Sayfa 12 Toplam 78 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 62 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1935 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 9.Hafta l Evkur Yeni Malatyaspor 1-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı batuhanTs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf ve okay in olduğu kadro kaybetmeye hezimete mahkumdur
    maalesef bunu bizim taraftar şu an anlayabilecek seviyeye gelemedi.. bunun için bir kaç kez daha 5-6 yememiz gerekecek!!
    Attan inip eşeğe bindik!

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geçiş sürecinde abdulkadir ve yazıcının kesinlikle dinlendirilmesi gerekir.. alanya maçından sonra bir hafta kendime gelemedim.. akhisar maçından sonra 2 gün boş gözlerle baktım etrafa.. yaşım 36 ve onca hayat badiresi atlatmış biriyim.. bu çocuklar da bizim gibi bu takımın fanatiği be henüz 20 yaşına bile girmediler.. kısık ateşte pişirmek lazım.. biz binlerce derecelik ateşin ortasına attık resmen.. bu stresi kaldırmaları mümkün değil..
    Attan inip eşeğe bindik!

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onur
    Kamil - Akbaş - Durica - Mas
    Onazi - Okay
    Olcay - Sosa - Castillo
    Burak

Esteban, JP, Uğur, Hubocan, Yazıcı, Abdüş, Bongonda, Volkan, N'Doye, Rodallega
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı İskender YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur
    Kamil - Akbaş - Durica - Mas
    Onazi - Okay
    Olcay - Sosa - Castillo
    Burak

Esteban, JP, Uğur, Hubocan, Yazıcı, Abdüş, Bongonda, Volkan, N'Doye, Rodallega
    Bu defansla bi 6 daha mi yiyelim hocam

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu defansla bi 6 daha mi yiyelim hocam

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ne yapalım hocam eldeki en iyi stoper ikilisi bu. Hubocan-Durica da denenebilir. Ayrıca Onazi-Okay ikilisinin savunma zaafiyetini büyük oranda kapatabileceğini düşünüyorum, keşke Kucka sağlam olsaydı elbette ayrı konu.
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

alptug_kd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun dönemindeki gibi dağınık oynamayalım, bu maçı alırız ve toparlarız. Çok zor değil dengeli, sakin, standart anadolu takımı tarzı oynayalım bir süre. Zaten yetenekli ayaklarımız var bir şekilde gol atarız.

Onazi-Okay sistemini deneyebiliriz. Geçen sene işe yaramıştı.

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımın, defans bloğu kale önünde, hücum bloğu rakip kale önünde, ortasaha boş, sahada 60-70 m'ye yayılan görüntüsünü düzeltmesini umuyorum ilk olarak.
    Konu Royal Heart tarafından (19.10.2017 Saat 00:55 ) değiştirilmiştir.
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

Nereden
    İstanbul

Malatyada orta sahada azubuike ve aytaç yok ,

Kadro derinliğide olan bir takım değil

FB maçı gibi açık oynarlarsa

Farklı kazanacağımız bir maç olacağını düşünüyorum
    Konu special one tarafından (19.10.2017 Saat 00:34 ) değiştirilmiştir.
    “Bir gün birileri gelecek TRABZONSPOR’umu şampiyon yapacak.”
    HAMİ AYAZ

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

riza hocanin gelmesini istemiyordum ilk aciklamalari her yeni gelen bir hocanin klasik aciklamalari degildi show yapmadi gercekleri anlati

malatya corum(kupa) galatasaray kayseri milli mac arasina kadar bu maclari yenersek süper olur ..

önümüzdeki dört maci yenebilecek gücümüz de var bunuda riza hoca biliyor cezaretini begendim ayaginin tozuyla hemen antromana cikti sezon sonuna kadar kendisi istemis sözlesme olsun diye iyi olursak iyi is yaparsak yönetim baskan kalmamizi ister sonra diyor ? ne güzel birsey bu #

riza hoca iki gün icinde takimla birlikte maca cikacak daha evel gelseydi akhisara yenilmezdik tahminim

antromanda oyunculara yakinligi ilk günden cok güzeldi antromani basina acik tutmasida her hocanin yapacagi durum degil bunuda cok begendim böylece bizlerde youtoube kanalimizdan her antromani izleyebiliriz sayesinde

riza hoca artik hocamiz aciklamalarindan dolayi kendisini tebrik ederim ayrica ersun yanal gibi saha kenarinda tribünde normal bir taraftar gibi yerinde oturmuyor oyunculari ateslemek icin saha kenarinda bagiriyor buda bizim taraftarlari atesler .....ben inaniyorum kazanacagiz malatya maci cikis macimiz olacak herkesi sasirtacaklardir mac tahminim 0-3
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Temel nokta hocanın savunma zaafiyetlerini görerek, oyunculara anlatarak bunu aşması. Çünkü çalışmak için fazla fırsatı yok önümüzdeki maçla ilgili. Ama oyunculara savunma tedbirlerini doğru şekilde iletirse ben bu takımın her türlü gol atacağına inanıyorum. Yeter ki yediğimiz gol sayısını düşürebilelim.
    7 tertemiz şampiyonluk

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maçı 1-0 yada 2-1 kazanacağımızı düşünüyorum...

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Rıza hoca iyi bir insan olabilir basit bir hocadır

Takıma bir şey katmayacaktır

Sene sonu da gider benden demesi

Sene sonu Şenol Güneş'e %90 oran veririm gelir diye

Çünkü her zaman hazır kadrolara konmuştur devre arası stoper transferi sene sonu bir iki transfer Şenol hoca için hazır takım demektir

Rıza hoca tandemi Durica Uğur yapar ikisi de stoper çünkü ve Ersun Yanal gibi oyunu stoperler başlatmayacağı için sıkıntı yok önlerinde Okay Onazi oynar Sosa Burak forvet

Sağda Olcay solda Yazıcı oynar demedi demeyin Abdül de Yazıcı yerine girer Castillo da geri düşersek Olcay yerine

Ersun hoca batırdı evet bu bir gerçek gitmeliydi bu da bir gerçek ama Türkiye'de onun kadar hücum oynatacak adam yok ha işe yaradı mı yaramadı 6 yedikten sonra hücum oynamanın bir anlamı yok

Ayrıca malatya maçın kesin favorisidir zaten Antalyadayken Rıza hocanın en ezildiği maç olmuştu

Şuna hazır olun

Onur

Pereira Uğur Durica Mas

Okay Onazi

Olcay Sosa Yazıcı

Burak

Maç sonucu 2-0 malatya son dakikalarda 3 de olabilir

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

1995-1996'da Ali ŞEN'in provokasyonları ile 2-1'lik FB yenilgisi sonrası avucumuzdan kayıp giden şampiyonluk
    2004-2005'de Cem Papila'nın Kadıköy'de bizi alenen doğramasıyla çalınan şampiyonluğumuz
    2010-2011'de şike ve teşvikle çalınan şampiyonluğumuz

Lanetli miyiz, beddualı mıyız bilemiyorum ama bir şampiyonluk bu şehri ve camiayı kendine getirir ve üzerindeki ölü toprağını ve uğursuzluğunu üzerinden atar.

Gün birlik, beraberlik ve destek zamanı
    BAŞKA TRABZONSPOR yok.

Gülmeyi ve sevinmeyi özlediğimiz son 2 yıldır ne kadar da ihtiyacımız var değil mi?
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

ANAOKULU TERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

-biliyorsunuz ersun'un takımları , önce iyi gider , sonra bodoslama düşer . bu ersun'un her takımında böyledir . (sadece şikeciler hariç , onda da takımı ersun değil , başhırsız takımı şampiyon yapmıştı )

-işte şimdi öyle bir şey olmaz . en azından stabil bir düzene otururuz diye tahmin ediyorum . yani arka arkaya maç kazan , sonra arka arkaya maç kaybet dönemi bitti kanımca .

-gördüğüm kadarıyla rıza aç gelmiş . konsantre gördüm . belli ki , kamuoyuna ben buradayım , haksızlığa uğradım , uğratıldım mesajını bizim takım üzerinden vermek istiyor . bak bu bize avantaj sağlar .

-yakın gelecekte (saha içinde ) bir sıkıntı görmüyorum . sıkıntı olsa da , rıza ersun gibi inatçı değildir .sorunu çözer diye tahmin ediyorum .

-ama ben hala yabancı hoca taraftarıyım . gönlümden geçen olmadı ama bir gün mutlaka o yabancı hocayı takımımda göreceğim .

-futbolcular kuyruğunu kıstırıp , kendilerini hazırlayacak , hocalarının arkasından alengirli işler çevirmeyecekler diye tahmin ediyorum . dediğim gibi rıza'yı da konsantre gördüm .

-trabzon içinden alacağı yardımcı mutlaka , rıza'nın otoritesine biat edecek , kafasını gömüp işini yapacak , mümkünse adı sanı duyulmamış ama olayı kavramış , şehri ve fitne fesat yuvalarını işine karıştırmayan , helala süt emmiş bir insan evladı olmalı . yoksa virüs içeriye bi girerse , bu ortamda rıza bile zombi olur .

-yerel basın da ,bu arada kendine bi çeki düzen verse iyi olur. özevlat muhabbetinden vallahi gına geldi artık .

- sayın başkan , çık artık ortaya . sinirimiz , öfkemiz , gerginliğimiz biraz geçti . gel de şu taraftarla öpüş ve barış artık . kızsak da , sinirlensek de büyüğümüzsün . dargınlık bitsin artık .
    Konu ANAOKULU TERK tarafından (19.10.2017 Saat 08:29 ) değiştirilmiştir.

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Biletleri aldık.önemli olan kötü günde takımın yanında olmak .
    Konu Mustafa ÖZDEMİR tarafından (19.10.2017 Saat 10:53 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bayburt

Bence Rıza Hoca radikal değişiklikler yapmalı..neşteri vurmalı..

------------Estaban----------
    Kamil-------Hubocan------Uğur-------Mas
    ---------Onazi--------Bero----------------

Bongonda-------Sosa-----------Castillo

---------------Rodellaga--------------

Not: Kucka iyileşirse kesin 11 de başlamalı..Burak'ın bu hafta dinlenip GS maçına zinde çıkmalı..sonradan oyuna apo, yusuf vs. girmeli..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bari bu sefer gol yemeyelim.
    Hamiş

OzcanHan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Cikacak 11'i ilk kez bu kadar merak ediyorum. Eger Castillo, Bongonda ve Rodallega ilk 11'de olursa birseyler degisiyor demektir.

OzcanHan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Fatih Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bari bu sefer gol yemeyelim.
    Abi biz yedikte geldik, daha neremize yiyecegiz.

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu senede boşa gitti gibi ne kadar genç varsa oynatılmalıki seneye kadromuzu şekillendirecek isimler alt yapıdan çıksın

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçı çok rahat alicaz
    Kadro çok iyi ama oynatamayan takintili adam vardı
    Artık o adam yok
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

shagrath61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rıza hocanın takımı nasıl oynatabileceğini bilmediğim, bu konuda da tecrübeli olmadığım için 3 ihtimale de açık bir maç olarak görüyorum ben.

Eğer dediği gibi hakkedene formayı verirse, rahat bir şekilde kazanırız. Kan değişimi her zaman takıma ayrı bir hava katar...

Ayrıca Rıza hocanın bile gelmesi eleştirilirken, yanında getirdiği kadro hayal kırıklığı olmuş.

Umarım ;

-----------------Onur---------------

Pereira----- Durica- Uğur '' hubocan ''------- Mas

----------------- Kucka------ Onazi( Batuhan

Abdülkadir-------------Sosa ------------- Castillo

--------------------- Rodallega ------------

Kadrosu ile sahaya çıkarız... Kucka sakatsa yerine mecburi olarak okay değerlendirilebilir. Yusuf ile alakalı geçen seneden beri dediğimin hala arkasındayım, çocuğun elinden duran topları aldılar ve skor katkısı düştü.
    Geçen yıldan beri , aktif oyunda aksaması sırf duran toplardan yaptığı asistler yüzünden görünmüyordu. Ancak yavaş yavaş aktif oyundaki pasifliği ortaya çıkmaya başladı.

Umarım çocuğun tamamen üzerine gidip, kaybolup gitmesine neden olmazlar.

Alıntı Mustafa ÖZDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu senede boşa gitti gibi ne kadar genç varsa oynatılmalıki seneye kadromuzu şekillendirecek isimler alt yapıdan çıksın
    Geçen yıl ki 6 7 lik maçlar gibi , bu senede 6 7 lik olalım istiyorsunuz sanırım... Böyle bir mantık Trabzonspora kaybettirir. Kaldı ki, şampiyon olamıyorsak bile Avrupa kupalarına katılma şansımız hala var. Bu da futbolcular bir takımı tercih ederken, önemli bir unsurdur.

Alıntı matrixx61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Rıza Hoca radikal değişiklikler yapmalı..neşteri vurmalı..

------------Estaban----------
    Kamil-------Hubocan------Uğur-------Mas
    ---------Onazi--------Bero----------------

Bongonda-------Sosa-----------Castillo

---------------Rodellaga--------------

Not: Kucka iyileşirse kesin 11 de başlamalı..Burak'ın bu hafta dinlenip GS maçına zinde çıkmalı..sonradan oyuna apo, yusuf vs. girmeli..
    Bu kadroyu sahaya çıkarırsa, ilk maçtan gitmeyi garantilemiş olur bu nasıl kadro.
    Konu Berke6198 tarafından (19.10.2017 Saat 11:40 ) değiştirilmiştir.

KÜFÜR_YASAKMIŞŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım tavsiyelerimizi dinler hatta foruma konuk olarak katılsın da üç-beş hasbihal yapalım.

Ersun gibi kadro tercihinde-oyun planlamasında yanlış işler yaparsa R.Çalımbay'ın da kellesi gider.

Atıyorum Castillo'nun oynamaması, sahaiçi yerleşim bozukluğu vs...
    ERSUNUN KELLESİ 1,5 YILDIR TÜM TARAFTARIN TEPESİNE ÇÖKMÜŞ GİDİYOR VE HİÇBİRİNİZİN ÇIĞLIĞI DİKKATE ALINMIYORDU.ERSUN TAKIMI BATIRDI VE EN SONUNDA KENDİ KENDİNE KELLESİNİ VERDİ.(BAKTILAR MIZRAK ÇUVALA SIĞMIYOR, ARTIK 1,5 YIL SONRA ARALARINDA BİR TEZGAH 1-2 AYDA İŞİ RIZA KARŞILIĞINDA ANLAŞMALI OLARAK BİTİRDİLER).O YÜZDEN FORUMCULARIN HİÇBİRİNİN ETKİSİ YOK BUNDA.HERKESİN YILLAR BOYUNCA ATTIĞI MESAJ SAYISINDAN VE İÇERİKLERİNDEN BELLİ.

FORUMDA GÜNLERDİR DEVAM EDEN "YERLİ ANTRENÖR MÜ,YABANCI ANTRENÖR MÜ?" ANKETİNDEN DE BELLİ...%76 CİVARINDA FORUMCULAR YABANCI İSTEMİŞ.KALAN %24 YERLİ İSTEĞİNİN % NE KADARI RIZA DEMİŞ SANKİ?BELKİ %10'U BİLE DEĞİL.YÖNETİM ÖTEDEN BERİ "ERSUN MU RIZA MI ?" DİYE 2 SEÇENEK BIRAKMIŞ TARAFTARA ,YORUMCUYA,FORUMCUYA...YANİ HERŞEY DAHA ÖNCEDEN AYARLANIYOR VE FORUMCUNUN,YORUMCUNUN NE DEDİĞİNE BAKILMIYOR.YÖNETİM ADAM ALACAKSA DA,KOVACAKSA DA KENDİ GAFASINA GÖRE HAREKET EDİYOR.TÜM BU OLUP BİTENLERE RAĞMEN HANGİ TEKNİK TRAKTÖRÜN KELLESİNİ ALMAKTAN BAHSEDİYONUZ???...

YENİ TRAKTÖR RIZANIN SONU DA ERSUN GİBİ AYNI OLACAK ,BU YÖNETİM VE ARKASINDAKİ VEYA ÜSTÜNDEKİ VEYA YANINDAKİ SİSTEM(SİSTEMSİZLİK) VAR OLDUĞU SÜRECE ...NE TARAFTARA NE DE YORUMCULARA KULAK ASILMADI ASILMAYACAK...O YÜZDEN SEN VE SENİN GİBİ DÜŞÜNENLER BOŞ YERE KENDİ KENDİNİZİ AVUTUP DURMAYIN BURALARDA!..ÇENE ÇALMAKTAN,VAKİT KAYBINDAN BAŞKA Bİ İŞE YARAMAZ..
    Konu KÜFÜR_YASAKMIŞŞ tarafından (19.10.2017 Saat 11:37 ) değiştirilmiştir.

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa ÖZDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3. olmakla 6. olmak arasında çok fark var. Türkiye Kupasını almakla sezonu kupasız bitirmek arasında çok fark var. Sezon filan bitmedi. Şampiyon olmasakta sezon sonunda olabilecek en üst sırada sezonu bitirmemiz gerekiyor, gençleri oynatarak filan bu kadar borca girerek oluşturulan kadroyu hedefsizleştiremeyiz.
    "Bize Heryer Trabzon.."

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben ilk 11 de rıza hoca nın fazla değiişklik yapacağını sanmıyorum ve bir kenara yazın olcay şahan yine ilk 11 de olacak kadro yapan çoğu arkadaşımız yazmamış ama olcay şahan ilk 11 de maça başlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)