Sayfa 73 Toplam 99 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 63 71 72 73 74 75 83 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2462 adet sonuctan sayfa basi 1,801 ile 1,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rýza Çalýmbay

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

hoca her basýn toplantýsýnda ligi mükkemmel yerde bitircez diyor,
    bir basýn mensubu da sormuyor ki bu mükkkemmmelll yer neresidir? lig gitti kupa gitti!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

cebcare - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    44

Tekerleme gibi ayný þeyleri söyleyip sürekli sorunlardan þikayet eden bahane üreten korkak bir hocasýn iyi bir insan ve ortalama bir hocasýn sen kabul etsen de etmesen de.

Nereden
    Ýstanbul

Adam net konuþuyor. Burak'tan baþka gol atan adam yok. Bize adam almadýlar. Yetinin ne uzatýyonuz diyor. Bu konuda haklý. Ama kimse Roda-Damdoy deðiþikliðini açýklayamaz bana.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Alýntý Fatih Çelik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adam net konuþuyor. Burak'tan baþka gol atan adam yok. Bize adam almadýlar. Yetinin ne uzatýyonuz diyor. Bu konuda haklý. Ama kimse Roda-Damdoy deðiþikliðini açýklayamaz bana.
    Bence yine de haklý deðil. Beþiktaþ'ta sadece Negredo mu gol atýyor ? Ya da Love mý atýyor ?

Fenerbahçe'de gole en çok katký veren isim takýmýn yedeði Valbuena. Fernandao kaç gol atmýþ ?

Galatasaray'da Gomis evet.

Sadece tek oyuncuya baðlý olamaz bir takým. Eðer baðlý ise takým olamamýþtýr zaten. Oyunculardan performans almayý baþaramadý Rýza hoca. Burak Yýlmaz'ýn eksikliðine sýðýnýyor. Burak diyelim döndü ve bu hafta hemen golle baþladý. Bakýn gördünüz mü derse Rýza hoca, o zaman hocaya gerek yok. Takýmý zaten Burak sýrtlýyor.

Ayrýca bize adam almadýlar ne demek ? Sen takýmýn as bekini, yedekte bekleyen 2 tane sol kanat oyuncunu plan/program yapmadan mý gönderdin ? Görüþme yapmadýn mý hiç yönetimle ? Adam alacak olsa demek ki yine forvete mi düþünüyordun ? Bu takýmýn en bariz eksiði stoperdi. Sonra sol açýk. Her ikisini de es geçtik.
    Konu Faruk BERBER tarafýndan (15.02.2018 Saat 14:55 ) deðiþtirilmiþtir.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

must61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Takim gol atma sikintisi cekiyor. Takimda sadece Burak gol atiyor diyecek olan sen degislin arkadas. Bu konudan taraftar olarak ben sikayet edebilirim. Sen bu sorunu cozmekle mukellefsin.

Ne guzel iþ o arkadas. Burak gol atiyor, e digerleri niye atamiyor birader? Ben mi attirayim Sosa'ya gol. Hani hucum organizasyonun senin?

Adam resmen kendini elestirmks basin toplantisinda.

Takimda gole yakin onca isim var; Sosa atar, Yusuf atar, Abdulkadir atar, Olcay atar, Rodallega atar, zorlasan Ndoye, Castillo atar.

Ama bu adamlarin gol atmasi icin bi takim oyunu gerekiyor degil mi sayin hoca?

Sen sadece Burak bireysel yetenegiyle skora katki saglayabiliyor, onun yetenegi disinda skor uretemiyoruz dersen niye ordasin diye sorgularim ben seni.

Neden ordasin hoca sen?
    #Dik oyna

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Faruk BERBER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence yine de haklý deðil. Beþiktaþ'ta sadece Negredo mu gol atýyor ? Ya da Love mý atýyor ?

Fenerbahçe'de gole en çok katký veren isim takýmýn yedeði Valbuena. Fernandao kaç gol atmýþ ?

Galatasaray'da Gomis evet.

Sadece tek oyuncuya baðlý olamaz bir takým. Eðer baðlý ise takým olamamýþtýr zaten. Oyunculardan performans almayý baþaramadý Rýza hoca. Burak Yýlmaz'ýn eksikliðine sýðýnýyor. Burak diyelim döndü ve bu hafta hemen golle baþladý. Bakýn gördünüz mü derse Rýza hoca, o zaman hocaya gerek yok. Takýmý zaten Burak sýrtlýyor.

Ayrýca bize adam almadýlar ne demek ? Sen takýmýn as bekini, yedekte bekleyen 2 tane sol kanat oyuncunu plan/program yapmadan mý gönderdin ? Görüþme yapmadýn mý hiç yönetimle ? Adam alacak olsa demek ki yine forvete mi düþünüyordun ? Bu takýmýn en bariz eksiði stoperdi. Sonra sol açýk. Her ikisini de es geçtik.
    Forvet'in atýp atmamasý mühim deðil ki. Gol katkýsý veren baþka bir oyuncu yok takýmda. Aykut verim almadý ki Valbuena'dan adam aþýrý yetenekli iyi duran top kullanýyor katký verdi. Vahidli dönemimiz gibi Fener. Beþiktaþ'ta Talisca ve Babel var Quaresma da sayýlabilir, devreye kadar Tosun vardý. Negredo da bir þekilde atýyor o da orta saha kalitesi el verdiði için. Gole yakýn üç oyuncu var takýmda Burak Olcay ve Yusuf. Yusuf zaten geçen sezonun sonundan beri paraþütsüz düþüyor. Olcay da ayný istikrar problemi hat safhada. Gs'nin oyuncularý da gole yakýn oyuncular.

Bence de rezil bir taktiðimiz var ama var ama kalitemiz de arþta deðil. Transfere gelince Mas'ýn gideceði belliydi gidecek adamýn önünde dað duramaz hele ki Türkiye'de o boþ iþ. Geri kalaný da istedi o kadar demeç verdi 3 oyuncu alacaðýz falan diye. Eh alýnmadý Burak'ýn toplantýsý da zaten kanýt niteliðinde karmaþanýn. Yolladýðý adamlarýn zaten kendine hayrý yoktu. Bir Bongonda söyleniyor baþkan çýktý oynamýyorum diye kendini býraktý dedi. Zaten o adamdan daha neyin verimini alacaksýn.

Ýnsanlarýn farkýna varmasý lazým Rýza hoca ile bu kadro ile bu plansýzlýkla bu yönetim boþluðuyla Trabzonspor max 5. olur o da Burak sakatlanmazsa. Ersun Yanal vardý þampiyon zirve hocasý... E olanlar malum. Bir suçlu varsa burada o da yönetimdir. günü kurtarmak iþlerine geldi baktýlar çýkýþ yok. Sezonu idareten bitirip kaçacaklar zaten gün gibi ortada.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Resmen rezillik baþka birþey deðil sen takýma bi sistem bi oyun planý çalýþtýrma sonrada vay efendim sadece Burak gol atýyor görende diðer oyuncularýmýz Fatih Atik Sefa Yýlmaz sanacak! Abdülkadir, Sosa , Yusuf, Rodellega hepsimi beceriksiz bu adamlarýn neden kendinde aramýyorsun hatayý beceriksizim de geç kenara yazýk vallahi.

Adem CAKIR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý must61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takim gol atma sikintisi cekiyor. Takimda sadece Burak gol atiyor diyecek olan sen degislin arkadas. Bu konudan taraftar olarak ben sikayet edebilirim. Sen bu sorunu cozmekle mukellefsin.
    Bence de. Zaten bu þikayet edilecek mevzu deðil çözülmesi gereken en temel mevzu. Zira sen çözüm üretemez isen rakip seni zaten çözüyor.

Bu sorunun da temeli halen pas oyununu doðru oynamayý beceremiyor, boþ koþularý doðru yere ve zamanýnda yapamýyor, az sayýdaki doðrularý da zamanýnda atýlan kývamlý paslarla buluþturamýyor, paslaþarak yardýmlaþmayý beceremiyor oluþumuz. Topu zor kazanýp kolay kaybetme hastalýðýmýzdan bir türlü kurtulamýyoruz. Sonuç;Mehteran. 1 ileri 2 geri...
    .
    Eleþtirirken yapýcý olabilmek ve en aðýr eleþtirilere bile hoþ görü ile yaklaþabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde aklýn ilacýdýr.
    .

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Aldýðýmýz topu aceleyle ileri gönderip takýmý defansa hapsedersen, ceza alanýna adam sokmazsan, bire-bir duvar pasý vs hiçbir etkinlik göstermezse nasýl gol atacaðýz duran top dýþý. Resmen amatör hoca gibi davranýyor.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Ahmet Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    28

Bomboþ bir hoca.

KATIKSIZ SEVGÝ VE SAMÝMÝYET

emrahtuna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

takým leþ oynarken benim gibi izleyip 80 lere kadar müdahele etmiyor ya deli oluyorum..

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

bugün basin toplantisinda yine hersey tekrarladi

istifa
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Her türlü soruya açýðým diyip, eleþtiri getiren bi soruya böyle soru olmaz diyor.

Allah aþkýna býrak git, iyi hatýrlayalým seni.

cewat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Nefret etmeye baþladým kendisini dev aynasýnda görmesinden. Ýnsanlarý eleþtirmeyi hiç sevmem ancak Rýza hoca gerçekten mütevazi ve iyi kalpli görünürken, gerçekte çok kibirli olan biri gibi geliyor bana. Bu nedir arkadaþ sürekli her þeyi harika gibi göstermeye çalýþmasý? Ýstisnalar hariç berbat futbol oynuyoruz ve oyuncu seçimlerin ile deðiþikliklerin kimse tarafýndan doðru bulunmuyor lakin bunlar her dile getirildiðinde terslenip huysuzlanýyor. ''Böyle soru olmaz!!'' Hep ayný cümleyi duyup duruyoruz. Bu nasýl bir þey ki en ufak eleþtiriyi kabullenemiyorsun? Bizde kalkmýþ eleþtirilere karþý ne cevaplar verecek diye bekliyoruz ancak adam kabul bile etmiyor.

Ýstifa etsin, bir gram üzülmem. Zira seneye onunla baþlarsak zaten 1-0 geriden baþlayacaðýz yine..
    Sadece Trabzonspor..

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    27

Rýza hocanýn iyi bir hoca olmasý zor.
    Baþta umudum vardý ama þimdi görüyorum ki bu çok zor.
    Bunun iki sebebi var
    Birincisi çok net yabancý yerli ayrýmý yapýyor söylemlerinin alt metinlerinde çok rahat anlaþýlýyor bu durum.
    Yabancý oyuncularýn hatasýna gram tahammülü yok yerlilerin ise ancak çok batýrýrsa deðiþtiriyor.
    Ýkincisi her þeye bir mazereti var asla sorumluluk kabul etmiyor her þekilde topu baþlarýna fýrlatma derdinde.
    Bu þekilde oyuncular senin için mücadele etmez.
    Taktiksel olarak hiç deðinmedim zaten bahsettiðim ikinci sorun bunun temelinde yatýyor.
    Zira Rýza hoca ortada kendisi açýsýndan bir sorun görmüyor ona göre suçlu hep baþkalarý haliyle kendi metotlarýný yeterli görüyor.

Numan Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yalakalardan sakýnýnýz. Çünkü onlar insanlarý boþ kaþýkla besler.

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Erdal abi yine doðruyu söylemiþ. Mumya Rýza için herþey çok iyi. Gol olmayýnca suçlu baþkasý.

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

adam novak ý aldýrýyor kamili oynatýyor. kamilden sýradan bir adam. bu adamý anlamak zor
    Önce TRABZONSPOR

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

kimse eleþtirmesin kadrosu çýkarmaya baþladýðýnda iþin biter. kendi oyun görüþünde ýsrar edecek irade yoksa ilerleyemezsin zaten. 40 yaþýnda topçularla oynayan rakibi enerjik bir takýmla yenebilirdin en azýndan maçýn belli bölümlerini planlayabilirdin ama iþin kolayýna kaçtýn.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Bir oyuncu geldiðinden beri hiç bir oyuncunun performansýnda ilerleme olmaz mý? Ya da þöyle diyeyim, gerilemeyen bir oyuncu yok. Yazýk. Gerçekten yazýk.

Timur Bey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Biraz utanman arlanman varsa istifa edersin de nerede sen de o yürek!

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

biraz serefin varsa istifa edip gidersin

hangi akillan kuckayi kesip casper bu macta oynattin

bunu nasil aciklarsin
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Adamsan istifa edip gidersin, takýma bi b.k oynatamamak da meziyet heralde.

SM-N9500 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bizim takýmýn hocasý deðil

fikstür zorlaþýnda hocanýn foyasý ortaya çýktý

evet bize kafasýný vermeyen Ersun Rýzadan daha iyi bunu anlamýþ olduk
    "Annuit cœptis"

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ýþi bitti çoktan sezon sonuna kadar beklenmeli mi soru iþareti yerine emanetçi yok gerçi gerek var mý o da muamma..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)