Sayfa 150 Toplam 172 Sayfadan BirinciBirinci ... 50 100 140 148 149 150 151 152 160 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4280 adet sonuctan sayfa basi 3,726 ile 3,750 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: José Ernesto Sosa

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayse ancak başını alır. Sen de burada algı kastığınla kalırsın. O şerefsizlerle şampiyonluk yarışındayız. Bu tip söylemlerin amacı belli. Daha önce jaja’yı ayartmışlardı Şimdi sosa ile uğraşıyorlar ama yemez.
    Kusura bakmayın, küçüklerden özür
    benim algi kasmakla ne gibi bi kazancim olabilir? Bir kiz arkadasim karisi ve kendisi ile cok yakin arkadaslar. Ve onlarin dediklerini soyluyorum. Trabzonda yasamak cok zor geliyor her ne kadar takimi ve taraftarlari cok sevseler bile, kultur cok farkli geliyor, Istanbul takimlarindan birine gecme sansi var cunku Turkiyeyide seviyorlar. Bu takimda galatasaray. Nedir bunu anlamakta zor olan? Yada ben ne kasmis oluyorum. Gercekler bunlar. Hep beraber gorecegiz takimda kalacakmi kalmayacakmi. Kendinizi hazirlayin sonra bosuna uzulmeyin

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu dediğin gerçekleşirse Sosaya kızacak bir durum yok tebrik edilecek olan Gs yönetimi ve Hocaları olur,kime kızılacak o da belli,Sosa gibi adamı böyle sürüncemede bırakırsan herkes yoluna bakar.
    Yonetimin de cok sucu yok napsin adamlar?

Nereden
    Ankara

Alıntı Hunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim algi kasmakla ne gibi bi kazancim olabilir? Bir kiz arkadasim karisi ve kendisi ile cok yakin arkadaslar. Ve onlarin dediklerini soyluyorum. Trabzonda yasamak cok zor geliyor her ne kadar takimi ve taraftarlari cok sevseler bile, kultur cok farkli geliyor, Istanbul takimlarindan birine gecme sansi var cunku Turkiyeyide seviyorlar. Bu takimda galatasaray. Nedir bunu anlamakta zor olan? Yada ben ne kasmis oluyorum. Gercekler bunlar. Hep beraber gorecegiz takimda kalacakmi kalmayacakmi. Kendinizi hazirlayin sonra bosuna uzulmeyin
    Eminim öyledir. Kız arkadaşım, baldızım, kuzenim... hep aynı yalan.
    En büyük Trabzon

UYZD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eminim öyledir. Kız arkadaşım, baldızım, kuzenim... hep aynı yalan.
    Valla sosa'yı bilemeyeceğim ama bizzat kendim (baldızım, kuzenim falan değil ) Trabzonspordaki bazı yabancı oyuncularla yakındım. (son dönemlerde değil) Hepsi de gayet memnundu burada yaşamaktan, kimse gece hayatı falan aramıyordu ama nedense buraya ilk geldiklerinde hep develerle falan karşılaşacaklarını sanıyorlar onun sebebini hala çözemesem de futbolcular (en azından Avrupadan gelmiş olanlar) Trabzon'a bayılıyorlar.

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı UYZD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla sosa'yı bilemeyeceğim ama bizzat kendim (baldızım, kuzenim falan değil ) Trabzonspordaki bazı yabancı oyuncularla yakındım. (son dönemlerde değil) Hepsi de gayet memnundu burada yaşamaktan, kimse gece hayatı falan aramıyordu ama nedense buraya ilk geldiklerinde hep develerle falan karşılaşacaklarını sanıyorlar onun sebebini hala çözemesem de futbolcular (en azından Avrupadan gelmiş olanlar) Trabzon'a bayılıyorlar.
    gece hayati degil olay neyse , istediginize inanmakta ozgursunuz... hep beraber gorecegiz ne olacak.

Nereden
    Kuzey Amerika

Noldu para problemimiz olmayan, trabzonsporu ve taraftari cok seven Sosa bi turlu imza atmiyor bu arada kesinlikle yanlis anlasilmasin, sosayi hem karakter olarak hem futbolcu olarak hemde kaptan olarak cok seviyorum. kesinlikle kalmasindan yanayim yasi kac olursa olsun... ama iste..
    Konu Hunk tarafından (30.05.2020 Saat 17:49 ) değiştirilmiştir.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaptan güzel haberlerini bekliyoruz.

Hayırlısı diyerek sözü noktalayalım...

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Noldu para problemimiz olmayan, trabzonsporu ve taraftari cok seven Sosa bi turlu imza atmiyor bu arada kesinlikle yanlis anlasilmasin, sosayi hem karakter olarak hem futbolcu olarak hemde kaptan olarak cok seviyorum. kesinlikle kalmasindan yanayim yasi kac olursa olsun... ama iste..
    Alıntı romeikaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muhtemelen ruh hastası olan karısı yüzünden imzalamıyor. karısı spor delisi sürekli koşu yapan, sürekli oraya buraya uçan saçma sapan bir tip. ayrıca sosaya hiç yakışmıyor, kadın çocukları trabzonda sosayla bırakıp arjantinde yaşıyor. 2 ayda bir falan da trabzona geliyor.
    Kadın sanırım şubat ayında gitti Arjantine şimdi karantina var, çocuklar da gitmiş olabilir

Sosa'nın yerine kendimi koyunca ben de zorlanırdım.

Burada hem daha çok para alacak, hem yarışmacı bir takım ve ligde, hem de ŞL şansı var...

Sosa buraya ısınmamış olsa çoktan giderdi, kafasını karıştıran burayı sahiplenişi oldu
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pereira ile bekledi bekledi 500 bine anlaştı başkan. Sosa'yı da 1 milyona falan ikna etmeye çalışıyor sanırım Yapma etme başkan. Akşam pazarında mal kalmayacak sonra bak.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sosa kalmak istemese çoktan aman kardeşim banane kalan 8 maçı mı oynar çeker giderim derdi. Sosa senin takımında oynadığı için gözüne ayman,celaleddin gibi gelenler olabilir ama bu adam bugün Arjantin meydanına inse 500 tane adam fotoğraf çekmek için sıraya girer öyle itibarlı bir adam ve elini sallasa 10 tane takım bulur şuan Arjantinde.

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Ali İhsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadın sanırım şubat ayında gitti Arjantine şimdi karantina var, çocuklar da gitmiş olabilir

Sosa'nın yerine kendimi koyunca ben de zorlanırdım.

Burada hem daha çok para alacak, hem yarışmacı bir takım ve ligde, hem de ŞL şansı var...

Sosa buraya ısınmamış olsa çoktan giderdi, kafasını karıştıran burayı sahiplenişi oldu
    hah sonunda anlayan biri cikti, evet sorun karisi zaten kendisi degil. istanbula tasinmak isteyende karisi , ki suclayamam yani..

Nereden
    Samsun

sosa karısını takipten çıktı... ulan kendimi suçlu hissettim şimdi)) 1 günde olana bak. zaten pek evli gibi değillerdi ama çocukları vardı. muhtemelen bu hafta yeni sözleşmeyi imzalar. sosaya ağasardan bi kız bakalım
    Konu Hakan tarafından (31.05.2020 Saat 20:41 ) değiştirilmiştir.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

adam eşini bile takipten çıkardı.. kaptan imzalar yakında

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligler başlamadan vereceksin 1+1 veya 2+1 senelik sözleşmeyi bak nasıl şampiyon yapıyor seni.. Ah başkan ah, gençlere odaklanırken takımın kilit isimlerini elden kaçırmayalım.
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ailevi durumlarını bilemiyorum belki sosyal medyadan takip eden yada gerçekten şehirde kendisine ikamet yeri itibari ile yakın oturan arkadaşlar daha iyi bilir ama tüm menfi ve olumlu faktörleri sıraladığımda Sosa'nın imza atacağı sonucunu çıkarıyorum.

Elde tutamazsak sadece saha içi kayıp yaşamayacağız kendisini attığı pas, gol,ikili mücadele başarısına ilave özelliklerini göz ardı etmeden değerlendirmek gerekiyor.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Valla bu saatten sonra artık Sosa bizde kalır, gitmesine pek ihtimal vermiyorum, istemiyor da zaten gitmek...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sezon şampiyon yap bizi kaptan.
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Şikebahçe düşsün ligtv alacağım =)

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı romeikaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sosa karısını takipten çıktı... ulan kendimi suçlu hissettim şimdi)) 1 günde olana bak. zaten pek evli gibi değillerdi ama çocukları vardı. muhtemelen bu hafta yeni sözleşmeyi imzalar. sosaya ağasardan bi kız bakalım
    hahah bak simdi isin rengi degisir....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Başkan ve Sosa , canlı yayın başlamak üzere...

https://www.youtube.com/watch?v=twQp2HQbhhE
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gidiyor kaptan, öyle gözüküyor.

UYZD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"Saha içinde veya teknik ekipte, başkan ne görev verirse orada devam edebilirim" gibi bir şey söyledi sanırım.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

"Eşim ve çocuklarım burada mutlu" diyen Sosa yalan söylüyor demek.

Alıntı Emre Veli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Başkanımızın uygun gördüğü yerde, saha içinde ya da ileride saha dışında başka bir görev almak istiyorum" dedi. Başkan, tercümana bir kere daha tekrarlatmasına rağmen hala neden böyle bir şey yazıyorsun?
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Son dönemde futbolcuların eşlerine küfürler eden ahlaksız bir kitle oluştu. Namussuz hayasız bu kitleyi ezip yok etmeliyiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Jose Sosa, kırmızı çizgimizdir!
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Veli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zamanım uygundu izledim , ne direk ne dolaylı bir ifadesi yok nasıl anladınız ki?

hatta sözleşme için açık kapı bıraktı olumlu anlamda. Bence her ifadesi samimi.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)