Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 115 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 115 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BSL 2. Hafta | Sakarya B.Ş 87 - 82 Trabzonspor | Maç Sonucu

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Basketbolda yine kaybetmişiz şükürler olsun..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    Trabzon

Yine herkes sadece beyinsiz markovski ye kızıyor, onu getiren başkan ve mala

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Obekpa o kadar değerli oyuncu ki yanında zaman zaman Zubcic son periyotta Deniz oynamasına rağmen pota altını Fall Boothe Kerem gibi uzunlara karşı karartabiliyor.
    Bugün en iyi verimi 3 diye planladığımız Green'in Obekpa ile 4 oynadıı dakikalarda 14-0 seri ile aldık.
    Şu Obekpa'nın yanına doğru adamı bulursak ve Paul Harris'i getirirsek koç sorununu da hallederlerse taş gibi takım oluruz.

Geçen hafta herkesin beğenisini kazanan browning Haslip ve Vas'tan ne alabileceğimizi gördükten sonra en değeersiz kısa pozisyonuna düştü.
    Zubcic-Uzun
    Browning-Harris
    Markovski-Koç değişiklikleri

başarının anahtarı olur.

Deniz oynadığın oyunu geçtim 1/6 serbest atış tmak nedir ya ?
    Konu Ogün YAZICI tarafından (15.10.2017 Saat 15:11 ) değiştirilmiştir.
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    75-76 iken Heslip uzerinden yediğimiz iki ucluk... Biri Metecan digeri Pryor... Macin en kritik aninda boyle birakilir mi rakip? Ya bir de burasi Avrupa'nin en iyi liglerinden biri. Boyle seviyelerde bu hata yapilir mi? Ama daha kotusu var, Green'in son sutu girmedi. Kimse faul yapmadi, ta en uc koseden Sarunas kosuyor. Bunlar tecrube ve oyun zekasi iste. Ha tabii bir de, fauller sonrası topu oyuna sokamamak var ki o iyice acemi işi.

Neyse...Bu mactan hicbir ders cikarmaya calismayan adam bile ucuz-basit faul yapmanin zararlarini görmüştür, görmelidir. Olaj maclarinda gorulmemis demek ki...

Zubcic ve Deniz'e gelene kadar konusulacak cok adam var. Mesela bugunun talihlisi Eldridge. Ucluk soktu, arkasından fasr-break'i yedi, yedi metreden kaldirip el ustu deniyor. Dorduncu faulu ucuz, besinci faulu sacmalik. Bas frene oglum.
    Gorulecegi yok.. markovskiyi getiren klubu tekeline alan zihniyetin karsisina senelerdir aday bile cikaramiyorsak bu klup dusmeye mahkumdur..

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

şu branşa önem verilmiyorsa kapatın gitsin 5 senedir tek hedefimiz ligde kalmak mı ?

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı sem61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onlar elebasi zâten,,, çete midirler nedirler,,, hele mala hiyari, git ulan daa git

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sem61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gorulecegi yok.. markovskiyi getiren klubu tekeline alan zihniyetin karsisina senelerdir aday bile cikaramiyorsak bu klup dusmeye mahkumdur..
    Egitimdeyim, telefondan seyrettim maci. Benchte kim vardi bugun, gordunuz mu?

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1920819908
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (15.10.2017 Saat 15:26 ) değiştirilmiştir.

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3 senedir öyle maçlar var ki oynadığımız maç sonlarını kolaj haline getirirse birisi uzun metrajlı bir film ortaya çıkar
    Ve ben bu maç sonlarından kazandığımızı neredeyse hatırlamıyorum.15 tane falan hafızamda canlı.
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yazıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Obekpa o kadar değerli oyuncu ki yanında zaman zaman Zubcic son periyotta Deniz oynamasına rağmen pota altını Fall Boothe Kerem gibi uzunlara karşı karartabiliyor.
    Bugün en iyi verimi 3 diye planladığımız Green'in Obekpa ile 4 oynadıı dakikalarda 14-0 seri ile aldık.
    Şu Obekpa'nın yanına doğru adamı bulursak ve Paul Harris'i getirirsek koç sorununu da hallederlerse taş gibi takım oluruz.

Geçen hafta herkesin beğenisini kazanan browning Haslip ve Vas'tan ne alabileceğimizi gördükten sonra en değeersiz kısa pozisyonuna düştü.
    Zubcic-Uzun
    Browning-Harris
    Markovski-Koç değişiklikleri

başarının anahtarı olur.

Deniz oynadığın oyunu geçtim 1/6 serbest atış tmak nedir ya ?
    Ogun seninle bu konuda anlasamiyoruz.

Mesela Fall'in uc saniye icinde Boothe'e yaptigi asist... Sonra Jankovic'in hucum ribaundu alip uc uzun arasindan basket faul cikardigi pozisyon. Kimlerden olusuyordu uzun rotasyonu?

Zubcic'i savunmuyorum ama su kadroda pozisyon bilgisi (bizim yari saha yerlesimimiz buyuk sikinti) en saglam uzunumuz o.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (15.10.2017 Saat 15:20 ) değiştirilmiştir.

ttsfurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Takım obekpa - green - zubcic üçlüsü sahadayken iyi bir görüntü veriyor ancak markovski ısrarla deniz i deniyor. Heslip den 1 zubcic den 5 numara yapıyor. Heslipi penney rolünde kullanmadığımız sürece sıkıntı yaşarız. Koç 3. periyot sonunda son hücum için mola alıyor yine heslip in el üstü üçlüğüne kalıyoruz. Sarunas sahada olmadığı zaman dağılıyoruz ancak koç ısrarla alper le heslip le oyun kurmaya çalışıyor. Bu takıma şu için transfer yapmak gereksiz önce yeni koç gelsin sonra transfer düşünülmeli. Semih Erden ismi konuşuluyor olursa obekpa nın kalmasında bir sıkıntı yok. Ama bu haliyle ne obekpa ne de zubcic bizim uzunumuz olacak düzeyde değil. Deniz den bahsetmiyorum bile. Ama her şey bir yana önce koç gönderilmeli.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçın 3. periyoduna biraz baktim takım dışardan 3 lük atmak dışında hücum organizasyonlarında çok başarısız ve malesef çok kötü trabzonspor takımı her spor dalında şampiyonluğa oynamalıdır ama basketbolda yıllardır bir başarı malesef yok.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Olaj maçı

Son çeyreğe 64-45 onde girdik. Bu 30 dakikanın 12'sinde Obekpa ve Zubcic birlikte oyundaydı. O bölumde 28-10 skor avantajımız var.

Olaj'in 23 pozisyonda sadece 10 sutu var ve bunlarin yalnizca 3'u isabetli.

Ribaundlarda da 11-6 ondeyiz.
    Bjk maçı

Zubcic & Obekpa birlikte oyundayken, fark lehimize. Ama İkinci devre bu ikiliyi sadece 1,5 dk. birlikte kullandı.

Zubcic & Obekpa oyundayken Bjk 2/9 saha içi isabet + 3 top kaybı... Zaten toplam top kayıpları 7.
    Sakarya maçı...

Zubcic & Obekpa oyundayken Sakarya 11 pozisyonda iki basket bulabildi. O dönemdeki skor, 5-14 lehimize... Ribaundlarda maç genelinde gerideyken, o bölümde 4-7 üstünüz. Sakarya'nın 12 top kaybının 4'ü yine bu bölümde.

*

Koç maç sonunda kaçan 14 faulden bahsetmiş. Ama rakip de 9 faul kaçırdı. Tamam faulleri atalım ama yenilginin sebebi fauller değildi.

Senin takım üzerinde disiplinin yok. Eline alan atıyor. Liderin belli değil. Her maç basit fauller yapıp dar rotasyonda sıkıntı yaşıyorsun. Doğru beşi bulamıyorsun.

Bir de "Son 2,5 dakika 3 sayı öne geçmiştik" demiş. Hayır, 75-76 yani 1 sayı öndeydik. Sonra arka arkaya iki üçlük yedik.

Daha hangi takımda final oynadığını bilmeyen adam bu, neyi konuşuyoruz:

http://basketfaul.com/haber?haber=65002

"Milano ile play-off finaline çıktık" demiş. Halbuki Milano değil Bologna'dayken final oynamıştı.

https://forum.bordomavi.net/showthre...post1920747713
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (16.10.2017 Saat 08:37 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

maç hakkında bu işi bilenler yorum yapabilir ,
    amma
    benim eşim ve çocuğumun önünde
    bir pankart asma yüzünden birbirine düşman gibi saldıran
    alkol kokusundan 3 metreden yakınına yaklaşamadığım
    sözüm ona trübüncülere
    hakkımı helal etmiyorum
    Rabbim sizin belanızı versin
    ulan adammısınız ki taraftarlık yapıyorsunuz.
    basket izlemeye gelen çocuklara kızlara eşlere teyzelere ne hesap vereceksiniz.
    hadi biz sizin hayvanlıklarınızı biliyoruz.
    daha fazla yazmayayaım kötü yerlere gidecek
    BMN KOCAELİ

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

abi lanet olsun ya bu insanlara lanet olsun
    gelmeyin , bağırmayın , desteklemeyin
    BMN KOCAELİ

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

7-8 den playoff kapabilecek bir kadro var.Gs,Daçka ve Efes'in üçünün birden zayıflaması sayesinde günlük performanslarla 14 takıma karşı maç kazanma şansımız oluştu,makas daraldı.
    +
    Oyuncuları ilk kez görüyorum,madem böyle keskin bir şutörümüz var,insan bir set falan çizer.Biz bile arkadaşlarla 2K oynarken şutöre pozisyon hazırlıyoruz.24 saniyenin 14 saniyesinde topu öldürüyoruz zaten.
    Koçu gönderin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)