayan şeyler.Zaten sığmamıştır 3dk ya hepsi.

Futbolu birilerinden nefret etmek için izleyeceğine, biraz kafa yorarak anlamaya çalışırsan daha iyi anlarsın.Sonra senin gibiler yüzünden milyonlar harcayıp hala yiyoruz.Aha gitti Yumlu, artık şut attırmazsın kaleye.Hey Allah'ım yahu.Tamam mühendis olmayın da bari ilkokul bilginizi hatırlayın yorumlarken.Açı, hacim, uzaklık gibi şeyleri düşünün.Kafanızda ne kuruyorsanız, onu ne yaparsa bu sefer rakip ne yapardı diye düşünün.Biraz adamın yerine kendinizi koyup düşünün.Senin kafayla düşünürsek dünya üzerinde stoper diye bir adam bile yok zaten..
    Konu sason tarafından (06.11.2017 Saat 18:49 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Yumlu'yu tanımasam iyi stoper olduğuna inanacaktım, verilmiş sadakam varmış
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İstanbul

Verilmiş sadakanız sayesinde takımın hali ortada, buradaki tipler aynı şekilde Şenol Hoca ile de dalga geçiyorlardı.Biliyoruz neleri ne kadar bildiğinizi.

Çoklu nefret timi olunca haklı olunsa şimdiye kadar uçmuştuk.

Aklınca dalga geçeceğine yaz bakalım şuraya kimmiş o süper stoperlerde öğrenelim.

Mesela gs de maicon mu, Skertel mi?Tosic mi?Neto ?Denayer? hahahahaha.

Yahu bu kulüp bu taraftara rağmen iyi dayanmış.daha önce batmamız lazımdı.Hala bir kibirler aman Allah'ım.

Şu şut attırmayan süpersonic stoperler.

Öyle ukala ukala, aşağılıya aşağılıya adamları, başkalarına üçer beşer milyon verip hala diplerde sürünüyoruz.Ama istediğiniz gibi özevlatlar yok.Mutlu olmanız lazım tabiki.

Hem ucuz adamlarımızı gönderdik, hemde seviye atladı takım,.Mutlu mutlu izleyin şimdi maçları.

5 milyona bir Skertel'de biz bulursak uçarız seneye.Yeterki Trabzonlu olmasın.Aman para fln kazanır , sakın ha.

Kibirli komikler sizi
    Konu sason tarafından (06.11.2017 Saat 19:26 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Yahu Batuhan kardeş...
    Ilk once bu kadar seviyeli ve güzel bir geri dönüş icin tesekkur ederim forum ahalisinin seviyesizliginin aksine boyle seyler görünce seviniyor insan

Konumuza gelirsek takim genel olarak kötü ama mesele şu onur kötü onun alternatifi esteban ondan daha kötü mas kötüydü mustafa oynuyor idareten yerine ugur hubo ikiside ehhh cok alternatifleri yok sosa kotuydu hop onazi geldi yerine ama bu kadar haftada 2 3 mac disinda dökülen okay ve yusuf sanki birilerinden torpilliymis gibi surekli ilk 11 de benim canimi sıkan durum bu halbuki alternatifi en bol bölgede oynuyor ikiside

Nereden
    İstanbul

Kötü söz sahibine aittir derler. Ne demek istiyorum? Yazılarınızda başkalarına yani forum üyelerine yaptığınız ölçüsüz ithamlar var, ama yazınıza bakınca o davranışları sizin yaptığınız gözüküyor. Her seferinde kafa,zeka edebiyatı yapıp siz ne anlarsınız deyip sonra kibirden ukalalıktan bahsetmeler, burdaki taraftarı aşağılamalar, sonra aşağılıyorsunuz demeler...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

O şahsı tanımıyorum ama yazdıklarına bakınca haklısın sanırım
    Pesinen konusmanin zararlari sizi seviyeli sanmistim ama futbol bilginiz ve ahlakiniz tabeladan ufak boyu olan ve yusuf erdogan a platonik olarak aşık olan ismail saral ile esitmis

Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kötü söz sahibine aittir derler. Ne demek istiyorum? Yazılarınızda başkalarına yani forum üyelerine yaptığınız ölçüsüz ithamlar var, ama yazınıza bakınca o davranışları sizin yaptığınız gözüküyor. Her seferinde kafa,zeka edebiyatı yapıp siz ne anlarsınız deyip sonra kibirden ukalalıktan bahsetmeler, burdaki taraftarı aşağılamalar, sonra aşağılıyorsunuz demeler...

O zaman sinsi sinsi laf sokmayacaksın.Önceden de Şenol Hoca konusunda doğru düzgün yazışırken tartışmayı farklı boyuta çektin.Sonra alakasız şeyleri cümlem düşüktü diye çevirdin.Sana daha öncede yazdım, nasıl yaklaşırsan öyle karşılık bulursun.Laf sokarsan, bende karşılığı kibar olmaz.

Önünde defalarca pazara giden Skertel, 8 haftada yapmadığı kalmayan Neto, Denayer varken hadi onları geçtim elimizde Duricia varken Yumlu'ya laf çakmanda bilmediğinin kanıtıdır.Ne yapayım? Bu kadar para alan adamların yaptıkları hataları görüp hala bildiğini iddia ediyorsan; ne diyeyim şimdi?Daha saçma bakış açısı var mı?

Ya doğru düzgün yazış, birilerine yanaşıp laf sokma, yada yazma.Dediğim gibi her defasında ektiğinin karşılığını alacaksın benden......

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

@sason

ahahh zeka hacimden bahsedip satırlar boyunca Yumlu'nun iyi futbolcu olduğunu savunmak.

3 dakikalık özette 7-8 %100'lük pozisyon veren takımın tek suçlusu stoperi olduğunu iddia etmedim varsa öyle cümlem çıkar ama her pozisyonu şutla sonuçlandırmasına izin veren takımın stoperini iyi oynadı diye savunan sensin.

Hadi diyelim biz milyonlar saçıp bitikleri getiriyoruz senin öz evlatların niye bitik Vagner Love'a oyuncak oldu? Ama doğru süper stoper Yumlu durdurdu yoksa 10-0 biterdi.

Nereden
    İstanbul

<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> @sason <!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

ahahh zeka hacimden bahsedip satırlar boyunca Yumlu'nun iyi futbolcu olduğunu savunmak.

3 dakikalık özette 7-8 %100'lük pozisyon veren takımın tek suçlusu stoperi olduğunu iddia etmedim varsa öyle cümlem çıkar ama her pozisyonu şutla sonuçlandırmasına izin veren takımın stoperini iyi oynadı diye savunan sensin.

Hadi diyelim biz milyonlar saçıp bitikleri getiriyoruz senin öz evlatların niye bitik Vagner Love'a oyuncak oldu? Ama doğru süper stoper Yumlu durdurdu yoksa 10-0 biterdi.
    Valla Akhisar'da keyfi yerinde.Aslında anlamışsın ama anlamamazlıktan geliyorsun işte.

Bitik Vagner Love hahahahhahahahhahaha, bitik ha , bitik.

Birde benim bildiğim oyuncak olması için oraya buraya yatırması veya yanından geçip 2-3 tane atması lazım ama neyse Dur bir dakika; ben bunu bir yerde görmüştüm..

Bizim maçı hatırladımda.Yine bir gülme geldi.
    Konu sason tarafından (06.11.2017 Saat 19:55 ) değiştirilmiştir.

serkanholep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

biraz oyuncularımızın eski sayfalarına, biraz da nispeten başarılı olduğumuz dönemlerdeki yorumlara baktım

çokca burada eleştiri yapılıyor. ve burası başarıyı kutlama veya öldürürcesine eleştirme yeri olmuş

gerçekliklerden uzak, en ufak başarısızlıkta yereden yere vuran, daha geldiği belli olmadan leş olmakla eleştirilen futbolcu veya td yorumları

çok tuhaf bir site burası

yapıcı eleştiri yok, birinin ak dediğine biri b.k diyor

ben taraftarım ve takımımı destekliyorum. iyi oyuncularımız da var kötüleri de

sadece bu oyuncuların bir arada güzel oyun oynaması gerekiyor

bunun için birçok dinamik var

td, teknik ekip,futbolcu,yönetim, taraftar

baktığımızda teknik kadro yeni, td yeni, taraftar küskün ya da bölünmüş, yönetim bölünmüş, futbolcular şaşkın

bu durumda şenol hoca da gelse, morinho da gelse bi halt olmaz

ersun geldiğinde, şota geldiğinde, halil geldiğinde, mra geldiğinde, tolunay geldiğinde hep hah şimdi oldu demedik mi çoğumuz

ama belki de en çok şansı en hak etmeyene verdik

rıza hoca da neredeyse yarım dönemlik anlaşma yaparak geldi. kimse başarısız olmaya gelmez. malatya maçı tek gol yedik. 30. dk kırmızı yedik. çok da kötü değildik

gs maçı gayet iyiydik

kayseri maçı anlamsız bir şekilde kötü oynadık

ters geldiler bize.

gs bu hafta 5 attı ama geçen hafta bize yenildi. böyle maçlar olabilir

1-2 maçla asıp kesmemek gerek td yi

daha tam kadro oynamadı bile

milli aradan sonra göreceğiz bazı şeyleri

elimizdeki değerlere lütfen sahip çıkalım

okay,onazi,yusuf,abdülkadir, castillo üzerinden bir takım oluşturulabilir

hatta kucko yu da katabiliriz buraya tecrübe olarak

ve keşke şu maliyetli transferleri bırakıp savaşçı ve kariyer yapmak isteyen en fazla 25 yaşında tpçular alsak

bero dan ümitliydim ama ya adam başka yerde oynatılıyor ya da gerçekten gitse iyi olacak

sözün özü şu anda fm oynanmıyor ve dolayısıyla zırt pırt td değişmez, bütün oyuncular gönderilip yenileri allınmaz

yine bize düşen vefakar taraftar olmak

eleştiri yaparken yapıcı eleştiri yapmak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)