Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 120 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim İstifa!

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

İstifa edip gitsinler buradan..

Bu kulübe sporun içindem gelen birisi lazım.. Ekonomiyi bilen birisi lazım..

Mehmet atalay gibi birisi neden olmasın..

Bu kulüp hpcasız başkansız kalmaz.. İnşallah defolup giderler

bach72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yönetim İstifa.. Bu kadar basit mi yahu?Seçil başkan ol,har vurup harman savur ve Trabzonspor'u milyonlarca lira zararauğrat,bankalara borçlandır ve başarısız olunca bas git.Ne güzel yahu!Böyle bende başkan olurum.Bu forumdaki herkes başkan olur.Bu böyle gitmez arkadaşlar.Başarısız olan hesap verecek.Tüzüğe de bir madde konacak ve denilecek ki "Trabzonspor kulübünü rencide edici eylem ve söylemlerin cezası kulüpden ihraçtır."Muharrem denen palavracı düzenbazın kulüp başkanı olarak hem kulübü hem de bizleri rezil etmesinin hiç mi bedeli olmayacak.Antalya'dan 7 ye.Sahanda ilçe takımı Akhisar'dan 6 ye.Trabzonspor tarihinde görülmemiş kepazelik.Fenerbahçe ligin açılış maçında Aydınspordan sanırım 5 veya 6 yemişti hala o maç Fenerbahçeliler için bir defekttir.Biz bu palavracının yüzünden kaç defa rezil olduk.Hesap verecek bu palavracı ve har vurup harman savurduğu paraları kasaya koyup gidecek.

Fatih Birinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sadri Şeneri özledim

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Birinci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadri Şeneri özledim

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
    önceden kredisi vardı simdi gelse hicbirsey yapamaz borc 1 milyara yaklastı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı bach72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetim İstifa.. Bu kadar basit mi yahu?
    Bu kadar basit. Yanında bir de limanı veriyorlar. Hem de ibra edilmediği halde...

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şahsen yönetimin istifa etmesini doğru bulmuyorum belki futbolu gerçekten bilen 2-3 kişi dahil olabilir listeye ama mevcut başkanı başarısız bulsamda devam etmesinden yanayım.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Hasanu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu yönetimin istifa etmesi için gerekli baskıyı yapmayan ya da yapamayan bir camianın varlığından bahsetmek mümkün olmayınca 50.yılda şampiyonluk parolasından kümede kalma parolasına geçiş herhalde kimseyi rahatsız etmez.Nice sabırlı senelere.
    Tükenişin sebebini başarısızlık olarak görenler yanılıyor.Yozlaşıyor ve tükeniyoruz!

Nereden
    İstanbul

atay aktug özkan sümer gibi birileri lazım.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

yönetimin istifa etmesin egerek yok saçma .

adamlar transfe ryapıyor öyle yada böyle yönetime tek kızdığım konu stoper alınmalıydı lig başlamadan neyse artık bence henüz şansları tükenmedi herkesi hemen göndermeye bakıyoruz yönetimin bir sıkıntısı yok şu anda iyi böyle hoca da gitti zaten
    "Annuit cœptis"

Karmam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

bu yönetimin benim gözümde tek hatası ersun yanal'da fazla diretmiş olmasıdır.

şu skorun veya alanya maçının yönetimle ne gibi bir alakası olabilir. şu kadronun güzelliğine bak. sosa'yı aldı getirdi adamlar. savunmaya laf ediyoruz ama bu takım geçen sezonun en az gol yiyen 2. takımıydı 2. devrede ve 33 civarı bir puan toplamıştı. sen aynı kadroyu tutmuşsun, üzerine kucka sosa burak yılmaz almışsın. zeki'yi kamil'le değiştirmişsin. neredeyse bedavaya bongonda'yı getirmişsin. kadrondan hiç kimseyi kaybetmemişsin. takım çıkıyor kıçı kırık akhisar'dan 6 gol yiyor.

yani tamam savunmada bir eksiklik vardı ama şampiyon beşiktaş 30 gol yemiş geçen sezon, biz 34. durica ve uğur'un bu kadar saçmalayacağını kim kestirebilirdi veya mas'ın bu düşüşünü, akbaş'ın saçmalamalarını. 34 yaşında pereira bile son adamken top kaybedip gol yediriyor yönetim napsın çizgiden top mu çıkarsın.

sadri şener kongreye çağırdı lafı çok çarpıtıldı. sadri şener yönetim başkanın arkasında durmuyor çok dağılmalar var diye kongreye çağırıyor. açın bakın sadri şener her röportajında bu yönetim trabzonspor'un son şansıdır dedi. sürekli sadri şener göreve lafları. noldu galatasaray bonservissiz yazıcı ve abdülkadir'i mi istiyormuş sadri şener neyin görevini yerine getirmeye gelecek?

yönetimin rolü transfer sezonunun son gününde biter. o gün yapmadığın eleştiriyi ligin 8. haftasında yapamazsın, saçmalıktır. sosa kapı geldikten sonra yönetim istifa demeyenler bugün de dememelidir.

kongreye kesinlikle gitmemeliler. trabzon halkı kendini imha planlarına başladı yine. adam gibi bir teknik direktör getirsinler preud gibi, devre arasında da 2 tane üst düzey stoper. eksiklikler yalnızca bunlar. şu kadro özerlerden sefalardan aytaçlardan zekilerden yumlulardan ve üşendiğim için saymıyorum nerelerden nerelere geldi.

pereira (kamil) transfer (uğur) transfer (durica) hubocan (mas)

devre arası bu. esteban'ı gönderip onur'a bir alternatif olacak bir de. ki bir neşterden bahsediliyor onur da gidebilir sanırım. bakalım göreceğiz.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Siyasi görüş olarak muhalefet partisine yakın insanların ağırlıkta olduğu bir yönetimin başa geçmesi gerektiğini düşünüyorum.

İktidar kanadından insanlarla olmuyor bu iş.

Mellih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yonetimin ersun yanali gonderdigi mesajda hocaya tesekkur edilmemesi büyük ayıp.

ersn.alparslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

herkes kafasını kuma gömmüş kimse sesini çıkarmıyor kulübün başkanı olacak adam nerelerde ? her zaman gelen gideni aratıyor takıma sahip çıkacak kimse yok yerliler ayrı alemde yabancılar ayrı alemde borç batağına batmışız 2 mağlubiyet daha alsak sonuncuyuz. bu kokuşmuş düzen bu rezillik bu alçaklık bu satılmışlık ruhsuzluk değişmeli gerekirse o tesisler basılmalı.

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yönetimin hatasi hoca tercihi ve zamaninda fisini cekmemek. Ama bu istifasini gerektirecek bir konu degil. Adamlar iyi bir hoca getirir, hoca dikis tutturur, Takim sampiyonluga oynar, sonra "en büyük baskan" diye bagiririz.

Suan daha düzeltmeye vakti var. Ha gecikirse, baska türlü yazariz.

ALDENİRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

trabzonsporun tüm unsurları (ts club, taraftar, yönetim, vizyon vb.) ben merkeziyetinden kurtulup başarıya endeksli beraber hareket etme olgusunu benimsemelidir. Bu olgu ancak iyi bir Başkan varsa sağlanır. M.USTA bu olguyu artık kontrol edememekte ve sinerji kaybedilmektedir. Yeni bir başlangıç yapmanın tam sırasıdır. İstifa etmeleri trabzonsporun iyiliği için gereklidir.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bence de istifa!
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı tonya55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    atay aktug özkan sümer gibi birileri lazım.
    Kalmadı onlar anam babam memlekette adam bırakmayan zihniyet Trabzonpsor da bıraktımı zannediyorsun.

Aç gökhan saral meriç soyadlı yönetcilerin twitter hesaplarına bak anlarsın.

Sadir Şener tekrar gelse. Sadri başkan Bodrum da otelinde mutlu mesut günlerini geçiriyor geçiniz o işleri eğer ağır salak değilse hayatta gelmez.

Atay Aktuğ olmaz oda gelmez.

Benim tanıdığım bildiğim bu kalite de ayarda bir tek kişi kaldı.

NEVZAT AYDIN. Kendini yedirmez siyasete oyuncak etmez takımı. Disiplinli ilkeli. Keşke olsa ama oda Trabonspor a başkan olmayacak kadar akıllı. Bizim kadar Trabzonspor lu ama.

Şimdi girin Nevzat Aydın ın twitter ına bakın bir diğerlerinin. Adamın dünya görüşü bakışı herşeyi aşmış.

ersun transfer başarısızlığını Nevzat Aydın atttı kurtuldu bir süre. Peki para yok diye geçen sene aldırılmayan topçular.

Çare Nevzat Aydın dır arkadaş. Sadri Şener Atay Aktuğ kalitesinde Özkan Sümer sivriliğinde ve hazır cevaplığında bulabileceğimiz tek adam.

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

900 milyon borç ??

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İho geri dönüyormuş......

Önceki seçimlerde kötünün iyisini seçmeye çalışıyorduk.....

Şimdi kötü ve daha kötü arasında seçim yapmak zorunda kalacağız anlaşılan.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

lazkopatfaroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sene yaşattığınız rezillikleri sineye çektin, düzelir sabır dedik. Bu sene daha beter rezillikler yaşattınız. Ne denir ki size bilemiyorum.
    DİK DURUŞUN SİMGESİDİR 'TRABZONSPOR'..

Nereden
    İstanbul

Alıntı Tayfun Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalmadı onlar anam babam memlekette adam bırakmayan zihniyet Trabzonpsor da bıraktımı zannediyorsun.

Sadir Şener tekrar gelse. Sadri başkan Bodrum da otelinde mutlu mesut günlerini geçiriyor geçiniz o işleri eğer ağır salak değilse hayatta gelmez.

NEVZAT AYDIN. Kendini yedirmez siyasete oyuncak etmez takımı. Disiplinli ilkeli. Keşke olsa ama oda Trabonspor a başkan olmayacak kadar akıllı. Bizim kadar Trabzonspor lu ama.

Şimdi girin Nevzat Aydın ın twitter ına bakın bir diğerlerinin. Adamın dünya görüşü bakışı herşeyi aşmış.

ersun transfer başarısızlığını Nevzat Aydın atttı kurtuldu bir süre. Peki para yok diye geçen sene aldırılmayan topçular.

Çare Nevzat Aydın dır arkadaş. Sadri Şener Atay Aktuğ kalitesinde Özkan Sümer sivriliğinde ve hazır cevaplığında bulabileceğimiz tek adam.
    olayı özetlemissin dikkatlice okudum cok dogru tespitler.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kulübü birilerinin istek, kapris ve inatlarına malzeme etmeyecek kimse gelsin o yönetsin... Bu olay bu kadar basit aslında.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

lazkopatfaroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Siyaset spordan çıkmadığı sürece (çıkacağını da düşünmüyorum) ülke futbolu 1 gram ileriye gidemez. Ne yazık ki yıllardır siyasetin iliklerine kadar girdiği Trabzonspor , elleri ayakları prangalanmış şekildedir. Bu durumdan kurtulmak bana göre mümkün değildir. En az hasar ile yola nasıl devam edilir bunun hesaplarını yapmalıyız. Borç rekor seviyelere ulaşmış, ödül olarak spor kompleksi yapılmış, sponsorluklarda siyasetin katkısı var. İyiden iyiye mahkum olmuşuz. Nasıl çıkacağız bu çemberden ?
    DİK DURUŞUN SİMGESİDİR 'TRABZONSPOR'..

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Tayfun Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Türkiye'de iş yapıp da siyasete boy eğmeyecek adam yok memlekette. Onun da iki baskılık canı var.

Özkan Sümer gibi artık dünya derdi kalmayan, tek amacı Trabzonspor olacak, ona buna pabuç bırakmayacak bir isim yok bu memlekette ne yazık ki.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)