Sayfa 26 Toplam 99 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 24 25 26 27 28 36 76 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2462 adet sonuctan sayfa basi 626 ile 650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rýza Çalýmbay

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Çareyi oyuncu ve sistem deðiþikliklerinde arama hoca! Defansif bir þablon oluþtur. Takýmýn top rakibe geçtiðinde nasýl yerleþmesi gerektiðini anlat...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Futbolu sadece hücumdan ibaret görüp takýmýn ofans-defans dengesini tamamen bozarsan Ersun gibi bir maç 4,diðer maç 6 gol yeyip dötünün üstüne oturursun.

Rýza Hoca kontrolü seven bir hoca.Ortasaha oyundan düþtüðü için Kuckayý oyuna almasý mantýksýz deðil.Ortasaha oyundan düþtüðü için bir gol yesek yine hoca suçlanacak.Kazanayým derken direnci tamamen bitirecek hamleler yaparsan kaybettiðinde ben kazanmak için yaptým bile desen hiç kimse seni takmaz çünkü önemli olan skordur.Hocaya güven veren kimse yok maçý kaybetse adamý hemen hedef tahtasýna oturtacaklar ondan dolayý da risk almaktan korkuyor.Hocaya gerekli güveni verirsen o da yeri geldiðinde daha fazla risk alacaktýr.

Bir teknik direktöre sen neden kontrollü oynatýyorsun biz büyük takýmýz falan diyemezsin adamý kovarsýn kovmazsýn orasý ayrý ama oyun mentalitesini deðiþtiremezsin.

Real Madrid Mourinhoyu kovdu mesela adam Gsye karþý bile deplasmanda kontrollü oynatýyordu hiçbir zaman takým halinde hücum yaptýran bir teknik direktör olmadý.Mourinho Real Madridden sonra Chelseaye gitti savunmaya önem veren oyun anlayýþýný orada da uygulattý daha sonra Chelseaden de kovuldu.

Ýfade ettiðim gibi bir teknik direktörü kovabilirsin ama adamýn oyun mentalitesine birþey diyemezsin.Trabzonspor bugün Mourinhoyu getirsin o da benzer þekilde savunmaya önem veren bir takým çýkarýr.Abdülkadir çok yetenekli olabilir ama þuan itibariyle maksimum verimle 45 dakikadan daha fazla oynayacak durumda deðil.

Rýza Çalýmbay öncelikle her oyuncunun mücadele etmesini istiyor.Yetenek kýsmý ise transfer döneminde halledilmesi gereken bir durum.Mücadeleci olmakla beraber elimizde ki oyunculardan daha yetenekli oyuncularý bulup getirebilirsek Rýza Hoca deplasmanlarda da iyi sonuçlar alýr ve üst sýralara taþýr.
    Konu Onur Erçetin tarafýndan (21.11.2017 Saat 10:34 ) deðiþtirilmiþtir.

TSemih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hoca geldiðinden beri çok þanslý. Yanlýþ deðiþiklikler ve kadrolar ile bu kadar puan topladýðýna þükretsin. Osmanlý maçý çerezdi, daha diþli rakiplere karþý bunlarý devam ettirirse iþi yaþ. Þimdilik bu kadar yazmak kafi, detaylý analizi hak etmiyor.

Onur Erçetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bazý arkadaþlarýmýz teknik direktörlüðü çok basite alýyor sanki onlar gelseler her maç ezip geçecekmiþiz gibi konuþuyorlar

Futbol basit bir oyun deðildir þu oynasýn bu oynasýn kafasýyla sadece hücumu düþünerek takým kurulmaz eðer öyle yaparsan Ersun gibi golleri ardý ardýna yiyip hüsrana uðrarsýn.

Stoperlerin yetersiz,beklerin basit hatalar yapýyor.Ortasahanýn direnci düþük.Kanatlarýn sýkýntýlý.Forvet hattýnda en iyi oyuncunun sakatlýðý var.Bu kadar sorun var iken rahat hareket etmek ve karar vermek o kadar kolay deðil.
    Konu Onur Erçetin tarafýndan (21.11.2017 Saat 22:45 ) deðiþtirilmiþtir.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

Hocam bir eksiklik var.

2 gün geçti ve hala röportaj yapmadýn. Bugün bekliyoruz.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

burak'ýn yanýna bir golcü daha lazým fikrini beðendim. onbirde mutlaka iki tane golcü diyebileceðin oyuncu olmalý ama saha paylaþýmý önemli, direncin düþmemesi lazým. osmanlý maçýndaki gibi karýþýk bir dizilim olmaz. daha net bir görev ve alan paylaþýmý gerekiyor. ikinci golcü olarak yusuf da düþünülebilir.

trabzonspor'u lütuf gibi görmesi güzel hissettiriyor.

altuð'un polemik arayýþýna kurban oldu bu röportajda.

son olarak da hallederiz kadir sendromu var. her soruya ayný cevap, çok güzel bitireceðiz deyip duruyor. ne diyelim allah gönlüne göre versin.

OzcanHan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    31

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    burak'ýn yanýna bir golcü daha lazým fikrini beðendim. onbirde mutlaka iki tane golcü diyebileceðin oyuncu olmalý ama saha paylaþýmý önemli, direncin düþmemesi lazým. osmanlý maçýndaki gibi karýþýk bir dizilim olmaz. daha net bir görev ve alan paylaþýmý gerekiyor. ikinci golcü olarak yusuf da düþünülebilir.

trabzonspor'u lütuf gibi görmesi güzel hissettiriyor.

altuð'un polemik arayýþýna kurban oldu bu röportajda.

son olarak da hallederiz kadir sendromu var. her soruya ayný cevap, çok güzel bitireceðiz deyip duruyor. ne diyelim allah gönlüne göre versin.
    Huuulyaaaa....

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ýþine bakmalýsýn Rýza bey! Þike vardýr! Hem de sana raðmen, senin olduðun yerde olmuþtur! ÞÝKE VARDIR!
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Ahmet Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    28

Ersun Yanal : 30 küsür yýldýr þampiyon olamayan kulüp.

Rýza Çalýmbay : Benim olduðum yerde þike olmaz.

Eðleniyor muyuz ?

KATIKSIZ SEVGÝ VE SAMÝMÝYET

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Rýza Çalýmbay: "Ýki anadolu takýmýnýn, Sivas ve Trabzon'un böyle kýrgýn deðil, dostça; mükemmel þekilde anlaþmasý gerekiyor."

iþine bak rýza hoca girme böyle abuk subuk toplara konuþma a.k çok mu zor kardeþim susmak cevap vermemek geçiþtirmek illa niye konuþursun. sanki baktýk sivas'ýn kaþýna gözüne düþman olduk! þike yaptý ulan bu adamlar futbolu kirletti hangi dostluktan bahsediyorsun.

bize niye hiç aklý baþýnda bi adam gelmez niye böyle her halta burnunu sokar dinden imandan çýkartýyorlar adamý.

sana soruyorlarsa madem doðrularý söyleme cesaretin yok o zaman sus, geçiþtir konuyu ama saçma saçma konuþma.

Rýza Çalýmbay: "2010-2011 sezonunda Sivas’ýn baþýndaydým. Biz bize yakýþaný yaptýk. Hiçbir zaman benim çalýþtýrdýðým hiçbir takým kimseye yanlýþ yapmaz, yaptýrmam, izin vermem."

atýn abi bunu dýþarý. yensen ne olur þimdi sivas'ý. bitirdin gözümde bütün kredini en kýsa sürede ayrýlman dileðiyle.
    Konu Mustafa YILMAZ tarafýndan (23.11.2017 Saat 14:17 ) deðiþtirilmiþtir.
    sadece aþk bizimkisi

Nereden
    Bursa

Nasýl bir saçma iþlerin içinde buluyoruz kendimizi her Allah günü?Tamam senin olduðun yerde þike olmaz da seni uyutmuþlar iþte Hoca,senin þikeye karþý duracaðýný bildikleri için seni ayakta þey yapmýþlar,haberin olmamýþ.
    Olayý anlýyor musun Rýza?
    • Memento mori

tRaiNer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    36

Cas'ýn þikeli maçlar katagorisinde onadýðý bir diðer maçta Svs:Þb maçýdýr hoca bilmiyorsan hatýrlatalým.

Bu konulara girmen hiç hoþ deðil susman senin adýna daha faydalý olacak!

Zira konuþtukça batýyorsun!
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

Aydýn Tiryaki - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Hocanýn laflarýnda kötü niyet yok. Sadece geçiþtirmesi gereken bir soruyu ciddiye alýp cevap verdi o kadar. Kendi takýmýnda þike olmaz ama takýmdaki bazý þerefsizler þike yapmýþtýr. Korcan vb gibi. Bunu Rýza hoca bilmez, bilemez de. Benim olduðum yerde þike olmaz derken biri gelip bana þike teklifi yapýcak ben de kabul edicem o þekilde olmaz demek istedi.

Ama hiç girmemesi lazým bu konuya aðýr konu çünkü. Ýþine baksýn bize puanlar kazandýrsýn yeterli. Tekrar söylüyorum kötü niyetle söylenmiþ laflar deðil. Akýlsýzlýk sadece. Ve ben niyete bakarým. Ýnsan her an akýllý olacak diye bi kaide yok. Hata yapýlabilir.
    2010-2011 Sezonu þampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanýcý Adý: Forever_Yattara

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Niyet okuyuculuk yok!

Bilmiyorum, görmedim, duymadým de geç,

Sana mý kaldý memleketin diye orayý aklamak, her þey gün gibi açýkken?

Korcan'a verilen miniCooper ve çanta dolusu paralar yalan mý, kayýtlarý herkes gördü!

Müdahil olmak istemediðin konular hakkýnda konuþmayacaksýn!

Ya da doðrunun yanýnda olacaksýn, kimi kime karþý aklama çabasý bu???
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

"O sürece ben kendi açýmýzdan bakýyorum. Sivas'ýn baþýndaydým. Biz bize yakýþaný yaptýk. Hiçbir zaman benim çalýþtýrdýðým hiçbir takým kimseye yanlýþ yapmaz, yaptýrmam, izin vermem. Bu mümkün deðil. Öyle bir þey söz konusu deðil. Özellikle kendim, futbola minnettar birisiyim. Þu anda sizin karþýnýzdaysam futbol sayesindedir. Onun için futbola ihanet etmem, kendi takýmýmda da hiçbir zaman ihanet ettirmem. Sivas'ta her þeyimizle mücadele ettiðimiz zamanlardý. Her maçýmýz da bizim için final havasýndaydý, o maç da bizim için ayrý final havasýndaydý. Biz sporcuya, futbolcuya yakýþan neyse o þekilde elimizden gelen her þeyi yaptýk. Tabi ki söylentiler olabilir, biz vicdanen çok rahatýz. Takýmým da öyle. Ben sadece Sivas deðil nereye gitsem her zaman ayný þekilde mücadele etmiþiz. Hiçbir zaman kimseye yanlýþ bir þey yapmamýz mümkün deðil. Hele hele futbola ihanet etmek bize uymaz, bize göre deðil, her þeyimizi kaybederiz ama gururumuzu onurumuzdan ödün veremeyiz. Onun için benim o konuda içim rahat. Sivas'ta dolu dolu üç yýl geçirdim, doðduðum büyüdüðüm bir yer. Sivas'ý çok seviyorum. Bence iki Anadolu takýmýnýn kýrgýn deðil daha dostça anlaþmasý gerekiyor ben ona inanýyorum"
    -------------------------------------------------------------------

Ersun Yanal bile bu kadar ileri gitmemiþti, bizdeyken bu tarz bir demecini hatýrlamýyorum sadece kovulacaðýný anlayýnca yollanmadan önce son gün Þb taraftarýna þirinlik olsun diye muhabirin uzattýðý mikrofona ''30 senedir þampiyonluk gelmedi, camia gergin'' tarzýnda bir açýklama yapmýþtý, büyük ayýp etmiþti.

Rýza hocanýn bugün yapmýþ olduðu açýklamalarý Ersun yapsa Trabzon karýþmýþtý çünkü Þb li diye mimlenmiþti ama Rýza yaptý, Bjk li Rýza, daha ''ýlýmlý'' gözüken Rýza. Ersun zamanýnda kuduranlar þimdi sus pus, çünkü Bjk daha ''ýlýmlý'' geliyor, demi ? Mütevazý ve ''ýlýmlý'' orta sýra antrenörü. Sistemin tam TS için istediði antrenör tipi.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

ilelebeTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hem taktik bilmiyor hem de nerede ne konuþacaðýný.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Mert Oðuzlu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "O sürece ben kendi açýmýzdan bakýyorum. Sivas'ýn baþýndaydým. Biz bize yakýþaný yaptýk. Hiçbir zaman benim çalýþtýrdýðým hiçbir takým kimseye yanlýþ yapmaz, yaptýrmam, izin vermem. Bu mümkün deðil. Öyle bir þey söz konusu deðil. Özellikle kendim, futbola minnettar birisiyim. Þu anda sizin karþýnýzdaysam futbol sayesindedir. Onun için futbola ihanet etmem, kendi takýmýmda da hiçbir zaman ihanet ettirmem. Sivas'ta her þeyimizle mücadele ettiðimiz zamanlardý. Her maçýmýz da bizim için final havasýndaydý, o maç da bizim için ayrý final havasýndaydý. Biz sporcuya, futbolcuya yakýþan neyse o þekilde elimizden gelen her þeyi yaptýk. Tabi ki söylentiler olabilir, biz vicdanen çok rahatýz. Takýmým da öyle. Ben sadece Sivas deðil nereye gitsem her zaman ayný þekilde mücadele etmiþiz. Hiçbir zaman kimseye yanlýþ bir þey yapmamýz mümkün deðil. Hele hele futbola ihanet etmek bize uymaz, bize göre deðil, her þeyimizi kaybederiz ama gururumuzu onurumuzdan ödün veremeyiz. Onun için benim o konuda içim rahat. Sivas'ta dolu dolu üç yýl geçirdim, doðduðum büyüdüðüm bir yer. Sivas'ý çok seviyorum. Bence iki Anadolu takýmýnýn kýrgýn deðil daha dostça anlaþmasý gerekiyor ben ona inanýyorum"
    -------------------------------------------------------------------

Ersun Yanal bile bu kadar ileri gitmemiþti, bizdeyken bu tarz bir demecini hatýrlamýyorum sadece kovulacaðýný anlayýnca yollanmadan önce son gün Þb taraftarýna þirinlik olsun diye muhabirin uzattýðý mikrofona ''30 senedir þampiyonluk gelmedi, camia gergin'' tarzýnda bir açýklama yapmýþtý, büyük ayýp etmiþti.

Rýza hocanýn bugün yapmýþ olduðu açýklamalarý Ersun yapsa Trabzon karýþmýþtý çünkü Þb li diye mimlenmiþti ama Rýza yaptý, Bjk li Rýza, daha ''ýlýmlý'' gözüken Rýza. Ersun zamanýnda kuduranlar þimdi sus pus, çünkü Bjk daha ''ýlýmlý'' geliyor, demi ? Mütevazý ve ''ýlýmlý'' orta sýra antrenörü. Sistemin tam TS için istediði antrenör tipi.
    Kovun gitsin. Ciddiyim benim gözümde bitmiþtir bunun üzerine deklarasyon yayýnlamak boynumuzun borcudur. Bu adamý barýndýrmayýz.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Sacmaladi resmen. "Benim öyle þeylerle iþim olmaz, haberim olmadan bir þeyler yapildiysa bilemem" de geç. Tescilli sikeci sixvas i aklamaya çalýþtý.

LG-D855 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Rýza seni adam bilirdim sen de adam rolü oynayan godoþlardan biriymiþsin. Aðzýn ayný maç satan karýsýný satar mecnunun aðzý gibiymiþ. Geldiðine sevinmiþtim inþallah sezon sonu defolur gidersin. Ýmzamdan sen de payýný aldýn hayýrlý olsun.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

seni kovmayanda senin ile ayný düþüncededir.Baþka izahý olamaz talihsiz açýklama vardýr ama bu o sýnýfta deðil baþka iþlere soyunmaya kalkmýþsýn

Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Takýmýn hocasý için kullandýðým cümleler hoþ deðil
    Gençlere de iyi örnek olmadým onu da biliyorum
    Ama mevzu þike ve adam rolü oynamak olunca acayip kinleniyorum

Ceza gerekebilir,
    yönetici arkadaþlar uygularsa üzülmem
    Fakat mümkünse mesajým aynen kalsýn
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Efsanesi þikeye bulaþmýþ takýmý çalýþtýran taraftar Beþiktaþlý Rýza Çalýmbay'ýn þike ile alakalý sözlerinden alýnganlýk yapýyor

Ýnsanlarýn hala bu tür þeylere takýlmasý falan çok garip geliyor bana.

Oyna, devam.
    Konu Faruk BERBER tarafýndan (23.11.2017 Saat 22:38 ) deðiþtirilmiþtir.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý Faruk BERBER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Efsanesi þikeye bulaþmýþ takýmý çalýþtýran taraftar Beþiktaþlý Rýza Çalýmbay'ýn þike ile alakalý sözlerinden alýnganlýk yapýyor

Ýnsanlarýn hala bu tür þeylere takýlmasý falan çok garip geliyor bana.
    Eee
    Yapmayalým mý ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

Alýntý Ertan 51 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eee
    Yapmayalým mý ?
    Ben yapmýyorum abi, inan umursamýyorum
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý Faruk BERBER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben yapmýyorum abi, inan umursamýyorum
    Sen de haklýsýn hocam,
    Alýþmýþ olmamýz lazým ama olmuyor iþte.,
    ben yapamýyorum,býrak kýzmayý gözümü kan bürüyor valla

Bu ara da belki yarýn foruma giremiyebilirim
    Senin ve forumdaki tüm öðretmen kardeþlerimin Öðretmenler Gününü samimiyetle kutlarým. Varlýðýnýzý dilerim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)