Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Survivor Türkiye - yunanistan... Şampiyonuz...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Standart Survivor Türkiye - yunanistan... Şampiyonuz...

Başlığın kaybolduğunu gördüm...yeniden açmayı uygun gördüm...

Uzun zamandır Arjantin adalarında devam eden Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasının finali önceki gece ekranlara geldi.

Finalde Türkiye'yi temsil eden Derya isimli yarışmacı yunan rakibine 3oyunun 2sinde üstünlük kurarak galibiyeti elde etti.Böylece Türkiye-Yunanistan mücadelesini Türkler kazanmış oldu.Tüm Türk takımına ve özelliikle Derya'ya teşekkür ederiz...

:bayrak: :bayrak: :bayrak: :bayrak: :bayrak: :bayrak:
    Konu Gamze tarafından (30.12.2006 Saat 05:45 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Ben de teşekkür ederim. Hoş bir yarışmaydı. Nerede ve nasıl olursa olsun bir yunanlıyı üzmek her zaman güzeldir... :bayrak:
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gönüllerin şampiyonu Teymurumuzu da unutmayalım
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Nereden
    Trabzon

Selam

İki ülkenin kurnaz televizyoncuları bu hızla giderse yakında reyting uğruna "Kardak'a kim daha hızlı yüzecek?" gibi yarışmalar; ya da "Atatürk mü döver yoksa Aristo mu?" gibi anketler görebiliriz...
    Biz Yunan'ı böyle oyunlarda ütüp egolarımızı törpüleyelim, bizi yenen zaten yeniyor....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Alıntı liginefendisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam

İki ülkenin kurnaz televizyoncuları bu hızla giderse yakında reyting uğruna "Kardak'a kim daha hızlı yüzecek?" gibi yarışmalar; ya da "Atatürk mü döver yoksa Aristo mu?" gibi anketler görebiliriz...
    Biz Yunan'ı böyle oyunlarda ütüp egolarımızı törpüleyelim, bizi yenen zaten yeniyor....
    Bu hoş galibiyete sevinenlerden biri olarak gerçeklerin ne olduğunu biz de biliyoruz. Bu başığa girip kimse kimseye tarih dersi vermeye çalışmasın...

O kadar...
    Malik bin Dinar

Nebiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ne olursa olsun bu bir yarışmaydı.:tsmeşale: Ve önemli olan bizim kazanmamızdı.:tsmeşale: Oleyyyyy Türkiye Türkiye :bayrak:
    Yarışmaydı ve tuttuğumuz kişi,ülke kazandı olaya bu yönden bakalım.:tsmeşale: :tsmeşale:

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Allah bilir Yunan televizyonunda da Yunanlar kazanmıştır...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Acun'u çok takdir ediyorum. Seneler önce TV kanalının önünden geçerken arkadaşına "gel bi bakalım ne var ne yok" demiş, içeri girmiş. Sunuculuk vs derken 14 kelime ingilizce ile devr-i alem programı yaptı, yetmedi, şimdi de prodüksiyon şirketi kurup getirisi iyi işler çıkartıyor.

Yarışma beni hiç cezbetmedi, öyle çok büyük bir şey de hissetmedim. Derya olayına hiç girmeyeyim Ama çok samimi bir biçimde Acun'un başarısını tebrik etmek isterim. Sırada gs-fb varmış...

Alıntı fincher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah bilir Yunan televizyonunda da Yunanlar kazanmıştır...
    Seviyorum bu forumu.
    Konu EmrahYalçınalp tarafından (30.12.2006 Saat 10:08 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hoş galibiyete sevinenlerden biri olarak gerçeklerin ne olduğunu biz de biliyoruz. Bu başığa girip kimse kimseye tarih dersi vermeye çalışmasın...

O kadar...
    Sana göre hoş bana göre bomboş...Tarihle ilgili ne yazmışım ki böyle hönkürüyorsun? "O kadar "ne demek?
    Posta mı koyuyorsunuz, burası neresi?
    Sen hoş sanal galibiyetlere sevinedur, ben sana niye seviniyorsun mu dedim?
    Bir de yöneticisin; sen uzlaşmanın tarafı olmalısın, çatışmanın değil.Gerçi önemi yok bunu da alıntıla bir posta daha koy alttakiler alkışlasın ....
    Aslında benim ümidim iyice kırılıyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Yarışmanın ciddi bir anlamı olmadığını sevinenlerde biliyor. Bundan önce de açıldı başlık ve silindi. Sadece bu gereksiz tepkiler yüzünden. Madem bomboş olarak görüyorsun neden bu başlığa yorum yapıyorsunuz. Ben de bunu anlamıyorum. Kimseye posta koyduğumuz yok.

Evet, yöneticiyim... Bu başlığın sırf bu tepkiler yüzünden silindiğini hatırlatırım.
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

penaltılar manyaktı

Nereden
    Trabzon

Benim yorumum kişisel değildi...Kimseyi küçümsemedim,kimseyi incitecek birşey yazmadım,neye bomboş diyeceğimin kararını ben veririm aksi olsa kukla olurdum herhalde...Kaldı ki ilk yazımda bomboş da demedim bunu iki ülke televizyonculuğunu cinliği olarak gösterdim....
    Bir başlık açılınca herkes olumlu mu görüş bildirmeli?Bu tahammülsüzlük niye?Kişiselleşek kadar uzun kalmadım burada ama bu çok garip....
    Başlık açılınca altına bir not düşülür"Olumsuz görüşler bildirilmesin" diye, biz de biliriz ona göre davranırız...
    Aksi görüşler olmadan forum nasıl olur?nasıl beslenir?Aksi görüş bildirmek ukalalık,ona verilen cevap laf koymak mıdır?
    Einstein çok güzel söylemiş "önyargıyı parçalamak atomu parçalamaktan daha zordur" diye...Belki de bu bile sadece o dehanın kanıtıdır....

Başlığın daha önceden silindiğinden de haberim yok!!!!!ama demek ki olmalıydı....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Başlığa gönderdiğin ileti

"Biz Yunan'ı böyle oyunlarda ütüp egolarımızı törpüleyelim, bizi yenen zaten yeniyor..."

Sence böyle bir cevaba bu başlık için gerek var mıydı?
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar lûtfen...

Kayacığım, tepkin aşırı ve yanlıştır. Örneğin ben de bu yarışmanın sırf raiting amaçlı olduğunu düşünüyorum ve geçen akşam eve gelen misafirimin zoruyla seyrettiğim final haricinde bakmadım bile.

Liginefendisi'nin tespiti yerindedir, bu galibiyet Dünya çapında açıklanan "İnsani gelişmişlik endeksi"nde Yunanistan'dan 80 (galiba o civardaydı, vakit olsa bakardım ama önemi yok. Ha 80 ha 90) küsûr sıra aşağıda olduğumuz gerçeğini değiştirmiyor. Daha da ileri gidelim, bize o sıralamayı unutturmak için yapılıyor. Yani gazımız alınıyor. Yoksa anlamlı bir müsabakada Yunan'ı yenmek elbette güzel bir şeydir.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

tartışmalara gerek yok her şey ortada adamları yendik . bizim 40 yaşındaki adamımız onların 25 lik delikanlılarından iyidir . bize yenilmeye mahkumlar her zamann...

Nereden
    Ankara

Alıntı Bülent Şirin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar lûtfen...

Kayacığım, tepkin aşırı ve yanlıştır. Örneğin ben de bu yarışmanın sırf raiting amaçlı olduğunu düşünüyorum ve geçen akşam eve gelen misafirimin zoruyla seyrettiğim final haricinde bakmadım bile.

Liginefendisi'nin tespiti yerindedir, bu galibiyet Dünya çapında açıklanan "İnsani gelişmişlik endeksi"nde Yunanistan'dan 80 (galiba o civardaydı, vakit olsa bakardım ama önemi yok. Ha 80 ha 90) küsûr sıra aşağıda olduğumuz gerçeğini değiştirmiyor. Daha da ileri gidelim, bize o sıralamayı unutturmak için yapılıyor. Yani gazımız alınıyor. Yoksa anlamlı bir müsabakada Yunan'ı yenmek elbette güzel bir şeydir.
    ülkemizdeki insani gelişmişlik seviyesinin neden düzgün yükselemediğide ortadadır. ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar T.C nin rahatca yaşamasına engel oluyor ve sonuçda ülkede sorunlar oluyor. her zaman eğitim şart ama ülkemizde gerek terör olayları gerekse başka türlü entrikalar bunlara engel oluyor. bu zamana kadar PKK ile savaşmalar olmasaydı 20 yıl ilerde olabileceğimiz seviyedeydik . ve insani gelişmişlik seviyeside aynı şekilde 20 yıl öndeydi ...

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

ya deryanın turk bayragını oğusu bile insanın içini kıpırtadıryor
    TÜM YOLLARIN SONUNDA DAMARIMDA KANIMDA YÜREĞİMDE CANIMDA TÜRKİYEE
    Biz sevdadır Trabzon , yorozundan başlayıp ziganasında bitmeyen

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar uzatmanın çok da manası yok zannediyorum.Bu bir yarışma,kazandık ve haklı sevincini de yaşayacağız.Bu bir savaş değil biz de bunun bilincindeyiz.Yarışma dedik ya..''Eurovision''-Türkçeleştirmiyorum(!)-da bir yarışma ve onda da ne gibi oyunlar döndüğünü biliyoruz.Ama Sertab Erener kazandığında nasıl sevindiğimizi de biliyoruz değil mi?Evet bu çok daha küçük çaplı bir yarışmaydı ancak ''Yarışma''ydı!Kazanan sevinir,kaybeden üzülür.Üzülen yunan oldu mutlu olmayayım mı?Elbette TV kanalları reyting düşünecekler bunda ne şüphe!Ama beni bu ilgilendirmiyor.Tekrar ediyorum bu bir yarışmaydı ve bu yarışmayı biz kazandık!Benim içim bir hoş oldu kazanınca buna ego tatmini diyenler var ayıp ediyorsunuz!Bırakın keyfimizce sevinelim,birbirimizin tarih bilgisini yahut var olan siyasi ve sosyolojik durumlardan haberdar olup olmadığımızı ölçmeye kalkışmak hoş olmuyor.

Saygılar..

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yarışmaydı ve bizim tuttuğumuz taraf kazandı, bu en basiti olsun yada en iyisi olsun sonuçta biz kazandık ve bunun için sevinmek hakkımız tebrik etmek hakkımız bunda abartılcak bişey görmüyorum.Tebrikler Derya.
    İnsanları işaret ederek suçlarken, diğer 3 parmağınızın sizi gösterdiğini unutmayın.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu survivor aldatmaca, yunanlıları parayla koymuşlar oraya ondan sonra yendik mendik

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Ego tatmini mi dediniz?
    Arkadaşlar siz ne düşünürsünüz bilmem ama bir yunanı yumurta taşıma yarışmasında da altetsek ben aynı şekilde sevinirim ''nokta'' :bayrak:

Nereden
    İstanbul

ya bu kuvvete dayalı yarıs agırlıklı olsaydı pekte kazanacagımızı zannetmıodum ama sansımıza kuvvet gerektıren tek yarıs cıktı zaten onudakaybettık ama kazandık mutluyus
    Gurbetçi Gençler.

Nereden
    Ankara

Alıntı GaMZe61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ego tatmini mi dediniz?
    Arkadaşlar siz ne düşünürsünüz bilmem ama bir yunanı yumurta taşıma yarışmasında da altetsek ben aynı şekilde sevinirim ''nokta'' :bayrak:
    katılıyorum sonuna kadar

Alıntı firlama Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bu kuvvete dayalı yarıs agırlıklı olsaydı pekte kazanacagımızı zannetmıodum ama sansımıza kuvvet gerektıren tek yarıs cıktı zaten onudakaybettık ama kazandık mutluyus
    sonuncu yarışda kol kuvvetine dayanan yarışmaydı . ve derya inanılmaz hızlı yaptı . yani şansa yenmedik yarışmayı . söke söke aldık ...

Temel Küçükhüseyin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Penaltılara dikkat ettinizmi uzatma penaltılarında bir çoğu tekrardı) maksat heyecan olsun. Geyik bir yarışmaydı. Kurgu olma ihtimali yüksekti. Sevmesekte, beğenmesekte. Tek güzel tarafı finalde cebinden bayrağımızı çıkartıp o hırsla yaptığı yumruk şovdu.
    Ama yine de dikkat etmemiz gerekiyor bu şekilde bayrak milliyetçiliği yaparak gözlerimizi de gerçeklerden kaçırmamalıyız. Elin oğlu teknolojiyle, altyapıyla veya siyasi oyunlarla alacağı galibeyetlere alıyor malesef.

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tebrik ederim Derya'yı bayrağımızı orada çıkarıp göstermesi yeter
    -1461 TRABZON-

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)