Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aktif Takýmý Þekillendirmek

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Standart Aktif Takýmý Þekillendirmek

bir gercek varki yillardir uyuyoruz

bir halit sahin var icimizde öne cikip sesini cikartan

gecen sene gs taraftarinin öne cikarak takimlarini nasil sekillendirdiklerini gördük
    baskandan kurtaramasalarda prof yönetici ve tudoru zorlan kulübün en önemli noktalarina oturtdular

bunu bugünden itibaren bizde yapmaliyiz artik

su an serbest hocalari inceledik mi ve takimimizin yetisen altin jenerasyonunu düsünürsek bert van marvijk bizim icin tarihi bir adim olur

hep beraber sosyal medyadan bastirirsak bunu basaririz

su anki gibi pasif oturup izlersek bir baski olmadigindan yarin hoca ve yönetim tekrar anlasir ve yola devam eder

su an frenleri patlamis bir kamyon gibi hizlan ucuruma dogru yaklasiyoruz
    tarihinin en iyi sezonunu oynayan gs bu takimi ne hale getirecegini düsünmek istemiyorum

bugün tepki vermeyen yarin aglamasin

sezon basi 1,6 milyonluk kontrat volkan sene verilecegine bu para tasciya bonservis olarak verilseydi bugün baska bir konumdaydik

sezon basi susup volkan sene izin verdik, artik acil durum frenini kulanmanin vakiti geldi!
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

shagrath61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bir gercek varki yillardir uyuyoruz

bir halit sahin var icimizde öne cikip sesini cikartan

gecen sene gs taraftarinin öne cikarak takimlarini nasil sekillendirdiklerini gördük
    baskandan kurtaramasalarda prof yönetici ve tudoru zorlan kulübün en önemli noktalarina oturtdular

bunu bugünden itibaren bizde yapmaliyiz artik

su an serbest hocalari inceledik mi ve takimimizin yetisen altin jenerasyonunu düsünürsek bert van marvijk bizim icin tarihi bir adim olur

hep beraber sosyal medyadan bastirirsak bunu basaririz

su anki gibi pasif oturup izlersek bir baski olmadigindan yarin hoca ve yönetim tekrar anlasir ve yola devam eder

su an frenleri patlamis bir kamyon gibi hizlan ucuruma dogru yaklasiyoruz
    tarihinin en iyi sezonunu oynayan gs bu takimi ne hale getirecegini düsünmek istemiyorum

bugün tepki vermeyen yarin aglamasin

sezon basi 1,6 milyonluk kontrat volkan sene verilecegine bu para tasciya bonservis olarak verilseydi bugün baska bir konumdaydik

sezon basi susup volkan sene izin verdik, artik acil durum frenini kulanmanin vakiti geldi!
    Deðil taþçýyý ,puyolun en iyi halini bu takýmýn stoperine getirsen bu takým yine olduðu yerde olurdu. Çünkü baþta elindekini yönetemeyen bir hoca var. Ki puyolu da kadrodan kesmek için eminim bir neden bulurdu. Kadromuz iyi ancak yönetebilecek yetenekte, istekte ve hýrsta teknik adamýmýz yok. Kendi evinde 6 gol yemiþsin hala yönetimle görüþeceðim diyorsun. Adamýn beyin fonksiyonunu yitirdiðini ya da parAnýn peþinde olduðunu bariz þekilde söylemesine gerek yok. Yaptýklarýyla alenade belli ediyor.

EVA-L09 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Nereden
    Bursa

Çare Mustafa Reþit Akçay,sportif direktör olarak da Hüseyin Cimþir'i öneriyorum.
    Fazla profesyonel yapý bizi mahvediyor.Bu kadar geniþlik bize gelmiyor.
    Baþkan illa birilerinin arkasýnda duracaksa bu ikilinin arkasýnda dursun.
    Konu sasone tarafýndan (15.10.2017 Saat 21:06 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Memento mori

tonya55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

fatih tekke mustafa resit akcay.

adem73 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

takim ileri 4lü ortasahaya yanasmiyor,statik oynuyorlar.ortadakier takim savunmasina yardim etmiyor.takim 70 m top oynuyor. 3.lig takimi bile böyle oynamiyor.pres bile yalan. bügün bursa da stancu bile ortasahada adam kovaladi. ne burak ne roda adam kovalamiyor.teknik adam tek basina ilac olmaz.futbolcularin alan savunmasindan haberi yok.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

bunu yapman için bir öncü grup olmalý bu bizde yok. bölünmüþlük çok olduðu için yapamýyoruz ayrýca satýn alýnacak gruplar var bu sayede bastýrýlabiliyor bazý sesler
    sadece aþk bizimkisi

Mellih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

takimlar zor zamanlarda klasik 4-4-2ye dönmeli. dunyada klasik 4-4-2yi oynayamacak oyuncu ve takim yok.

Ýsa Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    41

çare 3-5-2

Nereden
    Ýstanbul

Mra olmaz. Mra idare edemez yumuþak adam. Terim ayaða kaldýrýrsa takým uçar ama tökezlerse kredisi hiç yok, olmayacak bir kavga içinde buluruz kendimizi. Büyük enkaz kalýr geriye. Zaten pahalý bir hoca tazminatý falan bitirir bizi.Yarýn bir gün bakan veya tff baþkaný olursa gün yüzü göremeyiz.

Prosinecki vasat. Rýza Çalýmbay kaldýramaz takýmý. Nasri olayýna kadar bu kadar emin deðildim bundan.

Geriye Van Marwik ve Preud'homme kalýyor. Preud'un çalýþtýrdýðý takýmlarý potansiyel olarak bizim takýma benzetiyorum ben. Ama iþ yerlide kitleniyor . Onur'u ve Burak'ý boyunduruk altýna alabilir mi bilmiyorum. Onur'u severim ama Shota'nýn hakkýnda verdiði demeç boþ bir demeç deðildi teknik direktörlüðü döneminde. Biz orada onu Iho ve Hurma'ya karþý savunduk o ayrý.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý Fatih Çelik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mra olmaz. Mra idare edemez yumuþak adam. Terim ayaða kaldýrýrsa takým uçar ama tökezlerse kredisi hiç yok, olmayacak bir kavga içinde buluruz kendimizi. Büyük enkaz kalýr geriye. Zaten pahalý bir hoca tazminatý falan bitirir bizi.Yarýn bir gün bakan veya tff baþkaný olursa gün yüzü göremeyiz.

Prosinecki vasat. Rýza Çalýmbay kaldýramaz takýmý. Nasri olayýna kadar bu kadar emin deðildim bundan.

Geriye Van Marwik ve Preud'homme kalýyor. Preud'un çalýþtýrdýðý takýmlarý potansiyel olarak bizim takýma benzetiyorum ben. Ama iþ yerlide kitleniyor . Onur'u ve Burak'ý boyunduruk altýna alabilir mi bilmiyorum. Onur'u severim ama Shota'nýn hakkýnda verdiði demeç boþ bir demeç deðildi teknik direktörlüðü döneminde. Biz orada onu Iho ve Hurma'ya karþý savunduk o ayrý.
    riza bu sene ucurur bence

riza cok iyi bir teknik direktör ama cok kötü bir antrenör
    ondan yeni aldigi sezon hep basarili oluyor ama yeni sezona girerken batiriyor
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Tayfun Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Altyapýdan eminim þunlardan iyi oynayacak stoper vardýr. Koysunlar oynasýn. Bu arada Uður a edilen laflarý hak etmediði de ortada

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)