Sayfa 72 Toplam 99 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 62 70 71 72 73 74 82 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2462 adet sonuctan sayfa basi 1,776 ile 1,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rýza Çalýmbay

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý alper* Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tivorlu Ýso, en sevdiðim

Emirhan TOPCU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Allah aþkýna burada hala 'ben hocaya suç bulmuyorum,elindeki kadro belli,kim olsa ancak bu kadar olur' diyen arkadaþlar var.Yazýk elindeki kadro kötümü beyler hoca zaten elindeki kadroya göre taktik yapar ama bu çapsýz hoca yenilmemeyi marifet sanýyor,gülüyor,basýn toplantýsý düzenliyor ve trabzonspor camiasýný futbol'a bakýþ açýsýný bilmiyor bile bu adam.

Þimdi elindeki kadro kötü dimi bak þimdi yazýyorum çünkü daha kadroyu bilmeyen arkadaþlarým var belliki.olay þudur elinde kaliteli pas oyunun oynayabilecek kafadan 3 adam var sosa,yusuf,abdulkadir takýmda böyle oyuncularýn varsa ve sen hala kadro yetersiz diyorsan allah senide kahretsin
    Arkadaþým..

Bu arada forvetlerin burak ve rodellega savunmandada durica sakatlanmazsa iyi adam ve hubocan bu adamlar dururken uður demirok gibi bir arkadaþý oynatýyorsun futbolun þansýndan falan bahseden bir hoca var ve bizde masallarýný dinliyoruz hafta aralarý 2 adet basýn toplantýsý hafta sonlarý maçtan sonra maç analizleri.

Sen suç yok suç seni bu göreve layýk görüp getiren zihniyette..
    Konu Ozan Yýlmaz tarafýndan (13.02.2018 Saat 10:53 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

'KAPICI' lakabý yok.. o þekilde pankart asanlar þikecilerdi.. e senin de þimdi onlardan pek bir farkýn kalmadý.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

Kapasite olarak bir alt seviyenin aranan adamý. Bizim için zulüm. Konu bu kadar. Uzatmanýn alemi yok.

Önce hoca mý lazým bize? Aslaaa.

Önce yönetim, önce iyi bir Baþkan lazým. Sonra iyi bir teknik heyet.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Þanlý SanMarino Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kapasite olarak bir alt seviyenin aranan adamý. Bizim için zulüm. Konu bu kadar. Uzatmanýn alemi yok.

Önce hoca mý lazým bize? Aslaaa.

Önce yönetim, önce iyi bir Baþkan lazým. Sonra iyi bir teknik heyet.
    Sevgili San Marino;

https://forum.bordomavi.net/showthre...izasyonu/page3

Tanýþmak isterim. Muhtemelen baþkalarý da vardýr tanýþmak isteyen...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Bir insana alakasýz bir baðlamda
    "kapýcý","köylü" ifadelerini kullanan insan kötü insandýr,zavallýdýr

Yerleþim yeri köy ise köylüdür Geçim kaynaðý kapýcýlýk ise kapýcýdýr bu kadar

Bu kelimeleri bunun dýþýnda kullanan fikirlerin, dusuncelerin,bilginin,futbol taktiðinin ! yetersizliði yüzünden bir insana bu kelimeleri kullananinsanlar ahlaksýzdýr.

Yýllardýr Fenerbahçe zümresini bir kenara koydum ben bunun yüzünden
    Trabzonspor taraftarý bunu en kötü niyetli teknik adama bile yapmadý
    Konu Ogün YAZICI tarafýndan (13.02.2018 Saat 16:01 ) deðiþtirilmiþtir.
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Gerçek Rýzayý devre arasýndan sonra göreceksiniz..Bütün kayýplarý bana yazýn diyen sen deðilmiydin.. Þimdi gelmiþ baskýdan bahsediyorsun. Senin yerin Trabzonspor deðil efendi. Vizyonun yetmez.
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir insana alakasýz bir baðlamda
    "kapýcý","köylü" ifadelerini kullanan insan kötü insandýr,zavallýdýr

Yerleþim yeri köy ise köylüdür Geçim kaynaðý kapýcýlýk ise kapýcýdýr bu kadar

Bu kelimeleri bunun dýþýnda kullanan fikirlerin, dusuncelerin,bilginin,futbol taktiðinin ! yetersizliði yüzünden bir insana bu kelimeleri kullananinsanlar ahlaksýzdýr.

Yýllardýr Fenerbahçe zümresini bir kenara koydum ben bunun yüzünden
    Trabzonspor taraftarý bunu en kötü niyetli teknik adama bile yapmadý
    Bunu diyen de yerelliði ile övünen Trabzonsporlular! Sorsan, Faroz'dan girip Yoroz'dan çýkar. Üretimden alt yapýdan dem vurur. Fakat gerçek öyle deðildir. Ýstanbul dükalýðýnýn, kendinden olmayanlarý aþaðýlarken kullandýðý "çomar" vasatlýðýný, bu ve benzeri saldýrýlarla ondan daha ileri götürme þuursuzluðunu sahiplenir. Söz konusu terbiyesizlik sosyal medyada yüzünü, ismini, cismini saklayan embesillere yakýþýyor. Buna bir þey demem... Ülkenin küçük örneði. Geçen baþka bir baþlýkta yazmýþtým, Prof. Dr. Ýskender Öksüz'ün tabiriyle Toplam Kalitesizlik...

Ancak camianýn akil isimlerinden Erdal Abi'nin bir yorumuna denk geldim bugün. Neymiþ, hoca "vizyonsuz" olduðu için Antalya'dan gönderilmiþ. Vizyonlu Antalya baþkaný þimdi nerede? Hocanýn istemediði, menajer dayatmasý süperstar transferleri nerede? Vizyoner Antalyaspor puan tablosunun neresinde?

Hocayý, yönetimi, diðer unsurlarý eleþtir, baþarýsýz de. Eyvallah... Ama endüstriyel futbola karþý olup, o çarklarýn en kirli parçasý menajerlerin dayatmalarýna karþý durduðu için görevine son verilen hocayý "Vizyonsuz" diye göstermek birbiriyle çeliþmiyor mu? Erdal Abi'den duygu yüklü yeni hikayeler beklerken, toprak sahalarýn tozunu çamurunu, emeðini anlatmasýný beklerken o -sanýrým- yanlýþ bilgiden kaynaklý böyle garip bir yorum yapmýþ. Ýnsandýr, belki de skor alamadýðýmýz için hepimiz gibi üzülmüþtür. Týpký göreve geldiðinde (Kazanýrken) rakip izlediði için övgü düzüp ancak þimdi kazanamadýðý için rakibi seyretmesini bilet masrafý olarak niteleyen renktaþlarýmýz gibi...

Kýsaca, her zaman ve her koþulda ümitvar olduðum Trabzonspor hakkýnda ilk defa karamsarlýða kapýldým Erdal Abi'nin bu yorumu sebebiyle. Keþke hoca ikinci yarý baþýnda istediði transferler yapýlmadýðýnda býraksaydý. Býraksaydý ve dördüncü, beþinci, otuz beþinci... defa çok geniþ vizyonlu Ersun Yanalvari biri gelseydi. Altý yerdik, 3-0'dan maç verirdik ve vizyonun hazzýný yaþardýk.

Yýllar önce Trabzonspor sýradanlaþýyor diye feryat ediyordum. Geç fark ettim, Trabzonspor bitmiþ!

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

...

SM-N9500 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Suçun büyüðü yönetimde ve futbolcularda. Adam doðru teþhisi koymuþ sezon baþýnda takýmý kuran kiþinin beceremediði transferi istemiþ.

Defansif oynuyor diye eleþtirilen adam stoper, solbek ihtiyacinin bile önüne koymuþ bu transferi.

Bu kanat forvet transferi yapilabilseydi takým ve taraftar havaya girebilirdi. 4 maç da býçak sýrtý geçti, skorlar bize yakýndý, þanslar geldi ama takým üzerine çökmüþ uyuþukluk galibiyete izin vermedi.

Sezon baþýnda ofansif oynayacaðým diye Akhisar'dan 6 yiyen, 3-0'i koruyamayan takýmýn ipleri gevþetilmez. Bu gevþek oyuncular bunu haketmiyor. Rýza hocanýn yapabileceði de bu kadardý. Ufak tefek hamle hatalarýnýn sonucu deðil bu, devre arasý takýmýn hedefini yükseltemeyenlerin, idare edenlerin suçu.

Hedefi zorlamak için ideal bir sezon olduðunu göremediler. Rýza hoca da idare etti.

Emre Veli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Öyle cümleler kuruyor ki vallahi dinlerken utanýyorum. Böyle kötü diksiyon ve cümle kurma kabiliyeti olamaz. Ve kesinlikle eleþtiri kabul etmeyen bir yapýsý var.

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

ben bu adama diyecek biþey bulamýyorum çünkü suç bunda deðil suçun en büyüðü bizde iki maç alan adamý göklere çýkarýrýz iki puan kaybeden adamý yerin dibine sokarýz benim merak ettiðim anladýðým kadarýyla bunuda bi þekilde göndercezde peki ya bundan sonra kim gelecek farký ne olacak yabancýyla olmadýðýný anladýk peki yerli þenol güneþten baþka kim var kim gelecekte biþeyleri deðiþtirecek kim bize tahammül edecek arkadaþlar herþeye eyw ama birazda hatayý kendimizde aramamýz gerekiyor sanki iki senelik baþakþehir her sene ligin en tepesindeyse doðru yaptýklarý biþeyler var demekki sadece hükümet desteðiyle olmuyo olsa kasýmpaþada her sene avrupaya gider her maç sahip çýkmamýz lazým hiç biþey için geç deðil baþakþehire o sahayý dar edebiliriz yeterki korkak çýkmayalým

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Suçun büyüðü yönetimde ve futbolcularda. Adam doðru teþhisi koymuþ sezon baþýnda takýmý kuran kiþinin beceremediði transferi istemiþ.

Defansif oynuyor diye eleþtirilen adam stoper, solbek ihtiyacinin bile önüne koymuþ bu transferi.

Bu kanat forvet transferi yapilabilseydi takým ve taraftar havaya girebilirdi. 4 maç da býçak sýrtý geçti, skorlar bize yakýndý, þanslar geldi ama takým üzerine çökmüþ uyuþukluk galibiyete izin vermedi.

Sezon baþýnda ofansif oynayacaðým diye Akhisar'dan 6 yiyen, 3-0'i koruyamayan takýmýn ipleri gevþetilmez. Bu gevþek oyuncular bunu haketmiyor. Rýza hocanýn yapabileceði de bu kadardý. Ufak tefek hamle hatalarýnýn sonucu deðil bu, devre arasý takýmýn hedefini yükseltemeyenlerin, idare edenlerin suçu.

Hedefi zorlamak için ideal bir sezon olduðunu göremediler. Rýza hoca da idare etti.
    Aynen katýlýyorum, güzel tespitler.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Rýza Çalýmbay, iyi bir teknik direktör olmayabilir, bu sürecin sonunda çok baþarýsýz da olabilir.
    Fakat hiç kimsenin hocaya ''Hakaret'' etmeye hakký yok. Ben de bir maçta kýzýp ''Allah belanýzý versin'' dedim.
    Fakat lakaplar, yakýþtýrmalar vb. gerçekten hoþ deðil...

Kötü bir taktisyen olabilir, oyunu okuyamayabilir. Bunlarýn hepsini kabul ediyorum. Ben de eleþtiriyorum.
    Fakat kalkýp hocanýn karakterine, adamlýðýna, kiþiliðine laf etmek tek kelime ile ''Basitlik'' olur.
    Rýza Çalýmbay, þu kirli futbol aleminde ender kalmýþ ''Temiz'' insanlardan biridir. Menajerle iþ tutmaz.
    Cefakardýr, kulübü düþünür, ekonomi kötü ise transfer istemez. Kendini çalýþtýðý kulübe adar. Bunlar güzel meziyetler.
    Eksik yaný da var. Bence oyuncu tercihleri ve deðiþikleri biraz defansif kalýyor. Ve yaratýcý düþünemiyor.
    Fakat Allah var bir yandan da maç kaybetmiyor! 5-6-7 yiyen Ersun gibi deðil...

Lakin bir Þenol Güneþ olmadýðý da aþikar!
    Konu Mehmet BAÞ tarafýndan (15.02.2018 Saat 12:29 ) deðiþtirilmiþtir.

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    37

Ýyi niyetinden þüphem yok. Ancak cesur olmadýðý bir gerçek. Korkak olduðu konusundaki sorudan sonra ise iyice gerginleþmesi dikkatimi çekti. Hoca hala büyük takým çalýþtýrdýðýnýn farkýnda deðil maalesef. Transfer yapamadýk ona tamam ama farklý þeyler deneme noktasýnda kimse elini tutmuyor sonuçta. Azýcýk cesur olsa þu anki puanýmýzdan 8-10 fazlamýz olurdu bana göre.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Oruç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýyi niyetinden þüphem yok. Ancak cesur olmadýðý bir gerçek. Korkak olduðu konusundaki sorudan sonra ise iyice gerginleþmesi dikkatimi çekti. Hoca hala büyük takým çalýþtýrdýðýnýn farkýnda deðil maalesef. Transfer yapamadýk ona tamam ama farklý þeyler deneme noktasýnda kimse elini tutmuyor sonuçta. Azýcýk cesur olsa þu anki puanýmýzdan 8-10 fazlamýz olurdu bana göre.
    Hep bir bahanesi var. Devre arasý diye baðýrýyordu devre arasý geldi iþ yok, sol bek diye bile baðýrdý resmen gelen adam Akbaþtan kötü.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý Uður Ö. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hep bir bahanesi var. Devre arasý diye baðýrýyordu devre arasý geldi iþ yok, sol bek diye bile baðýrdý resmen gelen adam Akbaþtan kötü.

Kötü oyunu hocaya, kötü transferi yönetime yazarým.
    Zira ''Para yok'' kisvesi ile Ersun'a yapamadýklarýný Rýza'ya yaptýlar.

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kötü oyunu hocaya, kötü transferi yönetime yazarým.
    Zira ''Para yok'' kisvesi ile Ersun'a yapamadýklarýný Rýza'ya yaptýlar.
    Bizden kat ve kat düþük kalitedeki takýmlarýn oynayýþýnýda görüyoruz. Evet bir kanat oyuncusu yok ancak bu takým bukadar kötü oynamasý imkansýz. Dediðin gibi bu oyunun tek sorumlusu hoca.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ben de ayný fikirdeyim. Kesinlikle suçun büyüðü yönetime ait!
    Abidik gubidik adamlara para saçýp durdular. En kritik dönemde bir kanat forvet transferi yapmadýlar.
    Bugün takýmýn sol kanadý öksüz kalmýþsa sebebi yönetimdir. Hocanýn yana yakýla kanat istemesine deðinmiyorum bile...
    Onazi ve Okay varken Kucka'yý isteyen Ersun'a tek edemediler ama Kanat Forvet isteyen Rýza'ya sol beki dahi fazla gördüler!
    Vizyon vizyon diyerek boka bulaþmak bu olsa gerek...

Tüm bunlarý söylerken Rýza Çalýmbay'ýn da hatalarýný görmezden gelemeyiz.
    Tüm eksiklere ve her þeye raðmen daha iyisi olabilir miydi? Bence olabilirdi. Bunun için yalnýzca biraz ''Cesaret'' gerekliydi.
    Mesela Gençlerbirliði maçýnda gol lazýmken Rodellega'yý çýkarýp N'Doye'u almak skordan memnunum demekti.
    Yedek kulübünde Olcay, N'Doye ve Castillo varken Bero ile maça baþlamak beraberliðe çanak tutmaktýr.
    Bu ve bunun gibi birçok tercih hatasý var. Kýsacasý Rýza Çalýmbay, kazanmak için ''Risk'' almak zorunda!
    En azýndan Yusuf'u çýkarýp Sosa'yý koymakla deðil, ikisini birlikte oynatmakla maç kazanabileceðini fark etmeli...
    Rýza Hocanýn kiþiliði konusunda tereddüt yaþamýyorum. Kulübü fazlasý ile benimsemiþ, bunlar güzel þeyler.
    Fakat biraz daha cesur olmazsa Rýza Çalýmbay ile baþarý yakalanamayacaðýný düþünüyorum.
    Hoþ bu yönetimin baþarýlý olma þansý yok ya neyse...

Numan Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

13 maçta 1 yenilgi almýþ bu takým diyor. 6 beraberliði hiç söylemiyor. 6 beraberliðin 4 ünü bunun yüzünden aldýk hiç demiyor. Adam takýmý küçültüyor
    Yalakalardan sakýnýnýz. Çünkü onlar insanlarý boþ kaþýkla besler.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Standart Rýza Çalýmbay | Teknik Direktör

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Yýllar önce Trabzonspor sýradanlaþýyor diye feryat ediyordum. Geç fark ettim, Trabzonspor bitmiþ!
    Trabzonspor sýradanlaþýyor diye feryad ederken Rýza Çalýmbay’ý bu kadar sahiplenmek de tezat.

Belki “sýradanlaþma” tabirine atfettiðimiz anlamlar farklý.

Evet, Trabzonspor Rýza Çalýmbay tercihinde de gördüðümüz gibi hýzla sýradanlaþýyor.

Giallorossi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    31

Korkak futbol oynatmiyor ona katiliyorum. Fakat sorunu kadro kurmakta. Sen abuk subuk yeteneksiz futbolculari oynatirsan zaten cesaretli oynasan bile birsey olmaz. Yetenekli oyunculari oynatacaksin ki 'cesur' futbolun sonu iyi olsun. Bero'yu kanatta ve Damdoy'u herhangi mevkide oynatmak kendi halince sacma zaten
    .

Francesco
    Totti

redbul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    13 maçta 1 yenilgi almýþ bu takým diyor. 6 beraberliði hiç söylemiyor. 6 beraberliðin 4 ünü bunun yüzünden aldýk hiç demiyor. Adam takýmý küçültüyor
    aynen kardeþim 6 maçta 6 beraberlik eþttir 6 puan tersini düþün yine 6 maçta 4 malubiyet 2 galibiyet yine 6 puan deðiþen biþey varmý bence yok.

tristram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

riza hoca gun gectikce kendini daha fazla kaybediyor.bir hoca basarisizliga kilif aramaya basladimi orada duracaksin.simdi diyor ki biraz sansli olsaydik berabere kaldigimiz maclari kazanirdik..dogru soyluyor eyvallah da ayni sekilde kazandigin maclarida kaybedebilirdin..karabukte son top girseydi,konyada son saniye yemeseydik,sikebahce macinda ikinci yarisi cok iyiydik 80 kusurde yemeseydik,gencler macinda penalti girmediyse ben ne yapaym gibi savunma mekanizmalari gelistiyor..kendisine hocayim diyen bir adam bunlari soyluyorsa o adamin futboldan anladigi sey sinirlidir,hata yapsa hatasini gormez.cunku bu mantik bu dusunce sistemi en fazla gunu kurtarir..
    yani simdi orada hoca bunlari anlatirken bir gazeteci cikip kendi silahiyla vurabilirdi..kazandigimiz maclar hakkinda da benzer seyler soylenebilir..osmanli macinda son saniyede alinan penalti olmasa ne yapacaktin?keza sivas macinda toplasan 5-10 dakika baski yaptik golu de 83te bulmustuk.ya atamasaydik riza hoca?ayni sekilde 3-0 biten kasimpasa macinda mac 1-0 devam ederken dakika 88de kasimpasa'nin kacirdigi cok net bir pozisyon var..onu atsalar oyle biter miydi?sikebahce macinda ilk yarida ezildik,adamlarin net 2-3 pozisyonu var, onlari atsalar puan alabilir miydin?

yahu arkadas bu adamlar insanlari aptal olarak mi goruyor.ayrica bu adama efendi falan diyordum ama kendini begenmisin tekiymis..gram elestiriye tahammulu yok.garip garip seylerle insanlari teselli ediyor.trabzonspor gibi bir takimda karabuk-konya-goztepe-gencler-sikebahce maclarindan sadece 5 puan cikartabiliyorsan, turkiye kupasinda iki macta konyayi yenemiyorsan elestirilirsin..

bide 9.haftada geldi bu ne artisliktir.sanirsin takim kume dusuyordu oradan kurtardi.ikide bir ayni muhabbeti yapip duruyor.geldiginde liderle 13 puan farki vardi simdi 11..o donem lig ikincisiyle 7 puan fark vardi simdi 10, onu gectim simdi ligin dorduncusuyle arada 7 puan var..ee ne olacak simdi?ne basarisindan bahsediyorsun, butun bunlarin ustune kume dusmeye oynayan takim seni kupadan eledi..

Adem CAKIR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Her basýn toplantýsýnda ayný cümleler, ayný konular. Baygýnlýk verdi artýk.
    Çalýþkanlýðýna, iyi niyetine, samimiyetine sözüm yok. Deve, eðri doðru hikayesinden dolayý adama da kýzamýyorum.
    Kime kýzacaðýmý þaþýrdým ... Ama....

Bir baþka kulüpte makul olsa da, 6 beraberlik Trabzonspor için övünülecek bir þey deðildir.
    Birinin Rýza hocaya geçen seneki beþiktaþ maçýný izletip maðlubiyete raðmen taraftarýn takýmýný ayakta alkýþladýðýný, bu kulübün futbol kültüründe boyun eðmeye, korkaklýða yer olmadýðýný hatýrlatmasý lazým.
    Konu Adem CAKIR tarafýndan (15.02.2018 Saat 14:42 ) deðiþtirilmiþtir.
    .
    Eleþtirirken yapýcý olabilmek ve en aðýr eleþtirilere bile hoþ görü ile yaklaþabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde aklýn ilacýdýr.
    .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)