Sonuç: Ersun Yanal İstifa Etmeli mi ?

Katılımcı sayısı
251. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

175 69.72%
  • Hayır

76 30.28%
Sayfa 3 Toplam 33 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 823 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersun Yanal İstifa Etmeli midir?

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kovamıyorsan kulübeye ve antrenmanlara sokma.

Mert Pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

bundan sonra Senol Gunesi ruyamizda goruruz bu gune kadar gorduklerimize sayalim.

tamam Ersun hatali (genel icin ben de cok sey bulurum ama dun gece inanilmaz garip bir geceydi ve gonul rahatligiyla Ersunun sucu diyemiyorum) ama yakma yikma disinda bir sey bilmeyen camia halimiz ne olacak peki,tehlikenin farkinda olanlar artik hayallerimizi bile susleyecek bir teknik direktor kalmadigini gorenlerdir.

cok tuketmeye alistik,sadece ve sadece saldiriyoruz ,yaktikca yiktikca da bugune kadar hic birseyimiz daha iyi olmadi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Pasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bundan sonra Senol Gunesi ruyamizda goruruz bu gune kadar gorduklerimize sayalim.

tamam Ersun hatali (genel icin ben de cok sey bulurum ama dun gece inanilmaz garip bir geceydi ve gonul rahatligiyla Ersunun sucu diyemiyorum) ama yakma yikma disinda bir sey bilmeyen camia halimiz ne olacak peki,tehlikenin farkinda olanlar artik hayallerimizi bile susleyecek bir teknik direktor kalmadigini gorenlerdir.

cok tuketmeye alistik,sadece ve sadece saldiriyoruz ,yaktikca yiktikca da bugune kadar hic birseyimiz daha iyi olmadi
    İyi bir hoca bu kadroyu şampiyon yapar

Kötü bir hoca ilk 3'e sokar

Bakalım Ersun kaçıcı yapacak?

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı zaqua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi bir hoca bu kadroyu şampiyon yapar

Kötü bir hoca ilk 3'e sokar

Bakalım Ersun kaçıcı yapacak?
    ben de aslinda bunu diyorum renkdasim(yaslarimiza bakarak kardesim)

bu ifadenin ilk cumlesi ne kadar dogru ne kadar da camia psikolojisine yararli,
    100 insana sorsan en iyi kadroda tahminen 50 si besiktas 30 u galatasaray der.Bizim garanti sampiyon olacak bir kadromuz yok zaten gerek maddi gerekse Istanbul Trabzon sehir dezavantajindan hic bir zaman kagit uzerinde en iyi kadroyu kurarak lige baslayamayiz.
    Bizim basarili oldugumuz tum donemler ''maksimum kurabildigimiz kadar''kadromuzla hoca ve yonetimin bir ivme tutturup gitmesi ve kervan yolda duzulur misali futbolcularimizin tabiri caizse ''level'' atlamasiyla olmusdur.(son 20 yilda bkz 1996-2004-2008-2011)
    Su an icin Ersun yanal bu kurgu icin Senol Gunesin yoklugunda en iyi alternatif olarak secilmis(bkz 2008 sezonumuz ve Fenerbahcenin son 10 yildaki en rahat sampiyonluk performansi) ama maalesef takima kalici bir kimlik oturtamamisdir.Hatta dun ayni macin icinde bile iki kimlik sergileyerek ayri bir zirveye ulastik.
    Ersunun cozumunu bilmeden onun elini kolunu baglamanin bize bir tane faydasi nedir?

Nereden
    İstanbul

BMN Yönetimiden ricam "Yeni Hocamız Sizce Kim Olmalı ?" başlığını ben açmak istiyorum.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk önce hesap vermeli, sonra istifa edip defolmalı
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

doktor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Durduğu kabahat

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Düğün hediyesi olarak tazminatı yollansın yoksa istifa edeceği yok.

faysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu saatden sonra bu kulübe hiçbir katkısı olmaz biran önce gitmeli.

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne çektiysek sizin gibi polyannacılar yüzünden çektik. Evet şenol bjk de başarılı ama hain mümkünse gelmesin bir daha bu takıma, ayrıca jajayı disiplinsiz diye yollatan colmanı hayatından bezdiren adam bjk de q7 ile baba oğul onun açıklarını kapatıyor. Şenol bizde attığı havaların yarısını 2 şampiyonluk yaşadığı bjk de atamaz attırmazlar onun borusu anca bize öter.

Ersunun 3. gelişi ilk 2 gelişinde ne yapmışta 3. sefer kovmaktan korkuyoruz gelmesi hataydı zaten. Bu takımın başına vicdansız, eyvallahı olmayan, adil olan vasat üstü herhangi bir yabancı hocayı getirmemiz şart. Bir buçuk senedir ersuna sağlanan imkanları sağla bakalım ne oluyor 30 milyon euro harcayıp 1.5 yılda halen daha gelişim sürecindeyiz lafını duyuyormusun

Nereden
    İstanbul

ben de aslinda bunu diyorum renkdasim(yaslarimiza bakarak kardesim)

bu ifadenin ilk cumlesi ne kadar dogru ne kadar da camia psikolojisine yararli,
    100 insana sorsan en iyi kadroda tahminen 50 si besiktas 30 u galatasaray der.Bizim garanti sampiyon olacak bir kadromuz yok zaten gerek maddi gerekse Istanbul Trabzon sehir dezavantajindan hic bir zaman kagit uzerinde en iyi kadroyu kurarak lige baslayamayiz.
    Bizim basarili oldugumuz tum donemler ''maksimum kurabildigimiz kadar''kadromuzla hoca ve yonetimin bir ivme tutturup gitmesi ve kervan yolda duzulur misali futbolcularimizin tabiri caizse ''level'' atlamasiyla olmusdur.(son 20 yilda bkz 1996-2004-2008-2011)
    Su an icin Ersun yanal bu kurgu icin Senol Gunesin yoklugunda en iyi alternatif olarak secilmis(bkz 2008 sezonumuz ve Fenerbahcenin son 10 yildaki en rahat sampiyonluk performansi) ama maalesef takima kalici bir kimlik oturtamamisdir.Hatta dun ayni macin icinde bile iki kimlik sergileyerek ayri bir zirveye ulastik.
    Ersunun cozumunu bilmeden onun elini kolunu baglamanin bize bir tane faydasi nedir?
    Futbol hafızam 96 sezonundan itibaren başlıyor ve bu kadroların tamamını hatırlıyorum abi.
    Şampiyonluk şansımıza ait dediklerine de %100 katılıyorum. Ancak böyle kadrolarla ve ivmeyle şampiyon oluruz.

Ama bu kadrıların hepsinde fırsatı kaçırdık ve toparlanmamız yıllar sürdü, camia olarak her başarılı kadrodan sonra bunalım yaşadık. Korkum tam olarak bu. Yine olmazsa kayıp yıllar bizi bekliyor ve ben Ersun Yanal'ın bu kadroya bir kimlik oturtamadığını düşünüyorum. Böyle bir kadro yakalamışken kumar oynayamayız. Bu sene sabır senesi olmaktan çıktı.

Ne yaptığını bilen bir adam bu kadroyu 3-4 haftada toparlar ve ben Ersun Yanal'ın me yaptığını bildiğini düşünmüyorum.

Yanlışta ısrar edersek bir sonraki ivmeyi yakalamak için 5-6 sene daha bekleriz.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

etmesin diyordum ama etsin fener maçındaki oyuncu değişikliği, dünkü maçta 2. yarı onaziyi almaması, saşma sapan colkan şen'i alması ciddiyetsiz davrandığını gösteriyor. hazır Fatih Terim'de boştayken değişiklik şart.
    Önce TRABZONSPOR

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hep anlatılan bir hikaye var hani, hangi takım olduğunu hatırlayamıyorum Bursa veya Kocaeli olabilir. İlk maçta yeniliyoruz rakip şehirde "Hamsinin başını ezdik" gibi manşetler atılıyor. Soyunma odalarında bu gazeteler duvarlara asılıyor. Rövanşta 5-6 atıp dönüyoruz. Nerde okudum onu bile hatırlamıyorum ama ilk okulda veya lisede arkadaşlarıma hep gururla anlatır o ruhu içimde taşırdım.

Şimdi böyle bir skor ile karşı karşıya kaldığımızı düşünün. Kim inanır rövanşa, hoca bile inanmazken taraftar nasıl inansın?

Dün River Plate 3-0'ın rövanşında evinde rakibini 8-0 ile geçti. Köy takımı dahi 3-0'ın avantajını rahatlıkla kullanır ki adamlar 5-4-1 oynamış. Bu adamlar maçı çevireceklerine inanmasa, hoca inanmasa döner miydi maç hiç?

Maça bakın. Her golden sonra takıma, kulübeye bakın. Bu inanç taraftarı da ateşliyor. Adamlar daha maçın başında ateşli bir şekilde rövanşın sinyallerini veriyor. Bir de bizimkilere bakın. Yalvar yakar taraftarı tribüne çağırıyorlar. 3-0 giden maç 4-3 oluyor hoca ben olsam var ya kulübeyi tekmelerim. Yedektekileri sıra dayağına çekerim. Çıkan oyunculara tekme tokat dalarım. Bu ne be arkadaş. Bu kabullenmişlik değil de ne? Haftaya hangi yüzle taraftarı sahaya davet edeceksiniz.

Hoca takıma inanmıyorsa, o ruhu hissetmiyorsa bıraksın gitsin artık. 3-0'dan dönmesine değil, hocanın kenarda sakin sakin beklemesine kızıyorum. Hoca olmak soyunma odasında taktik verip maç sonu değerlendirme yapmak değil.
    Geçen sene anket açılınca Gallardo için çok uğraşmıştım. İnsanlar dünya üzerinde başka bir hoca yok sanıyor galiba bilemiyorum.

Ersun Yanal istifa etmesin veya kovulmasın. Bu sezonu tamamlasın ve bu adama destek verenler iyice anlasın boş bir hoca olduğunu. 1-2 sene sonra yine takımın başına getirmeye calışmazlar belki.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

İdris Toksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kriz yönetimi çok önemli bir kavram. böylesi güzel bi kadro da olunca insanın kestirip atası da gelmiyo. bu kriz nasıl yönetilebilir minimum hasarla?

Nereden
    Trabzon

ersun un gidip gitmeyeceğini tartışma aşaması çoktan geçilmiş olmalıydı.

konuşulması gereken yeni hoca kim olmalı? biz gidip gitmeyeceğini tartıştıkça zaman ersun lehine işliyor.

beşiktaş maçına yeni hocayla çıkmalıyız.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

benim icin bitti
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

1 değil 2 değil 3 değil 4 değil 5 değil daha fazla. Yaptığı hatalardan bir türlü ders çıkarmadı. Aynı şeyi tekrarlayarak farklı sonuç beklemek aptallıktır. Görevi bırakmalıdır.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dananın kuyruğu haftaya kopar. Ya 4-5 maç daha kredi kazanır ya da artık deprem başlar kulüpte.
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gitmemesi zaman kaybi denedik olmadi ışık vermedi malesef
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

şaka gibi ya pişkin pişkin olmadı, yollanmalı, bitti yazıyorlar.

OrkHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet emelidir. fakat dünkü açıklamasının özeti "tazminatımı almadan gitmem"di. bu nedenle "yönetim yanal'ı kovmalı mıdır?" başlığını tartışsak daha iyi olur

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hala gitmedi mi bu?
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı BERBATOV61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne çektiysek sizin gibi polyannacılar yüzünden çektik. Evet şenol bjk de başarılı ama hain mümkünse gelmesin bir daha bu takıma, ayrıca jajayı disiplinsiz diye yollatan colmanı hayatından bezdiren adam bjk de q7 ile baba oğul onun açıklarını kapatıyor. Şenol bizde attığı havaların yarısını 2 şampiyonluk yaşadığı bjk de atamaz attırmazlar onun borusu anca bize öter.

Ersunun 3. gelişi ilk 2 gelişinde ne yapmışta 3. sefer kovmaktan korkuyoruz gelmesi hataydı zaten. Bu takımın başına vicdansız, eyvallahı olmayan, adil olan vasat üstü herhangi bir yabancı hocayı getirmemiz şart. Bir buçuk senedir ersuna sağlanan imkanları sağla bakalım ne oluyor
    30 milyon euro harcayıp 1.5 yılda halen daha gelişim sürecindeyiz lafını duyuyormusun
    eyvah artik fatura kesme sirasi taraftarlara gelmis ifadeler falan poliyannaci falan ,adama sormazlar mi o jaja 2011 den beri ne yapiyor,Colman arjantinde bakkal mi acti ki son dogrudurust topu Trabzonda oynayabilmis,yoksa hala Senol Gunes baskisindan siyrilamadilar da psikolojik tedaviler mi?

imkan ve beklentilerimizin arasi o kadar acildi ki hayal dunyasinda yasiyoruz,Senolun bizde attigi havalarmis

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene anket açılınca Gallardo için çok uğraşmıştım. İnsanlar dünya üzerinde başka bir hoca yok sanıyor galiba bilemiyorum.

Ersun Yanal istifa etmesin veya kovulmasın. Bu sezonu tamamlasın ve bu adama destek verenler iyice anlasın boş bir hoca olduğunu. 1-2 sene sonra yine takımın başına getirmeye calışmazlar belki.
    Bildiğim kadarıyla Avrupa'ya gitmek için kulübüyle sözleşmesini uzatmayacak. Kendisini herkes yeni Simeone diye nitelendiriyor. Buralara yolu düşmez ama benzeri isimler bulunur elbet. Bir önceki kulübünde bir sistem oturtmuş, taktik olarak donanımlı cesur biri gelmeli.
    ( ゚д゚)

Nereden
    Asya Diğer

her dedigine katiliyorum sadece bu sene sabir senesi olmaktan ciktiya itiraz ediyorum.Maalesef bizim icin her sene sabir senesi olmak zorunda yukaridaki sampiyonluga oynadigimiz seneleri de dikkate alarak zaten ortalama 5-6 senede bir ancak sampiyonluga oynayabiliyoruz.Karsimizdakiler bizim harcadigimizin katlarca fazlasini car cur edebilme luksune sahipler,ustune bu futbolcu milletinin kahir ekseriyetinin gozu Istanbulda yasayip medyanin gozbebegi olmak da.Hala Ekici denen ahlaksizin yaptigini unutamiyorum.Adam hic bir para karsiliginda da olsa burda kalmam/yasamam/oynamam gerkiyorsa 6 ay otururum giderim yapti.Biz bunu hakedecek ne yapmisdik? Ayni serefsizlik defalarca basimiza gelmedi mi?(Selcuk Inan vs)Kisacasi cok sikintili sartlarimiz oldugunu herkesin hep hatirlamasi lazim.

Ersun Yanal su an tartismasiz basarisiz ,6 macda 13 gol yemisiz inanilmaz.Ama benim gordugum bizim tarafdar Tudor da olsa Aykut Kocaman da olsa Senol Gunes de olsa bir sure sonra herkesi siliyor ve sonsuz tuketme aliskanligi var.Bu gidisle o gider bu gelirle elimize ne gececek onu anlayamiyorum.

1997 den beri 20 senede 24 teknik direktor adi var listede
    Konu Mert Pasa tarafından (23.09.2017 Saat 13:28 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)