Sayfa 86 Toplam 172 Sayfadan BirinciBirinci ... 36 76 84 85 86 87 88 96 136 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4280 adet sonuctan sayfa basi 2,126 ile 2,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: José Ernesto Sosa

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Olayin Sosa ile ilgisi yok.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Kocaeli

Kaç manejere para vermişiz? Yazık gerçekten, yatacak yerleri yok bunların...

Ahmet Malkoçoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Müthiş adamsın,bugün kamptaki Ünal hoca ve Abdüşle olan fotoğraflarını görünce çok mutlu oldum. Bu takımın kapitanı bu takımı taşıyan...

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Takıma da hocaya da inancı var. Başakşehir maçının önemini biliyor ve görüyor adam. Kazanırsak alır yürürüz diye düşünüyordur. O sebeple ne yapar eder o maç sahada olur.

Aydın Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hakkında yalan haberler yapılan büyük kaptan. Ulan kendisi için bu kadar küçük paranın peşine düşecek adam, zorunda olmadığı halde kampa gelir mi?

Yatacak yeri yok bu haberleri yapanların. O bu kulübün taşıyanı. Kapitanı. Böyle b**tan twitter sayfalarına itibar etmeyiniz.
    2010-2011 Sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanıcı Adı: Forever_Yattara

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Şu adamın kampa gelişi büyük olay lan. Küçümsemeyelim arkadaşlar. Her sene colmanı yattarası geç kalıp dururdu bizim için normalleşen bir şeydi bu. Sosanın bu hareketi takıma duyduğu güvenin simgesidir. Kaptan gibi kaptan. Sorumluluklarını bilen yaptığı işe değer veren iyi bir aile babası iyi bir profesyonel

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

8 numaranın tanımı.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

hozeeee SOSAAAA !!!

Aydın Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeter artık ne istiyorsun bizden kaptan. Napalım kardeşim ?

Abdülkadir’e soruyolar İbfk maçı için ne düşünüyosun. Kaptan ordan müdahele ediyor: “ Önce Balıkesir maçı var “.

Ben elendim artık.
    Konu Berke6198 tarafından (06.01.2019 Saat 20:03 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 Sezonu şampiyonu TRABZONSPOR

Eski Kullanıcı Adı: Forever_Yattara

Saint Castillo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Komutan gibi Kaptan

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olcay sorusuna takip edemedim, kulüp karar aldıysa iyice inceleyip düşünüp karar almıştır dedi. Takip edememesi mümkün mü kampta yok adam. Bilerek konuşmadı. Burak veya Onur'a birbirleriyle alakalı bu soruyu sorsalar, kesinlikle yönetimi zorda bırakacak bir yorum yaparlardı.
    ( ゚д゚)

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sahada ders verdigine çok kez şahit oldukta bir furbolcunun hele hele yabancı bir futbolcunun basın toplantısında takıma şehire ve genç oyunculara ders verdigine de ilkkez tanıklık ediyorum.

sen nasıl bir detaysın be maestro. bu adamin aklinda sampiyonluk harici hicbirşey yok. o derece konsantre olmuş basın toplantisina bile

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

İlk olarak söz alan Kaptanımız Jose Sosa, kampta çalışmaların çok iyi gittiğini belirterek, "Umarım mutluluk ve başarıyla geçen bir yıl olur. Her arkadaşım gibi özellikle kaptan olarak burada olmam gerektiğinin bilincindeyim. Oynamayacak ya da antrenmana çıkamayacak olsam da arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışan biriyim. Kaptanlığın sorumluluklarını yerine getirmeye çalışıyorum" dedi.

Abdülkadir gibi diğer genç oyuncularımızın da kampta olmasının kendilerini mutlu ettiğini belirten Sosa, "Biz de en iyi şekilde onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Abdülkadir genç oyuncular için de çok iyi bir örnek. Nereye kadar yükselebileceklerini de gösteren bir gerçek. Abdülkadir'in şu anki durumundan dolayı ben de çok mutluyum. Kendisinde büyük bir potansiyel var. Çok hassas olunması gereken bir durum var, basın da kendisine gelen tekliflerle ilgili biraz daha dikkatli olmalı. Çok büyük yeteneği var ama onun da aklını karıştırmamak adına daha dikkatli olabiliriz. Yönetimimiz gerektiği kararları zaten alıyordur. Her zaman futbolda gün gün önünüze bakmanız gerekiyor. Futbolda gelecek dediğiniz şey aslında şu andır" diye konuştu.

Teknik Direktörümüz Ünal Karaman'ın da futbolculuk döneminde 8 numaralı formayı giydiği, kendisiyle aynı mevkide oynadığı ve kaptan olduğu hatırlatılan Sosa, şu yorumu yaptı: "Çok güzel rastlantılar, Hocamız için de bu önemli bir durum diye düşünüyorum, çok uzun yıllar oynadığı takıma hoca olmak her oyuncunun hayalidir. Onun açısında mükemmel bir durum olmalı. Ben de böyle bir şey isterim. Hocanızın size güvenmesi, sizi çok mutlu eden bir durum. Hepimiz burada güç toplamaya ve ikinci yarıya çok iyi bir şekilde girmek istiyoruz. Benim sahalara dönüşümle ilgili tam bir tarih vermem çok mümkün değil açıkçası. Gün gün bakıp, her gün tedavi ile devam edip, her gün daha iyi olmaya çalışıyorum. Kendimi gün gün daha iyi hissediyorum En erken sürede dönmeye çalışacağım."

Kaptanlığın öncesinde sorumlulaklarının bilincinde olduğunu vurgulayan Sosa, şunları söyledi: "Kaptan olmadan önce de elimden geleni yapmaya çalışıyordum. Kaptanlık sorumluluk yükledi ama aynı kişi olmaya devam ediyorum. Bir değişim yaşanıyor, geçen sene tam adaptasyon sürecini yaşayamadım. Her maçta daha iyisini yapmaya çalışıyorum. İlk geliş zamanlarımda sıkıntılı süreçler yaşandı ama burada olup olmayan kişiler hakkında bir şey söylemem mümkün değil. Bu yılın geçen yıldan çok daha iyi olması için çalışıyorum."

Kaptanımız Jose Sosa, Olcay'ın durumuyla ilgili gelen soruya, "Bu durumu çok fazla takip edemedim. Trabzonspor'a gelmeden önce kendisi buraya gelmem yönünde beni bilgilendirmişti. Başka takımlarda da beraber oynadık ama güncel durum hakkında bilgim yok. Mutlaka kulüp bu kararı almadan önce yönetim ve teknik heyetimiz düşünmüşlerdir. Onur Kıvrak ve Burak Yılmaz konularında olduğu gibi bizim fikir belirtebileceğimiz konular değil" cevabını verdi.

Sosa, ilk yarıdaki en güzel golü, Rodallega'nın Kasımpaşa maçında röveşatayla attığını ve o golü izlemenin çok zevkli olduğunu söyledi.

Bu sene kendisinin doğal pozisyonunun orta saha olduğunu dile getiren Sosa, "Bu sene takıma böyle yardımcı olmam gerekiyordu, ben de böyle yardımcı oluyorum. Oynadığım pozisyon riskli pozisyon. Oyun kurma, oyunun yönünü değiştirme ve bütün geri kalan sorumluluklar bu pozisyonun sırtındadır. Ben de tecrübemin de bana kattıklarıyla elimden gelen en iyi şekilde takıma yardımcı olmaya çalışıyorum" dedi.

Pereira'nın köpeğinden de bahseden Sosa, "Pereira'nın çok büyük bir köpeği var, mutlaka dışarı çıkarmak zorunda. Çok uzun süre evde kalırsa kendisi için bile tehlikeli olabilir. Hepimiz dışarıya çıkıyoruz. Sosyal medyada geçen yıl geldiğimde hakkımda çok fazla gerçek olmayan şeyler yazılmıştı. Ailemin gelmeyeceği, Trabzon'da yaşamak istemediği söylenmişti. Bunların hiçbirine cevap vermek istemedim. Beni tanıyan insanlar, ailemin böyle düşünmeyeceğini bilir. Zaten bizi tanıyan insanlar neyin gerçek olup olmayacağını iyi bilen insanlar. Sosyal medyadan taraftarımızın çok fazla desteğini hissediyoruz. Sosyal medya insanların fikirlerini değiştirebilecek bir ortam. İnsanlar maalesef olumsuz haberlere daha fazla inanıyorlar. Ailemi de düşünmek zorundayım, sosyal medyayı ben de kullanıyorum ama öncelikle ailemi düşünmek zorundayım" yorumunu yaptı.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

34-35 yasına kadar oynayamaz mı ?
    temposu düşünce alex vari oynatırız
    Azılı bir ihocuyum

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vay be nereden nereye!

Bu kulubun kapitani ve bu kulubu taşiyan bir kişi oldu.

Son hareketi enfes. Çok hoşuma gitti, sakat da olsa geldi takımının yanında oldu. Daha ne denebilir ki?
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Basin toplantisindan cikardigim iki sey var. Birincisi bu Takimin kaptani gercekten Sosa olmus, Balikesir maci uyarisi bunun son kaniti, Abdulkadir‘e sahip cikmasi ve yerel basin‘a saymasi ise bali kaymagi.

Ikincisi söz konusu yerel medya ve zaman zaman ulusam medya da ne kadar bos bir kez daha anladim. Hep ayni sorular ayni cevaplar. Takimdaki arkadaslik nasil ? Cok kötü hepimiz birbirmizden nefret ediyoruz diyecek sanki ....

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Çok büyük karakter takım temizlenince ve kişisel sorunları cozulunce takımı kanatlarının altına aldı şu adama saygı duymayan yada kaptanlığını sorgulayacak bir adam olduğunu düşünmüyorum takımda o yüzden çok büyük değer.

Hep maaşını söyledim şimdi tek laf etmem hakkindir.
    sadece aşk bizimkisi

Alp Yavuz 13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sosa sen atkı ol, biz boynumuza dolayalım seni... i love you captain <3
    EZE EZE KUPA KARADENİZ'E !!!!!!!!!!!!!

https://twitter.com/alphonse_13

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

geçen sene bu adam koşmuyor diyordum koşmaya heves edecek bir oyun yoktu doğru ama sosa zaten koşmaz, 10 numara oynar, skor üretir, tarzı bu deniyordu. bu sene fazla koşuyor, kendini çok zorluyor, sakatlanacak arkada dursun demeye başladım, sonra sakatlandı.

Nereden
    Bursa

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen sene bu adam koşmuyor diyordum koşmaya heves edecek bir oyun yoktu doğru ama sosa zaten koşmaz, 10 numara oynar, skor üretir, tarzı bu deniyordu. bu sene fazla koşuyor, kendini çok zorluyor, sakatlanacak arkada dursun demeye başladım, sonra sakatlandı.
    Sosa gerçekten takımı kaptan olunca apayrı bir sahiplenmiş.inşallah Başakşehir maçında sahada olur.o maçta sosa sahaya çıkar ama umarım sakatlığı da geçmiş olur.bir yanim diyorki tam iyileşmeden çıkmasın sahaya.bir yanim da diyor ki sosasiz o maç kaybedilirse bu sezonun bir esprisi kalmaz.çok zor bir karar verilecek muhtemelen o maçta.
    Konu emre6117 tarafından (07.01.2019 Saat 01:56 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kocaeli

Bu adamın bu kadar takımı sahiplenmesinde önüne açan yönetimi tebrik ediyorum. Adamda ki bu ışığı görüp sorumluluk vermek hele ki takımda 10 yıldan fazladır oynayan kaptan (Onur) ve kral!! diye 2. kez getirilen 2.kaptan(Burak) varken.

Sorumluluk almak kolaydır. Önemli olan o sorumluluğun altını doldurmaktır. Şu ana kadar bu işi en layikiyle yaptığın için teşekkürler Kaptan.
    {hep yek hep tek}{forever trabzonspor}

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

kaptanlığın gerekliliklerini yapıyor. yaptığı şeyler ekstra değil. ama kulübün son yıllarda kaptanı olmadığı için şaşırıyor millet.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Basaksehir maci icin umut varmi beyler ?
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)