Sayfa 9 Toplam 99 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9 10 11 19 59 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2462 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rýza Çalýmbay

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

En azýndan diðeri gibi beni buraya niye getirdiler havasýnda deðil. Adamýn gözlerinden okunuyor bu iþi istediði. Bu tür kafalar iþine dört elle sarýlýr ve mücadeleyi býrakmazlar.

Üstelik elinde çok iyi ve top oyununu bilen, zinde bir futbolcu topluluðu var. Þimdi belki bana kýzarsýnýz ama her ne olursa olsun bence futbolcu geliþiminde ülkenin önde gelen isimlerinden biridir Ersun Yanal. Vücut geliþimi olarak ve form durumu bakýmýndan takýma pek çok þey kattýðýna eminim.

Sahada kendisini takýmýna adayacak olan bir hoca için bence þartlar müsait.

Allah yar ve yardýmcýsý olsun.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    herseyin cevabi var

cok basit, gelismek icin birsey yapmiyorlar

kocaman zizou nun pep guardiolanin yaninda staj yaptigi bu dünyada bizim td lerimiz okadar kibirliki seminerlere bile katilmiyorlar...
    geliþmek için birþey yapmýyorlar öylemi? yýlmaz vuralýn aldýðý eðitimi bu ligde nadir teknik direktörler almýþtýr. ona þans verilmeliydi. hakediyor.

hos_cocuk61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Cumartesi çýkaracaðý kadroyu çok merak ediyorum. Eðer Ersun'un yaptýðý hatalarý tekrarlarsa Trabzon'daki serüveni çok kýsa olur. Ýnþallah formayý hak edene verir. Eðer yine aða babalar sahadaysa, o zaman ne Rýza kalýr nede Muharrem.
    "Her þeye doðru demek ahmaklýktýr. Fakat her þeye yanlýþ diyen de zorbadýr." Mevlana

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý Hunk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    geliþmek için birþey yapmýyorlar öylemi? yýlmaz vuralýn aldýðý eðitimi bu ligde nadir teknik direktörler almýþtýr. ona þans verilmeliydi. hakediyor.
    alakasi ne

30 yil önce aldigi ve hic üzerine koymadigi egitimden bahsediyorsunuz

almanya bile o jenerasyonu sildi

siz daha sans verilmedi sacmaligindasiniz, birde Ts taraftari olunca ya kulüp tarihimizden haberiniz yok yada bu dünyada degilsiniz
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rýza deyince aklýma ilk gelen sað kanattan bindirip topu durdurup gerilip orta yapmasý geliyor

Sonra tapelerdeki Türkiye liginin rezilliðinden þikayetçi olmasý.

Benim nezdimde dürüst, efendi birisi. Hocalýðýný bilmem. Yaþayýp görücez.

Durumumuz tam olarak hayaller Paris gerçekler Eminönü oldu valla

Adil olsun, kim hakediyorsa formayý ona versin zaten gerisi kendiliðinden gelmeye baþlar.
    ayný þeyleri düþünüyorum ben de en çok adil olacaðýna ve baþarýnýn böyle geleceðine inanýyorum

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    teknik personel olarak kariyer zirvelerindeler

benim tanidigim riza calimbay kisa vadede beklentinin cok üzerinde performans verecektir

gelen sezon devam edilirse ersun yanalin baslangicini arariz
    O kadar kötü düþünmemek lazým mevcut takýmý yönetebilen bir kimsenin takým kurma þansý da vardýr elbette belki bu defa baþarabilir kim bilir
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Antalya da yildiz futbolcularla problem oldu diye istifa ettirirdi. Bizdeki problem varken gidip Rýza Hoca yý almak akýllý deðil hele þike sezonunda sivasin hocasý olmasý hiç iyi deðil. Umarým bizi yanýltýr baþarýlý olur
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Uður Kalyoncu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Beþiktaþ'ýn efsanevi kadrosuna senelerce kaptanlýk yapmýþ bir karaktere çoluk çocuk akýl veriyor ya ona yanýyorum.

Sakýn kalayým diyorum kalamýyorum.. Oðlum sen donla gezerken bu adam yýldýzlara kaptanlýk yapýyordu bir efendi ol ya..

Hocalýk kariyerinde de bariz sýçramalar var bý sabret bakalým...Terim Þenol Mustafa Anadolu takýmlarýnda mi büyük hoca oldular az biraz bý bekle ya.

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Antalya da yýldýz futbolcuyu idare edemedi burda nasýl edecek eleþtirisine katýlmýyorum ben,

Antalyalý yöneticiler bi halt yiyorlar ama kendileri bile bilmiyor ne halt yediklerini.

Nasri gibi ana rahminden arýzalý bir adamý alýp getireceksin al Rýza hoca bunu adam et oynat diyeceksin. Avrupalý onca prof kulüp adam edememiþ Rýza hoca edecek.

Futbolcu olsun hoca olsun önce insan olacak,
    eðer deðilse iþkence yapsan insan yapamazsýn.
    O sebeple bu olayda hocanýn kabahati yok,
    belli de bir duruþu var,Ant yönetimi tükürdüðünü yalayamadý hocayý yolladý.
    Rýza hoca gitti alsýn Nasri'yi tepe tepe bi kullansýnlar bakalým nasýl kullanacaklar.

Ben þahsen imkanlar dahilinde en mantýklý tercih olarak görüyorum Rýza Çalýmbay'ý,
    baþarýlý olacaðýna dair de bir his var içimde,
    tabi memleketteki futbol ulemalarý adama musade ederse

Hayýrlý uðurlu olsun hocam,
    inþallah senin için de bizim için de çok güzel bir gelecek olur.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Tatar Kemal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

bjk'nin eski futbolcularýndan olup da teknik direktörlük yapan ziya doðan ve samet aybaba bir nebze Trabzonspor'da baþarýlý olmuþtur. Rýza çalýmbay da o ekolün ve o takýmýn bir futbolcusuydu ve kaptanýydý. Bu, Trabzonspor için bir avantaj. Rýza Çalýmbay iþ disiplini olan biri. Lâkin baþarý için sadece teknik direktörün disiplinli olmasý yetmiyor. Takým kalitesi de çok önemli. Trabzonspor'un þu an ki kadrosu özellikle defans bloðuyla ligin en zayýf takýmlarýndan biri. Bir kaç isim dýþýnda bu takýmda kaliteli futbolcu yok. Kaliteli futbolcular da maç seçiyor. Rýza Çalýmbay bu gerçekleri bilerek gelmiþtir. Ýyi niyetle çalýþacaktýr bundan kimsenin þüphesi yok ama takýmýn kapasitesi belli bu sebeple çok da baþarýlý olabileceðini düþünmemek lâzým. Rýza'nýn ilk yapmasý gerektiði þey kolay gol yemeyi engellemek. Bunu nasýl yapabilir kimse bilmiyor. Zaten bunu baþaramazsa sezon sonunda çok büyük bir yýkým bizi bekliyor olabilir.
    Konu Tatar Kemal tarafýndan (19.10.2017 Saat 08:44 ) deðiþtirilmiþtir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Tatar Kemal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bjk'nin eski futbolcularýndan olup da teknik direktörlük yapan ziya doðan ve samet aybaba bir nebze Trabzonspor'da baþarýlý olmuþtur. Rýza çalýmbay da o ekolün ve o takýmýn bir futbolcusuydu ve kaptanýydý. Bu, Trabzonspor için bir avantaj. Rýza Çalýmbay iþ disiplini olan biri. Lâkin baþarý için sadece teknik direktörün disiplinli olmasý yetmiyor. Takým kalitesi de çok önemli. Trabzonspor'un þu an ki kadrosu özellikle defans bloðuyla ligin en zayýf takýmlarýndan biri. Bir kaç isim dýþýnda bu takýmda kaliteli futbolcu yok. Kaliteli futbolcular da maç seçiyor. Rýza Çalýmbay bu gerçekleri bilerek gelmiþtir. Ýyi niyetle çalýþacaktýr bundan kimsenin þüphesi yok ama takýmýn kapasitesi belli bu sebeple çok da baþarýlý olabileceðini düþünmemek lâzým. Rýza'nýn ilk yapmasý gerektiði þey kolay gol yemeyi engellemek. Bunu nasýl yapabilir kimse bilmiyor. Zaten bunu baþaramazsa sezon sonunda çok büyük bir yýkým bizi bekliyor olabilir.
    Hocam yanlýþ anlamayýn, sizin mesajýnýzda denk geldiði için alýntýlýyorum. Ara sýra gördüðüm bir yorum var: "Kadromuz kalitesiz, kadromuz çok kötü..."

Bu tarz yorumlar genelde eylül - ekim aylarýnda, takým maç kaybedince sýklaþýyor. Halbuki, lig öncesinde "asacaðýz, keseceðiz, þampiyonuz, müthiþ kadro, harika transfer..." diyenler de üç aþaðý beþ yukarý ayný kiþiler.

Ee hani 50.Yýl (!) þampiyonu olurdu bu kadro? Hani 2011'de bile böyle geniþ kadromuz yoktu?

Evet, eksikler olabilir. Ama þikayet edilecek, 3-0'dan maç verecek, evinde 6 yiyecek, Gümüþhane'ye kaybedecek bir kadro deðil.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Rýza hocanýn yapmasý gereken iki þey var: Adaleti tesis etmek ve disiplini saðlamak. Bunlarý yaptýktan sonra yapacaðýmýz pres de saðlýk kazanýr, topun gerisine geçerek, alan daraltarak defansý da daha saðlam hale getiririz. Ersun bu 2 þeyi tahrip ettiði için bu durumlara düþtük
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Düþünüyorum çok üzülüyorum durumumuza...
    Öyle ümitsizliðe kapýlýyorum ki...
    Umarým Rýza Hoca bu üzüntü ve þüpheleri en kýsa zamanda bertaraf eder.
    Allah yardýmcýsý olsun.
    Hamiþ

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Disiplinli ve belli bir taktik þablonu olan her hoca baþarýlý olur. Rýza hocanýn da baþarýlý olacaðýný düþünüyorum.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Hami_41 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

Bein sports muhabiri çift santrofor düþünürmüsünüz gibisinden bi soru sordum kesinlikle düþünürüm dedi hoca. Hadi inþallah diyorum .
    HAMÝ_41

Uður Kalyoncu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Alýntý Hami_41 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bein sports muhabiri çift santrofor düþünürmüsünüz gibisinden bi soru sordum kesinlikle düþünürüm dedi hoca. Hadi inþallah diyorum .
    Hocam Antalya geçen sene Mbilla Deniz Kadah El Kabir ve Eto ile oynuyordu..Bunlarýn hepsi forvet oyuncularý o yüzden hücum noktasýnda bizim de beklentilerimizi karþýlayacaktýr.

Colakoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Standart Rýza Çalýmbay | Teknik Direktör

"Biz" kelimesini 2 günde Ersunun 2 senede kullandigindan fazla kullandi. Bu benim icin cok önemli.
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Colakoglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "Biz" kelimesini 2 günde Ersunun 2 senede kullandigindan fazla kullandi. Bu benim icin cok önemli.
    Evet çok doðru bir yorum
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Uður_Dmrtrk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rýza hocanýn yapmasý gereken iki þey var: Adaleti tesis etmek ve disiplini saðlamak. Bunlarý yaptýktan sonra yapacaðýmýz pres de saðlýk kazanýr, topun gerisine geçerek, alan daraltarak defansý da daha saðlam hale getiririz. Ersun bu 2 þeyi tahrip ettiði için bu durumlara düþtük
    sorma.. halý saha da bu kadar aciz duruma düþülmez arkadaþ..hurra saldýr...ortasahalarýn pres ve agresiflikten uzak...2 saatli bomba stoperle defansý orta sahada kur..sonuç=0

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Uður Kalyoncu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Beþiktaþ'ýn efsanevi kadrosuna senelerce kaptanlýk yapmýþ bir karaktere çoluk çocuk akýl veriyor ya ona yanýyorum.

Sakýn kalayým diyorum kalamýyorum.. Oðlum sen donla gezerken bu adam yýldýzlara kaptanlýk yapýyordu bir efendi ol ya..

Hocalýk kariyerinde de bariz sýçramalar var bý sabret bakalým...Terim Þenol Mustafa Anadolu takýmlarýnda mi büyük hoca oldular az biraz bý bekle ya.
    ee iyi bir futbolcu tamam karakterli birisi tamam yýldýzlara kaptanlýk yaptý tamam peki TS hocasý olmak için bu kriterler mi bizim için önemli ?

O zaman Hami, Ünal vs tonla adam var Rýza hocadan önce takýmýn baþýna geçecek.

Zaten kimse berbat tercih yüz karasý vs demiyor ama daha iyisi olabilir miydi olurdu. Hele daha bilgili, uluslararasý çalýþmýþ tonla yabancý adam varken.

Ozan Gözaçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Yaþ
    39

Alýntý Ertan 51 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Antalya da yýldýz futbolcuyu idare edemedi burda nasýl edecek eleþtirisine katýlmýyorum ben,

Antalyalý yöneticiler bi halt yiyorlar ama kendileri bile bilmiyor ne halt yediklerini.

Nasri gibi ana rahminden arýzalý bir adamý alýp getireceksin al Rýza hoca bunu adam et oynat diyeceksin. Avrupalý onca prof kulüp adam edememiþ Rýza hoca edecek.

Futbolcu olsun hoca olsun önce insan olacak,
    eðer deðilse iþkence yapsan insan yapamazsýn.
    O sebeple bu olayda hocanýn kabahati yok,
    belli de bir duruþu var,Ant yönetimi tükürdüðünü yalayamadý hocayý yolladý.
    Rýza hoca gitti alsýn Nasri'yi tepe tepe bi kullansýnlar bakalým nasýl kullanacaklar.

Ben þahsen imkanlar dahilinde en mantýklý tercih olarak görüyorum Rýza Çalýmbay'ý,
    baþarýlý olacaðýna dair de bir his var içimde,
    tabi memleketteki futbol ulemalarý adama musade ederse

Hayýrlý uðurlu olsun hocam,
    inþallah senin için de bizim için de çok güzel bir gelecek olur.
    Abi dediklerinde haklýsýn. Bu arada özlemiþim seni mesajýný görünce sevindim

Ayrýca Rýza Hoca yýldýzlarla anlaþamadý deðil. Antalya yönetimi yýldýzlarýn arkasýnda durdu hocanýn deðil. Antalyada yaþýyorum duyduklarýmýza göre Eto ve Nasriye pazý antreman programlarý hazýrlýyor uygulamalarý için ama bu iki oyuncu uygulamýyor bunun sonucunda de kadroya almýyor . Oyuncularda kadroda olmak istediklerini söylüyor hoca geri adým atmýyor . Sonrasýnda yönetime gidiyorlar yönetimde kadroya yazdýrýyor adlarýný hocaya sormadan . Ondan sonra zaten olay kopuyor.
    Biz Trabzonsporluluðu Sizden Öðrenecek Deðiliz...

AyhanPe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý TS Cenk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ee iyi bir futbolcu tamam karakterli birisi tamam yýldýzlara kaptanlýk yaptý tamam peki TS hocasý olmak için bu kriterler mi bizim için önemli ?

O zaman Hami, Ünal vs tonla adam var Rýza hocadan önce takýmýn baþýna geçecek.

Zaten kimse berbat tercih yüz karasý vs demiyor ama daha iyisi olabilir miydi olurdu. Hele daha bilgili, uluslararasý çalýþmýþ tonla yabancý adam varken.
    Simdi Trabzonspor a ideal bir teknik direktörmüdür tartisilir..gerci bize dünyada ideal bir teknik direktör var mi oda süpheli ama Hami ve Ünal in teknik direktörlük acisindan ondan üstün kilan özellikleri nelermis merak ediyorum..ikiser kez denenmis bu isimler..eee sonuc?
    KORKTUKCA TUTSAK, SORGULADIKCA ÖZGÜRSÜNDÜR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Lütfen çift forvet çýk Rýza Hocam.
    Hamiþ

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

Milli Takýma zoraki Trabzonsporlu oyuncu alan Fatih Terim ile anlaþýlamamýþ olmasýna sevinmeliyiz.

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Transfermarkt.com'dan bakýyorum geçen sene Antalya'yý genellikle 4-4-2 oynatmýþ. Çok nadir 4-2-3-1 yapmýþ. Kadrolara bakýnca gayet ofansif görünüyor. Mesela sezon sonuna doðru þikecileri deplasmanda 1-0 yenmiþler kadro;

----------Charles-----------Sandro-------------

El Kebir--------------------------------Mbilla

-------------D.Kadah--------Etoo-----------

Beþiktaþ, Baþakþehir falan neredeyse herkese içeride dýþarýda böyle oynamýþ. Sadece bize evinde 3-0 yenildiði maçta 4-2-3-1 yapmýþ.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)