Sayfa 164 Toplam 172 Sayfadan BirinciBirinci ... 64 114 154 162 163 164 165 166 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4280 adet sonuctan sayfa basi 4,076 ile 4,100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: José Ernesto Sosa

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Emre Veli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimse bir şey yazmamış, eli gitmemiş.
    öncelikle çıkan haberlere inanmıyorum, ihtimal vermiyorum manidar ve artniyetli buluyorum. ancak,

profil resmime koyacak kadar sevdiğim bu adamın kulüpte kendisini diğer trabzonsporlu futbolculardan ayıran bir faktör var, takım kaptanı olması. tam 3 senedir tavan fiyattan ücret alıyor sosa. ekonomik problemler, transfer yasağı, ödemeler vs hiçbir şey maaşını düşürmesine, revize etmesine yol açamadı, kabul de etmedi. anlayışla karşılıyorum çünkü bu adamı milandan alıyor ve sana 3 sene boyunca 3 milyon ödeyeceğim diye taahhüt veriyorsan dünyada eşi benzeri çok az olan maaş indirimini de bekleyemezsin.

ancak... şubat ayından beri kendisine sözleşme imzalaması konusunda basın soruyor. hiç birine net yanıt vermedi, eyvallah hayat bu söz veremezsin. liglere ara verildi, açıklama yok, lig bitti açıklama yok... dediğim gibi farklı bir misyonu var, kaptanlık yapıyor tavan ücretten maaş alıyor, önerilen sözleşme de duyduğumuz üzere yine hiç azımsanamayacak ücretler. 100 bin liralık fark bile çok büyük paralar biliyorum, farkındayım. son sözleşme, farkındayım. ama birader kaptansın ya. kaptansın. yahu lanet olsun biriniz farklılık gösterin ya. hiç değilse kulübe saygılı olacak şekilde yalanlarsın haberleri, bunu yapabilirsiniz bu kadar profesyonel olmayın lanet olsun.

trabzonspor gerçekten zor bir kulüp ya. yerli futbolcular bunu yapmaz diyemiyorsun yakın tarihte bir sürü örnek var, öz yerlilerin bunu yapmaz diyemiyorsun ya biri ikisi yine gitmiş gitmeyenler de nostalji röportajlarında gidecektim de vazgeçtim diyor, o oldu bu oldu, yabancıya yapmaz diyemiyorsun örnekler ortada. trabzonspor gerçekten çok zor şeyleri başarmaya çalışıyor.

ya abilerime soruyorum. bu kulüp büyü mü yapıyor gelene, yetiştirdiğine, aldığına? bu nasıl bir talihsizliktir ? fatih tekkenin bile beşiktaş forması giymişliği, ünalın fenerle görüşmüşlüğü var. bu hikayeleri duymak bana zül geliyor kardeşim. ya neden be kardeşim, napıyor size bu kulüp, neden bizim sevdiğimizin zerreceği kadar sevemiyor, vazgeçiyosunuz anlamıyorum. bizi en çok üzeni neden sürekli yapma peşindesiniz?
    Profesyonellik senin yazdığındır, aitliktir, kendini adamışlıktır. Fazla para görünce götü başı oynayan adamın yaptığı, maksimum 2 sene top oynayacak adamın 100-200 bin koparma derdinde olması profesyonellik falan değildir.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

karakterine, sahadaki mücadelesine hiç kimse bir şey diyemez. ne zaman televizyon da yakın çekim gösterse adam kan ter içinde kalmış gözüküyor.

avrupa da olmayışımız çok büyük darbe vurdu. cl ön eleme de bile olsak oyuncular kalırdı.

bide kendimizi kandırmayalım sosa buram buram kalite kokan bir adam.

ibrahimovic 50 yaşına geldi halen daha resital sunuyor.

sosa'nın yaşına bakıp gitsin demek komik olur. çok büyük kayıp kim ne derse desin.

mkmoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rakip kovaladığıni daha görmedim..vurdumduymaz kaptansı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDİOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bence kalacak demiştim ama muhtemelen Novak'ın şikecilere gittiğini görünce baktı ki bu salak şikecilerde sırf Trabzonspor'u zora düşürmek için hayvan gibi ödeme yapma mallığı var, muhtemelen ya şikecilere gidecek bize göre fahiş bir ücrete, ya da bizim parayı arttırmamız için yapıyor.

Arkadaşlar maalesef futbol bu, bizim yayla çocukları olayı falan hikaye. Asgari ücretlinin peşine koşup para kazandırdığı futbolcular duygularımız ile oynayıp bizim üzerimizden çok feci paralar kazanıyor. Neredeyse hepsi tiyatrocu bu adamların.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Oyunu ve saha dışındaki tavrıyla uzun zamandır görmediğimiz bir kaptanlık yaptı. Takdir ettik.

Profesyonel sözleşmeleri Katolik nikahına çevirmemek lazım. Yaşı, kulübün mali durumu vs. gibi etkenleri düşünüp hareket etmek ayıp da değil günah da...

Sosa gider, başka Sosalar bulunur. Yeri dolar dolmaz tartışmasına girmiyorum. Oyuncuları putlaştırmaya gerek yok. Evet, oyununu beğendik, alkışladık ama gidebilir. Sorun yok.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yapma Kaptan, yapma !!
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    Ankara

İyi bir kaptan iyi bir futbolcu umarım gitmez ama giderse de kendisine çok teşekkür ederim bu sezon güzel futbol izlettiği için

Bahadır Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sosa'yı severiz, kaptanlığına, oynadığı oyuna saygı duyarız ama her hizmetin de bir bedeli vardır ve biz bu bedeli 3 yıldır fazlasıyla ödüyoruz.

Sosa'nın aldığı parada gözümüz yok ama artık ederi 1 milyonu geçmez. 1 milyona da oynamayacaksa, istediği kulübe gidebilir.
    Trabzonlu olmasak da sonuna kadar TRABZONSPORLU'yuz...

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bahadır Şimşek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosa'yı severiz, kaptanlığına, oynadığı oyuna saygı duyarız ama her hizmetin de bir bedeli vardır ve biz bu bedeli 3 yıldır fazlasıyla ödüyoruz.

Sosa'nın aldığı parada gözümüz yok ama artık ederi 1 milyonu geçmez. 1 milyona da oynamayacaksa, istediği kulübe gidebilir.
    işte bu kadar basit
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    Kuzey Amerika

fb bu dakikadan sonra sosa dan zor fayda sağlar. mesela bjk'ye geldiği dönemde fb ye gelse alex etkisi olustururdu, ve fb ye kesinlikle 2 şampiyonluk yaşatırdı. kaçırdılar o treni.

sosa artık yaşlandı ve dünya futbolunda onun gibi saf 10 no sayısı 10'u geçmez.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Biraz maaşini indirelim dedik hemen ariza oldu 3 senede 10 milyon euro'dan fazla para verdik ama yetmiyor işte.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Emre Veli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimse bir şey yazmamış, eli gitmemiş.
    öncelikle çıkan haberlere inanmıyorum, ihtimal vermiyorum manidar ve artniyetli buluyorum. ancak,

profil resmime koyacak kadar sevdiğim bu adamın kulüpte kendisini diğer trabzonsporlu futbolculardan ayıran bir faktör var, takım kaptanı olması. tam 3 senedir tavan fiyattan ücret alıyor sosa. ekonomik problemler, transfer yasağı, ödemeler vs hiçbir şey maaşını düşürmesine, revize etmesine yol açamadı, kabul de etmedi. anlayışla karşılıyorum çünkü bu adamı milandan alıyor ve sana 3 sene boyunca 3 milyon ödeyeceğim diye taahhüt veriyorsan dünyada eşi benzeri çok az olan maaş indirimini de bekleyemezsin.

ancak... şubat ayından beri kendisine sözleşme imzalaması konusunda basın soruyor. hiç birine net yanıt vermedi, eyvallah hayat bu söz veremezsin. liglere ara verildi, açıklama yok, lig bitti açıklama yok... dediğim gibi farklı bir misyonu var, kaptanlık yapıyor tavan ücretten maaş alıyor, önerilen sözleşme de duyduğumuz üzere yine hiç azımsanamayacak ücretler. 100 bin liralık fark bile çok büyük paralar biliyorum, farkındayım. son sözleşme, farkındayım. ama birader kaptansın ya. kaptansın. yahu lanet olsun biriniz farklılık gösterin ya. hiç değilse kulübe saygılı olacak şekilde yalanlarsın haberleri, bunu yapabilirsiniz bu kadar profesyonel olmayın lanet olsun.

trabzonspor gerçekten zor bir kulüp ya. yerli futbolcular bunu yapmaz diyemiyorsun yakın tarihte bir sürü örnek var, öz yerlilerin bunu yapmaz diyemiyorsun ya biri ikisi yine gitmiş gitmeyenler de nostalji röportajlarında gidecektim de vazgeçtim diyor, o oldu bu oldu, yabancıya yapmaz diyemiyorsun örnekler ortada. trabzonspor gerçekten çok zor şeyleri başarmaya çalışıyor.

ya abilerime soruyorum. bu kulüp büyü mü yapıyor gelene, yetiştirdiğine, aldığına? bu nasıl bir talihsizliktir ? fatih tekkenin bile beşiktaş forması giymişliği, ünalın fenerle görüşmüşlüğü var. bu hikayeleri duymak bana zül geliyor kardeşim. ya neden be kardeşim, napıyor size bu kulüp, neden bizim sevdiğimizin zerreceği kadar sevemiyor, vazgeçiyosunuz anlamıyorum. bizi en çok üzeni neden sürekli yapma peşindesiniz?
    Al benden de o kadar, ayni fikirdeyim 100%

Hami gsye gidecekti, yari gsli çikti resmen ztn... Ünal da gidecekti çocugun biri etkiledi onu da vazgeçti falan (dogruysa tabi)
    Tekke, en çok sevdigim topçuydu, istese Dozer Cemil 2 olabilirdi ama yok sanki Rusya'da zor dayaniyormus gibi hop bjkye gitti hattâ gsye gidecekti o niyetle indi Istanbul'a, kendi diyor bunu, menejerine diyor nereye gidiyoruz Florya yönünde degiliz falan...

Bunlarin arasinda en efsâne diyebilecegimiz kisi Ünal'dir, ki o da gitmeyi aklindan geçirdigi için 100% efsâne sayilmaz bana göre
    Hami futbolu birakti yine saçmalamayi birakmadi, kendisini gs formasi ile de fb formasi ile de gördük, tam bir rezil
    Tekke de bjkye imzâ attigi için efsâneligi maalesef kenara atmis oldu, en çok da ona yakisirdi efsânelik
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

turgut kasap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ünal mevzusunu yanlış biliyorsunuz bunuda yaşınıza veriyorum ünalı fenere m.a.yılmaz satmaya çalıştı evet Ünal fenerle görüştü ama fb. teklifini kabul etmedi m.a.y zamanında hatırladığım kadarıyla k. Şenol fb. ye gitmişti ve müthiş bir sol bekti Abdullah Ercan onun yanında ikinci sınıf bir sol bekti

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oturun konuşun mutlaka anlaşın. Yaşı falan asla eleştiri yapılacak mevzu değil yarım devre pili kalsa dahi bu senenin kadrosunda olmalı.

Gitmemesi gerektiğini düşünüyorum , takımın kaptanı bu adam.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

hanzale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Sözleşme uzatılması gerekli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    trabzonspor

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kaptansın ya, daha ne bekliyorsun? 200-300 bin euro mu kurtaracak seni? Profesyonellik bu değil, kusura bakmayın.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence sözleşme süresi tutarından daha büyük bir engel çıkarabilir

Yani biz 1 senelik uzatmak isteriz sosa 3 yıllık yeni sözleşme ister
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ibiza'da şarap kadehinde güneş batırıyor zalım.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Güle güle
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

emrahtuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sosa için şöyle sezonun genel değerlendirmesini yapacak olursak bizdeki 3 yıl boyunca en etkili sezonunu oynadı..takımı şampiyonluk yarışında tuttu son haftalardaki form düşüklüğü bizi şampiyonluktan etti..o kadar önemliydi takım için..bence kalmalı bu takım ona güvendi kaptanlık verdi onunda artık bu yaşta 3 e 5 e bakmadan kararını vermesi gerek inşallah kalır seneyede muhakkak ihtiyacımızın olduğu anlar olur kendisine..

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Herşeyden önce profesyonelsin eyvAllah ama sen bu takımın kaptanısın 200-300 bin euro için bu kadar düşünmek doğru mu acaba? Kalmanı isterim ama kulübün mevcut şartları da belli en iyi sen biliyorsun. Eğer gerçekten 200-300 bin euro peşine düştüysen gitmen belki de daha iyi olabilir.

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sen bu takımın kaptanısın.
    yakısıyor mu sana menajer oyunlarına okey çekmek
    sen bu takımda çok sevildin direk boş mukaveleye imza atmalıydın.
    Neyse.
    Yolun açık olsun kaptan

amour_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bugün bu başlık kapatılır.

Canberks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

Gidiyorsan git kalıyorsan kal ne kastın be. Bu konunun 2-3 gün icinde sonuclanması lazım. Kabak tadı verdi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

yav kapo, efsane olduğun estudientesi bezdirdin, kariyerinde kazandığın paranın yarısını 3 senede sana kazandıran trabzonsporu da bezdirdin. bu kadar önemli mi ya sizin için 300bin euro, bu kadar mı profesyonelsiniz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)