Sayfa 74 Toplam 99 Sayfadan BirinciBirinci ... 24 64 72 73 74 75 76 84 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2462 adet sonuctan sayfa basi 1,826 ile 1,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rýza Çalýmbay

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ýstifa et, belki bir enayi kulüp daha bulursun. Antalya'nýn kovduðu adamý hoca diye bu takýma getirenler utansýn. Toptan defolsunlar.

endlessdeath - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

sezon sonu gönderilir ancak kimleri daha tüketecez teknik adam diye adam gibi teknik adam gelmeli takým oyunu oynatan ne yaptýðýný bilen lütfen

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

ne oynattýðý belli deðil taktik falan yok. çýkýn allah ne erdiyse oynayýn diyor o kadar. bu hocalýk falan deðil kovun gitsin.
    Önce TRABZONSPOR

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

O girseydi, bu böyle olsaydý diyerek bahaneler üretmeye gerek yok. Son 8 maçýnda galip gelemiyorsan þapkayý önüne koyup düþünmek lazým. Üstelik bu su seri öyle kolay kolay bozulacaða da benzemiyor. Önümüzde 3-4'lük travma yaþadýðýmýz ve geçen sezonki deplasman maçýnda 3-0 yenildiðimiz Alanya, son 12 maçta 1 kez yenebildiðimiz BJK ve hâla sezonun en farklý yenilgisi olan Akhisar maçlarý var...
    Konu DeAgLeMaNyAq tarafýndan (18.02.2018 Saat 23:56 ) deðiþtirilmiþtir.
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

mete61bordomavi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Angry Rýza Hoca Ne yapýyorsun?

Haftalardýr yazmayayým, yazmayayým diyorum ama artýk yeter!

Amacým Rýza gitsin, yönetim istifa etsin vs. deðildir, bunu en baþtan söyleyeyim. Çünkü o baþka bir tartýþma konusudur.
    Ben daha çok bir göz boyamaya dikkat çekmek istiyorum. Bir kaç haftadýr kazanýlan beraberliklere ve ondan önceki galibiyetlere baktýðýmýz zaman, Trabzonspor'un futbol oynamadýðýný net olarak görüyoruz.

Sürekli Burak Yýlmaz'a top þiþirme üzerine olan oyun yapýsýný ne zaman deðiþtirmeye ve bir takým taktiði oluþturup, onu bir takým iskeletine ne zaman baðlamayý düþünüyorsun Rýza Hoca?
    Haftalardýr þunu hala anlamýyor musun? Bu takým her kazandýðý topu Burak'a oynamak zorunda mý? Sanki çok kolay top kazanabiliyormuþuz gibi, kazandýðýmýz nadir toplarý da Burak'a atarak, ya ofsayta düþüyoruz ya da rakip stoper topu alýyor!
    Belki bir kaç maç bu taktik iþe yaradý ama, kaliteli bir stoper olunca ya da rakip teknik direktör ofsayt taktiði yapýnca Burak Yýlmaz ilerde sadece duruyor! Hücum pres zaten sýfýr! Onu geç, maçýn her anýnda her top atýlacaðý sýra sürekli rakip defansýn arkasýnda duruyor Burak Yýlmaz.

Burak Yýlmaz kötü forvet demiyorum ama bu þekilde bir sonuç alýnmasýnýn mümkünatý yok.
    Hele hele, rakip daha kompakt ve takým halinde top çeviriyorsa ve takým oyunu oynuyorsa, Burak Yýlmaz maçý terlemeden bitirir!

Trabzonspor'a gelince, kötü bir kadroya sahip deðiliz, ama oynadýðýmýzýn ne olduðunu bilen yok! Takým oyunu hiç yok, pasý atan geriden yürüyerek geliyor, pasý alanýn ise baþýnda hemen iki adet rakip futbolcu beliriyor. Adam sýkýþýyor ve pas atacaðý boþ alanlar içerisinde bir tane Trabzonspor'lu futbolcu yok! Hal böyle olunca çok rahat top kaptýrýyoruz. Ben þahsen daha cezasahasý içine verkaç yaparak girdiðimizi hatýrlamýyorum. Hiç olmazsa, rakip stoperlerin arasýnda kaleye sýrtýn dönük pivotluk yaparsýn da geriden gelene alan açýp þut çekme imkaný tanýrsýn.
    Ne Burak pivotluk yapýyor ne de geriden biri geliyor! Kanatlarý kullanmaya kalksak, o kadar yavaþ ve aðýr kalýyoruz ki, rakip takýmý kanatlarý açýk bir þekilde bile yakalayamýyoruz! Gerçekten tam bir facia bu!

Bu neden kaynaklanýyor peki? Hala daha takýmda kim nerede ne oynayacak, nasýl oynayacak belli deðil! Bir taktik yok, takýmýn bir iskeleti yok! Þu ortasahada kim oynuyor ya Allah aþkýna? Kuco mu? Sosa mý? Okay mý? Onazi mi? Kim? Kimsenin birbirinden haberi yok.
    Hele defanstan çýkýþýmýz rezil ötesi! Defanstan çýkarken sürekli top kaptýrmak nedir? O kadar aðýr ve vurdumduymaz oynuyoruz ki, defanstan çýkarken baský yediðimizde yardýma gelen bile yok.

Hücumda adam boþa kaçýyor, pas atmýyor geri dönüyoruz. Kanattan boþ adam var, biz dönüp geriye oynuyoruz. Rakip takým olduðu yerde stabil yani hareketsiz dursa bile bizden topu rahatlýkla alýr!
    Benim bu gördüklerimi kaç haftadýr görmüyor musun Rýza hoca? Ya da görüyorsun da düzeltemiyor musun?

Yahu birazcýk kompakt bir futbol oynatabilmek bu kadar mý zor? Þu takýmýn iskeletinde kim var? Kimse bunlarý görmüyor mu? Bu futbolla gerçekten bir þeylerin olabileceðine inanýyor musunuz?

Türkiye kupasýndan bizi eleyen takým, dönüp ayný hafta bize yine iki gol atýyorsa, daha ne diye oradasýnýz? Ki kupa, Avrupa'ya gitmenin en kestirme yolu, sanki þampiyonlukta iddian varmýþ gibi bir de kupayý sallamadýnýz be! Ayýptýr be!

Üzülüyorum,kahroluyorum lakin benim duyduðum acýnýn azýný bile siz duymuyorsunuz! Ne diyeyim ki!!!
    Trabzonspor Baþkaný Nasýl Olmalýdýr?
    -Birilerinin adamý deðil,Trabzonspor'un adamý olmalýdýr!
    Trabzonspor Teknik Direktörü Nasýl Olmalýdýr?
    -Hiçbir þey olmasa da korkak olmamalýdýr!

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

yüzzüslüge devam ediyor, istifa yok
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    mehmets61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

daha önce söyledim yine söylüyorum rýza efendi ersun yanal ýn býraktýðý yere kadar ersun yanal kadar puan alamayacak.
    TRABZONSPOR

a.fýndýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Yaþ
    40

Seni hoca diye bu takýma getirenlerden kurtulmadýkca daha cok rýza gelir gider

Ekrem D. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Calimbay istifa!
    Yahsi Bati 51:28

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Nasri ve eto antalya'da bununla t***k geççti þamar oðlanýna döndü ve kovuldu

þimdi bu elemaný kalkýpta trabzonspora hoca diye getirdiler

acan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Ben geldiðimde tabi takýmý tanimiyoruz en çok üzüldüðüm maçtýr Malatya maçý yani bir ara dönem geçirseydik...hassas. . Bir açýklama yapýyordu rýza durmuyordu aðlýyordu hakem diyordu atsaydýk diyordu kanat diyordu ve yönetemeyen yönetim yine kovamadi kovamazda. Çünkü devre arasýnda sakat oyuncu almayý baþarabilen bir yönetim ve 5 beraberlikten bir ders çýkaramayan kanat yoksa oynamam diyen bir td. Bir td nin en az 5 planý olur ama sen hep ilk plandasýn rýza reis.

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

http://tr.beinsports.com/haber/calim...-isim-degildir

Ýþin korkaklýk deðil, sen zaten kendin korkaksýn.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Rýza hoca ile taraftarýn farklarý:
    1- Rýza hoca staddan taraftar tv ve tribünden seyrediyor.
    2- Rýza hoca taraftarýn tv ve tribünden fark ettiðini yarým saat 45 dk sonra bazen birkaç maç sonra fark ediyor.
    3- Taraftarýn deðiþiklik yapma hakký yokken tüm yetkiler Rýza hocanýn elinde.
    4- Trabzonspor taraftarý þu günlerde bile takýmýný yalnýz býrakmayýp 5 kuruþ para almýyor, onun dýþýndaki herkes profesyonel ve para kazanýyor.

Sonuç olarak biz taraftar olarak harap olduðumuz ile kalýrken; diðerleri paralarýný kazanýyor en fazla yarým saat sonra hiçbir þey olmamýþ gibi hayatlarýna devam ediyorlar.
    Konu Ýbrahim CÝHAN tarafýndan (18.02.2018 Saat 21:41 ) deðiþtirilmiþtir.
    TRABZON SPOR

endlessdeath - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

rýza hocam duy sesimizi artýk oynatamýyorsan býrakýcaksýn küme düþmeye oynayan takým modunda oynamayalým maçlarýmýzý.
    burak hemen oyundan alýnýp rodellega,castillo ve dame doy oyuna ayný dakikada oyuna alýnmalýydý 2. yarýnýn hemen baþýnda çünkü baþakþehir bizim orasahayý çözmüþ top çeviriyordu maçý yendik diyordu.Paslarýndan bu anlaþýlýyordu.trabzonspor umutsuz vaka oynuyordu.bu nedenle baþakþehirde dalga geçe geçe yendi þimdi kendi takýmýný ve baþakþehiri analiz etmediðin belli hatalýsýn hocam selametle

TS-Tiryaki - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    34

Allahýný seven rýzaya Hoca demesin...
    Gerçek hocalara ayýp oluyor
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Acil önlem alýnmazsa Avrupa biletimizi yakacak, iþ yine inada bindi ve yine sezon sonunda Avrupa'dan uzak kalýp maddi manevi anlamda zarara uðrayacaðýz. Göztepe de kazanýrsa 8. sýraya iniyoruz þaka mýsýn sen ya ?
    Konu Mert Oðuzlu61 tarafýndan (18.02.2018 Saat 18:46 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Rýza hoca ile 7-8. anca oluruz, eðer gönderirsek 5.lik þansýmýz olacak. Rýza hoca ile olmayacaðý en baþýndan belliydi ama artýk görmemek imkansýz tüm taraftar görüyor asýl görmesi gerekenler görmüyor.
    TRABZON SPOR

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Alýntý mehmets61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    daha önce söyledim yine söylüyorum rýza efendi ersun yanal ýn býraktýðý yere kadar ersun yanal kadar puan alamayacak.
    3 maç kaldý zaten. Ligin ilk 5 maçý Ersun hoca deplasmanda fener ve baþakþehir maçlarý oynamasýna raðmen 8 puan topladý. Rýza bu takýmlarla içerde yapmasýna raðmen, Konya maçýnda rakip 10 kiþi olmasýna raðmen sadece 5 maçta 4 puan. Bu Ersun hocanýn iyi olduðu deðil, Rýza hocadan daha iyi bir hoca olduðu anlamýna geliyor benim için. Ersun hoca da Rýza hoca da bizim hocalarýmýz deðil, Ersun hoca kendisini verse belki olurdu ama hiçbir zaman takýmý sahiplenmedi. Adam fenerbahçeli biz takýmý sahiplenmesini bekledik o da baþka bir sorun tabi.
    TRABZON SPOR

Bilal Karadeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Her maç Abdülkadir neden solda baþlatýyorsun neyin fantezisi bu ? Sað tarafa geçince attýðý deparla clichy sakatladý. Solda castillo caicarayi periþan etti. Ama hocamýz sýrf yusuf mevki bulabilmek için takimin bütün ahengini deðiþtirdi.

Bilal Karadeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

sivasspor bile nerelerden geldi biz hala yerimizde sayiyoruz. Ayýp vallahi

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ýstifa edecek kafa yapýsý olmadýðý anlaþýldý. Hala daha bahane üretiyor, bir kerede suçu üstüne al.
    Derhal kovulmalý. Bunun yapacaðý hocalýðý, Trabzon'dan ortalama bir t.direktör de yapar.

cem1990 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    33

Mahmut tekdemir maçtan önce bir açýklamasý vardi
    Trabzonspor uzun top oynayacak bunu kesersek maçý rahat alýrýz demiþti
    Bu kadarlýk hoca

General Mobile 4G Dual cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Takýma baský yapmayý bile çalýþtýrmamýþ, topun peþine koþmayý pres yapmak zannediyor takým.

SM-N9500 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Samet Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    34

Çapsýz herif

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Rýza Çalýmbay: "Baþakþehir'in oyun üstünlüðünü kabul ettik ve bu þekilde oynadýk. Böylece ileri uçta pozisyona girip, gol atmayý düþündük."

kendi evimizde oyun mantelitemiz bu mu ?

tükeniyoruz gün geçtikçe.

artýk rýza hoca'yý tartýþmaya gerek yok bu sözü söyleyen birinin bu takýmla hiç bir iþi olmamalý
    sadece aþk bizimkisi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)