Hesaplipazar
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 45 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: TBF'DEN BASKETBOL GENLER LG - B Grubu'ndayz

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

genlerimiz dn de evimizde banvit'e 88-55 yenildiler, ilk yar 37-30 geride iken ikinci yar zellikle son eyrek kmz zannedersem bunda rotasyonun 9 kiiye dmesinin ve yorulmalarnn da etkisi var...
    grubumuzda 7 ma sonunda sakarya ile beraber galibiyeti olmayan 2 takmdan biriyiz, azck tecbbemiz olsa 3 ma almamz iten bile deildi....bundan sonra ne yaplaca da nemli haftaya uak ve sonra evimizde oynayacamz sakarya malarn almamz durumunda 2. yarya bambaka bir heyecanla girebiliriz...

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Cengiz ubukcu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    genlerimiz dn de evimizde banvit'e 88-55 yenildiler, ilk yar 37-30 geride iken ikinci yar zellikle son eyrek kmz zannedersem bunda rotasyonun 9 kiiye dmesinin ve yorulmalarnn da etkisi var...
    grubumuzda 7 ma sonunda sakarya ile beraber galibiyeti olmayan 2 takmdan biriyiz, azck tecbbemiz olsa 3 ma almamz iten bile deildi....bundan sonra ne yaplaca da nemli haftaya uak ve sonra evimizde oynayacamz sakarya malarn almamz durumunda 2. yarya bambaka bir heyecanla girebiliriz...
    A takmda sre vermedikleri Yusuf Necip'i orada oynatsnlar.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt Ouz ZEYTN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    1999'lu oyuncu snrndan dolay gidemiyormu. Yazk gerekten.

*

Bu arada geen sene A takmda olan Ogn Cre TB2L takmlarndan Gemlik'teymi. Hatta eskiden bizde olan Kamer Mani de orada.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

bu haftada yine ilk yarsn nde bitirdiimiz mata bu sefer de uak'a yenildik, sfr galibiyet 8 malubiyetle ligin sonundayz..ama ben hala ilk 6 iin umutluyum ... nmzdeki hafta ilk yarnn son haftas ve biz sakaryay konuk ediyoruz ki ligin sondan ikincisi...mutlaka yenmemiz art...
    bunun dnda bu hafta muhammed ismail yaar diye bir gen oynatmz....

axelman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.02.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Alnt Cengiz ubukcu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu haftada yine ilk yarsn nde bitirdiimiz mata bu sefer de uak'a yenildik, sfr galibiyet 8 malubiyetle ligin sonundayz..ama ben hala ilk 6 iin umutluyum ... nmzdeki hafta ilk yarnn son haftas ve biz sakaryay konuk ediyoruz ki ligin sondan ikincisi...mutlaka yenmemiz art...
    bunun dnda bu hafta muhammed ismail yaar diye bir gen oynatmz....
    Galibiyet olsun isterim ama sene sonunda a takma 1 adam karsak baardr benim iin. Tbf'den baktm takma yeni katlan ismail 2000 diyarbakr doumlu. )

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt axelman Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Galibiyet olsun isterim ama sene sonunda a takma 1 adam karsak baardr benim iin. Tbf'den baktm takma yeni katlan ismail 2000 diyarbakr doumlu. )
    Galatasaray'daym daha nce.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

u aamada seneye a takma bir tek yiit topuz alnabilir...99'lu ve seneye burada oynayamayacak nk...potansiyel olarak aslnda en nemli oyuncu yiit zkan ama mutlaka bu nmzdeki 2 seneyi ok alarak geirmesi lazm, aksi durumda alt lig oyuncusu olarak kalr...

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

eveeet.... ilk yarnn son haftasnda evimizde ligin en zayf takm sakarya'y 84-56 yenmiiz hemen her oyuncu istatistik kadna katk salad gibi yeni transfer muhammed ismail yaar da kendisini gstermi...
    kmadk candan mit kesilmez 2. yar 6 galibiyet almamz lazm ve bunun ilk adm da bu haftaki baheehir koleji ma... ilk mata son anda yenildiimiz rakibimizi bu sefer yeneceimize inanyorum..

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

dn b.ekmeceyi 84-65 yenerek 3. galibiyetimizi aldk, ilk 6'ya girme ansmz ok azald ama...kalan 6 matan 4 almamz lazm ki bu da mucize gibi bir ey...

yelik tarihi
    07.02.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Bugn de Galatasaray' 84-79 ile getik. Maallah biraz toparlad rakm.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt axelman Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bugn de Galatasaray' 84-79 ile getik. Maallah biraz toparlad rakm.
    Mataydk. ocuklar iyi mucadele etti. A takmda gremediimiz setleri oynuyorlar. Helal olsun.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    UurB - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    42

Ne oldu son durum? Play-off sansi var mi?
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Sezon bandaki Baheehir ve Bykekmece malarna i younluu nedeniyle gidememitim. Galatasaray man merakla bekliyordum. Tek tribnn sa taraf Gs'li aile ve taraftarlar tarafndan doldurulmutu. Bizim saymz azd. Ancak destek ve tepki konusunda salona hakim olan bizdik.

Man ba hakemi Mehmet Karabilecen... BSL'de ma ynetiyor. Oyunun banda o kadar ucuz hatal yrme kararlar alnd ki... Aya yerdeki ocua steps verdiler. Daha ilk dakikalarda koumuz Ali Uruk'a teknik faul verdi bahakem. Sonrasnda oyunun kontroln ikinci devre aldlar. Gs'den bir ocuu diskalifiye ettiler.

Gs'nin fizik olarak uzun ve daha atlet oyunculardan kurulu kadrosu var. A takm'da yer alan Serkan Aydn' oynattlar. Akas ok sivrilmedi. 1 forma numaral utr ocuk Karabacak ve 6 numaral savunmac forvet akr' beendiimi syleyebilirim.

Bizim ocuklarsa yukardaki mesajda da belirttiim gibi A takmda bu sene seyredemediimiz setleri oynuyorlar. Tepede ift screenden utr karyoruz. Bunu Heslip'e yapamadk... Yunus Emre Pala kardeimize nc eyrekte bo utlar yarattk, maallah "kalanikov Macijauskas" gibi soktu.

lk devre sonunda Topuz'un att buzzer beater ile soyunma odasna moralli gittik. Ma ii ini klar yaadk. ok ribaund verdik.

Sezon arasnda gelen M. smail Yaar' uzun pozisyonunda oynuyor sanmtm, forvetmi. Ama kuvvetli ocuk, temeli salam.

Yiit zkan'la ilgili ok yorum dinledim, stanbul'da baz hocalar bana onu sormutu. lk defa byle seyredebildim. 2001li'ye gre ok iyi bir fizii var. Penetresi iyi ama savunma zerinden bitirmeye alt bir iki pozisyonda, bo arkadana pas tercihi yapabilir. Bence o zaman daha deerli, daha etkili olacaktr. Tabii bunu tek ma zerinden sylyorum. nnde uzun bir yol var. Keke yaz dneminde bir kampa gnderebilse kulp onu ve dier arkadalarn... Hem abukluk hem de baz temel konularda iki ay almak ok fark ettirecektir.

Takm halinde oynadk, takm olarak kazandk. Emektar Engin Kanber Hoca, ko Ali Uruk, altyap gurusu Oytun Hoca ve gen ko Can' da tebrik ederim.

Gnl isterdi ki, Osman Arz Hocam'dan da Trabzonspor Basketbol organizasyonunun aksakal olarak faydanlsa...

Takmda iki 99'lu var: Topuz ve Mert. Yani orada bir kontenjan hakkmz daha var. Yusuf Necip Seen A takmda havlu mu sallamal? Yoksa gelip burada ma tecrbesi mi kazanmal?

Yeri gelmiken sylemek lazm. ocuklar harlklarn alamyor. A takmdaki sorunlarn bir baka boyutu da burada yaanyor. Eski alanlar, veliler, genler... Herkes sitem ediyordu, bir Trabzonsporlu olarak mahub oldum. Trabzonspor byk bir marka. Umarm bakan ve yneticiler stanbul'dan galibiyet karan bu genleri, hocalarn hatrlar!

Son not: Haftalardr (Artk aylar diyebilirim) A takmdaki kondisyonersizlik meselesine deiniyorum. BGL takmmzn kondisyoneri varm, Abdullah kardeimiz. Babasyla tantk. Oyunculardan daha heyecanlyd, ma sonunda da hepimizden ok o sevindi. Genel menajerin burnunun dibinde byle yetimi insan kayna var. Trabzonspor'da sorun sadece paraszlk deil, biz bunu biliyoruz da hala anlamayan grmeyen varsa diye tekrarlamak istedim.
    Konu Ouz ZEYTN tarafndan (25.12.2017 Saat 11:42 ) deitirilmitir.

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

BGL ma cuma, BSL ma pazar... Yusuf Necip'i BGL'de de oynatamaz myz bu hafta?

Trabzonspor Kongre yesi
    . C. Ertem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    30

14 29.12.2017 Hayri Gr Spor Salonu TRABZONSPOR - PINAR KARIYAKA
    15 07.01.2018 Hayri Gr Spor Salonu TRABZONSPOR - FENERBAHE DOU
    16 13.01.2018 Banvit Kara Ali Acar Spor BANVT - TRABZONSPOR
    17 16.01.2018 Hayri Gr Spor Salonu TRABZONSPOR - MURATBEY UAK SPORTF
    18 28.01.2018 Sakarya Spor Salonu SAKARYA BYKEHR - TRABZONSPOR

ZOGra3.jpg

Kadronun batan aaya deitirilerek, yeni bir oluumla yola devam edilmesi gerekir. Baarszln olduu yerde yaplmas gereken iki ey var. Ya teknik kadro deiecek ya da yeni bir oyuncu kadrosu kurulacak. Baka alternatif yok. Genlere destek olalm olmasna da karln alamyoruz. O formann anlamn idrak etmeleri, sorumlulukla hareket etmeleri ve yaptklar ii ciddiyetle yapmalar gerekir. Okul havas manda kyorlar sahaya, bu tr hareketler beni zyor.
    "Benim gideceim yer, geldiim yerdir. Ben ne nvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ENOL GNE

"AKAABAT SEBATSPOR"

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Az nce biten mata KSK'ye son dakikalara kadar kafa kafaya gtrdmz mata kaybettik.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    UurB - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    42

Az nce biten mata KSK'ye son dakikalara kadar kafa kafaya gtrdmz mata kaybettik.
    Ouz'cum bu gzel bir gelime, KSK bu seviyelerin nemli takm.
    nallah ste birka oyuncu kazandrabiliriz...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

yelik tarihi
    07.02.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

BGL'NN son manda genlerimiz SakaryaBB'yi 64-61 yendi. Sezonu galibiyetle kapatt.

Trabzonspor Kongre yesi
    . C. Ertem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    30

Sezon derken lig bitti benim anladm ve grdm kadaryla. Stat gerei 10 takmlk gruplarda ilk 6 ya kalan takmlar final grubuna ykseliyor. Ma fazlasyla u anda 7. srada muhtemelen 8. ya da 9. olarak bitireceiz grubu. A takmn hali ne ki bunlar ne olsun... Balk batan kokmu basketbol ubesi ok kt ynetiliyor ok!.. yazk oldu...
    "Benim gideceim yer, geldiim yerdir. Ben ne nvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ENOL GNE

"AKAABAT SEBATSPOR"

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

Ali Uruk'tan sonra Oytun Serdar Hoca da ayrlm.

Bu arada Ali Hoca Akhisar'a gittikten sonra ligde te yaptlar. Biri Afyon biri de geen gn Bakrky deplasman... Bakrky maa 8/9 lkle balad. Tam kazanyor demitim. Son periyotta gitti ma...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)