Sayfa 12 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 ... SonuncuSonuncu
Toplam 352 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Avrupa Uluslar Ligi

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf çok kötü... Olmayacak yerde topun üzerinden atlıyor ne yapacağını bilmemekten dolayı hem kendini kandırmak hem de izleyenleri kandırmak oluyor. Şunu yapmaması lazım. Devamında yine topla gitmesi gerekirken heyecanlanıp pas attı 15 saniye içinde 2 top kaybı... Kat etmesi gereken çok yol var. Attığı goller rehavete kapılmasına sebep olmuş full konsantre oynayamıyor şu futbolu. Bizdeki futbolunun üzerine koyamadı hatta daha kötüye gitti. Forvet oynamak için de yeterli değil. Günümüz futbolu böyle her şeyden azar azar yapan oyuncular doldu. Yusuf yetenekli bir oyuncu olduğunu hatırlamalı bir an önce.
    yazıcının orgini forvet hocam,ben olsam yazıcıyı forvete koyup arkasına 5 yetenekli oyuncu koyardım,

bu arada mahmut 88. dakikada oyundan çıktı,akıl alır gibi değil
    SPOR KULÜPLERİ ÖZELLEŞTİRİLMELİ

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hahahaha 2 saat yazdı çizdi karaladı, hamleye bak.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yusuf'a berbat ötesi oynuyor..
    I am not in danger , I am the danger..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Böyle tff'ye, böyle düzene böyle de milli takım. Herkes hakettiği gibi yaşar.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu arada bu takımda asli unsur oyuncu sayısı çok az.. Hepsi rol oyuncusu. Özellikle şuan sahadaki oyuncular ancak 6-7 tane çok iyi oyuncu olacak ki takımda sırıtmasınlar.

Şenol Güneş sinyalleri ciddiye alıp neşteri vurmadı takıma o yüzden böyle oldu. Oyuncular formsuz diye düşünüyor ama öyle değil yetenek sorunları da var. Ozan mesela bir anlık parlayan bir oyuncu 2-3 maç üst düzey oynayınca düşüşe geçti. Ben olsam yatar kalkar Abdülkadir Ömür'ün bu takıma monte edilmesi için ciddi bir mental hazırlığa girişirdim.

Nereden
    Ankara

Yusuf çok kötü... Olmayacak yerde topun üzerinden atlıyor ne yapacağını bilmemekten dolayı hem kendini kandırmak hem de izleyenleri kandırmak oluyor. Şunu yapmaması lazım. Devamında yine topla gitmesi gerekirken heyecanlanıp pas attı 15 saniye içinde 2 top kaybı... Kat etmesi gereken çok yol var. Attığı goller rehavete kapılmasına sebep olmuş full konsantre oynayamıyor şu futbolu. Bizdeki futbolunun üzerine koyamadı hatta daha kötüye gitti. Forvet oynamak için de yeterli değil. Günümüz futbolu böyle her şeyden azar azar yapan oyuncular doldu. Yusuf yetenekli bir oyuncu olduğunu hatırlamalı bir an önce.
    Türk millintakımında futbolcuya benzeyen tek kişi şu an
    En büyük Trabzon

Nereden
    Kocaeli

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf'a berbat ötesi oynuyor..
    Çok iyi yapıyor. Adamın hakkını vermiyorsan şimdi kurtarıcı diye atmayacaksın sahaya. 10 numarası kurtarsın artık.

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merih ve Kenan dışında, haftasonu oynayacağı maçı düşünmeyen yok.

Nereden
    Ankara

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok iyi yapıyor. Adamın hakkını vermiyorsan şimdi kurtarıcı diye atmayacaksın sahaya. 10 numarası kurtarsın artık.
    Aynen. Takım leş atıyor yusuf aşağı, yusuf yukarı.
    En büyük Trabzon

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Euro 2020 elemelerinde fena değildik ama uluslar ligi maçlarında iyi oynadığımız bir maç olduğunu hatırlamıyorum. Küme düşmemiz belki de hayırlı olmuştur. Bizim seviyemiz zaten A ligi falan değil. Koca milli takımda Cengiz Ünder dışında tek bir kreatif oyuncu yok. O olmayınca da sıradan bir takıma dönüşüyoruz...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Küme düştük, aylık 2.5 trilyon para kazanan ŞG'nin maaşının artırılması lazım..
    I am not in danger , I am the danger..

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

varga attı gol oldu,böyle ilk 11 e böyle sonuç
    SPOR KULÜPLERİ ÖZELLEŞTİRİLMELİ

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim Serkan, ligde hiç maçı olmayan Nazımı donunda sallar.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şenol hozam ve öğrencileri milli takımı bir kez daha küme düşürdü demek müthiş başarı
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hakan aşkıyla kume düşürdü samgare şikebahce yedek ama milli takimda byzans oyunculari seven sg. Ya bu adamin ismini tesislerden çıkarmak gerek
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yusuf istim üstünde, formu yakalamış. Böyle adamı oynatmamak için insan mal olmalı. Senelerdir aynı şey oluyor. İstanbulun abuk sabuk oyuncuları 11 oynuyor, bizim adamlar piyasada yok. Geçen yılın en iyi kalecisi yedek, Avrupa ligine damga vuran adam yedek. Mahmut, Nazım, Çalhanoğlu, Kenan vs 11 oynuyor. Vallahi billahi gitmem ben olsam. Milli takıma gram sempatimiz kalmıştı onu da bitirdiler. Şenol hoca bunu yapıyor bir de.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Nereden
    Ankara

Türk futbolunun üzerinden tüpçü geçmiş, sonra şikeci federasyonun başına atanmış biz şenolla uğraşıyoruz. Şurada eleştirilecek son adam şenol. Gücü diğerlerine yetmeyenler şenolla uğraşıyor. Türk milli takımı layık olduğu yerde
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara

Alıntı ilelebeTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf un yerinde olsam gelmem milli takıma. Çalhanoğlu denilen mal tehdit ediyordu röportajında, yedek oturmam gibisinden. 1 kere iyi oynadığını görmedim.

Nereden
    Kocaeli

Bizim ülke futbolu bunu hak ediyor, en tepeden en aşağıya. Ama korkaklığın sonucu da budur. Her maç 2-3 önlibero ile sahaya çıkarsan sonunda patlarsın böyle. Futbol falan oynadığın yok. Çekirge en fazla bu kadar sıçrar.

Nereden
    Ankara

Alıntı acan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim Serkan, ligde hiç maçı olmayan Nazımı donunda sallar.
    Serkan, istanbul takımımda oynasa idi bugün 11 di.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazıcının orgini forvet hocam,ben olsam yazıcıyı forvete koyup arkasına 5 yetenekli oyuncu koyardım,

bu arada mahmut 88. dakikada oyundan çıktı,akıl alır gibi değil
    Hocam Yusuf şuan hiçbir pozisyonda oynayamaz. Sebebi mental eksiklikler. Samimi söylüyorum sahadaki bazı hareketlerinden sonra direkt kadro dışı bırakırdım sen git kafanı topla gel şu hareketlerini bir hesaba çek öyle gel karşıma derdim.

Yusuf'a tavsiyem nefes kontrolünü öğrensin ve oyunu daha iyi okumak için günde 10 saat maç izlesin. Çok amatör hareketler sergiliyor sahada. Mental yapısına övgüde bulunuluyor ama bir futbolcunun asıl mental sağlığı sahada belli olur Yusuf o konuda rezalet ötesi yıllar öncesinden gelen bir sorun.

Mesela nereye basacağını bilmemek ciddi futbol bilgisi kıtlığına işaret. Ama ben bunun sebebini biliyorum akıl verenleri sen hücum oyuncusunun defans yapmazsın gol atmaya odaklan demiş yıllardır bu kafada gidiyor. Lille hocası bunu değiştirmek için baya uğraştı sırf bu yüzden sürekli farklı görevler verdi ama Yusuf acayip cahil bir insan değişime direniyor. Yoksa 8 numara başladığı yerde kendini zorlaya zorlaya 10 numaraya itelemezdi. Sahada da sırf ben 10 numarayım ayağına koşmuyordu bizde. Akıl verenleri kimse onlara merhaba bile dememesi kariyeri açısından hayırlı olur.

Nereden
    Ankara

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol hozam ve öğrencileri milli takımı bir kez daha küme düşürdü demek müthiş başarı
    Türk milli takımını küme düşüren tüpçüdür, şikeci nihattır ve onları o makamlara atayan kişidir.
    Konu serdaracıl tarafından (19.11.2020 Saat 00:38 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusufun temel problemi top hakimiyeti yok ve driblingi yok. Ama gelisiyor. Henuz erken

Nereden
    Ankara

Hocam Yusuf şuan hiçbir pozisyonda oynayamaz. Sebebi mental eksiklikler. Samimi söylüyorum sahadaki bazı hareketlerinden sonra direkt kadro dışı bırakırdım sen git kafanı topla gel şu hareketlerini bir hesaba çek öyle gel karşıma derdim.

Yusuf'a tavsiyem nefes kontrolünü öğrensin ve oyunu daha iyi okumak için günde 10 saat maç izlesin. Çok amatör hareketler sergiliyor sahada. Mental yapısına övgüde bulunuluyor ama bir futbolcunun asıl mental sağlığı sahada belli olur Yusuf o konuda rezalet ötesi yıllar öncesinden gelen bir sorun.

Mesela nereye basacağını bilmemek ciddi futbol bilgisi kıtlığına işaret. Ama ben bunun sebebini biliyorum akıl verenleri sen hücum oyuncusunun defans yapmazsın gol atmaya odaklan demiş yıllardır bu kafada gidiyor. Lille hocası bunu değiştirmek için baya uğraştı sırf bu yüzden sürekli farklı görevler verdi ama Yusuf acayip cahil bir insan değişime direniyor. Yoksa 8 numara başladığı yerde kendini zorlaya zorlaya 10 numaraya itelemezdi. Sahada da sırf ben 10 numarayım ayağına koşmuyordu bizde. Akıl verenleri kimse onlara merhaba bile dememesi kariyeri açısından hayırlı olur.
    Allah aşkına yerine oynayan çöp ne yapıyor? Yusuf sarhoş çıksa sahaya o heriften iyi oynar.

Nereden
    Ankara

Türk milli takımı ait olduğu yerde
    En büyük Trabzon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)