Sayfa 15 Toplam 91 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 13 14 15 16 17 25 65 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2256 adet sonuctan sayfa basi 351 ile 375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Maç Sonucu l Trabzonspor 2-1 Galatasaray | TSL 10.Hafta

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Herkese iyi geceler....

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Sefa Alış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Usta'nın kader maçı.
    Bu maçı alırsak taraftarın öfkesi de alınmış olur.
    Futbolcular maç seçip bu maçta ayrı oynayacaktır. Büyük ihtimalle de stad full çeker. Kazanma ihtimalimiz düşük değil 50'ye 50 görüyorum ben.

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Ndoye yi çoğunuz beğenmiyor istemiyorsunuz belki. ama orta sahada gereken bir futbolcu rakip defansı yoruyor takıma gol ortamı hazırlıyor. iyi paslar atıyor. geçen sezon ikinci yarı faydasınıda görmüştük. Ndoye nin kesilmesi büyük hataydı.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Gülmeyi ve sevinmeyi unuttu bu gözler sayende
    Pazar akşamı geri getir Trabzonspor'um
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Çanakkale

Yenelimde şu tecilli fetöcüleri götüstü oturtalım yerlerine. Güya ayağa kalkacakmış penisilvanya çocukları.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı celaledtin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yenelimde şu tecilli fetöcüleri götüstü oturtalım yerlerine. Güya ayağa kalkacakmış penisilvanya çocukları.
    Dün akşam Aspor'da Dursun ÖZBEK, bizi kanlı terör örgütleriyle bağdaştırmasınlar, alakamız olmaz dedi.

Pazar akşamı bordo mavi formayı giyen oyuncular formanın hakkını verirse yenmemiz sürpriz olmaz.

Şu camiadan şikebahçeden daha çok nefret ediyorum.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

ANAOKULU TERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

cimbomun zayıf halkası lato . o bölge maden .
    sıkıntı şu , önünde ciğerci , yan tarafında ndiaye var . (üşüyoruz reis ! . sana burun bükenler utansın .)
    apo birebirde lato'yu perişan eder , etmesine de ,
    (adamım ) ndiaye her yere olduğu gibi , lato'nun bölgesine de , hızır gibi yetişir .
    gözlerimin pasını , ancak apo-ndiaye gibi (bana göre first class bir kapışma) silebilir .
    merakla bekliyorum .

ama öbür kanat sıkıntı aga .
    eleman çok iyi abi . acayip kaçıyor , farkına bile varamıyorsun .
    ama önündeki kel kafanın savunması yok .
    bak bu bizim hücum için bir artı .(tabi kullanabilirsek )
    onun üzerinden , mariano'ya yakalanmadan içe kat edilebilir .
    bizde bunu yapacak insan evladı ise , yazıcı'dır .
    hatta damdoy insanına (işler tıkırında giderse ) bu görev 70 den sonra bile verilebilir .
    bizim manyağı geçen sene bazı maçlarda , resmen içe kat ederken gördüm . gözlerime inanamadım .
    ama sonra sıçıp sıvadı tabi ki . ayak sıfır ama olsun . damdoy'dan bahsediyoruz . her an her şey olabilir . göstereceği iyi performansla salaklaşabilir , kötü performansıyla katil dahi olabiliriz . zaten ölmüşüz . deneyin gitsin anasını satayım.

cimbom'a bu iki bölgeden başka yaklaşamaz , gol atamazsın .
    defans göbeği iyi , kalecisi iyi , göbek ve göbek deliği çok iyi .
    belhanda'nın olmaması , bize yarar diye düşünüyorum .
    çünkü feguli'den başka kafası atraksiyona çalışacak,ince görecek elemanları pek yok .
    selçuk zararlısı,bizim her maçımızda tehlikeli olmuştur ama o da yedek başlayacaktır .
    bu bölgede avantaj bizde .

ancak ayıboğan'la nasıl başedeceksin arkadaş ?
    adamda bir bel var . o bel kıvrılıyor , savunmacıyı ekarte ediyor ,
    sonra o bel birden hızlanıyor . yardıra yardıra gidiyor .
    ve bunu defalarca yapıyor .
    defansın atletik olmalı , hızlı olmalı , en önemlisi izbandut gibi güçlü olmalı .
    diyeceğim de , bizim edi ile büdü'yü görünce , beni bi hüzün alıyor , amirim !
    bizim arka ikili , karaoğlan'ı görünce tırsmazlar inşallah !

beraberlik iyi sonuç , galibiyet ise şam'da kayısı olur .
    Konu ANAOKULU TERK tarafından (24.10.2017 Saat 08:25 ) değiştirilmiştir.

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Günaydın şanlı Trabzonspor taraftarı

Şenol Güneş gittiği her takımı ilk başta kademeli olarak şaha kaldırır sonra da kademeli olarak dip yapar

Çünkü kendisi mükemmel bir insandır her potansiyeli tavana çeker ama taktik anlayışı kıttır belli bir noktadan sonra motivasyon edecek bir değer kalmayınca takım çöker

Şenol ile başarı istiyorsanız taktik yapacak kondisyon yükleyecek güçlü bir ekibiniz olacak sonra da gazlama işini Şenol Güneşe bırakacaksınız

Bu yüzden Beşiktaş bu sene şampiyon olamaz gerçi şampiyon zaten belli

Seneye de muhtemelen Ts başına geçer

Trabzonumuzun GS maçından galip gelme ihtimali yok

10 kişi savunma yapıp kontradan gol bulmaya çalışacaktır Rıza hoca

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi geceler....

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Şu görüntüden bile ne kadar uzağız.
    İçim yanıyor ulan!
    Zerre inancım kalmadı bu gaybanalara!
    Hamiş

Tatar Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Değil galibiyet beraberlik bile hayal oldu. ersun'un kadro seçimi konusundaki rezaletleri rıza ile devam ediyor. al birini vur ötekine. gs bu maçta farka koşar. 0-7'lik bir skor hiç için sürpriz.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Uğur'a hiç güvenmiyorum, Hubocan da sol bekte sırıtıyor. Damdoy iyi oyuncu ama Yusuf da sahada olmalı. Sosa sahtekarına da güvenemiyorum. Hoca nasıl takım çıkartacak, işi zor.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Mert M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@celaledtin

Bir saniye...
    Sportif (!) faaliyetlerinden (!) ötürü hiçbir İstanbul takımını sevmiyoruz değil mi? Tamam, kabul; ancaaak...
    Kullandığınız tabir kin, öfke, nefret, intikam ve bunun gibi olumsuz ögeler içeriyor ki bunu da son yıllarda ülkeyi yönetenlerde ziyadesiyle görüyoruz.
    Kalıba soktuğunuz camia umurumda bile değil ancak, unutmayınız ki, Trabzon şehrinin ülke idaresi anlamında deyim yerindeyse onurlandığı zihniyet ve bunun alt kolları, vakti zamanında, o hakaret ettiğiniz hain grubun elebaşının dizinin dibinden ayrılmıyordu. Şehir şehir gezerlerken o grubun elebaşına şiirler okuyorlardı. Bazı varlıklar sıfırlanmasaydı (!) hiçbiriniz veya hiçbirimiz dönen dümenin farkına varamayacaktık.
    Onun için, diyeceğim şudur ki, hani moda ya, insanlarda yanlış algı oluşturmayınız. Bir topluluğa, bir faaliyete veya bir oluşuma karşı yorumda bulunurken kullandığınız jargonların geçmiş zamanda kimlerle ilişkide olduğunu da aklınızda çıkarmayınız.
    Bu sözüm sizi araç göstererek, forumda sizin gibi düşünen ve henüz aydınlanmamış kişileredir.
    Saygılarımla...
    Fanki tonki zonki...

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Castillo ve Abdülkadir'in oynamadığı her maç saçmalıktan öteye gidemez. Özellikle bu iki oyuncunun ilk 11'de forma bulamamalarının herhangi bir taktiksel veya mantıksal açıklaması da olamaz.

Söylediklerine sonuna kadar katılıyorum kardeşim.
    Bazı arkadaşlar ilk 11'e Abdülkadir'i koymuyorlar. Gerekçesi de fizik olarak ezilirmiş! Bak bak
    O arkadaşlara şunu sormak istiyorum: ''Beşiktaş maçında Trabzonspor'un en iyisi Abdülkadir değil miydi?''
    Başakşehirle birlikte ligin en iyi fizik kondisyona sahip takımı Beşiktaş karşısında ezilmeyen Abdülkadir ezilecekmiş!
    Hayal görmeyin arkadaşlar! Abdülkadir yeteneğiyle fiziki açığını fazlası ile kapatıyor. Hatta fiziğini avantaja çeviriyor.
    M.Berke kardeşimiz gibi ben de Abdülkadir'in oynamadığı her maçı skandal olarak kabul ediyorum.
    Zira bu takımda Abdülkadir kadar dikine futbol oynayabilen, topu yönlendirebilen, mental kapasitesi yüksek kimse yok!
    Sosa, Kucka, Burak gibi pahalı dediğimiz adamlar bana göre Abdülkadir'den kat kat geri oyuncular. Bunu artık görelim.

Aynı şekilde Castillo konusunda da M.Berke kardeşimizle aynı fikirdeyim.
    Bu takımda kanattan bindirip adam geçme kapasitesine sahip iki oyuncudan biri Castillo'dur. (Diğeri Abdülkadir)
    Elimizde bir de Bongonda var. Lakin bu çocuğun takımı pek umursadığını, kendini oyuna verdiğini göremedim. İsteksiz!
    Yani istesek de istemesek de bir bakıma elimiz Castillo'ya mahkum! Kaldı ki bu çocuk oynamak, kendini göstermek istiyor.
    Türkiye gibi futbolun yavaş oynandığı ülkelerde Castillo gibi çalım becerisi ve hızı olan futbolcular önemlidir.
    Fakat biz böyle bir adamı sakatlıktan çıkalı aylar olmasına rağmen kullanmıyoruz. Ve ben her maç kahroluyorum!

Mevcut takıma bakınca kanatlardan gidemediğimizi görüyorum. Allah'tan Abdülkadir çıktı da sağ kanatta biraz hareketlendik.
    Peki sol kanat? Sol kanatta garip şekilde Olcay oynatılıyor. Olcay solda oynayamadığı gibi sağ kanattaki aktifliği de yok!
    Bir zamanlar Pereira/Olcay ile sağda etkili olduğumuzu hatırlıyorum. Bu işleyen düzeni anlamsızca bozan kimdi? E.Yanal'dı!
    Yani demem o ki Olcay solda olmaz. Sağda olur. O nedenle solda oynayacak iki isim var. Castillo ve Bongonda!
    Formlarına ve yeteneklerine bakınca da Castillo'yu ilk sıraya yazıyorum.

Aynı şekilde 10 numara / sahte 9 numara olarak da Yusuf Yazıcı bu takımda ısrarla oynatılmalıdır!
    Hele ki son üç maçtaki Sosa performansını gördükten sonra pek çok defa istemsizce ''İyi ki Yusuf var'' dedim.
    Her ne kadar geçen seneki Yusuf'u göremesek de bu çocuk da çıktığı her maçta etkili işler yapıyor.
    Mesela Akhisar maçında Olcay'ın pasında Burak'ın önüne topukla bıraktığı pası bu takımda kaç kişi atabiliyor?
    Aynı şekilde son maçta sırtı dönükken Pereira'nın önüne bıraktığı ince topuk pasını takımda başka kim atabildi?
    Bunlar küçük örnekler! Demem o ki Yusuf bu takımın pas oyununda ve fiziki performansında önemlidir.
    Hele ki Sosa'nın umursamaz tavırlarından sonra bu takımda orta alanda ince pas atabilen tek oyuncusudur.
    Öyle takıma kızıp kızıp kafanıza estiği gibi kolayca takımdan kesebileceğiniz bir oyuncu hiç değildir.
    Kaldı ki takımın şu rezil performasında dahi Abdülkadir de Yusuf da oynadıkları futbolla ayakta kaldılar.
    O nedenle Abdülkadir'in de Yusuf'un da kıymetini bilelim. Rakiplerimizde böyle genç ve yetenekli çocuklar yok.
    Bu çocukları doğru sistemde doğru yerlere koyarsak gerçek manada yıldız olabilecek kapasiteleri var!
    Yeter ki onlara inanalım, yeter ki güvenelim.

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

üsüyoruz medjani reis. gs nin hakkindan o gelirdi.
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Uğur'a hiç güvenmiyorum, Hubocan da sol bekte sırıtıyor. Damdoy iyi oyuncu ama Yusuf da sahada olmalı. Sosa sahtekarına da güvenemiyorum. Hoca nasıl takım çıkartacak, işi zor.

Bilsem ki Sosa adam gibi futbol oynayacak düşünmeden Okay veya Onazi'nin yerine yazarım.
    Fakat dediğin gibi ''Sahtekarlık'' peşinde gibi bir hali var. Son üç maçta izlediğim Sosa'yı tanıyamaz oldum!
    Keşke Sosa iyi olsa da orta sahada Onazi/Sosa veya Okay/Sosa yapabilsek! Önlerinde de Yusuf Yazıcı olur.
    Kucka da iyileştiğinde ideal orta alan kurgumuz olan Kuca/Sosa ikilisi önüne Yusuf Yazıcı üçlüsüne dönebiliriz.Kanatlarda sizin de belirttiğiniz gibi Castillo ve Abdülkadir benim açımdan da olmazsa olmazdır.

Galatasaray maçı özelinde sizinle ayrıştığım yer sol stoper ve sol bek mevkisi olacak.
    Çok sevmeme rağmen Durica sezon başından beri kötü oynuyor. Akhisar maçı da artık nirvana oldu.
    Maalesef bu Durica'ya artık güvenmiyorum ve o eski Durica'yı mumla arıyorum! Sakatlık adamı artık bitirdi.
    O nedenle bu maçta cezalı Mas'ı da düşünerek sol stoper Hubocan tercih ediyorum. Ve sol bek M.Akbaş diyorum.
    Sakat ve cezalı olmadığında ise Mas'ı sol bek, Mustafa veya Hubocan'ı da sol stoper olarak yazarım.
    Ama keşke Durica kendini toparlasa da o eski efsanevi performansını tekrar bizlere gösterse diyorum.
    Çünkü eldeki stoperlerden hiç biri bir Durica değil. Ve hiç bir zaman da o seviyenin oyuncusu olamazlar!

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ahhh mete ahhh dun canerin ettigi kufurlere kulagini kapayan mete karaktersiz mete sokakda biri etse o kufurleri cinayet sebebi herif 2 kere yuzune ediyor nerdeyse duymamazlikdan geliyor hak ediyor herturlu hakareti bu tur insanlar..
    Konu gurur6134 tarafından (24.10.2017 Saat 09:45 ) değiştirilmiştir.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı ucurum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günaydın şanlı Trabzonspor taraftarı

Şenol Güneş gittiği her takımı ilk başta kademeli olarak şaha kaldırır sonra da kademeli olarak dip yapar

Çünkü kendisi mükemmel bir insandır her potansiyeli tavana çeker ama taktik anlayışı kıttır belli bir noktadan sonra motivasyon edecek bir değer kalmayınca takım çöker

Şenol ile başarı istiyorsanız taktik yapacak kondisyon yükleyecek güçlü bir ekibiniz olacak sonra da gazlama işini Şenol Güneşe bırakacaksınız

Bu yüzden Beşiktaş bu sene şampiyon olamaz gerçi şampiyon zaten belli

Seneye de muhtemelen Ts başına geçer

Trabzonumuzun GS maçından galip gelme ihtimali yok

10 kişi savunma yapıp kontradan gol bulmaya çalışacaktır Rıza hoca
    Yani Porto'yu Leipzig'i Monaco'yu taktiksiz yendi? Hem de Leipzig 2. yarı hariç maçların hepsini kontrolü altında tutarak. Kesin CL motivasyonudur!

Şenol'un orta saha kurgusu bile sahaya futbol adına birşeyler yapmaya çıktığının kanıtıdır. Atiba Medel sadece 40 dakika yan yana oynamış. Motivasyonla, taktiksiz oynayan adam bu ikisini koyar orta sahaya her tarafa basın ön taraf gerisini halleder deyip işin içinden çıkar.

Taktiksiz dan dun oynatan Ersun'dur adam adama pres yapmaktan fazlasını bilmeyen Rıza'dır ki şans ya en alternatifli kadromuz iki futbol fukarasının eline geçti.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani Porto'yu Leipzig'i Monaco'yu taktiksiz yendi? Hem de Leipzig 2. yarı hariç maçların hepsini kontrolü altında tutarak. Kesin CL motivasyonudur!

Şenol'un orta saha kurgusu bile sahaya futbol adına birşeyler yapmaya çıktığının kanıtıdır. Atiba Medel sadece 40 dakika yan yana oynamış. Motivasyonla, taktiksiz oynayan adam bu ikisini koyar orta sahaya her tarafa basın ön taraf gerisini halleder deyip işin içinden çıkar.

Taktiksiz dan dun oynatan Ersun'dur adam adama pres yapmaktan fazlasını bilmeyen Rıza'dır ki şans ya en alternatifli kadromuz iki futbol fukarasının eline geçti.
    Söyledik, dinletemedik...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    Trabzon

Zorlu bir süreçten geçtiğimiz bugünlerde böyle bir maçtan çıkaracağımız 3 puan altın değerinde olacaktır.

Yeni hocamız takıma inşallah iyi bir hava getirir.Rıza hocanın belirgin özelliklerinden bahsedersem öncelikle iş ahlakı,ciddiyeti ve işine saygısı çok yüksek bir hoca uzun yıllar üst düzey futbol oynamasının sonucu elde ettiği birikimin de takım savunmasını oturtmasında katkısı olacaktır.

İlk maçında gözlemlediğim şey ilk onbirin savunma ve orta saha göbeğini orta yaş grubundan uğur-mustafa-okay-onazi den kurarak fiziksel anlamda takımın gücünü biraz daha yukarı çekmiş oldu,fiziksel gücün artmasıyla takım savunması daha iyi duruma geldi fakat bu kezde hücumda üretmekte zorlanan geçen sezon ki kısır yapı ortaya çıktı çünkü onazi ve Okay hücumsal anlamda birşeyler üretmekten uzak oyuncular buda hücumsal anlamda bizi zorluyor.Genç oyuncu grubu ile yaşlı oyuncu grubumuzun kalitesi yüksek fakat orta yaş grubumuzdaki oyuncuların kalitesi düşük dengeli bir takım oluşturmak içinde mecburen üç kesimden de oyuncu koymak zorundayız ama bu kezde kalite aşağı düşmüş oluyor.30 yaş üstü oyuncuları arttırarak bir takım yapıncada hücum gücü iyi ama mücadele gücü zayıf bir takım ortaya çıkıyor.Bu kezde dengeli bir takım ortaya çıkmıyor.İşin özü yine maddiyata dayanıyor orta yaş grubundan hem ucuz hem kaliteli oyuncu alamayınca yönetimler hem ucuz hem kaliteyi 30 yaş üstü oyuncuları transfer ederek örtmek istiyor ama işin fizik gücü boyutunu hesaba katmıyorlar bu durumunda böyle acı sonuçları oluyor.

Dengeli bir takımın onbiri nasıl olmalıdır sorusuna gelirsek genç yaş ve 30 yaş üstünden en fazla 2 şer oyuncu sahada olmalıdır gerisi orta yaş grubundan seçilmelidir.Bizim açımızdan can alıcı nokta ise orta yaş grubumuz uğur mustafa Okay castillo onazi gibi vasat oyunculardan oluşması o nedenle Rıza hocanın takımın terazisini dengede tutması hiç kolay olmayacak.

Gs maçına değinirsek onlarda çok genç bir takım değiller ama pas oyununu doğru oynayarak ve Tolga ciğerci,ndaye gibi ekstra koşan oyuncuları sahada tutarak yaşlı oyuncuların verimini yükseltiyorlar.

Gomis zaten Fransa liginde kendini ispat etmiş bir oyuncuydu bu performansı tesadüf değil onu durdurmak kolay olmayacak yakın sert markajla onu erken yorarak oyundan düşürmeliyiz.

Orta sahasında sürpriz çıkışlar yapan özellikle bizim gibi henüz takım savunmasını tam oturtmamış geniş alanlar veren bir takımın boşluklarını değerlendirebilecek tolga feghouli,ndaye gibi oyuncular var dikkatli olmalıyız.

Bize gelirsek hani derler ya şans iyi oynayanın yanındadır bizde kötü oynadıkça her hafta şans da bizden uzaklaşmaya devam ediyor ayrıca sakatlar ve cezalılar arttıkça artıyor.Bu durumu terse çevirebilmek için oyuncuların büyük özveri göstermesi gerekiyor,mücadele ettikçe şans da tekrar yanımıza yaklaşmaya başlayacaktır.

Bu maçta yine farklı oyuncular onbire girecek dolayısıyla uyum problemi olacaktır hafta içi idmanlarda olabildiğince aynı kadroyu kullanarak uyumu arttırmalıyız.Maçı kazanmamız için anahtar kelimeler mücadele etmek,disiplinli oynamak,takım savunmasını iyi yapmak ve tribünleri doldurmak.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla tAKIMLA ilgili birşey demek istemiyorum..
    yalnız burak efendinin bu saate kadar sakat sakat oynaması ve gs maçında oynayamayacak olması karakter bakımından ne denli haklı olduğumun bir göstergesiydi...
    oynamasaydın koçum şimdiye kadar 2-3 maç oynadın da ne yaptın..sakatım dedin oynamadın gittin milli takımda oynadın...sakatım dedin oynadın şimdi sezonun en önemli maçı ve yokksun

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Leipzig şampiyonlar Liginde en tecrübesiz takım Karabağla birlikte...... Bunun sıkıntısını yaşıyorlar.....Beşiktaş onlara göre çok daha tecrübeli... Hem bireysel olarak hem kadro olarak bu ligi görmüş yaşamış insanlar.... Oynadıkça daha iyi olacaklar.....
    -----------------------
    Monaco geçen yıl şampiyon olan takım değil. En önemli oyuncularını sattı.....Mppape , Mendy , Bakayoko, Bernardo Silva gibi takımı taşıyan oyuncular satıldı.
    Mppape geçen yıl 28 gol atıp 8 asist yaptı....
    Barnardo Silva 11 gol atıp 10 asist yaptı....
    Mendy mesela geçen yıl 39 maç oynadı 1 gol atıp 8 asist yaptı....
    Bakayoko mesela 51 maç oynadı 3 gol 1 asistti var....

4 tane üst düzey oyuncusunu satıp katıldı şampiyonlar ligine.....

Mesela Beşiktaş Quresma, Atiba, Talisca ve Cenk gitti diyelim. Öyle bir takım oldu Monaco yinede iyi oynuyor bu eksiklerine göre.....
    --------------------------
    Kalıyor Porto. Portoda ne kadar eski Porto onu sizin takdirlerinize bırakıyorum.....

Şampiyonlar liginde 3 maçta 9 puan almak başarıdır.

Ancak Chelsea , Roma ,Atletico Madridli GRUP İLE ,

Barcelona , Juventus , Sportig li grup ile

Real Madrid , Dortmun, Tothenham lı gruplar ile Beşiktaşın grubunuda aynı görmemek lazım...

Başarıyı da çok abartmamak lazım.....

Aynı Beşiktaşın ligde dökülen Fenerbahçe ile aynı puanda olduğunu ve liderin 8 uan gerisinde olduğu gerçeğinide unutmayalım....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    İstanbul

canere kufur serbest...ama bize orta sahadan kalenin arkasında kufur edeni duyan hakemi rahmetle anıyorum...serfesız

bjk bence bu ligin en iyi takımı...
    Konu Berke6198 tarafından (24.10.2017 Saat 16:34 ) değiştirilmiştir.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sosa kontak kapattı ve karakter sorunu olduğu belli ama bunun Sosa'nın müthiş performanslarının üstüne baş göstermesinin sebebi tamamen Ersun'un takımı bitkisel hayata sokmasıdır.

gençler maçı ayağının tozuyla takıma hava kattı.

Başak maçında sırf 3 pozisyonda bizzat topu kapıp takımı kontraya çıkardı. Rakip 2 sarı gördü. 2 pozisyonda 2-3 rakibini oyundan düşürüp takımı çok iyi atağa kaldırdı. Sahanın bizim adımıza en iyisi.

Alanya maçında Burak'ın golüne asistlik pas demem ama defanstan topu kapıp hızlı oynaması. Penaltı pozisyonun başlangıcında rakibe kayarak topu kazanıp yine Burak'a pası. Tüm takımın uyuduğu pozisyonda Vagner Love'ı kovalaması. Ne bileyim direği.

Böyle alt alta yazınca nasıl bir özveriyle oynadığı ortaya çıkıyor. Ama ne oldu? Ben sahaya varımı yoğumu koyayım ama takımım köy takımına 3-0'dan maç versin. Kafada ister istemez sorgulamaya başlamıştır. Başka bir köy takımından 6 yiyince de kontağı kapattı.

Sosa'yı kazanmak, futbolumuza seviye atlatmak Rıza'nın donanımı ile imkansız. Bu yüzden Rıza iyidir takımı toparlar -çok çok 5. yapacak- diyenler mevcut kadronun bir tık ileri gidememesinde, heba olmasında çorbaya tuzu olanlardır. Keşke birşey olsa da Rıza şu dakika kovulsa.

Nereden
    İstanbul

castillonun oynamaması ile rıza hocanın ne gibi düşüncesi var anlamadım...
    yani kaleye düz giden tek adamımız var ve ne hikmetse ehr maç yedek kalıyor

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gollü beraberlik bekliyorum diger maclarda ki gibi.

Genel kaninin aksine yenilecegimizi düsünmüyorum.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)