Sayfa 76 Toplam 99 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 66 74 75 76 77 78 86 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2462 adet sonuctan sayfa basi 1,876 ile 1,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rýza Çalýmbay

Hasan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    32

Bu hafta da "Beklemediðimiz anda" gol yemiþiz. Oyuncular gol yiyecekleri dakikayý ayarlamalý, hocayý süprize düþürmek yakýþmýyor !

Timur Bey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Ne sorumluluk alýyor ne hata kabul ediyor ne de istifa ediyor. Tek derdi ilgi çekmek ve merak uyandýrmak. Yahu madem adamýn tazminat gibi bir derdi de yok, neden kovmuyorsunuz? En azýndan bu sene havlu attýysak geri kalan süreyi iyi bir hocanýn analizi ile bitirelim. Ýlla sezon sonunu mu beklemek zorundayýz?

Sefa Toyer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ýkinci yarý takým geride iken önde basmadý. Bu öyle net bir biçimde belli idi ki bizim topçular bilinçli olarak rakibi kendi sahamýzda karþýladý. Bu hazmedilir bir durum deðil. Hatta uzatmalarda aceleyle taç atmaya çalýþan Abdülkadire sakin, sakin diyerek yatýþtýrdý. Ýnanýlýr gibi deðil. Saygýsýzlýk etmek istemiyorum ama bu adamla olmaz.
    Konu Sefa Toyer tarafýndan (19.02.2018 Saat 00:16 ) deðiþtirilmiþtir.
    *Onur Recep Kývrak*

Numan Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu adam bize ilk geldi Galatasaray'dan ilk puaný ben aldým diye bas bas baðýrdý. Gerçekten önüne gelen herkes hoca olmamalý. Adam Türk futbolu için komple zarar
    Yalakalardan sakýnýnýz. Çünkü onlar insanlarý boþ kaþýkla besler.

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Ulan öyle bi döngüye girdik ki her gelen gidenden daha kötü..Dibe doðru gidiyoruz.
    Daha kötüsü ne olabilir ki derken hep daha kötüsü geliyor.
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

OrkHun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

hem beceriksiz, hem yüzsüz adam.

bunu oraya getiren yönetim de o kadar rezil ki, bu adamýn her hafta takýmýn saçmalamasýna bahane olarak devre arasýnda yapýlmayan kanat forvet transferini öne sürmesine tepki bile veremiyor. ben baþkan olsam ilk demecinde çaðýrýr ultimatom verir, ikincide þutlarým.

lan sen kim oluyorsun da elindeki kadroyu iþlevsiz gösterme, çalýþtýðýn yönetime býk býk etme haddini kendinde görüyorsun. memnun deðilsen þartlardan ver istifaný s.. git.

sarri yoklukta mertens'i forvet yaptý, bir kamyon gol attýrdý adama. senin elinde burak-rodallega-yusuf-sosa gibi düzgün bir taktik formasyonda gol atabilecek bir yýðýn adam var.
    hiçbir varyasyon üretemeyip, ezber þablonuna uygun oyuncu alýnmadý diye çocuk gibi aðlýyorsun her hafta.
    þu adamlarýn her sene milyonlarca lira kazanmasý hayatýn büyük haksýzlýðý.

son olarak:
    1466a6cbe9c8e608304494653502.jpg
    Konu OrkHun tarafýndan (19.02.2018 Saat 09:53 ) deðiþtirilmiþtir.

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

1.65'lik arda ceza sahasýnda 3 kere kafa vuruyor, hatta biri de gol oluyor. Allah aþkýna nedir bu savunmanýn veya savunamanýn hali? Burak sakatsa, pres yapmayýp senin önde basma, pres taktiðini boþa çýkartacaksa oynatma arkadaþ. Bu takýmdan Hami'ler, Orhan'lar, Ali Kemal'ler, Þota'lar geldi geçti, hiçbirine Burak'a yapýlan muamele yapýlmadý.

Ýþin garibi futbol tarihinde kendi sahasýnda gol yiyince savunmaya çekilen ilk takýmý dün gece izledim. Takým 1-0 maðlup, oyuncularýn umurunda deðil, acayip bir kabullenmiþlik, vurdumduymazlýk. Ne pres var, ne hýrs var. Dün akþam Kasýmpaþa maçýný izledim, vallahi helal olsun adamlara. Taraftarý olmayan Kasýmpaþa'daki ruh, hýrs bizde yok. Pres yapmayan, taktiðine uymayan, umursamayan, hýrslý olmayan adamý oynatma hocam, Allah aþkýna oynatma. baþakþehire yenilmeye üzülmem, Clichy, Adebayor, arda vs. yetenekli, disiplinli bir takým ama mücadele etmeden yenilmek iþte o zoruma gidiyor.

Hocam çok iyi niyetlisin, çok karakterli birisin, çok samimi birisin ama olmuyor hocam.
    Konu alone_6161 tarafýndan (19.02.2018 Saat 09:16 ) deðiþtirilmiþtir.
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Maçtan sonra "topu rakibe verdik, rakibin oyununu kabul ettik" tarzý bir cümle kullandý. Böyle bir rezalet olamaz. Ev sahibiyiz, oyunu karþý tarafa yýkmamýz gerekirken söylediði tam bir skandal. Ýstanbul'daki maçta Baþakþehir'i Bjk'yi dönem dönem sahasýna hapseden Trabzonspor'un geldiði durum acýnasý.

Tamamen yetersiz biri. Oyunu okumasý yok. Her hafta duran top tehlikesi yaþýyoruz. Ýdmanlarda bir þey çalýþtýrdýðýný da düþünmüyorum. Ligi en iyi yerde bitireceðuz diyip duruyor her hafta. Göztepe kazanýrsa 8. sýraya düþeceðimizden bile haberi yoktur eminim.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

galatasaray macindaki kredisi bize pahaliya mal oldu adam takimi kume dusurse bile sezon sonuna kadar gitmez

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

adam castilloyu kesiyor yusufuoynatýyor. komedyen sanýrým
    Önce TRABZONSPOR

Alp Yavuz 13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Gol yemiyoruz eskisi kadar dedi. Cidden bunu dedi
    EZE EZE KUPA KARADENÝZ'E !!!!!!!!!!!!!

https://twitter.com/alphonse_13

cewat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Tamam sen iyi bir hocasýn ve Trabzonspor'da çok baþarýlý oldun. Bunlara eyvallah diyeceðim kendi adýma söz ama lütfen istenmediðin yerde durma ve git. Zira kendin demiþtin istenmediðimi hisseder hissetmez orada kesinlikle durmam diye..
    Sadece Trabzonspor..

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bir sonraki basýn toplantýsýnda "yerel" veya "ulusal" katýlan basýn mensuplarý kimse,
    Tudor'a yapýlanlarýn benzerini Rýza hocaya yaþatmazsa hepsine yazýklar olsun!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Jackdaniels - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hoca nasýl tespitlerin var inanýlýr gibi deðil gol sorunu yaþýyoruz dediðin mevcut kadro sen gelene kadar ligin en golcü takýmýydý , kanatlarda yýðýlma var diyorsun gerçek kanat oyuncularýný gönderip ndoye yi kanatta oynatýyorsun birde transferde ilk kanat oyuncusu istiyorsun , maçlarý izliyorum ne bir taktýk bilgi nede oyuna müdahale var yanlýþ kadro seçimleri rakip analizide cabasý geçen hafta baþakþehiri canlý izledim diyorsun adamlara önde baský yaptýðýnda ne kadar tehlikeli olduðumuzu gördüðün halde topu rakibe verdik diyorsun utanmadan... Lütfen haftaya kalmadan çok muhteþem þekilde istia et bizde kurtulalým sende kurtur.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Onur Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Gitsene be adam!

Gururun yok mu?
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Farklý bir þey denemesi gerektiðini ne zaman anlayacak acaba.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Mert Acar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sen ne çapsýzsýn be ..Ziya Doðan sende daha hocadýr.
    Ziya Doðan hakkýnda ne düþünüyorsunuz bilemem, ancak Ziya Doðan'ý 2. geliþiyle deðerlendirmemek gerekir.

Ziya Doðan ilk geliþinde 27 maçta 24 galibiyet 2 beraberlik içeren bir seri yakalamýþtýr, kötü hoca deðildir, bu kulübe bir þeyler katmýþtýr.
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Alýntý Çaðatay_ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ziya Doðan hakkýnda ne düþünüyorsunuz bilemem, ancak Ziya Doðan'ý 2. geliþiyle deðerlendirmemek gerekir.

Ziya Doðan ilk geliþinde 27 maçta 24 galibiyet 2 beraberlik içeren bir seri yakalamýþtýr, kötü hoca deðildir, bu kulübe bir þeyler katmýþtýr.
    Ziya Doðan, 11 maç üst üste ligde, 5 maç üst üste kupada galip gelmiþtir. Üstelik gayet dar bir kadroyla bunu baþarmýþtýr.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Rýza hoca gelirken umutluydum, yapmasý gereken 2 þey var; birincisi adaleti saðlamak, ikincisi disiplini saðlamak dedim. Bunlar olduktan sonra yükseliþe geçtik. Sonra duraklama dönemine girdik. O zaman da dedim ki, adaleti ve disiplini kontrol edemezsen kendi kuyunu kazarsýn, ve bugüne geldik...
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Tek istediðim þu laf. "Hata bende"

Çok mu zor. Herþeye bahane uyduruyorsun. Senin gibi hocalara ayar oluyorum. Ýlk kez bukadar ezik büyük takým çalýþtýrma þuuru olmayan biri geldi sürekli bahane sunan.

Hata sende. Sen kötüsün.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Oruç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ziya Doðan, 11 maç üst üste ligde, 5 maç üst üste kupada galip gelmiþtir. Üstelik gayet dar bir kadroyla bunu baþarmýþtýr.
    Ne yazýk ki bazý arkadaþlarýmýz sadece duyduklarýyla ve ortamdaki popüler söylemle yorum yaptýðý için böyle durumlar olabiliyor.

Kimsenin kötü niyeti olduðunu tabii ki düþünmüyorum, ama bu camia için iyi kötü emek vermiþ insanlarý espri konusu yapmamak, küçümsememek gerekir.
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Defol git be adam. Gözüm görmesin seni. Hep bahane üretiyorsun.

Eski hoca bu takýmý iyi çalýþtýrmamýþ (onun çalýþtýrdýðý takým takýr takýr gol atýyordu)... Ben milli maç arasýný bekliyorum... Kanatlarda yýðýlma var (utanmadan kanat oyuncusu transferi istiyorsun)... ben arayý bekliyorum; benim takýmý aradan sonra izleyin (izliyoruz maþallah)... gol yollarýnda þansýzlýk yaþýyoruz (sen 10 kiþilik Konyaya karþý ikinci forveti gol yedikten sonra oyuna alan adam deðilmisin?)....

Aðzýndan ben hatalýyým ben burada hata yaptým bile demiyorsun. Sen kendini ne sanýyorsun? S... ol git.

Senin döneminde bütün futbolcularýn performansý düþtü. Penaltý kaçýrmayan Uður bile penaltý kaçýrdý.
    Demekki galibiyet serisi senin eserin deðil Ersun Yanalýn çalýþtýrdýðý takýmýnmýþ. Senin eserini ikinci yarý görüyoruz. Terbiyesiz herif.

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Ýlk geldiðinde seri galibiyetler almaya baþladýðýmýzda bizi asýl ilk yarý kampýndan sonra izleyin dedi ve yanlýþ bilmiyorsam ilk yarý kampýndan sonra galibiyetimiz yok.
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Bir dediðini diðeri tutmuyor gitsin Antalya da hocalýk yapsýn. Yanal da geç kaldýk bunu kovmak da da geç kalýyoruz mitomani Baþkan ne güzel bizi batýrmak için gelmiþ.
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Nazim Can - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rýza hoca gelirken umutluydum, yapmasý gereken 2 þey var; birincisi adaleti saðlamak, ikincisi disiplini saðlamak dedim. Bunlar olduktan sonra yükseliþe geçtik. Sonra duraklama dönemine girdik. O zaman da dedim ki, adaleti ve disiplini kontrol edemezsen kendi kuyunu kazarsýn, ve bugüne geldik...
    Yine yanlis yorumluyorsun Riza hocayi yok adaletmis disiplinmis, Burakin kisisel performansi ve futbol sansi ile 5 maclik bir seri yakaladik su anda Ersunun biraktigi yerdeyiz bunun farkina varmak icin bir 90 dak izlemek yererli.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)