Sayfa 34 Toplam 99 Sayfadan BirinciBirinci ... 24 32 33 34 35 36 44 84 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2462 adet sonuctan sayfa basi 826 ile 850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rýza Çalýmbay

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

transfer konusundaki düþünceleri de iyi.alacaksak elimizdekinden iyi olmalý demesi iyi bi rþey ancak devre arasý vereceðim asýl puanýný para yoksa almayacaðýz demiþ politik bir cevap topu baþkana atmýþ aslýnda almalý baþkan bakalým görelim transferlerini devre arasý ve baþarýsýný o zaman sözleþme uzatýrýz asýl sýnavý devre arasý yapacaðý aldýracaðý adamlarýn kalitesinde baþlýyor ikinci sýnavý da ikinci devredeki ilk on haftaki performansýyla sýnanacak iþte o zaman göreceðiz moral vermiþtir etmiþtir bize moral olmuþtur hakkýný yememek lazým kýsa vadede bir þeyler yapýyor hoca ve transfer iki üç a kalite adam aldýramaz ve eksiklerimizi tamamlamassa ikinci devre umutlanmayalým hea transfer yaptýramadý o zaman topu hocaya deðil baþkana atmak lazým kýsacasý iþ yönetimde bitiyor hoca þimdilik topladý takýmý yönetim eksikleri gidermesi gerekiyor devre arasý parayý basmalarý lazým

Rýza bizde gelip geçici olacvak ama 6 ay ama 8 ay bie sene bilemem krizi çözüyor.Ersunun kafasý Trabzonda deðildi zaten eski Ersun da yok.

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tekrara düþeceðim ama; evet hocalýðýný hala eleþtiriyorum hocanýn. Hatta yer yer sinirlenip sert de eleþtiriyorum... Yalnýz þu var ki takýmý müthiþ sahiplenmiþ. "Trabzonsporumuz" dediði anda takdir ettim. Ersun Yanal denen kibir abidesinden bir kere duymadýk þunu 1,5 yýl boyunca.

Bakýn bu konu çok önemli. Rýza hoca Trabzonspor'u kendisi için bir avantaj olarak görüyor. Ersun Yanal ise kendini bizim için nimet sayýyordu. Deðiþimin temel sebebi bu.
    Konu erenslash tarafýndan (14.12.2017 Saat 22:52 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Annuit cœptis"

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý Fatih Çelik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Röportaj vermese medyanýn kendisini en ufak þeyde harcayacaðýný biliyor. Kötü bir þey söylemiyor sonuçta. zaten futbol bu ne söyleyebilirsin ki kliþeler haricinde olay yoksa. Bence bir problem yok. Habersiz kalmýyoruz. Mustafa oynamayacak mesela biliyoruz þu an.
    cok basit, bir noktadan sonra kimisi oyuncular, yöneticiler ve taraftar gruplari hocanin gögesinde kaldigini düsünecek ve ona karsi tutum alacaktir

yavas yavas eski takimlarinda rüzgar birden niye kendisine karsi döndügünü anlamaya basladim

böyle devam ederse göreceksin nasil birsey yokken huzursuzluklar baslayacagini

haftada 2 mac varsa ek basin toplantisi gerekmez, sadece 1 mac varsa carsamba günü ek toplanti yapip herkesi bilgilendirirsin

bu tutumu gelecek icin hic iyi sinyaller degil
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    cok basit, bir noktadan sonra kimisi oyuncular, yöneticiler ve taraftar gruplari hocanin gögesinde kaldigini düsünecek ve ona karsi tutum alacaktir

yavas yavas eski takimlarinda rüzgar birden niye kendisine karsi döndügünü anlamaya basladim

haftada 2 mac varsa ek basin toplantisi gerekmez, sadece 1 mac varsa carsamba günü ek toplanti yapip herkesi bilgilendirirsin

Hayýrlýsý olsun. Bein'e de 6-7 dk telefonla baðlanmýþ pek de röportaj sayýlmaz.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

iþine bakýyor hoca transfer konusunu çözsün gerisi gelir bence rýza hoca bize iyi geldi umarým devamý gelir kritik süreçtransfer sürecidir

"Annuit cœptis"

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý Fatih Çelik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hayýrlýsý olsun. Bein'e de 6-7 dk telefonla baðlanmýþ pek de röportaj sayýlmaz.
    ben toplamina bakiyorum

bugün persembe

bu hafta olanlar

sali mac öncesi ropörtaj

mac sonrasi basin toplantisi

dün sosyal medyada kisa bir söylesi paylasildi efsanespordan

bugün sabah 35 dakika basin toplantisi, aksam 7 dk yayinci kurulusa baglanti...

bunun normal oldugunu kimse diyemez, takim icinde böyle devam edersede etkilerini artik sen düsün
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Çok büyük iþ Rýza Hoca,tebrikler.Israrla kendisini istemiþtim yanýltmadý.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Daha hiçbir þey bitmiþ deðil. Sadece geçmiþ açýðý kapattýk. Ýkinci yarý öncesinde 5'te 5'lik serinin sekteye uðramamasý için Karabük'te galibiyet þart...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

artýk damdoy'lu fantazi sisteminden vazgeç hocam etinden sütünden faydalandýk geçiþ sürecinde ama olmayacak artýk.

aynen öyle. insanoðlunun psikolojisi bu. benim dýþardan gördüðüm leicester'li topçular ve raineri'de buna örnektir.
    sadece aþk bizimkisi

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Þu an Süper lig tarihinde ki en yüksek puan ortalamasýný yakaladý Rýza Hoca.
    Oyun olarak hala eksik yanlarýmýz var fakat e.yanal faciasýndan sonra kýsa sürede takýmý ayaða kaldýrmasý büyük bir baþarý.
    Konu Emrah KabuL tarafýndan (16.12.2017 Saat 21:46 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Damdoy tercihinden daha doðrusu kanatta oynatma sevdasýndan vazgeçmeli ve Hugo'ya da daha fazla süre vermeli.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu takimin genetiðinde okay onazi pereira yusuf var. Olcay abdülkadir ile deðiþebilir. Ýyi bir kanat forvet bulmasi gerekiyor. Stoperler ve solbek de elden geçecek. Zamanla onazi daha iyisiyle deðiþir.

Biraz da pas lutfen haddimizi bilerek alan kapatarak oynamamiz normal ama topu aldiktan sonra birbirinden tamamen habersiz üçüncü pasi yapamayan bir takimla eksik bursaspor bile baski kurar.
    Konu artvints tarafýndan (16.12.2017 Saat 23:33 ) deðiþtirilmiþtir.

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

tebrikler hocam.

doðru dürüst ve samimi bir karekter olunca iþlerin yoluna girmesi kolaylaþýyor.yöneticiler rýza hocaya çelme takmazsa yolumuz açýk.

türkiyede genel olarak yönetici tayfasýnýn vasýfsýzlýðý malum.manager ve büyük para iliþkileri olduðu için garip yollara girdiklerini biliyoruz.

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Camianýn taraftarýn maç öncesi yarattýðý gereksiz gerginlik ve ortamdan hoca da etkilendi.
    Ýlk defa bu kadar gergin ve stresli gördüm
    Zaten hamlelerine de yansýdý.
    Aklý baþýnda stresini yönetebilen bir Rýza Çalýmbay Onazi hamlesini yapardý Castillo hamlesini de yapardý

not:Rodallega gol atsaydý psikolojik olarak yaptýðým hamle tuttu der miydi acaba ?
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Helal olsun.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

TSemih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Deðiþikliklere bak. Resmen küçük takým hocasý gibi hareketler. Þu Bursaspor bile ikinci yarý maçý domine etti ya bir þey demiyorum.

Ahmet ÇOLAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yorumlar çok tuhaf. Ýlk defa girecek isimleri önceden tahmin ettim. Ndoy çýkýp olcay girmeliydi. Defans açýsýndan sýkýntý çýkmamasý için yaptý. Bero yusuf orta saha direnci için yapýlmalýydý yaptý. Castillo diyenler var adam defansa gelmiyor . Ayrýca abdulkadir her zaman oynamalý müthiþ hýzý var ilerde geride rakibi sürekli tehdit ediyor. Son olarak Ndoy tamamladý görevini haftaya deðiþmeli kesinlikle.

SM-N910C cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Ahmet Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    28

Bero deðiþikliðini daha önce yapmalýydý. Bu kadar beklemenin anlamý yok.

KATIKSIZ SEVGÝ VE SAMÝMÝYET

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

2. ve 3. oyuncu deðiþikliklerini yapmak için bu maçta çok geç kaldý bence bu yüzden maçýn sonunda gereksiz baský gördük.
    Konu Ozan Yýlmaz tarafýndan (16.12.2017 Saat 23:00 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Lazman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

erman toroglu dediki. riza hoca gelmeden yenilen goller, riza hoca geldikten sonra yenilmeyen goller. neyin kafasindaziniz.
    lig sonuncusu 26 yedi.

sanki gecen 10 sene butun kupalara abone olmusuzda riza geldi hersey koptu.
    Alýntý Adem YILMAZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ÞÝKE TÜRKÝYEDE 10 HARFLÝDÝR... http://s7.directupload.net/images/120830/dwkkcgqy.swf

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Rýza, Ziya, Samet hocalarýn hep standarlarý vardýr, bu yolculuðun sonu þampiyonluk olmayacak belki lakin güzel iz ve hatýralar býrakacaðý kesin.
    Tebrikler hocam.

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Beni utandýrdýn iyi ki de utandýrdýn, böyle devam hocam.

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    38

oncelikle takýmý tebrik edelim....

ancak, soyle bir gercek var ki, gol sonrasý takým eli ayagýna dolasan acemi gibiydi....trabzonspor takýmý yada diger anadolu takýmlarý artýk skor üstünlügü üzerinden oyunu sürdürmemeli....zevksiz, zaman gecirmeye dayalý, acemi ve suursuz oyundan....surada tribunler dolmus insanlar gelmiþ bu kadar kotu oyun yakýsmadý dogrusu....

bu macýn oyun anlamýndaki analizinin ilk kayýp puanlarda yapýlmamasý en büyük arzumuz....
    ýslak imza....

Ahmet Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    28

https://twitter.com/kral_teo/status/942140628116426752

ilk defa bu kadar tepki verdiðini gördüm. bu sakin adamý bile çýldýrttýlar.

KATIKSIZ SEVGÝ VE SAMÝMÝYET

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Alýntý TSemih61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Deðiþikliklere bak. Resmen küçük takým hocasý gibi hareketler. Þu Bursaspor bile ikinci yarý maçý domine etti ya bir þey demiyorum.
    Domine derken ?

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

E.Y - 8 maç 9 puan 17 gol atýp 21 gol yemiþiz.
    Rýza Çalýmbay - 8 maç 19 puan 15 gol atýp 6 gol yemiþiz.

Ayrýca son 3 maçtýr kalemizde gol görmüyoruz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)