Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 45 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TBF'DEN BASKETBOL GENÇLER LÝGÝ - B Grubu'ndayýz

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

gençlerimiz dün de evimizde banvit'e 88-55 yenildiler, ilk yarý 37-30 geride iken ikinci yarý özellikle son çeyrek çökmüþüz zannedersem bunda rotasyonun 9 kiþiye düþmesinin ve yorulmalarýnýn da etkisi var...
    grubumuzda 7 maç sonunda sakarya ile beraber galibiyeti olmayan 2 takýmdan biriyiz, azýcýk tecbübemiz olsa 3 maç almamýz iþten bile deðildi....bundan sonra ne yapýlacaðý da önemli haftaya uþak ve sonra evimizde oynayacaðýmýz sakarya maçlarýný almamýz durumunda 2. yarýya bambaþka bir heyecanla girebiliriz...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    gençlerimiz dün de evimizde banvit'e 88-55 yenildiler, ilk yarý 37-30 geride iken ikinci yarý özellikle son çeyrek çökmüþüz zannedersem bunda rotasyonun 9 kiþiye düþmesinin ve yorulmalarýnýn da etkisi var...
    grubumuzda 7 maç sonunda sakarya ile beraber galibiyeti olmayan 2 takýmdan biriyiz, azýcýk tecbübemiz olsa 3 maç almamýz iþten bile deðildi....bundan sonra ne yapýlacaðý da önemli haftaya uþak ve sonra evimizde oynayacaðýmýz sakarya maçlarýný almamýz durumunda 2. yarýya bambaþka bir heyecanla girebiliriz...
    A takýmda süre vermedikleri Yusuf Necip'i orada oynatsýnlar.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1999'lu üç oyuncu sýnýrýndan dolayý gidemiyormuþ. Yazýk gerçekten.

*

Bu arada geçen sene A takýmda olan Ogün Cüre TB2L takýmlarýndan Gemlik'teymiþ. Hatta eskiden bizde olan Kamer Mani de orada.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

bu haftada yine ilk yarýsýný önde bitirdiðimiz maçta bu sefer de uþak'a yenildik, sýfýr galibiyet 8 maðlubiyetle ligin sonundayýz..ama ben hala ilk 6 için umutluyum ... önümüzdeki hafta ilk yarýnýn son haftasý ve biz sakaryayý konuk ediyoruz ki ligin sondan ikincisi...mutlaka yenmemiz þart...
    bunun dýþýnda bu hafta muhammed ismail yaþar diye bir genç oynatmýþýz....

axelman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu haftada yine ilk yarýsýný önde bitirdiðimiz maçta bu sefer de uþak'a yenildik, sýfýr galibiyet 8 maðlubiyetle ligin sonundayýz..ama ben hala ilk 6 için umutluyum ... önümüzdeki hafta ilk yarýnýn son haftasý ve biz sakaryayý konuk ediyoruz ki ligin sondan ikincisi...mutlaka yenmemiz þart...
    bunun dýþýnda bu hafta muhammed ismail yaþar diye bir genç oynatmýþýz....
    Galibiyet olsun isterim ama sene sonunda a takýma 1 adam çýkarsak baþarýdýr benim için. Tbf'den baktým takýma yeni katýlan ismail 2000 diyarbakýr doðumlu. )

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý axelman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Galibiyet olsun isterim ama sene sonunda a takýma 1 adam çýkarsak baþarýdýr benim için. Tbf'den baktým takýma yeni katýlan ismail 2000 diyarbakýr doðumlu. )
    Galatasaray'daymýþ daha önce.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

þu aþamada seneye a takýma bir tek yiðit topuz alýnabilir...99'lu ve seneye burada oynayamayacak çünkü...potansiyel olarak aslýnda en önemli oyuncu yiðit özkan ama mutlaka bu önümüzdeki 2 seneyi çok çalýþarak geçirmesi lazým, aksi durumda alt lig oyuncusu olarak kalýr...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

eveeet.... ilk yarýnýn son haftasýnda evimizde ligin en zayýf takýmý sakarya'yý 84-56 yenmiþiz hemen her oyuncu istatistik kaðýdýna katký saðladýðý gibi yeni transfer muhammed ismail yaþar da kendisini göstermiþ...
    çýkmadýk candan ümit kesilmez 2. yarý 6 galibiyet almamýz lazým ve bunun ilk adýmý da bu haftaki bahçeþehir koleji maçý... ilk maçta son anda yenildiðimiz rakibimizi bu sefer yeneceðimize inanýyorum..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

dün b.çekmeceyi 84-65 yenerek 3. galibiyetimizi aldýk, ilk 6'ya girme þansýmýz çok azaldý ama...kalan 6 maçtan 4 almamýz lazým ki bu da mucize gibi bir þey...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Bugün de Galatasaray'ý 84-79 ile geçtik. Maþallah biraz toparladý rakým.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý axelman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bugün de Galatasaray'ý 84-79 ile geçtik. Maþallah biraz toparladý rakým.
    Maçtaydýk. Çocuklar iyi mucadele etti. A takýmda göremediðimiz setleri oynuyorlar. Helal olsun.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UðurB - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

Ne oldu son durum? Play-off sansi var mi?
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Sezon baþýndaki Bahçeþehir ve Büyükçekmece maçlarýna iþ yoðunluðu nedeniyle gidememiþtim. Galatasaray maçýný merakla bekliyordum. Tek tribünün sað tarafý Gs'li aile ve taraftarlar tarafýndan doldurulmuþtu. Bizim sayýmýz azdý. Ancak destek ve tepki konusunda salona hakim olan bizdik.

Maçýn baþ hakemi Mehmet Karabilecen... BSL'de maç yönetiyor. Oyunun baþýnda o kadar ucuz hatalý yürüme kararlarý çalýndý ki... Ayaðý yerdeki çocuða steps verdiler. Daha ilk dakikalarda koçumuz Ali Uruk'a teknik faul verdi baþhakem. Sonrasýnda oyunun kontrolünü ikinci devre aldýlar. Gs'den bir çocuðu diskalifiye ettiler.

Gs'nin fizik olarak uzun ve daha atlet oyunculardan kurulu kadrosu var. A takým'da yer alan Serkan Aydýn'ý oynattýlar. Açýkçasý çok sivrilmedi. 1 forma numaralý þutör çocuk Karabacak ve 6 numaralý savunmacý forvet Çakýr'ý beðendiðimi söyleyebilirim.

Bizim çocuklarsa yukarýdaki mesajda da belirttiðim gibi A takýmda bu sene seyredemediðimiz setleri oynuyorlar. Tepede çift screenden þutör çýkarýyoruz. Bunu Heslip'e yapamadýk... Yunus Emre Pala kardeþimize üçüncü çeyrekte boþ þutlar yarattýk, maþallah "kalaþnikov Macijauskas" gibi soktu.

Ýlk devre sonunda Topuz'un attýðý buzzer beater ile soyunma odasýna moralli gittik. Maç içi iniþ çýkýþlar yaþadýk. Çok ribaund verdik.

Sezon arasýnda gelen M. Ýsmail Yaþar'ý uzun pozisyonunda oynuyor sanmýþtým, forvetmiþ. Ama kuvvetli çocuk, temeli saðlam.

Yiðit Özkan'la ilgili çok yorum dinledim, Ýstanbul'da bazý hocalar bana onu sormuþtu. Ýlk defa böyle seyredebildim. 2001li'ye göre çok iyi bir fiziði var. Penetresi iyi ama savunma üzerinden bitirmeye çalýþtýðý bir iki pozisyonda, boþ arkadaþýna pas tercihi yapabilir. Bence o zaman daha deðerli, daha etkili olacaktýr. Tabii bunu tek maç üzerinden söylüyorum. Önünde uzun bir yol var. Keþke yaz döneminde bir kampa gönderebilse kulüp onu ve diðer arkadaþlarýný... Hem çabukluk hem de bazý temel konularda iki ay çalýþmak çok fark ettirecektir.

Takým halinde oynadýk, takým olarak kazandýk. Emektar Engin Kanber Hoca, koç Ali Uruk, altyapý gurusu Oytun Hoca ve genç koç Can'ý da tebrik ederim.

Gönül isterdi ki, Osman Arz Hocam'dan da Trabzonspor Basketbol organizasyonunun aksakalý olarak faydanýlsa...

Takýmda iki 99'lu var: Topuz ve Mert. Yani orada bir kontenjan hakkýmýz daha var. Yusuf Necip Seçen A takýmda havlu mu sallamalý? Yoksa gelip burada maç tecrübesi mi kazanmalý?

Yeri gelmiþken söylemek lazým. Çocuklar harçlýklarýný alamýyor. A takýmdaki sorunlarýn bir baþka boyutu da burada yaþanýyor. Eski çalýþanlar, veliler, gençler... Herkes sitem ediyordu, bir Trabzonsporlu olarak mahçub oldum. Trabzonspor büyük bir marka. Umarým baþkan ve yöneticiler Ýstanbul'dan galibiyet çýkaran bu gençleri, hocalarýný hatýrlar!

Son not: Haftalardýr (Artýk aylar diyebilirim) A takýmdaki kondisyonersizlik meselesine deðiniyorum. BGL takýmýmýzýn kondisyoneri varmýþ, Abdullah kardeþimiz. Babasýyla tanýþtýk. Oyunculardan daha heyecanlýydý, maç sonunda da hepimizden çok o sevindi. Genel menajerin burnunun dibinde böyle yetiþmiþ insan kaynaðý var. Trabzonspor'da sorun sadece parasýzlýk deðil, biz bunu biliyoruz da hala anlamayan görmeyen varsa diye tekrarlamak istedim.
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (25.12.2017 Saat 11:42 ) deðiþtirilmiþtir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

BGL maçý cuma, BSL maçý pazar... Yusuf Necip'i BGL'de de oynatamaz mýyýz bu hafta?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ý. C. Ertem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

14 29.12.2017 Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - PINAR KARÞIYAKA
    15 07.01.2018 Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - FENERBAHÇE DOÐUÞ
    16 13.01.2018 Banvit Kara Ali Acar Spor BANVÝT - TRABZONSPOR
    17 16.01.2018 Hayri Gür Spor Salonu TRABZONSPOR - MURATBEY UÞAK SPORTÝF
    18 28.01.2018 Sakarya Spor Salonu SAKARYA BÜYÜKÞEHÝR - TRABZONSPOR

ZOGra3.jpg

Kadronun baþtan aþaðýya deðiþtirilerek, yeni bir oluþumla yola devam edilmesi gerekir. Baþarýsýzlýðýn olduðu yerde yapýlmasý gereken iki þey var. Ya teknik kadro deðiþecek ya da yeni bir oyuncu kadrosu kurulacak. Baþka alternatif yok. Gençlere destek olalým olmasýna da karþýlýðýný alamýyoruz. O formanýn anlamýný idrak etmeleri, sorumlulukla hareket etmeleri ve yaptýklarý iþi ciddiyetle yapmalarý gerekir. Okul havasý maçýnda çýkýyorlar sahaya, bu tür hareketler beni üzüyor.
    "Benim gideceðim yer, geldiðim yerdir. Ben ne ünvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ÞENOL GÜNEÞ

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Az önce biten maçta KSK'ye son dakikalara kadar kafa kafaya götürdüðümüz maçta kaybettik.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UðurB - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

Az önce biten maçta KSK'ye son dakikalara kadar kafa kafaya götürdüðümüz maçta kaybettik.
    Oðuz'cum bu güzel bir geliþme, KSK bu seviyelerin önemli takýmý.
    Ýnþallah üste birkaç oyuncu kazandýrabiliriz...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

BGL'NÝN son maçýnda gençlerimiz SakaryaBB'yi 64-61 yendi. Sezonu galibiyetle kapattý.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ý. C. Ertem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Sezon derken lig bitti benim anladýðým ve gördüðüm kadarýyla. Statü gereði 10 takýmlýk gruplarda ilk 6 ya kalan takýmlar final grubuna yükseliyor. Maç fazlasýyla þu anda 7. sýrada muhtemelen 8. ya da 9. olarak bitireceðiz grubu. A takýmýn hali ne ki bunlar ne olsun... Balýk baþtan kokmuþ basketbol þubesi çok kötü yönetiliyor çok!.. yazýk oldu...
    "Benim gideceðim yer, geldiðim yerdir. Ben ne ünvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ÞENOL GÜNEÞ

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Ali Uruk'tan sonra Oytun Serdar Hoca da ayrýlmýþ.

Bu arada Ali Hoca Akhisar'a gittikten sonra ligde üçte üç yaptýlar. Biri Afyon biri de geçen gün Bakýrköy deplasmaný... Bakýrköy maça 8/9 üçlükle baþladý. Tam kazanýyor demiþtim. Son periyotta gitti maç...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)