Sayfa 85 Toplam 99 Sayfadan BirinciBirinci ... 35 75 83 84 85 86 87 95 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2462 adet sonuctan sayfa basi 2,101 ile 2,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rýza Çalýmbay

Numan Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu adamýn yüzüne tükürüp küfür edip göndereceksin. En ufak saygýyý haketmiyor
    Yalakalardan sakýnýnýz. Çünkü onlar insanlarý boþ kaþýkla besler.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Rýza hocanýn kapasitesi belli olabilir ama hakareti hak etmiyor. Futbolcu oynasa daha iyi olur muyuz? Oluruz. Neden oynamýyor? Antrenmaný beðenmiyor, hocayý beðenmiyor, þýmarýk, parasý ödenmiyor, eðreti hayatý var, takým yetersiz, transferler yapýlmadý vs. En sonunda iþ yönetimde bitiyor. Yönetim ihanet içinde olursa ötekiler ancak taraftara yem olur
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rýza hocanýn kapasitesi belli olabilir ama hakareti hak etmiyor. Futbolcu oynasa daha iyi olur muyuz? Oluruz. Neden oynamýyor? Antrenmaný beðenmiyor, hocayý beðenmiyor, þýmarýk, parasý ödenmiyor, eðreti hayatý var, takým yetersiz, transferler yapýlmadý vs. En sonunda iþ yönetimde bitiyor. Yönetim ihanet içinde olursa ötekiler ancak taraftara yem olur
    Bu takým Ersunun elinde leblebi gibi gol atýyordu. Futbolcular parlýyordu.
    Rýzada golü unuttuk ve futbolcularýn performasý düþtü. Futbol oynayan bunun hoca kaynaklý olduðunu bilir.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yukarda birçok etken olduðunu anlatmaya çalýþtým
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Timur Bey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Defolup da gitmedi. Halen ego dersinde. Yahu sen kimsin ki iki yýl görev yapasýn Trabzon'da? Nasri'yi, Menez'i öteledin. Senin hak ettiðin yer ancak Sivas 4 Eylül Belediyespor olur.

erolizmts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Þampiyonluk ve lig ikinciliði için bir þansýmýz yok. Düþme sýkýntýmýz da yok. Yani neden farklý sistemler denemezsin ki? Ne bileyim arkadaþ çift forvet baþla maçlara. Zibilyon tane diziliþ var, farklý varyasyonlar dene, tutan mý var? Burak'da gol kralý olamaz artýk. Neden Burak olsa da olmasa da ayný gudubet sistemle oynuyorsun ki? Olmadý stoperi forvet oynat arkadaþ, birþeyler dene yani. Yaptý denedi ama tutmadý deriz en azýndan. At topu Burak'a sistemiyle nereye kadar.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

- Kalan 10 maçlarýný en iyi þekilde bitirmek için her þeyi yapacaklarýný belirterek, "Avrupa þansýmýzý çok yüksek görüyorum" dedi.

- Akhisarspor maçý benim ilk maçým olacak. Sýfýrdan baþlýyoruz artýk. En iyi þekilde bitirmek istiyoruz. Kazanmak için ne gerekiyorsa yapacaðýz.Tekmeye kafa atacak arkadaþlar ile çýkacaðýz. Ben yönetimime güveniyorum, taraftarlara ve futbolculara güveniyorum. Bizim söylediklerimizi maalesef yanlýþ anladýlar. Takviye söylemimiz yanlýþ anlaþýldý. Ben arkadaþlarýma güveniyorum. Akhisarspor maçý benim ilk maçým ve telafisi olmayan karþýlaþmalar.

Bence dalga geçiyor artýk!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý redbul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bende temizim ibadetimi ediyorum zekatýmý veriyorum o zaman trabzonspor un teknik direktörü ben olayým ya kardeþim saçma sapan konuþma ya rýza denen çapsýz son 10 maçta bir galibiyet alabilmiþ sen temizlikten efendilikten bahsediyorsun benim hocam kirli olsum ama galip gelsin.
    bu mesajýmda anlatmak istediðim olay hocaya hakaret edilmemesi.

Nereden
    Ýstanbul

hocadan bu saatten sonra beklentim yeni gençlerede süre vermesi.5. lik hedefi var diye bunu ýskalamamasý lazým.giderayak bir iki genci daha görelim en azýnda.abdurrahim dursun,hüseyin türkmen batuhan artaslan misal.

Nereden
    Asya Diðer

Alýntý jairzinho Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hocadan bu saatten sonra beklentim yeni gençlerede süre vermesi.5. lik hedefi var diye bunu ýskalamamasý lazým.giderayak bir iki genci daha görelim en azýnda.abdurrahim dursun,hüseyin türkmen batuhan artaslan misal.
    Bu saatten sonra tek yapacaðý birþey var. O da istifa etmesi.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

her gün basýna konuþmanýn cezasýný çekiyor, çektiriyor. o kadar yazdýk .okunu çýkardý çok konuþuyor diye halada konuþuyor.

takýmýn az biraz dengesi varsada o konuþmalarýyla bozdu zaten.
    sadece aþk bizimkisi

Ahmet Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    28

Git artýk , neyi bekliyorsun ?

KATIKSIZ SEVGÝ VE SAMÝMÝYET

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Son 4 maçý bence. Seçimden sonra postalanýr. Sonra 2015-2016 son haftalarýný tekerrür ederiz altyapýdan bir hocayla.

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Yönetim deðiþirse yollar ayrýlýr.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Alp Yavuz 13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Antalyaspor Baþkanýnýn halini o kadar iyi anlýyorum ki þimdi
    EZE EZE KUPA KARADENÝZ'E !!!!!!!!!!!!!

https://twitter.com/alphonse_13

Nereden
    Asya Diðer

Rýza yý takýmýn baþýna getiren yönetimler nedense hep kongreye gidiyor

Nereden
    Ýstanbul

rýza hocanýn enteresan bir þansýzlýðý var.mersinde transfer yasaðý geldi.iyi takým kurmuþtu.serveti satmayýn en azýndan dedi.ben idare ederim elimdeki kadroyla.yapmadýlar.

kasýmpaþada zirve hedefi koymuþtu.ligi 6. bitirdi.sonraki sezon eldeki bütün deðerli oyuncular satýldý.satmayýn dedi.babel li castro lu scarone li adem li donk lu bir kadro

bizde ise devre arasý transfer yapalým gol sorunu var bu takýmýn dedi.yönetimden ses çýkmadý.

muhtemelen öyle tahmin ediyorum ki rýza hoca kendi belirlediði ve izlediði oyuncularý almaya çalýþýyor.bu ise yönetim manager arasýndaki pis iliþkileri geçersiz kýlan bir durum.

antalyada ise gene iyi bi takým kurdu.sonra nasri ve birkaç takým oyununu bozan transferle iþler bozuldu maddi manevi olarak.kirli transferler rýza hocaya yaramýyor.
    diyeceksiniz ki yýldýz oyuncu ile uyumu yok.öyle deðil.çünkü takýmda etoo ile en iyi diyalog kuran rýza çalýmbay oldu antalyada.adeta baba oðul gibiydiler.rýza hoca profesyonelliðe önem veren oyuncularý her zaman tutar.çünkü kendiside oyunculuk zamanýnda çok çalýþkan atom karýnca idi.

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

rýza hocanýn enteresan bir þansýzlýðý var.mersinde transfer yasaðý geldi.iyi takým kurmuþtu.serveti satmayýn en azýndan dedi.ben idare ederim elimdeki kadroyla.yapmadýlar.

kasýmpaþada zirve hedefi koymuþtu.ligi 6. bitirdi.sonraki sezon eldeki bütün deðerli oyuncular satýldý.satmayýn dedi.babel li castro lu scarone li adem li donk lu bir kadro

bizde ise devre arasý transfer yapalým gol sorunu var bu takýmýn dedi.yönetimden ses çýkmadý.

muhtemelen öyle tahmin ediyorum ki rýza hoca kendi belirlediði ve izlediði oyuncularý almaya çalýþýyor.bu ise yönetim manager arasýndaki pis iliþkileri geçersiz kýlan bir durum.

antalyada ise gene iyi bi takým kurdu.sonra nasri ve birkaç takým oyununu bozan transferle iþler bozuldu maddi manevi olarak.kirli transferler rýza hocaya yaramýyor.
    diyeceksiniz ki yýldýz oyuncu ile uyumu yok.öyle deðil.çünkü takýmda etoo ile en iyi diyalog kuran rýza çalýmbay oldu antalyada.adeta baba oðul gibiydiler.rýza hoca profesyonelliðe önem veren oyuncularý her zaman tutar.çünkü kendiside oyunculuk zamanýnda çok çalýþkan atom karýnca idi.
    Rýza hoca her þeyin suçlusu deðil elbette. En büyük suç yönetimin. Az biraz insan olsalardý iki tane kaya gibi defans almak öncelikleri olurdu zaten. Dahasý rýza hoca bir oyuncudan maksimum nasýl alýnýr bilmiyor iletiþim becerisi düiük. Volkan belki ama bongonda kazanýlabilir bir oyuncuydu. En azýndan orijinal bir kanat oyuncusu olurdu en azýndan. Rýza hoca en suçlu deðil ama kesinlikle suçlulardan biri.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý arcadia Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rýza hoca her þeyin suçlusu deðil elbette. En büyük suç yönetimin. Az biraz insan olsalardý iki tane kaya gibi defans almak öncelikleri olurdu zaten. Dahasý rýza hoca bir oyuncudan maksimum nasýl alýnýr bilmiyor iletiþim becerisi düiük. Volkan belki ama bongonda kazanýlabilir bir oyuncuydu. En azýndan orijinal bir kanat oyuncusu olurdu en azýndan. Rýza hoca en suçlu deðil ama kesinlikle suçlulardan biri.
    rýza hocanýn eksikleri var tabi.kaos yönetimi konusunda sýnýfta kaldý.iletiþimide iyi deðil.eleþtirilerden çok etkileniyor.en saçma ve art niyetle sorulmuþ soruya bile cevap vermeye çalýþýyor.buda onun liderliðini taraftarýn gözünde düþürüyor.sürekli kendini savunma halinde.

rýza hoca kaostan beslenen biri deðil.kaosu yönetecek durumda da olmayýnca basýn toplantýlarýndaki duruma düþüyor.belkide böyle bir tecrübeyi ilk kez yaþýyor.
    bundan sonraki gideceði kulüpte bu tecrübeden dersler alýrsa bu sorununuda çözebilir.iletiþimini geliþtirmesi lazým genede.teknik adamlýk birazda liderlik olayýdýr.yönetme iþidir.

Nereden
    Bursa

rýza hocanýn eksikleri var tabi.kaos yönetimi konusunda sýnýfta kaldý.iletiþimide iyi deðil.eleþtirilerden çok etkileniyor.en saçma ve art niyetle sorulmuþ soruya bile cevap vermeye çalýþýyor.buda onun liderliðini taraftarýn gözünde düþürüyor.sürekli kendini savunma halinde.

rýza hoca kaostan beslenen biri deðil.kaosu yönetecek durumda da olmayýnca basýn toplantýlarýndaki duruma düþüyor.belkide böyle bir tecrübeyi ilk kez yaþýyor.
    bundan sonraki gideceði kulüpte bu tecrübeden dersler alýrsa bu sorununuda çözebilir.iletiþimini geliþtirmesi lazým genede.teknik adamlýk birazda liderlik olayýdýr.yönetme iþidir.
    Rýza Çalýmbay eðer biraz Hoca olsa,Onur ve Burak'ýn yardýmcýlarý üzerinden kendisine yaptýðý saygýsýzlýklara göz yummazdý,bu tip davranýþlar sorunun kaynaðý zaten.
    • Memento mori

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Bize küfreder gibi bir de yeni sezonun planlamasýný yapýyor.

Nereden
    Asya Diðer

Burada gerçekleri yanlýþ aktarýyorsun!!! Antalyasporun 5. Olan kadrosunu Rýza Çalýmbay kurmadý. Þu anda küme düþme mücadelesi veren kadroyu Rýza Çalýmbay kurdu!! Durum ortada. Yalan yanlýþ yazma burada!!!

Nereden
    Asya Diðer

Rýza nýn oynattýðý takým insanýn uykusunu getiriyor. Uyku hapýna gerek yok. Adamýn kendisinde heyecan yok. Oynattýðý takýmda nasýl olsun? 0-0 1-0 0-1 gibi skorlardan baþka skor bilmez mi bu Rýza çapsýzý. Býktým bu adam dan. Rýzanýn oynattýðý takýmýn maçýný izlemek harcanan zamandýr.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Bu takýmýn el freni bu arkadaþ. Seçimden sonra hemen gönderilmeli, yeni gelen Hoca takýmý 6 maç da kalmýþ olsa tanýmýþ olsun.

Harun CAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

15 maç oldu heralde Trabzonspor'un baþýnda.
    Hala daha hangi takýmda hoca olduðunun, kendisinden neler beklendiðinin farkýnda deðil.
    Takýma verdiði hiçbirþey yok bu açýk þekilde belli oluyor.!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)