Sayfa 14 Toplam 99 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 12 13 14 15 16 24 64 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2462 adet sonuctan sayfa basi 326 ile 350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rýza Çalýmbay

must61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Volkan Þen Þen Þen.

Volkaaan Þen Þen Þen.

Senin çapýný seveyim hoca.

Adam adam. Tam bir adam.
    #Dik oyna

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

arkadaþlar bir maça endeksli konuþmak mantýklý mý?
    Alýntý zafer6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    riza ile ersun arasýnda bir tek Rodellega farký gördüm
    ersun 85 den sonra
    rýza 75 den sonra koyuyor
    baþkada hiç bi fark yok.hatta ersun zamanýnda takým yeniliyor du ama gol ve pozisyon üretiyor du
    "Annuit cœptis"

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

calisan formayi aliyor hoca filan hikaye, ben buna inaniyorum. calisan adam belli ediyor kendini. bazen haksizlik oluyor hemen pes etmiyeceksin o durumda, devam.

sosa calismiyorsa keseceksin. patron benim sg diyeceksin. aslinda ilk yarida oyundan almaliydin ya neyse.

malatya ligin en kötü takimlarindan. haftaya yarali gs gelecek muhtemelen kirmizi kartli cezali kadro ile gelecek, iyi taktik vermen gerekecek.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Alýntý sason Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu zaten klasik bu durum.Her çýkartýlan kadroya önce sövülür.Özellikle kalabýksa kadro.Ha beðendiðiniz kadro sürülse, sonuç alýnamazsa yine sövülür. Çünkü tek sorun çýkan kadrodur, yoksa her þartta maç alýnýr gibi var saymýnýz var.Ýþin aslý sonuç olarak 30. dk eksik kalýnca zaten sistemsi oturmamýþ takýmýn galibiyet almasýnýn çok zor olmasý.Bjk bile gençlere diþ geçiremedi 10 kiþi.Bu yüzden diyorum.Yoksa forma adaleti bugünun konusu deðil.

Valla sonuç alýrsan kimse seni çið çið yiyemez.Ýstersen roben'i oynatma.Bunlar sonuçlara baðlý.Sonuç alamadýktan sonra Sosa 'da oynasa gidiyorsun, iþte .......Ben Sosa oynamasýn demedim zaten.Bir antremanla konulacak kadar aciziyet göstermemizi söyledim.Yani Sosa olmasa maç kazanamayacak ha takým.Sen bu mesajý veriyorsun takýma.

Yönetim gidince bir þeylerin deðiþeceðini düþünüyorsan çok beklersin, söyleyeyim.Yani nasýl bu kadar yönetim deðiþip, ayný çarkta dönerken bu kadar umutlusun anlamanýn imkaný yok ..

Bu camia, bu taraftarla asla olmayacak.Çünkü hep yanlýþ teþhis konulacak.....
    çýkartýlan kadronun ne yaptýðýný gördük ayný hatalarda devam edilirse sövülür zaten yani tek sorun çýkartýlan kadro deðil yapýlan hatanýn devam etmesidir.

dostum o maliyeti yedek kulübesinde oturtamazsýn iþler iyi gitsede oturtamazsýn biz münih deðiliz roben'i kesecek ki oda ancelotti'yi kesti. öyle kolay deðil o iþler.

yönetim baþarýsýz yoksa baþarýlý mý sence ? bu kulübü onlar yönetiyor ve baþarýsýzlýðýn bedelini onlar ödeyecek yoksa farklý bir önerin var mý ?

bu takým 82 puanla þampiyon oldu orda farklý bir yönetim vardý demek ki doðru iþleri yaparsan baþarýlý oluyorsun.

anladýðým kadarýyla sen sorunun yönetim olmadýðýný söylüyorsun o zaman bunca borcun bunca hezimetin kaynaðý ne ?

forma adaleti her günün her anýn konusudur.
    sadece aþk bizimkisi

bingolts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Hiçte yanýltmadýn
    Benim için bir sevdadýr Trabzonspor Solumasamda havasýný aþýðým renklerine

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Senin gibi yerli sevici, vizyonsuz, kendini geliþtiremeyen, korkak ve pýsýrýk insanlardan býktým artýk. Yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr!

Þu kulübün yakasýný býrakýn!!!!!!!!!!!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Alýntý Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    çýkartýlan kadronun ne yaptýðýný gördük ayný hatalarda devam edilirse sövülür zaten yani tek sorun çýkartýlan kadro deðil yapýlan hatanýn devam etmesidir.

dostum o maliyeti yedek kulübesinde oturtamazsýn iþler iyi gitsede oturtamazsýn biz münih deðiliz roben'i kesecek ki oda ancelotti'yi kesti. öyle kolay deðil o iþler.

yönetim baþarýsýz yoksa baþarýlý mý sence ? bu kulübü onlar yönetiyor ve baþarýsýzlýðýn bedelini onlar ödeyecek yoksa farklý bir önerin var mý ?

bu takým 82 puanla þampiyon oldu orda farklý bir yönetim vardý demek ki doðru iþleri yaparsan baþarýlý oluyorsun.

anladýðým kadarýyla sen sorunun yönetim olmadýðýný söylüyorsun o zaman bunca borcun bunca hezimetin kaynaðý ne ?

forma adaleti her günün her anýn konusudur.
    Ancoletti'yi yiyen sonuçlar.Dediðim gibi kesersin ama sonuç alacaksýn.Sonuç alamazsan zaten gidiyorsun.Bak Þenol Hoca'ya Medel'i kesiyor,negredoyu kesiyor.Geçen sezon Ýnler diye býk býk ötüyorlardý.Þampiyon oldu kimse adýný aðzýna almadý.Sonuç alýnca kimse aðzýný açabiliyor mu?Alamadýðý an ama önüne konulacak

Valla borcun kaynaðý tüm camia.Sen içinden çýkan ucuz adamlarý yuhlayýp, vizyon adý altýnda marka talep edersen yönetimde bunu karþýlamak zorunda kalýr.Yeni gelenlerde aynýsý olacak.Çünkü baþarýsýzlýðýn nedenini kadro da arayacaksýn.Ya da yeni Td .Oda oyuncu talep edicek yine yeni kadro.Bu taraftar 50 oyuncusu bulunan takýmda hala transfer talep eden Ersun'u ayakta alkýþladý.Ben yönetim olsam direkt kovardým o an.Þu an söven arkadaþlar ha bunlar.yanlýþ olmasýn .

82 puanlarý unut.O yönetimin deðil malum kiþinin baþarýsý.Bir daha olmayacak zaten.Kazma Umut, bitik Burak, deli Engin süper oyunculardý.Yönetim baþarýdýr diyorsan ben katýlmýyorum.Yani cale, Sekan Balcý çok özel oyunculardý yönetim süpermiþ dersen doðru teþhis yapmýþ olmazsýn.(hoþ deli Engin harbiden iyi oyuncuydu )

Öncelikle sen ne istiyorsun ona karar ver.Borcun azalamasýný mý, þampiyonluk mu?

Borç diyorsan zaten baþarýsýz ama kimsenin öyle bir talebi yok.

Þampiyonluk diyorsan Türkiye þartlarýnda baþarýlý.Bak Türkiye þartlarý diyorum.
    Konu sason tarafýndan (22.10.2017 Saat 02:52 ) deðiþtirilmiþtir.

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Desteklemek düþer dedik ama ilk maçtan sýçýþa baþladýn hoca? Suç sende deðil, birazda sen anasýný aðlat ne olacak ki?

Umarým bu yazdýklarýmdan dolayý beni piþman edersin.

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Valla borcun kaynaðý tüm camia.Sen içinden çýkan ucuz adamlarý yuhlayýp, vizyon adý altýnda marka talep edersen yönetimde bunu karþýlamak zorunda kalýr.Yeni gelenlerde aynýsý olacak.Çünkü baþarýsýzlýðýn nedenini kadro da arayacaksýn.Ya da yeni Td .Oda oyuncu talep edicek yine yeni kadro.Bu taraftar 50 oyuncusu bulunan takýmda hala transfer talep eden Ersun'u ayakta alkýþladý.Ben yönetim olsam direkt kovardým o an.Þu an söven arkadaþlar ha bunlar.yanlýþ olmasýn

Öncelikle sen ne istiyorsun ona karar ver.Borcun azalamasýný mý, þampiyonluk mu?

Borç diyorsan zaten baþarýsýz ama kimsenin öyle bir talebi yok.

Þampiyonluk diyorsan Türkiye þartlarýnda baþarýlý.Bak Türkiye þartlarý diyorum.
    kulübü yöneten usta'dýr son kararý o veriyor taraftarýn baskýsýný kaldýramýyorsa baþka iþ yapsýn. bu bile baþarýsýzlýktýr.

ben fikrimi çok önce söyledim 30 yaþ üstü yüksek maaþlý hiç bir haltý almam takýma. hem niye öyle bir tercih yapayým? borcu azaltarakta þampiyon olursun tabi çýkarsýz yönetirsen. 82 puanla deli gibi para harcamayarak bunu yaptýk zaten. daha öncesindede yaptýk. defalarca hemde.

net cevap alamadým hala usta baþarýlý mý sence?
    sadece aþk bizimkisi

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yerli hoca olmasýn dedik sýrf þu yerli oyuncu oynatma fantezisinden ve ülkenin enayisi olmaktan kurtulabilmek için, duyan olmadý tabi ve hak etmeyen yerli kayýrmasý oynatma durumu daha ilk maçýndan baþladý bu huyundan kurtulamazsa ömrü çok kýsa olacak.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

kulübü yöneten usta'dýr son kararý o veriyor taraftarýn baskýsýný kaldýramýyorsa baþka iþ yapsýn. bu bile baþarýsýzlýktýr.

ben fikrimi çok önce söyledim 30 yaþ üstü yüksek maaþlý hiç bir haltý almam takýma. hem niye öyle bir tercih yapayým? borcu azaltarakta þampiyon olursun tabi çýkarsýz yönetirsen. 82 puanla deli gibi para harcamayarak bunu yaptýk zaten. daha öncesindede yaptýk. defalarca hemde.

net cevap alamadým hala usta baþarýlý mý sence?
    Sen yazarken bende ekleme yapmýþtým.bu yazdýklarýma onlarý da ekle.Þu an Þenol Hoca olsa tek kulvarda 82 puandan fazla toplardý.O olsa baþarýlý olacaklardý.Naapsýn þimdi adamlar ?

Kamu oyunda baþarýlý diye algýlanan hocayý getirdiler.Olabilecek en iyi kadroyuda kurdularki bence rahatlýkla þampiyonluða oynar.

Bu camianýn talebi bu.yani bu camiaya baþarýlýlar.

Bende 30 yaþ altý kimseye almam.Ama o tür kadroyla þampiyonluða oynayacak hoca yok Türkiye'de.Olanda olmadý.Þimdi ne diyeyim.Banada uymuyor...

Asýl cevap yeni geleceklereden taleplerin ayný olacaðý.Sonucunda ayný olacaðý.Yani gelende baþarýsýz olacak senin kriterlerine göre.
    Konu sason tarafýndan (22.10.2017 Saat 03:10 ) deðiþtirilmiþtir.

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Aptal bile Yusuf'un kanat oynayamayacaðýný bilirdi. Ýlk maçtan Ersun'u arattý bize çapsýz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    40

Hayýrlý olsun demek gelmiyor içimden.
    Ýyi bir adam, düzgün bir karakter.
    Ama Anadolu takýmlarý için ancak yeterli olabilecek meziyetleri var.
    Zirve planý yapanlar için deðil.
    Uzun sürmez birlikteliðimiz.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam!'' Dozer CEMÝL

The Legend - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu adam nasil antrenor olmus hayret asdghjkklxg
    elbet bir gün toprak olup gideceðiz...
    TRABZONLU DOÐDUK TRABZONSPORLU ÖLECEÐÝZ...
    legends never die ...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Volkan bile bile ladesti. Baþtan krediyi harcamaktý. Yazýk oldu ilk maçtan. Spotlar üzerindeyken zor iþi daha da zorlaþtýrdý.

Necmettin ALTUNTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    71

[QUOTE=Oðuz ZEYTÝN;1920833562]Volkan bile bile ladesti. Baþtan krediyi harcamaktý. Yazýk oldu ilk maçtan. Spotlar üzerindeyken zor iþi daha da zorlaþtýrdý.[/QUOTEÝYASTE]
    Kimi getirirseler getirsinler durumu çok deðiþtirmeyecektir.Mesele TD meselesinin çok çok derininde.siyasete gömülürseniz sonuçlarý aðýr olur.
    Bu takýmýn genleriyle oynadýlar.Bu þehrin genleriyle oynadýlar.Ranta çýkara Trabzonsporu satan bir taraftar kitlesi yarattýlar.Suskun ve biatçý...
    Bu takým ölüyor arkadaþlar ölüyor...
    Eski kullanýcý adým:Nurver

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Oyuncu deðiþikliklerini çok geç yapmak...
    Castillo dururken Volkan Þen'i oyuna almak...
    Hiçbir izahý yok!

Not: Yusuf'u kanatta oynatmak...
    Hamiþ

castillo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Neden bu kadro Rýza'ya verildi neden arkadaþ neden?

robinhood61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

bu da çapsýz çýktý, yukarýdan emir aldýðý belli, yoksa bitik volkaný oyuna almazdý
    KOÞAN VE ÝYÝ PAS YAPAN TAKIM. ÇOK MU ÞEY ÝSTÝYORUM?

tanjugunduz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

hani rýza hoca adamdý dik.dururdu boyun eymezdi . ilk haftada gosterdi adamligini ! volkan seni oyuna alan haindir kýsa ve net izahý yok.

Ersun yanal istifa
    bu sene SAMPÝYONUZ.

Doðan BULAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bir mal gitti baþka bir mal geldi baþýýmýza.. Baþka bir takýmda olsan Castillo gibi silahýn olsa Trabzonspor'a karþý oynasa ilk 11 de çýkartýrdýn eminim.
    Kýzlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediði kahýr kalmadýðý halde Trabzonspor'u býrakmadýysa sizi hiç býrakmaz.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Sahaya sürdüðü kadro Abdüþ hariç iyiydi Abdüþ'ü de 2.yarý kullanmayý düþünmüþ olabilir..30.dakika da 10 kiþi kalmamýz ve kendi kalemize attýðýmýz santrasý yapýlmayan gol sonrasý bile 2.yarý için umut vardý ama Volkan'ý oyuna sürmesi rezaletti..valla ben iþin içinden çýkamýyorum aklý baþýnda ortalama bir teknik adam Castillo dururken neden Volkan'dan medet umsun ki ? Kesinlikle bu takýmda çok farklý þeyler dönüyor ve bu tür durumlara ses çýkartamayan insanlarýn da bu takýmda iþi yok.
    Konu Emrah KabuL tarafýndan (22.10.2017 Saat 13:25 ) deðiþtirilmiþtir.

Sinan G. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

sende herkes gibisin hocam çok üzgünüm

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Sen yazarken bende ekleme yapmýþtým.bu yazdýklarýma onlarý da ekle.Þu an Þenol Hoca olsa tek kulvarda 82 puandan fazla toplardý.O olsa baþarýlý olacaklardý.Naapsýn þimdi adamlar ?

Kamu oyunda baþarýlý diye algýlanan hocayý getirdiler.Olabilecek en iyi kadroyuda kurdularki bence rahatlýkla þampiyonluða oynar.

Bu camianýn talebi bu.yani bu camiaya baþarýlýlar.

Bende 30 yaþ altý kimseye almam.Ama o tür kadroyla þampiyonluða oynayacak hoca yok Türkiye'de.Olanda olmadý.Þimdi ne diyeyim.Banada uymuyor...

Asýl cevap yeni geleceklereden taleplerin ayný olacaðý.Sonucunda ayný olacaðý.Yani gelende baþarýsýz olacak senin kriterlerine göre.
    usta baþarýlýdýr diyorsun. sana diyecek sözüm yok daha.
    sadece aþk bizimkisi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

usta baþarýlýdýr diyorsun. sana diyecek sözüm yok daha.
    Valla hocam ben sonuca göre konuþan bir adam asla olmadým.

Þampiyonluða oynayacak kadro kurmuþ mu? Evet

Kamu oyunun þampiyonluða ulaþacak diye düþündüðü bir td getirmiþ mi? Evet

Kötü sonuçlarda bile arkasýnda durmuþ mu? Evet

Camianýn talepleri bunlar mý? Yine evet.

Duygularý karýþtýrmadan, analiz yapmak lazým.
    Þimdi Sadri Þener gelse sence hangi Td yi getirecek?

Asýl sorun bu camianýn Þenol Güneþ hariç kýsa vadede þampiyonluk getirebilecek bir Td olamayacaðýný kabul edememesidir.Bu yüzden de ayný hatalar devamlý tekrar edecek.
    Konu sason tarafýndan (22.10.2017 Saat 15:49 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)