Sayfa 162 Toplam 172 Sayfadan BirinciBirinci ... 62 112 152 160 161 162 163 164 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4280 adet sonuctan sayfa basi 4,026 ile 4,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: José Ernesto Sosa

TS FAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sosa nın katkısı reddedilemez,sanırım bu sezon Türkiye de ki en iyi sezonunu çıkardı.Bilmiyorum,ben takımda kesin kalacak isimler arasında kendisini pek göremiyorum.Sanırım sözleşme teklif edildi süreci de uzatıyor,kendine daha iyi şartlar aradığı belli. Klüp sunduğu sözleşme limitinde değişiklik yapmamalı sosa kabul ediyorsa kalsın. Bunun dışında ben mevkii olarak ta daha komplike ve hucüma dönük genç bir orta saha araştırılması taraftarıyım. Yine kaptanlığı da tartışılıyordu,özellikle pandemi sonrası bence takımda kaptanlık olgusu da aksadı ve takımın şampiyonluk yarışındaki mantalitesine pozitif katkı veremedi.
    Gelecek sezonda orta saha kurgusu sosa üzerine kurulur mu bu beni düşündürüyor açıkçası.Sonucun Herkes için hayırlısını diliyorum.
    ŞEREFİN YETER TRABZONSPOR YETER Kİ ONURSUZ OLMASIN AŞK.BİTMEZ BU DAVA ÖLMEZ BU SEVDA!

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Para ile ilgili bir mesele olduğunu hiç sanmıyorum. Bence sosa sıkıldı, başka bir şey yapmak istiyor. Takımın kaptanı olarak sürekli bir şeylerle uğraşmak zorunda kalmış olabilir. Burada berbat bir futbol iklimi var sonuçta. Son bir iki yılını memleketinde ailesi ile geçirmekten daha güzel bir şey olamaz. Yeni bir maceraya girmez yani. Yıllar sonra şu an takımımızdan giden gençler de bir gün böyle dönmek isteyeceklerdir, normaldir. Sosayı zorlamaktansa oraya uygun birini bulmak için kendisinden fikir almak daha mantıklıdır bence.
    OMAE WA MOU SHINDEIRU...

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kaptan gidiyon mu ?

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa'nın menajeri Ezequiel Manera, Arjantin basınına konuşmuş.

Estudiantes, üç yıllık sözleşmeyle birlikte "kendisini yetiştiren kulüpte emekli olma" teklifi sunmuş ve habere göre Küçük Prens'in (Sosa'nın lakabı) arzusu & isteği her zaman Arjantin'deymiş.

Menajeri "Sosa'nın Arjantin'e dönerek orada 6 ay ne olup biteceğini bekleyecek vakti yok, karar için Arjantin'deki durumun netleşmesi gerekiyor. Diğer liglerin akıbeti daha açık" demiş.

Haberde son olarak Estudiantes'in ekonomik anlamda Türk kulüpleriyle yarışamayacağı ve bunun da bir sorun olduğu söylenmiş. Ayrıca yine aynı habere göre Sosa, Beşiktaş'tan da teklif almış.

https://www.ole.com.ar/estudiantes/s...1KzBCxtXM.html
    Anladığım kadarıyla Arjantin'e dönmek niyetinde ama oradaki belirsizlik sebebiyle burada kalma ihtimâli de fazla. Beşiktaş'ın teklifi şaşırttı

Nereden
    İstanbul

güle güle paragöz sosa

Nereden
    İstanbul

adam olsan bu taraftar bu takım sana bu kadar değer veriyor.
    boş mukaveleye imza atardın.
    aylardır para para diyorsun.
    parada da en fazlayı bu takım sana verdi, iki katını istiyorsun.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Lig bitti hala Novakla bunun kaprisini çekiyoruz.Kesinlikle gitsin çok net.Gitsinler ki yerlerine birileri biranönce adepte edilsin.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takımda yaptığı iyi işlere nazaran pres yapmadığı, adam kovalamadığı ve vurdum duymaz tavırları sergilediği zamanlar benim aklıma daha çok geliyor. Bu konuda yalnız olabilirim.

Nereden
    Avrupa Diğer

@OptaCan
    ·
    28 Tem

3 - Geride kalan 2019/20 Süper Lig sezonunda en fazla pas hatası yapan oyuncular:

Caner Erkin - 353

Jose Sosa - 350

Papy Djilobodji - 333

Olta.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sosa, Estudiantes'e giderse karın tokluğuna gider, Arjantin'de pandemi nedeniyle durum çok kötü.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Arjantin ülke olarak iflas etmis durumda Venezuela'dan sonra. Mazallah ailece fidye icin dahi kacirirlar. Akli varsa Avrupa kitasindan ayrilmaz.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Emirhan Çorumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu yasta ve bu maddi sartlarda yapabilecegi en iyi sey bizimle kontrat uzatmak olur. Ben Yönetim olsam 1,5 Milyon Euro dan fazla vermem bu Saatden sonra kimseye. Bu Yastaki Sosa ya o Para deger mi diye soracak olursaniz bende bilmiyorum... Seneye bu Sezonki gibi katki verecekse 1,5 bence bir Sezonluk verilebilir. Karari Newton Hocamiz verecek.
    “Gökkuşağına ulaşmak istiyorsan yağmura katlanmak zorundasın.”

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Adam memleketine gidecekti büyük ihtimalle ama orada ligin durumu karışıkmış. O yüzden kalma ihtimalini yüksek görüyorum, düzenini bozmaz.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Estudiantes Sosa'ya 1.000.000 Euro dahi veremiyor.

Bizde kalırsa bu paradan 1 Euro fazla veren haram yemiş demektir.

Bu parayı bizde de kabul etmiyorsa futbolu bıraksın.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kendi penceremden bir sosa yorumu yapmak isterim.

benim futbolcu tipleri arasında en tehlikeli gördüğüm tip "mevkisiz" topçudur. mehmet ekici'yi örnek olarak verebilirim bu tanımlamaya. oyun kursun istersin, gerekli takım-oyunculuğu ve pas verimliliği yoktur. box-to-box oynasın dersin, enerji ve dinamizmi eksiktir. sahada net bir rol ve görev üstlenemez bir türlü.

sosa bjk döneminden sonra bu tanıma girdi bence. fizik olarak modern futbolun gerektirdiği tarzda 10 numara dediğimiz pozisyonda oynayabildiği son dönem bjkdeki harika dönemiydi. sonra milan bunu aldı, derin oyun kurucuya evirmek istedi. sosa yapamadı. bize geldi. biz de 8 gibi bir rolde kullanmak istedik ama olmadı. o dönemde kucka da oturtulamayan orta-saha kurgusundan nasibini aldı, ersun yanalın ne kadar berbat bir td olduğunu anladığım sezondur ayrıca.

sonraki sezon ünal karaman sosa-onazi ikilisiyle iyi bir tandem oluşturdu. önlerinde oynayan yusuf da (her ne kadar taraftar tarafından anlam veremediğim derecede eleştirilse de) her maçın en çok koşanıydı, dinamik, şut tehditi olan pas trafiğine katılan ve onazi-sosa ikilisini tamamlayan bir adamdı. yusuf ve onazi gittikten sonra ünal karaman'ın geçici sosa pansumanı da çözülmüş oldu.

bu sezon (19/20) yine mevkisiz kaldı. takıma aidiyeti ve kaptanlığı wakayeme-ömür-ekuban-parmakla aynı sahada (normalde futbol açısından mümkün olmayan bir birliktelik) olmasının gerektirdiği enerji ve dinamizm eksikliğini kapatabilmek için ekstra efor sarf etmesine sebep oldu. bu açıdan kendisini takdir ediyorum. ama alışılmadık şeyde don durmaz hesabı, arada "neyle uğraşıyorum ben" havasını da vermekten geri durmadı. sık sık pozisyonları izledi, maçı bıraktı. bu sezon orta sahasız oynadık diyebilirim. özellikle ndiayenin bekleneni verememesi+mikelin gidişiyle pandemi sonrasında zirve yaptı bu olay.

sosa hem psikolojik olarak hem de bahsettiğim bu saha-içi olayları itibariyle zor bir oyuncu. italyanların regista dediği, 2 dinamik orta sahanın arkasında derinden uzun toplarla oyun kuracağı bir role evirebilir kendisini fakat ciddi bir hoca müdahalesi gerekli. sosa da istekli olur mu ya da teknik olarak kotarabilir mi meçhul.

hasılı kelam; bence uğraşmayalım. maaşına hiç girmedim zaten. sözleşme uzatmamak yerinde olur.
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1 milyon avroya 1 yıllık sözleşme yapılırsa yapılır

diğer türlü güzel şekilde vedalaşılmalı

yaş 35 oldu, euro 8.2 lira ve ne olacağı belli değil euro nun,haliyle yaşlı oyuncularla sözleşme yaparken dikkat etmek lazım
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Reha Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Güle güle denilmeli.

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kendisine üç yılda 10 milyon euro civarı ücret ödendi, 5 milyon civarında da bonservisi vardı. 15 milyon euroya mal oldu bize. Ne kadar iyi olsa da bonservis getirmeyecek oyuncunun bize lüks olduğu gayet açık.

erolizmts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

38'lik Atiba Hutchinson olsa 1 milyon€ verilir derdim ama bu adama 1 milyon çok çok fazla.
    "get up, stand up: don't give up the fight!"

twitter

Eyüphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kalmak isteseydi bugüne kadar imzayı atardı. Artık Trabzonspor için vakit kaybısın.
    BMN TRABZON

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sosa kaçmaz umarim. Değerli.

Nereden
    Avrupa Diğer

Standart José Ernesto Sosa

Giderse çok bor şey kaybetmeyiz yeter ki yerine adam bulunsun.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı omondoles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Giderse çok bor şey kaybetmeyiz yeter ki yerine adam bulunsun.
    Yerine adam koyulmuyor işte orasi sorun. Hadi ayni tip oyuncu koyarsin da performansi düşük kalir anlarim.

Oyun kurucuyu gönderip yerine defansif ortasaha koyuluyor örneğin. Bambaşka bir formüle geçiliyor. Daha önce kim hangi futbolcuyla nasil verimli olmuş hiç önemi yok sanki.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yerine adam koyulmuyor işte orasi sorun. Hadi ayni tip oyuncu koyarsin da performansi düşük kalir anlarim.

Oyun kurucuyu gönderip yerine defansif ortasaha koyuluyor örneğin. Bambaşka bir formüle geçiliyor. Daha önce kim hangi futbolcuyla nasil verimli olmuş hiç önemi yok sanki.
    Anlatamadığımız nokta da bu aslında. Ben de Sosa'nın düşen temposundan dolayı kalmasına çok sıcak bakmıyorum ama diğer taraftan bu sezon ligde attığımız 76 golün 26'sına doğrudan katkı yapmış olduğu aklıma geliyor. Sosa'nın olmadığı 5 maçtaki golleri çıkardığımızda atılan gollerin % 40'ında pay sahibi olması çok ciddi bir rakam. Ha denilebilir ki bu gollerin çoğunda Sosa penaltı attı ya da duran top kullandı. İyi de yerine alacağımız bir 8 numara aynı işi yapabilecek mi? Ancak ofansif bir orta saha alırsak bu şekilde gollere katkı sağlayabilir. O zaman da dediğin gibi başka bir sisteme geçmek durumunda kalırız...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)