Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 22 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Teknik Direktöre Yönelik Eleştiriler

B61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Teknik Direktöre Yönelik Eleştiriler

Teknik direktörlere yönelik eleştirilerimizi bu başlık altından iletiyor ve ilgili tartışmaları bu başlık altından yürütürüyoruz...
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Öncelikle ben teknik direktör dışındaki faktörleri de dile getirmek istiyorum Ersun hoca kendisi nedense bizimle değil bunu dünkü maçta görmüş oldum saçmalıyor

ama takımla ilgili de sıkıntılar var bunu görüyoruz.Takımın en önemli sıkıntısı defansif alan buraya transfer gerekiyor bu hocayla başarılı olmamız alanya maçından sonra pek mümkün değil ilk üçe sokarsa bizi tabi ki başarılı sayarım ama şuanki tablo iç açıcı değil fatih terimin gelmesine karşıyım. rıza hoca gelebilir.

ben dünkü maçta yıkıldım şok oldum bunun sorumlusu hocadır ama oyuncularda da kabahat var ve + yönetimin ÇOK SAĞLAM bir stoper almaması da yenilen rahat gollerin sebebidir.Yusuf dün çok bozuktu takımı baltaladı ve yusufu oyundan almasını bekledim biraz bekledi yusufu değişti bu doğru hamleydi.ama kaleci değişikliği olmasaydı bu maç bizimdi çünkü onazi okayın yerine girecekti diye düşünüyorum.yusufun yerine beroyu alması saçma olurdu sanırım castilllo hazır değildi.hocanın dünkü hatası kaleciyi değiştirmesi ve estebanın tavdırıdır.estebanın sağlık sorunu varsa bilemiyorum. eğer dün kaleci değişmeseydi bu maçta 4-5-6 atmıştık. Takımın gol sorunu yok ve dün takım çok iyi koşmadı bunu da gördüm belki yorulmamak için yaptılar bilemedim takım çok saçma sapan goller yedi burağın emekleri çöpe atıldı dün en çok kucka ve burağı beğendim bir de okayı abdülkadir de iyidi.sosa da iyidi.mas elinden geleni yaptı yazık oldu
    "Annuit cœptis"

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

eleştirecek birşey kalmadı, istifa etmediği için eleştiriyorum kendisini artık

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Tekrar yazıyorum. Uluslar arası milli kategoride görev yapmış, şampiyonlar ligi deneyimi olan ve şampiyonluklar görmüş bir teknik heyete ihtiyacımız var. Yerli/yabancı kısmı sonraki aşama.

Nereden
    Bursa

Neden kırılma anlarında sahaya bir refleks ve kimlik koyamıyoruz?
    Neden 'birilerine yer açma' maksatlı,kendisine ve kariyerine yakışmayan işler yapıyor,üzerinde bu yönde bir baskı mı var?
    Neden Castillo,Onazi,Theo gibi daha hazır isimler varken,kendisinin ve Volkan'ın bile hazır değilim dediği bir zamanda onu sahaya kurtarıcı olarak sokuyor?
    Neden Akbaş'ı taraftardan korkup,Alanya gibi bir maçta sahaya sürmedi?
    Neden olmadığımız halde sanki olmuşuz gibi sahada geniş geniş oynayan ve 3-0'dan maç veren bir takımımız var?

Devre arasında yaşananlar çözülebilecek sorunlar mı yoksa yapısal sorunlar mı var?
    Konu sasone tarafından (23.09.2017 Saat 20:40 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Yusuf ve Abdülkadir için riske girilmesini anlarım.
    Bu oyuncular daha genç. Gösterecekleri veya göstermeyecekleri performans, gelecek yatırımı için riske konu edilebilir.
    Ama Volkan Şen nerdeyse 1 senedir top oynamamış, nasıl kurtarıcı girdi kimse anlamadı!

Kaleci değişikliği, eğer gerçekten herif hastalanmadıysa skandal......

Ne oluyor? Niye oluyor??

Şeffaf bir şekilde duymak istiyor herkes. Eğer açıklık getirilmez ise bu iş hocanın başını ya-kar.

Kafalar kuma gömülerek günü kurtarırsınız ancak. Şehrin kafasında zaten tereddütler vardı. Artık hiçbir güven kalmadı.
    Acil şekilde açıklama lazım.

Böyle durumlarda sessizlik dibe batışa sebep olur.

a.fındıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Sakat sakat oyuna Okayı devam ettiriyorsun... Estebanı iyi hissetmedigi icin devre arası oyundan alıyorsun. Aciklanamayan bu oyuncu degisikligi dunku macin nasil sabote edildiginin gostergesi. Er gec ortaya cıkar

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Oyuncu değişiklikleri ve ilk 11 kurma konusunda bence yanlış işler yapıyor sezon başından beri.

Bir de heyecan yok bişey yok sanki paramı alıyım da ne olursa olsun pek de umurumda değil gibi bir hava seziyorum yanılıyor da olabilirim ama böyle düşünüyorum şu anda. Bu da benim hoşuma gitmiyor açıkçası hatta oyuncu değişiklikleri gibi hatalardan daha çok canımı sıkan bir durum bu.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

arkadaşlar teknik direktörü tartışırız ama ahmet çakarın ve erman toroğlunun bazı teorileri var kulağa mantıklı geliyor tuhaf şeyler olmuş alanya maçında
    "Annuit cœptis"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Eveeet,

Son 10 yılın şampiyon teknik direktörleri...

2007-08 - cevat güler (yerli)
    2008-09 - mustafa denizli (yerli)
    2009-10 - ertuğrul sağlam (yerli)
    2010-11 - şenol güneş (yerli)
    2011-12 - fatih terim (yerli)
    2012-13 - fatih terim (yerli)
    2013-14 - ersun yanal (yerli)
    2014-15 - hamza hamzaoğlu (yerli)
    2015-16 - şenol güneş (yerli)
    2016-17 - şenol güneş (yerli)

Nedense hiç yabancı yok beyler. Bir 10 yıl daha geriye gitsek durum çok fazla değişmez. Hele ki takım Trabzonspor ise yabancı bir hocanın başarılı olma ihtimali bir hayli düşer. Bunları bilerek hoca isteği dile getirilmeli.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbol bahanelerle ilerlemez. Bir daha böyle sonuç olmaz, bunun garantisini verebilirim diyor. Elbette diyecek. Tonla başarısız sonuçları yazdırırken de diyordu. Daha ne kadar küçüleceğiz?

- Yeni takımız, alışıyoruz, ritmi bozmak istemedim, otuzlu yıllar, ayıp olur, utanırız, sıkılırız, bilmiyorum ben bu duyguları hissediyorum??...

Cem Yılmaz bir gösterisinde eski kız arkadaşından bahseder. Arkadaşına ciddi bir ifadeyle konuşmamız lazım deyince kız anlamış ayrılacaklarını, o zaman önce dondurma yiyelim sonra konuşuruz demiş. Bizim durum da buna benziyor. bjk maçı son maç. Neden?

İşler Güçler dizisi var ya, onun şarkı sözleri Türk futbolunun halini ortaya koyuyor adeta

http://www.akormerkezi.com/dizi-muzi...ki-jptftn.html
    Konu Travelair tarafından (24.09.2017 Saat 10:40 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Murat Engin Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Şanlı SanMarino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eveeet,

Nedense hiç yabancı yok beyler. Bir 10 yıl daha geriye gitsek durum çok fazla değişmez. Hele ki takım Trabzonspor ise yabancı bir hocanın başarılı olma ihtimali bir hayli düşer. Bunları bilerek hoca isteği dile getirilmeli.
    Peki Şenol Güneş dışında(gelemeyeceği için ayrı tuttum) yerli olarak "gelse başarılı olur" dediğiniz kimse var mı? Benim pek yok şahsen. Yani potansiyeli olan hocalar var elbette ama deneme tahtası değiliz biz de. Kaldı ki bu tip bir hoca gelirse ilk başarısız sonuçta "zaten kaldıramayacağı belliydi" der çökeriz tepesine yine.

Başarıya aç bir yabancı gelir, yanına onun ayağını kaydırmaya çalışmayacak, ligi ve camiayı bilen yerli bir yardımcı getirilirse başarılı olmaması için bir sebep göremiyorum ben şahsen.
    "Tanrı futbolu havadan oynamamızı isteseydi çimleri oraya koyardı"

Brian Clough

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbol bahanelerle ilerlemez. Bir daha böyle sonuç olmaz, bunun garantisini verebilirim diyor. Elbette diyecek. 7-0,6-0'ları yazdırırken de diyordu. Daha ne kadar küçüleceğiz?

- Yeni takımız, alışıyoruz, ritmi bozmak istemedim, otuzlu yıllar, ayıp olur, utanırız, sıkılırız, bilmiyorum ben bu duyguları hissediyorum??...

Cem Yılmaz bir gösterisinde eski kız arkadaşından bahseder. Arkadaşına ciddi bir ifadeyle konuşmamız lazım deyince kız anlamış ayrılacaklarını, o zaman önce dondurma yiyelim sonra konuşuruz demiş. Bizim durum da buna benziyor. bjk maçı son maç. Neden?

İşler Güçler dizisi var ya, onun şarkı sözleri Türk futbolunun halini ortaya koyuyor adeta

http://www.akormerkezi.com/dizi-muzi...ki-jptftn.html
    Forumda saçma bir hafıza var, 7-0 ve 6-0 rezaletleri Hami dönemiydi.

Nereden
    İstanbul

Yanlış hatırlıyorsun kardeşim, onlar Hami dönemindeydi desen anlardım, saçma bir hafıza deyince bir önemi kalmıyor kardeşim
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış hatırlıyorsun kardeşim, onlar Hami dönemindeydi desen anlardım, saçma bir hafıza deyince bir önemi kalmıyor kardeşim
    Sizinle alakalı değil hocam genel olarak var bu yanlış anladıysanız kusura bakmayın.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizinle alakalı değil hocam genel olarak var bu yanlış anladıysanız kusura bakmayın.
    Bu aralar çok tepkiliyim bu durumlara, haklısınız, kusura bakmayın

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Şanlı SanMarino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eveeet,

Ama kim?

Bu isimlerden bize gelip de faydalı olacak kimse yok.Genç hocalardan da öyle kendini gösteren pek biri yok.Bir Murat Yakın var aklıma gelen o da ne kadar yerli tartışılır , ayrıca yeni sözleşme imzalamış gelir mi şüpheli.

vyno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şenol Güneş diyen arkadaşlarıma gülüyorum sadece bütün stadyum hocaya küfürediyordu bütün şehir adamı paragöz olarak nitelendirip ardından ana avrat küfür ediyordu şuan Ersuna yapıldığı gibi iki yıl sonra yine hepberaber Şenola küfür edip Ersunu anarız. Yabancı hoca diyenlere ayrıca gülüyorum vahid hocayı ilk gönderen onlardı çünkü �� Taraftar profilimiz ne yazıkki şota diye ağlayıp sonra şotaya ana avrat sövenlerden oluşuyor işimiz gerçekten zor.
    Sözlerim gerçektir yüreğim kardeştir her zaman...

Nereden
    İstanbul

O takımları teknik direktörleri mi şampiyon yapmış? Bence teknik direktör 100 parça varsa bir parçası, ama en önemli parçası haline gelmesi diğer parçaların ne kadar iyi çalıştığına da bağlı. Fakat burda mesele Ersun Yanal'ın iyi bir teknik direktör olmamasında yatıyor. Yoksa yerli, yabancı bana göre Şenol Hoca harici geçerli bir etken değil. Bizim gerçek kalitede çalışanlara ihtiyacımız var
    Konu Travelair tarafından (24.09.2017 Saat 11:06 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Takımın başında yerli teknik direktör görmek şstemiyorum
    En büyük Trabzon

tanjugunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersun hoca ile.olmuyor zorlamanin anlami yok bu gidişle yönetim de gidecek biran once neşteri vurup yeni bir hoca ile tazelenmeliyiz bu sayede kusturulmus oyuncularımızı geri kazaniriz aynı zamanda forma adaletli dağıtılır. keşke Mustafa reşit Akçay hocamız gelse kimlere sabretmedik ki kendi hocamıza da sabredelim biraz.

Bu sene ŞAMPİYONUZ.
    bu sene SAMPİYONUZ.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)