Sayfa 154 Toplam 172 Sayfadan BirinciBirinci ... 54 104 144 152 153 154 155 156 164 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4280 adet sonuctan sayfa basi 3,826 ile 3,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: José Ernesto Sosa

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gercekten şişirdi anlamsizca ama şöyle anlami var. Adam gidiyor 2 e 1 al ver yapcak topu veriyor badouya bomba , campiye bomba , guilhermeye bomba, Sorloth saklayamiyor. Adam napsin.

Zaten sakat. Buraya sirf o getirdi zaten. Tesekkurlerimle

arda.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İlk yarıda iyiydi bence. Takımın Sosa’ya ihtiyacı varmış dedirtti. Sonradan düştü sakatlığında etkisi olabilir. Takım olarak çok kötüydük. Frikiğe zaten bişey denmez kötüydü Yinede buraya kadar gelmemizde ve bu geceye kadar yaşanan güzel havada rolü çok büyük. Kendisine saygım sonsuz yıllar sonra mücadeleci bir kaptan izlettirdiği için. Umarım bizimle kalır..

Nereden
    Ankara

Çok para istemicekse uzatalım yoksa gendi bilir. Maksimum 1.5 milyon euro

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Isko6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

O son frikik pozisyonu yillarca cikmicak aklimdan

Nereden
    Samsun

sene sonuna kadar düşünmek istemekte kararlıysa el sıkışın vedalaşın. ben sahada hırsından çim yiyecek adamlar görmek istiyorum. o frikiği kullanacak halin yoksa bırak başkası kullansın. alanya maçında yedeklerde olsa son 15 dk girip oyunu tutabilirdi. belli ki kaptanımız her konuda biraz nazlı. üzgünüm ama trabzonspor kaptanı sözleşme uzatmak için ş.ligine katılır mı, şampiyon olur mu olmazsa ülkeme mi dönsem diye düşünecek birisi olmamalı. seneye kaptanlık uğurcan çakıra verilmeli.

Latif Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sakatlıktan yeni çıktığını düşünürsek bence dün kötü değildi. Elinden geleni de yaptı. Şu an ihtiyacımız var ve kalan maçlarda da çok ihtiyacımız olacak. Dün sakatlanmasından çekiniyordum. Allahtan olmadı. Dünkü maç özelinde eleştirilmesi doğru değil bence.

Ancak çok yüksek maliyeti ve yaşı nedeniyle gelecek sene devam edilmemesini, gerekirse paraya kıyılıp çok daha genç, güçlü ve enerjik başka bir Sosa (tabi henüz çok büyük takımlarda oynamamış, henüz keşfedilmemiş) transfer edilmesini çok daha doğru buluyorum.

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Nwakaeme, Ekuban, Uğurcan ve Sörloth'tan daha çok kazanmamalı.

Mesela Ekuban 1.7. Sosa 1.5 almalı.

Keza bu 4 oyuncu takıma sınıf atlatan, takıma yön veren isimler.

Kontrat bu oyuncuları üzmeyecek, takımdaki dengeleri bozmayacak şekilde yapılmalı.

ANIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Go Home...
    Bir Bak Tarihe Türk'e Baş Kaldıranların Sonu Ne Olmuş-Bilge KAĞAN

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tam yerinden bir frikik bukadar rezil kullanılabilirdi.Bir de daha 80lerin başında rakip 10 kişi iken aldığın topları şişirmek de neyin nesi,hiç yakışıyormu...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sahada yürüyüp 4 milyon euroya yakın maaş almak nasıl bir duygu???
    Ayıp valla yazık..

Sezon sonu veda etmenin vakti geldi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nwakaeme, Ekuban, Uğurcan ve Sörloth'tan daha çok kazanmamalı.

Mesela Ekuban 1.7. Sosa 1.5 almalı.

Keza bu 4 oyuncu takıma sınıf atlatan, takıma yön veren isimler.

Kontrat bu oyuncuları üzmeyecek, takımdaki dengeleri bozmayacak şekilde yapılmalı.
    Genel olarak ben de çok benzer düşünüyorum. Ama bunun yapılması imkansız maalesef.

Çünkü bugüne kadar kendinden daha çok katkı sağlamış adamlardan (Uğurcan, Shorloth, Nwakame, Novak, Ekuban, A.Ömür, Yusuf Yazıcı) 2-3-5-8-10 kat daha fazla para kazanmış (üstelik ilk seneleri doğru dürüst oynamadan) adama sanki çok makul fiyatlara oynamış da bundan sonrası için ekstradan ödüllendirmemiz gerekiyormuş gibi, Sosa ne isterse verelim, hatta isterse kulübü üstüne yapalım diyen birçok taraftarımız var..

Hatta çok iyi birşey diyorum zannederek: "Sosa, o pozisyonda pas hatası yaptıysa bir bildiği vardır" derecesinde absürd cümleler kuracak kadar kendisine hayranlık duyanlar var. Tapanlar diyeceğim de ayıp kaçacak.. O yüzden ben eğer kalacaksa en yüksek maaş alan oyuncumuz ile aynı ücreti almasına hatta 150-200 bin Euro daha fazla almasına da razıyım..

Sosa çok kaliteli, klas bir oyuncu. Beşiktaşta iken muhteşemdi. Ama bizde yaşı nedeniyle eski gücü olmadığı için birçok maçta, taraftara ve kendi istatistiğine oynadığını da çok gördük.

Nasıl mı gördük? Mesela yaşı nedeniyle savunma önünde "yerini çok kaybetmeden" oyun kurucu rolünde (Emre Belözoğlunun başakşehirde yaptığı gibi) ya da Pirlo gibi oynaması gerekirken, o şekilde bize çok daha faydalı iken enerjisini bu yönde kullanması gerekirken (artık muhtemelen hocaların da suçu var bu konuda) yeri geldi baktık taa ilerde kaleciye, stopere baskı yaptı veya kanatlarda gezdi. Çoğu taraftar da hep vay be Sosaya bak her yerde diye hoşuna gitti. Ama yaşı itibariyle bunu kaldıracak enerjisi olmadığı için kritik zamanlarda yapması gereken asıl hareketleri yapamadığı, atması gereken basit pasları bile atamadığı, kritik top kayıpları yaptığı çok oldu.

Maçın bir döneminde dili dışarda veya eli belinde gezerken (bu yaşta taraftara oynarsan yeterli kondisyonun da yoksa dilin dışarda gezersin çok normal) ara ara gereksiz hücüm pressler yaparak yine taraftarın en gözdesi olmayı, çoğunun eli belinde gezdiği dakikaları fark edememesini sağladı.

Ha dersin ki ben Emre gibi, Pirlo gibi falan oynamam. Benim yerim forvet arkası ona da eyvallah. E o zaman onu yap. Ama tam yap! Orda oyna, eyvallah ama tam oyna! Artık forvet arkası oynamak daha da zor. Daha da çok koşmak gerekiyor orda. Bunu yapabilecek kondisyonun var mı? Yok. Bunu sen de biliyorsun.

Yani;

-ya defans önü oyun kurma görevini tam yap, yerini kafana göre kaybetmeden, gerçekten pozisyonu olmadıkça taraftardan alkış almak için ileri çıkışlar yapmadan,

-ya da hücümdaki görevini yap forvet arkası gibi oyna, penaltılar hariç 10 gol, kornerler hariç 10 asist yap, Fenerli Alexin yaptığının yaklaşık yarısını yap o da kafi

Yapabilir misin?

Bence istersen ilkini yapabilirsin ama yapmak istemiyorsun çünkü taraftara ve kendi istatistiğine oynamak daha kolay..

İkincisini ise yapamazsın.. O yüzden ondan yarım bundan yarım yapıyorsun. Bu da takım için hiç iyi değil. Oyun düzeninin içine ediyor. Ama senin için çok iyi. Çünkü;

-Defansta yerini niye boşalttın, niye oyunu iyi tutamadın, kuramadın, niye göbekten akın akın geldiler diye sorsalar, ne yapayım ben Sosayım arada ileri çıkıp hücüma katkı verdim yoruldum, her şeyi de ben mi yapayım dersin.

-Onu niye yarım yaptın, niye o gol pasını atamadın, niye o pozisyonda gol atamadın deseler, ne yapayım defansta yoruldum o yüzden yapamadım dersin.

Yani bahanelerin hazır oluyor. Taraftar da bir türlü bunları göremiyor.

Velhasılı,

-dediğim gibi taraftara ve kendi istatistiğine oynamasa Emre gibi (birkaç sene önceki hallerinden bahsediyorum) Pirlo gibi oynasa takıma çok daha fazla faydası dokunur. O zaman kalitesi nedeniyle yaşına rağmen 1.5 milyon Euro civarı bir ücreti bile hak edebilir.

-şimdiye kadarki çoğunlukla taraftara ve kendi istatistiğine oynayan, sakatlanmaya müsait, ne hücümu, ne defansı tam olarak yapamayan hali ile, 35-36 yaşındaki hali ile ederi bence en fazla 1.25 Milyon Euro + performans bonusları olabilir.

Sosanın gayet kötü performans gösterdiği, çok kritik yerlerde bol bol pas hataları yaptığı, güçsüzlükten yine çok kritik gol paslarını atamadığı birçok maç oldu. Ancak bizim asıl meselelerimizden biri şudur ki; Sosanın yaptığı bir pas hatasını atıyorum Kamil Ahmet yapınca küfür kıyamet giderken (çocuğun oynayacağı varsa da eli ayağına dolaşmasına neden olunurken) Sosa yaptığında "Sosa o kritik pas hatasını yaptıysa bir bildiği vardır." seviyesindeki akıl almaz, kelimelerle tarif edilemez, önünde durulamaz hayranlıklar söz konusu.. Ve bu durum takımımıza en çok zarar veren şeylerden biri.

Bugün Sosa için olur, dün başkası için olmuştur, yarın başkası için olur.. Hepsi aynı.. Hepsi zarar..

Ha son maç özelinde kötü değildi. Sakatlıktan çıkmış adam. Abartılı işlere de girişmedi ona rağmen elinden geldiği kadar da zorladı. Bu maç için eleştirilmesi doğru değil. Sene sonuna kadar da biraz performans arttırırsa kalan maçlarda işimize yarayacak inşallah. İyileşmesine ihtiyacımız vardı.

Dawsofield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2 sezondur, türkçe'de tam karşılığı olmayan bir tabirle, "overrated" olduğunu düşünüyorum.

medyada bir sosa fetişizmidir gidiyor sanki ilah. belli bir seviyede, olumlu da oynayan bir oyuncu. oynadığı toptan şikayetim yok ama abartıldığını düşünüyorum. bu sezon birkaç avrupa maçında gerçekten çok fedakâr oynadı, orda hakkını yemeyeyim.

maaş yarı yarıya düşmeli en az...
    futbol estetiğinin zirvesi kayarak müdahaledir

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

estudiantes değil hala Trabzonspor kaptanısın bunu göster kalan maçlarda
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Dawsofield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 sezondur, türkçe'de tam karşılığı olmayan bir tabirle, "overrated" olduğunu düşünüyorum.

medyada bir sosa fetişizmidir gidiyor sanki ilah. belli bir seviyede, olumlu da oynayan bir oyuncu. oynadığı toptan şikayetim yok ama abartıldığını düşünüyorum. bu sezon birkaç avrupa maçında gerçekten çok fedakâr oynadı, orda hakkını yemeyeyim.

maaş yarı yarıya düşmeli en az...
    Aslında medyadaki Sosa fetişizminin sebebi basit:

Bir oyuncunun aslında olmadığı kadar faydalı gösterilmesi, ortalama bir oyunundan sonra bile göklere çıkarılması, takıma yaptığı katkının abartılması ÇOK BARİZ ve NET BİR ŞEKİLDE o oyuncunun takımına zarar verir. O yüzden İstanbul (GS,FB,BJK medyası) her zaman bu tarz oyunlarla bizim bazı oyuncuları abartır, abartır, şişirir. Biz de bu zokayı yeriz.

Bizim TS medyamız ve taraftarımız da bizim takımın oyuncusuna güya çok iyi şeyler diyorlar diye keyifleniriz, çok hoşumuza gider. Baksana adamlar bizim oyuncumuzu kıskanıyor, nasıl gıpta ile bakıyor sanırız. Oyuncuda zaten belli bir kapasite, kalite, büyük takımlarla dolu geçmiş falan varsa, eli ayağı düzgün ise, belli bir karizması varsa, ismi de şiir gibiyse (ki bunların hepsi sosada fazlasıyla mevcut) oh ne ala.. Zamanla bu taraftar gözünde önüne geçilemez, durdurulamaz bir hayranlığa dönüşür.

Taraftarın bu oyuncuya karşı olan derin zaaflarını gören vasat/vasat altı teknik direktörler de yerli yersiz ikide bu oyuncuya abartılı övgüler düzmeye başlar (mümkünse övgülerini olağanüstü fedakarlık, kan, gözyaşı, acı vb. kelimelerle süsleyerek, sanki bu oyuncu diğerlerinin 3-5-10 katını kazanmıyormuş da bedavaya ya da çok az paraya oynuyormuş gibi) sonra taraftarın hayranlığı daha da artar. Bu kısır döngü böyle devam eder.

Bu fetişizmi başlatan İstanbul medyası da kıs kıs güler. "Aman bunlar takımın en önemli mevkisine aynı kalitede ama çok daha genç, çok daha ucuza, çok daha güçlü, dinamik başka bir oyuncu almasınlar ha. 35-36 yaşındaki adama dünyanın parasını ödeyerek olağanüstü performans aldıklarını sansınlar, en azından uykularından uyanana kadar devam etsinler hahahaha" diye içlerinden dalga geçerler..

Tıpkı Onur Kıvrak Türkiyenin değil avrupanın bile en iyi sayılı kalecilerinden biri diye yıllarca aynı zokayı bize yutturdukları gibi.. Ama suç bizde bu zokayı yutarken hiç mi düşünmedik madem Onur Kıvrak türkiyenin hatta avrupanın sayılı kalecilerinden biri neden o zaman yıllarca milli takımın as kalecisi olamadı da kendisinden 5-6 kat az para kazanan kaleciler kaledeydi.. Suç bizim.. Medyada Sosa fetişizmi de olur yarın başkası için de olur. Çünkü biz zoka yutmaya çok müsaitiz...

Sosa kötü oyuncu mu? Elbette hayır ama öyle abartıldığı gibi bir performansı olsaydı emin olun çoktan bir istanbul takımı ile anlaşmış olurdu.. Hiçbirinden öyle bir teklif aldı mı? Yok değil mi..

Şimdi yeni bir ZOKA var. TS şampiyon olursa bundan sonraki 5-10 seneye ambargo koyar muhabbeti. Bunu da çok iyi bişey sanıyoruz. Oysa adamlar aman olmasın ha diye algı yapıyor.. Bunun da farkında değiliz. Başka takım yorumcuları bizim yorumcular ile kafa yapıyor ama bizimkiler zerre farkında değil..
    Konu Latif Özdem tarafından (29.06.2020 Saat 00:35 ) değiştirilmiştir.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Uzun süre sonra maça çıktı. Son 5 haftada sahada olması bile güç verecektir. Temposu da gittikçe artacaktır.

Duran top tam sevdiği yerlerdendi. Kötü vurdu. Eğer gol yapabilseydi her şeye rağmen efsanevi bir an olabilirdi.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

KoRNea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Adam kaç hafta sonra ilk maçına çıktı, bu konumda olmamızın başlıca aktörü. Köstek olacağınıza destek olun en son ne zaman böyle bir oyuncumuz oldu. Yapmayın etmeyin.

KoRNea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Kaptan Ekuban Wakame Abdüş Sorlöth. Bu beşlinin sahada olduğu her maçın favorisi biziz. Allah yüzümüze bakar da son 5 maç bu 5 li ile saha da oluruz inşallah.
    Konu KoRNea tarafından (29.06.2020 Saat 10:48 ) değiştirilmiştir.

Birtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alanya maçında saha da olsaydı iyi kötü bi 3-4 dk sayesinde rahat topu ayağımızda tutardık, ben hala oradayım.

Ankaragücü maçı ise uzun bir aradan sonra maça çıkacaktı bu haftadan itibaren ritmini bulacaktı. Yine orta sahadan ileriye top taşıyan tek adamdı.

ANIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

2.2 zaten verilmezdi gideceği iyi oldu.
    Bir Bak Tarihe Türk'e Baş Kaldıranların Sonu Ne Olmuş-Bilge KAĞAN

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yorumlar çok üzücü diyecek tek kelime bulamıyorum,sevinmeyi haketmiyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

seneye değerini anlarız...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Istedigi senelik 2 milyon euronun üstünde istedigi maasi takimda kalsin diyenler herhalde kendi cebinden ödeyecek.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bana göre istediği para verilmeli

bilge futbol bilgesi bizde hocalık da yapar.teknik personel kazanırız.jubilesini de bizde yapar .teklif versinle rhem oyuncu + antrenör ve mentor şeklinde maaşlı çalışan yaparsınız bizim saçma sapan teknik ekipten çok daha faydası olur bu adamın

sosaya laf edenler futboldan gram çaktığı yok

bu adamı bi ristanbul takımına kaptırılması salaklık olur aynı şekilde novak da
    "Annuit cœptis"

Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Istedigi senelik 2 milyon euronun üstünde istedigi maasi takimda kalsin diyenler herhalde kendi cebinden ödeyecek.
    Hatta şimdiye kadar aldığı fahiş paraların da bir kısmını da kendi ceplerinden ödüyorlardı sanırım. Adamın elbette çok önemli katkıları oldu. Elbette çok iyi oynadığı maçlar oldu. Ancak bir dönem hiç oynamadığı gibi bol bol sakat geçirdiği ve gayet yetersiz kaldığı ve kötü performans gösterdiği maçlar da oldu.

Ayrıca evet, kaç senedir her yıl bonuslarla birlikte kendisine verdiğimiz 3.5-4 milyon euroları, isabetli yapılmış başka bir transfere, başka bir oyuncuya verseydik elbette 3.5 milyon euroluk o oyuncu doğal olarak "buralara gelmemizin baş aktörü" olabilirdi.. Ama mevcut durumda buralara gelmemizi sağlayan baş aktör oyuncular arayanlar maçlarımızı daha iyi izlesin ve aşağıdaki asıl baş aktörlere baksın;

-Sosanın aldığının "8 de 1 ine" oynayan (ondan 8 kat daha az paraya oynayan) Uğurcan,

-Sosanın aldığının "yarısından daha azına" oynayan Shorloth,

-Sosanın aldığının "yarısından daha azına" oynayan Nwakame,

-Sosanın aldığının "çeyreğinden daha azına" oynayan Novak,

-Sosanın aldığının "5 te 1 ine" oynayan Ekuban,

-Sosanın aldığının "10 da 1 ine" oynayan Ömür,

ve ellerini vicdanına koyup durumu bir kere daha değerlendirsin.

Hiçbir oyuncunun performansı kazandığı paradan bağımsız DE ĞER LEN Dİ Rİ LE MEZ...

Şu yazdığım çok çok daha az kazanan bütün oyunculara ve asıl onların sahadaki katkılarına bakarsak, Sosa olmasaydı ve onun yerine 3.5 milyon Euronun hakkını "ORTALAMA SEVİYELERDE" verebilecek herhangi bir X oyuncusu olsaydı, şimdi çoktan şampiyonluğu ilan etmiş olurduk. Çok açık ve net..

Bakın Sosa'nın yerine yukarda yazdığım oyuncular gibi "MAAŞLARINA ORANLA ÇOK DAHA FAZLA KATKI VEREN" bir oyuncu olsaydı da demiyorum. Aynı paranın hakkını sadece ve sadece "ORTALAMA SEVİYELERDE" verebilecek herhangi bir oyuncu olsaydı diyorum.

Ah keşke artık bazı oyunculara olan hayranlığımızı "fetişizm" boyutuna varacak kadar abartmasak.. Bu durum bize gerçekten çok ciddi manada zarar veriyor..

Bir kere daha yazayım. Sosa son maçta bence kötü değildi. Sakatlıktan çıkmış adam elinden geleni yaptı. Kalan maçlarda inşallah daha da faydalı olacak. Ancak Sosa lider oyuncu olsa da "bu duruma gelmemizi sağlayan baş aktör oyuncumuz diyebileceğimiz seviyede" katkılar vermedi. Verdiği katkı yazdıklarımın hepsinden sonra gelir.

Hele hele Uğurcanın, Shorlothun, Nwakamenin önüne koymak cidden çok büyük haksızlık bence.

Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana göre istediği para verilmeli

bilge futbol bilgesi bizde hocalık da yapar.teknik personel kazanırız.jubilesini de bizde yapar .teklif versinle rhem oyuncu + antrenör ve mentor şeklinde maaşlı çalışan yaparsınız bizim saçma sapan teknik ekipten çok daha faydası olur bu adamın

sosaya laf edenler futboldan gram çaktığı yok

bu adamı bi ristanbul takımına kaptırılması salaklık olur aynı şekilde novak da
    Eğer bu adamı herhangi bir istanbul takımı şu an kazandığının yaklaşık yarısına tekabül eden 2 milyon eurolara (hatta sanırım bizden daha çok istiyor ve biz de ne istiyorsa verelim diyoruz) transfer falan ederse, bu onlar için çok büyük bir transfer hatası olur. Hepsinin geçmişi transfer hatalarıyla dolu. Ama böyle bir hata yaparlar mı? Hiç ama hiç sanmam! Olsaydı 50 kere basında çıkardı. Basında çıkmış tek bir haber bile yok.. Artık gerisini siz düşünün.

Ama olur da ben yanılırsam, istanbul takımlarından biri böyle bariz bir hata yaparsa dahi, ben yine de "adamlar çok büyük hata etti" demek yerine hatayı kendimde, düşüncelerimde arayacak ve kendisi ile ilgili yorumlarımı hatta futbol hakkındaki düşüncelerimi baştan aşağıya yeniden gözden geçireceğim..

Lakin Sosaya tutkuyla hayranlık duyan herkesin de kendilerine şu soruyu sormalarını isterim:

Madem Sosa o kadar süper o kadar inanılmaz katkı sağlıyor. Bonservis bedeli bile yokken, hazır 5 maç sonra boşta iken neden hala hiçbir istanbul takımları kendisi ile ilgilenmiyor? Bizi kandırmayı iyi biliyorlar sizin sosanız var şöyle süper böyle süper diye. İyi ya, kendileri neden ilgilenmiyor? Transfer dedikodusu bile yok. Biraz bunları da düşünmemiz gerekmez mi?
    Konu Latif Özdem tarafından (30.06.2020 Saat 10:07 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)