Sayfa 324 Toplam 343 Sayfadan BirinciBirinci ... 224 274 314 322 323 324 325 326 334 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8568 adet sonuctan sayfa basi 8,076 ile 8,100 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Basketbol Transfer Dosyas

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.10.2010
    Nereden
    Trabzon

24 saat iinde 5 yeni transfer ve 2 oyuncuyla yola devam edilecei akland. Eldridge'i zaten biliyorduk.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Heslip atyor. Sonrasnda karan Julian Wright...

Konu Ouz ZEYTN tarafndan (20.07.2017 Saat 10:18 ) deitirilmitir.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

6/8 atyor...

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

lk Avrupa deneyiminden (Igokea)...

cewat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.12.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

@Ouz ZEYTN Biz bu Heslip'i kesin aldk m?
    Sadece Trabzonspor..

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.10.2010
    Nereden
    Trabzon

Kulp Heslip ve Ozan' aklad. Caleb ve Browning imdilik kesin deil galiba.

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

Ouz'un koyduklarna ek olarak 13 lk atarak NBDL rekoru krd ma da ben koyaym.

@Ouz ZEYTN

Necmettin ALTUNTA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2009
    Nereden
    Mula
    Ya
    71

Caleb le 1 yl uzatld syleniyor.
    Eski kullanc adm:Nurver

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt cewat Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    @Ouz ZEYTN Biz bu Heslip'i kesin aldk m?
    Aklanm olmal.

Ltfen u balantdaki analizi sonuna kadar okuyun arkadalar (Aradaki Moody notuna da dikkat!).

http://basketdergisi.com/bslnin-gizl...n-karatas.html

Takm tam kurulmadan konumak erken olabilir ancak birka noktada soru iaretlerim var:

1) Sarunas & Heslip ikilisinin hcum yeteneklerine kar mdafaada ne vereceklerini kestiremiyorum.

2) a. Sarunas & Heslip & Eldridge lsnn size'...

numaray Eldridge + Yerli G/F + Zaman zaman Green'le geeceiz galiba. Net bir numarann eksikliini geen sezonki gibi hissetmeyiz inallah.

b. Green + Yabanc PF/C + Deniz... Bu uzun rotasyonu yeterli olacak m?

aylak ocuk yerine;

b1. Gen de olsa yerli bir gard bulup o yabanc hakkn savunma, ribaund, atletizm ve alak post oyunu olan bir uzun iin kullansaydk Green'e numarada daha fazla sre verebilirdik.

b2. JP Prince gibi ok ynl bir oyuncu alp hem 1 numarada hem 3 numarada hem de 4 numarada back up olarak kullanabiliriz. Bylece uzun rotasyonunda Green + Yabanc PF/C + Denizi daha rahat kullanabiliriz.

4) (aylak ocuk ve iki uzun gelirse) Yedi yabanc mevzusu... nallah byle bir ey denemeyiz. Antrenman kalitesini arttrsa da geen sezonki dzensiz rotasyon tecrbesinden ders karmak lazm. Kim tribne kacak, kim oynayacak... Bu hafta baka, gelecek hafta baka dzen mi olacak? Avrupa'da farkl sre ve roller, ligde farkl... Byle bir karmaaya girmemek daha doru bir yol olacaktr.

5) Heslip iin geen seneki kou Jerry Stackhouse'un syledii iddial szler:

https://sports.yahoo.com/jerry-stack...021722049.html

Gerekten iyi utr ama oyunun dier ksmlar? Mesela savunma... Buna ramen artk takmlar byle oyuncular kadrolarnda grmek istiyor. 3-D olsa tadndan yenmez tabii... Savunmadaki gedii, yar sahada farkl yerleerek ve adam deierek kapatmaya alyor. Yksek tempoda oynayp, daha fazla sayda hcum ederek telafi ediyorlar. Bazarevich de buna yakn bir oyun tercih etmiti. Lakin d ut performansmz ligin 15. srasndayd.

6) Ge kurulmu ve ekonomik skntlar olan bir yap iin kat zerinde fena admlar deil. Umarm kalan paralar da sorun olmadan tamamlanr. Sakatlksz ve deme sorunu olmadan gzel bir hazrlk dnemi geiririz.

Gutierrez'in alaca verilmitir inallah. nk geen gn NBA.com'da bir rportajn okudum:

"Farkl bir kltrd. Saha dnda daha ok bask vard. Baka lkeler hakknda kt konumak istemem ancak srekli maddi problemlerle karlatm. Orada paranz zamannda alamyorsunuz ya da hi denmiyor. Bu da herkesi zorluyor. Hayatmda daha nce byle bir eyi hi yaamadm. Farklyd, zordu. Buna karn iyi bir tecrbe oldu."
    Konu Ouz ZEYTN tarafndan (20.07.2017 Saat 14:45 ) deitirilmitir. Sebep: mla

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

Levent Ustaba 🇹🇷Onaylanm hesap @narvent 6 dk.6 dakika nceDaha fazla

Menajer etesi lideri Miko Trabzonspor MP Basketbol takmna diz ktrd! Aslan Mala! Yaverinle iyi alyorsun be.. Gtrrr

?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Ali hsan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

Heslip Jay Triano'nun yeeniymi (anas bacs )
    Hrriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceim!

axelman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.02.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Yeni transfer Browning iin ufak bir tantm videosu. Geen sene Marshall College'de 16.0s %40.5 3s 4.1r 3.2a ile oynam. Baya ksa takm olduk yalnz savunmada nasl yapacaz meraklym. Staff'a da ekleme yapmz. Hakan Kseolu asistan ko olmu.
    Konu axelman tarafndan (20.07.2017 Saat 13:47 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    11.12.2015
    Nereden
    Trabzon

heslip iin eski dallas l steickhouse curry den daha utr gibi aklmas vard.... aylak guard atletik vasat st 3 lk ve delici ama takma bakaldnda ko ko at takm olacak gibi ayrca 3 numarada baya kk kalacaz green 3 oynad dnemlerdede pota altn tek yabancyla ne kadar idare edebiliriz...u an deniz kll dnda net katk verecek baka bir oyuncu gzkmyor....

exelans_25 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.05.2010
    Nereden
    Bursa
    Ya
    33

5 numaraya tartismasiz dominant bir adam almaliyiz rakip rkten ve Dusan la anlasmaliyiz
    Oyun bitince ah da piyon da ayn kutuya konur...

ttsfurkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.12.2015
    Nereden
    Trabzon

PG: Sarunas / Browning

SG: Heslip / Eldridge

SF: XX (yerli)

PF: Green / XX / Gkhan

C: XX / Deniz / Ozan

Bir yabanc pivot , bir yabanc 4 numara ve sre alabilecek yerli 2-3 numara alnacak gibi grnyor. Browning lee gibi 7. yabanc olur ve tribne kar. SF yi de green, Eldridge ve yerli oyuncu rotasyonu ile geeriz.

Necmettin ALTUNTA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2009
    Nereden
    Mula
    Ya
    71

Eer "@narvent" bu adamn dedikleri doruysa kepazelik diz boyu demektir.
    kim bu adam?
    Eski kullanc adm:Nurver

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt ttsfurkan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    PG: Sarunas / Browning

SG: Heslip / Eldridge

SF: XX (yerli)

PF: Green / XX / Gkhan

C: XX / Deniz / Ozan

Bir yabanc pivot , bir yabanc 4 numara ve sre alabilecek yerli 2-3 numara alnacak gibi grnyor. Browning lee gibi 7. yabanc olur ve tribne kar. SF yi de green, Eldridge ve yerli oyuncu rotasyonu ile geeriz.
    Evet, Green'i 3'e ekersek depth chart byle grnyor. Ama sorun u, Sarunas kenardayken kim oyun kurucu oynayacak?

Geen sene;

PG: Guti - Moody

SG: Hardy
    ----------> Erol
    SF: Green

PF: Wright

C: Kadji - Dusan
    alt yabanc ve iki yerliyle rotaysonu eviriyorduk. Gncel modelde PG yedei ak kalacak aylak ocuk tribne karsa.

Bir de iin sre taraf var (Tahmini olarak):

PG SG SF PF C
    Sarunas 25
    Heslip 10 20
    Eldridge 5 20
    Green 20 10
    PF 30
    C 25
    Deniz 15
    Yerli G/F 15

Tabloda 5 dk. ak var. Sarunas kenardayken Heslip'i bir numara oynatmay dnmyordur herhalde. Ya da Eldridge'i. nk Bykekmece'de Eldridge ksa oynarken, oyun kurucu kenara geldiinde Tayfun'un dnda Roll ve Hayes gibi oyuna yne veren tamamlayc oyuncular vard. Heslip'in de yle bir oyuncu olduunu dnmyorum. Oradaki sknty nasl zeceini merak ediyorum koun. Hazrlk kampnda o da kendince denemeler yapacaktr.

stteki mesajda kendimce bir neride bulunmutum; gen bir yerli gardla rotasyon dengelenebilir. Veya altnc yabanc hakk birka pozisyon oynayan bir oyuncuyla geilebilir.
    Konu Ouz ZEYTN tarafndan (20.07.2017 Saat 15:06 ) deitirilmitir.

Ahmet Malkoolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.04.2015
    Nereden
    Eskiehir
    Ya
    27

Green de yuvada kaldi.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

talya'da bu sene final oynayan Trento bizim Jorge Gutierrez'i istiyor. Portland bloglarinda da Yaz Ligi'neki performasi vlyordu. Buralarda pek begenilmemisti.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Alnt Necmettin ALTUNTA Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kim bu adam?
    yerel basnda bir gazeteci, sadece o kadar

Murat' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    Ankara

kim bu adam?
    Onun yapt gazetecilik falan deil. Bir ey biliyorsan yaz biz de renelim ne olduunu. Tek gecede alt transfer yaplnca akl Beobasket'e gitti galiba. Benim bildiim alnan oyunculardan hibirisi Miko'nun oyuncusu deil.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Dk maliyetli, tecrbeli, iyi savunmac, iyi karakter, iyi ribaundcu ve yedi yabanc anlamszlnda gerektiinde dinlendirilebilecek bir pivot: Darrell Harris.

Geen sene Yunanistan'dayken takip etmitim. Son iki sezonu Yunanistan ve Polonya'da geirdi. Ortalama 26 dk. civar oynayp 8 ribaund ekti. Ayrca boyal alanda hem srt dnk hem de ikili oyunlar bitirmekte zorlanmyor.

PF'ye sylenen ocuk gelecekse hem onunla hem de Deniz'le birlikte be numara iin uygun bir tercih olabilir.

ki sezon nceki performansndan ksa bir grnt:

Trabzonspor Kongre yesi

Hamdi Karamahmutolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.05.2008
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    40

Gunaydin usaklar.
    Yerli Guard olarak pek alternative kalmadi sanirim.
    Esas merak ettigim ise yabanci Pivot.
    Takim genel olarak biraz kisa kaldi ayni zamanda defansif olarak oyuna ciddi katki verebilecek bir pivot dusunulebilir mi acaba?
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanym, baka bir kaptann arkasndan, baka bir takmn formasyla sahaya kmam!'' Dozer CEML

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

kim bu adam?

https://www.haber61.net/abis-hopikog...kale,3496.html

Bakan aram, konumular. Levent Ustaba'nn u yazsn da okuyun bence:

Alnt Ouz ZEYTN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Levent Erkulolu: "Basketbol Uuruma Gidiyor"

http://www.kuzeyekspres.com.tr/baske...yor-54774h.htm

"Den takm yeni bir kadro kurup ampiyon yapp asl yerine dndrdk." demi. O takm derken Erkulolu ynetici deil miydi?

*

Levent Ustaba, gzel yazm: https://www.haber61.net/trabzona-gel...kale,3491.html

Bu arada basketbol camias akal dolu. Bunu birka gn iinde aacam...

Kastm Levent Ustaba deil, bunu en bata syleyeyim. Yeri gelmiken nceki notumu amak istedim...

Bakan ne demi Ustaba'na?

"(Raznatovic'i kastederek) Benim Amerika'dan almak istediim oyuncular bile engellemeye alt. nmz kesmeye alt."

Buradaki hemen herkes ahittir, daha ligdeki ilk sezonumuz olan 2010-11'de BeoBasket'le olan ilikilerin bamz artacan yazmtm (O yazlardan biri http://www.takagazete.com.tr/turkiye/suc-ve-ceza-h11720.html ). O zaman kimse "Arkadam ne diyorsun" diye sorma gerei hissetmemiti. Yllar sonra takmn yars BeoBakset'ten kuruluyken Kinsey olaynda uyandlar galiba...

Mala dneminde Jack Cooley, Kaya Peker, Tutku Ak, Kirk Penney, Mindaugas Katelynas, Kaloyan Ivanov, Novica Velickovic, Sean Marshall ve son olarak Darius Johnson-Odom FIBA'ya ikayet etti kulb. Bunlarn yars BeoBasket oyuncusu, yars deil.

Dier yandan 2011-12'de dtmzde Ula zdemir, twitter hesabndan Galatasaray-Antalya mann sonucundan yola karak ve Antalya kounu ima ederek bir menajerlik irketinin kumpasyla dtmz yazmt. Ben de sormutum, "Antalya'nn kou geen sene kimi altrd?" Antalya'nn kou Sakota'yd ve bir sezon nce bizdeydi. Sonra zdemir, bildiim kadaryla olayn zerine gitmedi, keke gitseydi... (Yine yeri gelmiken hatrlataym, sk tekrarlanan bir yanltr: Trabzonspor, o sezon KSK-Olin mandan dolay da dmedi. Kritik Antalya mandan nce Tolga ngren'i gndermek iin uraanlarn bilgisizlii yznden dt. Millet futboldaki ike gndeminin gazna gelip organizasyondaki eksikliklerin stn rtme telandayd nedense... te bugn, o zamanlar sorgulamamann acsn ekiyoruz. Niye sorgulanmad acaba?)

Devam edelim... unu da merak ediyor insan: Markovski kimin nerisi? Mala'nn tercihi mi? nallah basn toplantsnda birisi sorar ve bakan o sreci aklar. Yani CV'si bu kadar ortadayken ve Dinamo Academy ile anlam* bir kou neden getirdiler?

Genel menajerimiz nerede? Yaz Ligi'nde oyuncu mu takip ediyor? Yoksa Avrupa mitler ampiyonas'nda oyuncu mu izliyor?

Raznatovic kt, peki onun uzants stBasket'ten neden sezon ortasnda zgr ahin ve imdi Gkhan alnd?

Eldridge transferinden nceki gece "atletik bir numara aldnz" diye mesaj geliyor. Dorulatmak iin sorduruyoruz, yok deniyor. Sabah transfer aklanyor. Eldridge'i numara oynatma fikri Markovski'ye mi ait?

*
    Dinamo Sassari, 28 Haziran'da talya kinci Lig takmlarndan Ferentino'nun haklarn satn alarak NBA takmlarnn D-League'deki afiliasyon modeline benzer bir alt lig takm kurmu: Dinamo Academy. Bu takmn bana da Zare Markovski'yi getirmek zere anlamlar. Hatta menajer ve asistan ko olarak da Pozzecco'yla el skmlar. 14 Temmuz'da resmi ilemler sonulanm ve talya Basketbol Federasyonu giriimi onaylam, kinci Lig Bat Grubu'na takm dahil etmiler.

talya ikinci lig takmnn kounu getirdiler yani. Koa deil lafm, adam ummad teklifle karlat ve kabul etti. Ve inallah baarl olur. Nihat Mala hangi planla bu hamleyi yapt, onu merak ediyorum. Hani Trk kola alacaklard? Trkiye kinci Ligi'nde birok hoca var, onlarn neyi eksikti?
    Konu Ouz ZEYTN tarafndan (21.07.2017 Saat 09:14 ) deitirilmitir.

BMN Ynetim Kurulu Yiit Gayretli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Konumak iin belki erken; ama takm son bilgiler nda btnsel olarak incelersek, bu sezon play-off ihtimali nedir? Ko iin ciddi ekinceler var yanl bilmiyorsam.
    Forum Kurallarna aykr grdnz mesajlar ve yeleri kullanc panelinde bulunan (ikaz tuu) tklayarak raporlamanz rica ediyoruz..
    Ayaa KALK!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)