Cafedegoygoy
Sayfa 72 Toplam 98 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 62 70 71 72 73 74 82 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2438 adet sonuctan sayfa basi 1,776 ile 1,800 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Rza almbay | Teknik Direktr

pReN@_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Alnt alper* Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tivorlu so, en sevdiim

Emirhan TOPCU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.08.2016
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Allah akna burada hala 'ben hocaya su bulmuyorum,elindeki kadro belli,kim olsa ancak bu kadar olur' diyen arkadalar var.Yazk elindeki kadro ktm beyler hoca zaten elindeki kadroya gre taktik yapar ama bu apsz hoca yenilmemeyi marifet sanyor,glyor,basn toplants dzenliyor ve trabzonspor camiasn futbol'a bak asn bilmiyor bile bu adam.

imdi elindeki kadro kt dimi bak imdi yazyorum nk daha kadroyu bilmeyen arkadalarm var belliki.olay udur elinde kaliteli pas oyunun oynayabilecek kafadan 3 adam var sosa,yusuf,abdulkadir takmda byle oyuncularn varsa ve sen hala kadro yetersiz diyorsan allah senide kahretsin
    Arkadam..

Bu arada forvetlerin burak ve rodellega savunmandada durica sakatlanmazsa iyi adam ve hubocan bu adamlar dururken uur demirok gibi bir arkada oynatyorsun futbolun ansndan falan bahseden bir hoca var ve bizde masallarn dinliyoruz hafta aralar 2 adet basn toplants hafta sonlar matan sonra ma analizleri.

Sen su yok su seni bu greve layk grp getiren zihniyette..
    Konu Ozan Ylmaz tarafndan (13.02.2018 Saat 08:53 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    25.05.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

'KAPICI' lakab yok.. o ekilde pankart asanlar ikecilerdi.. e senin de imdi onlardan pek bir farkn kalmad.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    10.12.2014
    Nereden
    stanbul

Kapasite olarak bir alt seviyenin aranan adam. Bizim iin zulm. Konu bu kadar. Uzatmann alemi yok.

nce hoca m lazm bize? Aslaaa.

nce ynetim, nce iyi bir Bakan lazm. Sonra iyi bir teknik heyet.

BMN Ynetim Kurulu Yiit Gayretli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Alnt anl SanMarino Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kapasite olarak bir alt seviyenin aranan adam. Bizim iin zulm. Konu bu kadar. Uzatmann alemi yok.

nce hoca m lazm bize? Aslaaa.

nce ynetim, nce iyi bir Bakan lazm. Sonra iyi bir teknik heyet.
    Sevgili San Marino;

https://forum.bordomavi.net/showthre...izasyonu/page3

Tanmak isterim. Muhtemelen bakalar da vardr tanmak isteyen...
    Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..
    Ayaa KALK!

Forum Yneticisi Ogn YAZICI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.04.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    22

Bir insana alakasz bir balamda
    "kapc","kyl" ifadelerini kullanan insan kt insandr,zavalldr

Yerleim yeri ky ise kyldr Geim kayna kapclk ise kapcdr bu kadar

Bu kelimeleri bunun dnda kullanan fikirlerin, dusuncelerin,bilginin,futbol taktiinin ! yetersizlii yznden bir insana bu kelimeleri kullananinsanlar ahlakszdr.

Yllardr Fenerbahe zmresini bir kenara koydum ben bunun yznden
    Trabzonspor taraftar bunu en kt niyetli teknik adama bile yapmad
    Konu Ogn YAZICI tarafndan (13.02.2018 Saat 14:01 ) deitirilmitir.
    nsanlar dnceleri ve davranlar arasnda eliki istemezler. Zayf insanlar dncelerini davranlarna gre ekillendirirler
    -------------
    Ben buradaym sevgili mein yuvarlak ; sen neredesin ?

Mert Acar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.05.2013
    Nereden
    Ankara
    Ya
    23

Gerek Rzay devre arasndan sonra greceksiniz..Btn kayplar bana yazn diyen sen deilmiydin.. imdi gelmi baskdan bahsediyorsun. Senin yerin Trabzonspor deil efendi. Vizyonun yetmez.
    Kazm'a da selam olsun,asi ocuklar burada..

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Ogn YAZICI Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bir insana alakasz bir balamda
    "kapc","kyl" ifadelerini kullanan insan kt insandr,zavalldr

Yerleim yeri ky ise kyldr Geim kayna kapclk ise kapcdr bu kadar

Bu kelimeleri bunun dnda kullanan fikirlerin, dusuncelerin,bilginin,futbol taktiinin ! yetersizlii yznden bir insana bu kelimeleri kullananinsanlar ahlakszdr.

Yllardr Fenerbahe zmresini bir kenara koydum ben bunun yznden
    Trabzonspor taraftar bunu en kt niyetli teknik adama bile yapmad
    Bunu diyen de yerellii ile vnen Trabzonsporlular! Sorsan, Faroz'dan girip Yoroz'dan kar. retimden alt yapdan dem vurur. Fakat gerek yle deildir. stanbul dkalnn, kendinden olmayanlar aalarken kulland "omar" vasatln, bu ve benzeri saldrlarla ondan daha ileri gtrme uursuzluunu sahiplenir. Sz konusu terbiyesizlik sosyal medyada yzn, ismini, cismini saklayan embesillere yakyor. Buna bir ey demem... lkenin kk rnei. Geen baka bir balkta yazmtm, Prof. Dr. skender ksz'n tabiriyle Toplam Kalitesizlik...

Ancak camiann akil isimlerinden Erdal Abi'nin bir yorumuna denk geldim bugn. Neymi, hoca "vizyonsuz" olduu iin Antalya'dan gnderilmi. Vizyonlu Antalya bakan imdi nerede? Hocann istemedii, menajer dayatmas sperstar transferleri nerede? Vizyoner Antalyaspor puan tablosunun neresinde?

Hocay, ynetimi, dier unsurlar eletir, baarsz de. Eyvallah... Ama endstriyel futbola kar olup, o arklarn en kirli paras menajerlerin dayatmalarna kar durduu iin grevine son verilen hocay "Vizyonsuz" diye gstermek birbiriyle elimiyor mu? Erdal Abi'den duygu ykl yeni hikayeler beklerken, toprak sahalarn tozunu amurunu, emeini anlatmasn beklerken o -sanrm- yanl bilgiden kaynakl byle garip bir yorum yapm. nsandr, belki de skor alamadmz iin hepimiz gibi zlmtr. Tpk greve geldiinde (Kazanrken) rakip izledii iin vg dzp ancak imdi kazanamad iin rakibi seyretmesini bilet masraf olarak niteleyen renktalarmz gibi...

Ksaca, her zaman ve her koulda mitvar olduum Trabzonspor hakknda ilk defa karamsarla kapldm Erdal Abi'nin bu yorumu sebebiyle. Keke hoca ikinci yar banda istedii transferler yaplmadnda braksayd. Braksayd ve drdnc, beinci, otuz beinci... defa ok geni vizyonlu Ersun Yanalvari biri gelseydi. Alt yerdik, 3-0'dan ma verirdik ve vizyonun hazzn yaardk.

Yllar nce Trabzonspor sradanlayor diye feryat ediyordum. Ge fark ettim, Trabzonspor bitmi!

Grkan Asma - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.11.2011
    Nereden
    Trabzon

...

SM-N9500 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa
    Ya
    28

Suun by ynetimde ve futbolcularda. Adam doru tehisi koymu sezon banda takm kuran kiinin beceremedii transferi istemi.

Defansif oynuyor diye eletirilen adam stoper, solbek ihtiyacinin bile nne koymu bu transferi.

Bu kanat forvet transferi yapilabilseydi takm ve taraftar havaya girebilirdi. 4 ma da bak srt geti, skorlar bize yaknd, anslar geldi ama takm zerine km uyuukluk galibiyete izin vermedi.

Sezon banda ofansif oynayacam diye Akhisar'dan 6 yiyen, 3-0'i koruyamayan takmn ipleri gevetilmez. Bu gevek oyuncular bunu haketmiyor. Rza hocann yapabilecei de bu kadard. Ufak tefek hamle hatalarnn sonucu deil bu, devre aras takmn hedefini ykseltemeyenlerin, idare edenlerin suu.

Hedefi zorlamak iin ideal bir sezon olduunu gremediler. Rza hoca da idare etti.

kunuba - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.11.2015
    Nereden
    stanbul

yle cmleler kuruyor ki vallahi dinlerken utanyorum. Byle kt diksiyon ve cmle kurma kabiliyeti olamaz. Ve kesinlikle eletiri kabul etmeyen bir yaps var.

Sende ben imknszl seviyorum fakat asla umutsuzluu deil.

yelik tarihi
    22.01.2018
    Nereden
    Bursa
    Ya
    29

ben bu adama diyecek biey bulamyorum nk su bunda deil suun en by bizde iki ma alan adam gklere karrz iki puan kaybeden adam yerin dibine sokarz benim merak ettiim anladm kadaryla bunuda bi ekilde gndercezde peki ya bundan sonra kim gelecek fark ne olacak yabancyla olmadn anladk peki yerli enol gneten baka kim var kim gelecekte bieyleri deitirecek kim bize tahamml edecek arkadalar hereye eyw ama birazda hatay kendimizde aramamz gerekiyor sanki iki senelik baakehir her sene ligin en tepesindeyse doru yaptklar bieyler var demekki sadece hkmet desteiyle olmuyo olsa kasmpaada her sene avrupaya gider her ma sahip kmamz lazm hi biey iin ge deil baakehire o sahay dar edebiliriz yeterki korkak kmayalm

smail SARAL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    32

Alnt artvints Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Suun by ynetimde ve futbolcularda. Adam doru tehisi koymu sezon banda takm kuran kiinin beceremedii transferi istemi.

Defansif oynuyor diye eletirilen adam stoper, solbek ihtiyacinin bile nne koymu bu transferi.

Bu kanat forvet transferi yapilabilseydi takm ve taraftar havaya girebilirdi. 4 ma da bak srt geti, skorlar bize yaknd, anslar geldi ama takm zerine km uyuukluk galibiyete izin vermedi.

Sezon banda ofansif oynayacam diye Akhisar'dan 6 yiyen, 3-0'i koruyamayan takmn ipleri gevetilmez. Bu gevek oyuncular bunu haketmiyor. Rza hocann yapabilecei de bu kadard. Ufak tefek hamle hatalarnn sonucu deil bu, devre aras takmn hedefini ykseltemeyenlerin, idare edenlerin suu.

Aynen katlyorum, gzel tespitler.
    Trabzonspor'un yapt transferlerin kampa yetitii tarih boyunca grlmemitir.
    Dn; "gatromuz yederli", bugn; "haftaya netleir", yarn ne olaca mehul.

Mehmet BA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2007
    Nereden
    Denizli
    Ya
    30

Rza almbay, iyi bir teknik direktr olmayabilir, bu srecin sonunda ok baarsz da olabilir.
    Fakat hi kimsenin hocaya ''Hakaret'' etmeye hakk yok. Ben de bir mata kzp ''Allah belanz versin'' dedim.
    Fakat lakaplar, yaktrmalar vb. gerekten ho deil...

Kt bir taktisyen olabilir, oyunu okuyamayabilir. Bunlarn hepsini kabul ediyorum. Ben de eletiriyorum.
    Fakat kalkp hocann karakterine, adamlna, kiiliine laf etmek tek kelime ile ''Basitlik'' olur.
    Rza almbay, u kirli futbol aleminde ender kalm ''Temiz'' insanlardan biridir. Menajerle i tutmaz.
    Cefakardr, kulb dnr, ekonomi kt ise transfer istemez. Kendini alt kulbe adar. Bunlar gzel meziyetler.
    Eksik yan da var. Bence oyuncu tercihleri ve deiikleri biraz defansif kalyor. Ve yaratc dnemiyor.
    Fakat Allah var bir yandan da ma kaybetmiyor! 5-6-7 yiyen Ersun gibi deil...

Lakin bir enol Gne olmad da aikar!
    Konu Mehmet BA tarafndan (15.02.2018 Saat 10:29 ) deitirilmitir.

Oru - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.11.2004
    Nereden
    Diyarbakr
    Ya
    32

yi niyetinden phem yok. Ancak cesur olmad bir gerek. Korkak olduu konusundaki sorudan sonra ise iyice gerginlemesi dikkatimi ekti. Hoca hala byk takm altrdnn farknda deil maalesef. Transfer yapamadk ona tamam ama farkl eyler deneme noktasnda kimse elini tutmuyor sonuta. Azck cesur olsa u anki puanmzdan 8-10 fazlamz olurdu bana gre.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Uur . - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.11.2008
    Nereden
    Bursa

Alnt Oru Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yi niyetinden phem yok. Ancak cesur olmad bir gerek. Korkak olduu konusundaki sorudan sonra ise iyice gerginlemesi dikkatimi ekti. Hoca hala byk takm altrdnn farknda deil maalesef. Transfer yapamadk ona tamam ama farkl eyler deneme noktasnda kimse elini tutmuyor sonuta. Azck cesur olsa u anki puanmzdan 8-10 fazlamz olurdu bana gre.
    Hep bir bahanesi var. Devre aras diye baryordu devre aras geldi i yok, sol bek diye bile bard resmen gelen adam Akbatan kt.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

yelik tarihi
    27.02.2007
    Nereden
    Denizli
    Ya
    30

Alnt Uur . Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hep bir bahanesi var. Devre aras diye baryordu devre aras geldi i yok, sol bek diye bile bard resmen gelen adam Akbatan kt.

Kt oyunu hocaya, kt transferi ynetime yazarm.
    Zira ''Para yok'' kisvesi ile Ersun'a yapamadklarn Rza'ya yaptlar.

Uur . - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.11.2008
    Nereden
    Bursa

Alnt Mehmet BA Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kt oyunu hocaya, kt transferi ynetime yazarm.
    Zira ''Para yok'' kisvesi ile Ersun'a yapamadklarn Rza'ya yaptlar.
    Bizden kat ve kat dk kalitedeki takmlarn oynaynda gryoruz. Evet bir kanat oyuncusu yok ancak bu takm bukadar kt oynamas imkansz. Dediin gibi bu oyunun tek sorumlusu hoca.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

yelik tarihi
    27.02.2007
    Nereden
    Denizli
    Ya
    30

Alnt artvints Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Ben de ayn fikirdeyim. Kesinlikle suun by ynetime ait!
    Abidik gubidik adamlara para sap durdular. En kritik dnemde bir kanat forvet transferi yapmadlar.
    Bugn takmn sol kanad ksz kalmsa sebebi ynetimdir. Hocann yana yakla kanat istemesine deinmiyorum bile...
    Onazi ve Okay varken Kucka'y isteyen Ersun'a tek edemediler ama Kanat Forvet isteyen Rza'ya sol beki dahi fazla grdler!
    Vizyon vizyon diyerek boka bulamak bu olsa gerek...

Tm bunlar sylerken Rza almbay'n da hatalarn grmezden gelemeyiz.
    Tm eksiklere ve her eye ramen daha iyisi olabilir miydi? Bence olabilirdi. Bunun iin yalnzca biraz ''Cesaret'' gerekliydi.
    Mesela Genlerbirlii manda gol lazmken Rodellega'y karp N'Doye'u almak skordan memnunum demekti.
    Yedek kulbnde Olcay, N'Doye ve Castillo varken Bero ile maa balamak beraberlie anak tutmaktr.
    Bu ve bunun gibi birok tercih hatas var. Ksacas Rza almbay, kazanmak iin ''Risk'' almak zorunda!
    En azndan Yusuf'u karp Sosa'y koymakla deil, ikisini birlikte oynatmakla ma kazanabileceini fark etmeli...
    Rza Hocann kiilii konusunda tereddt yaamyorum. Kulb fazlas ile benimsemi, bunlar gzel eyler.
    Fakat biraz daha cesur olmazsa Rza almbay ile baar yakalanamayacan dnyorum.
    Ho bu ynetimin baarl olma ans yok ya neyse...

Numan Yerlikaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.07.2010
    Nereden
    Ankara

13 mata 1 yenilgi alm bu takm diyor. 6 beraberlii hi sylemiyor. 6 beraberliin 4 n bunun yznden aldk hi demiyor. Adam takm kltyor
    Yalakalardan saknnz. nk onlar insanlar bo kakla besler.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Standart Rza almbay | Teknik Direktr

Alnt Ouz ZEYTN Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Yllar nce Trabzonspor sradanlayor diye feryat ediyordum. Ge fark ettim, Trabzonspor bitmi!
    Trabzonspor sradanlayor diye feryad ederken Rza almbay bu kadar sahiplenmek de tezat.

Belki sradanlama tabirine atfettiimiz anlamlar farkl.

Evet, Trabzonspor Rza almbay tercihinde de grdmz gibi hzla sradanlayor.

Giallorossi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2011
    Nereden
    Hollanda
    Ya
    25

Korkak futbol oynatmiyor ona katiliyorum. Fakat sorunu kadro kurmakta. Sen abuk subuk yeteneksiz futbolculari oynatirsan zaten cesaretli oynasan bile birsey olmaz. Yetenekli oyunculari oynatacaksin ki 'cesur' futbolun sonu iyi olsun. Bero'yu kanatta ve Damdoy'u herhangi mevkide oynatmak kendi halince sacma zaten
    .

Francesco
    Totti

redbul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2014
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Alnt Numan Yerlikaya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    13 mata 1 yenilgi alm bu takm diyor. 6 beraberlii hi sylemiyor. 6 beraberliin 4 n bunun yznden aldk hi demiyor. Adam takm kltyor
    aynen kardeim 6 mata 6 beraberlik ettir 6 puan tersini dn yine 6 mata 4 malubiyet 2 galibiyet yine 6 puan deien biey varm bence yok.

yelik tarihi
    11.02.2013
    Nereden
    Ankara
    Ya
    33

riza hoca gun gectikce kendini daha fazla kaybediyor.bir hoca basarisizliga kilif aramaya basladimi orada duracaksin.simdi diyor ki biraz sansli olsaydik berabere kaldigimiz maclari kazanirdik..dogru soyluyor eyvallah da ayni sekilde kazandigin maclarida kaybedebilirdin..karabukte son top girseydi,konyada son saniye yemeseydik,sikebahce macinda ikinci yarisi cok iyiydik 80 kusurde yemeseydik,gencler macinda penalti girmediyse ben ne yapaym gibi savunma mekanizmalari gelistiyor..kendisine hocayim diyen bir adam bunlari soyluyorsa o adamin futboldan anladigi sey sinirlidir,hata yapsa hatasini gormez.cunku bu mantik bu dusunce sistemi en fazla gunu kurtarir..
    yani simdi orada hoca bunlari anlatirken bir gazeteci cikip kendi silahiyla vurabilirdi..kazandigimiz maclar hakkinda da benzer seyler soylenebilir..osmanli macinda son saniyede alinan penalti olmasa ne yapacaktin?keza sivas macinda toplasan 5-10 dakika baski yaptik golu de 83te bulmustuk.ya atamasaydik riza hoca?ayni sekilde 3-0 biten kasimpasa macinda mac 1-0 devam ederken dakika 88de kasimpasa'nin kacirdigi cok net bir pozisyon var..onu atsalar oyle biter miydi?sikebahce macinda ilk yarida ezildik,adamlarin net 2-3 pozisyonu var, onlari atsalar puan alabilir miydin?

yahu arkadas bu adamlar insanlari aptal olarak mi goruyor.ayrica bu adama efendi falan diyordum ama kendini begenmisin tekiymis..gram elestiriye tahammulu yok.garip garip seylerle insanlari teselli ediyor.trabzonspor gibi bir takimda karabuk-konya-goztepe-gencler-sikebahce maclarindan sadece 5 puan cikartabiliyorsan, turkiye kupasinda iki macta konyayi yenemiyorsan elestirilirsin..

bide 9.haftada geldi bu ne artisliktir.sanirsin takim kume dusuyordu oradan kurtardi.ikide bir ayni muhabbeti yapip duruyor.geldiginde liderle 13 puan farki vardi simdi 11..o donem lig ikincisiyle 7 puan fark vardi simdi 10, onu gectim simdi ligin dorduncusuyle arada 7 puan var..ee ne olacak simdi?ne basarisindan bahsediyorsun, butun bunlarin ustune kume dusmeye oynayan takim seni kupadan eledi..

Adem CAKIR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.05.2005
    Nereden
    stanbul

Her basn toplantsnda ayn cmleler, ayn konular. Baygnlk verdi artk.
    alkanlna, iyi niyetine, samimiyetine szm yok. Deve, eri doru hikayesinden dolay adama da kzamyorum.
    Kime kzacam ardm ... Ama....

Bir baka kulpte makul olsa da, 6 beraberlik Trabzonspor iin vnlecek bir ey deildir.
    Birinin Rza hocaya geen seneki beikta man izletip malubiyete ramen taraftarn takmn ayakta alkladn, bu kulbn futbol kltrnde boyun emeye, korkakla yer olmadn hatrlatmas lazm.
    Konu Adem CAKIR tarafndan (15.02.2018 Saat 12:42 ) deitirilmitir.
    .
    Eletirirken yapc olabilmek ve en ar eletirilere bile ho gr ile yaklaabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde akln ilacdr.
    .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)