Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sizce Bu Normal mi, Baþarý Bu Þekilde Gelebilir mi?

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Standart Sizce Bu Normal mi, Baþarý Bu Þekilde Gelebilir mi?

Dünye 3. sü milli takýmýn Hocasý Þenol Güneþ takýmýn baþýna geldi 2 ay sonra asmaya baþladýk (daha geldiði gün baþlamýþtýk hatta), Vahid geldi ilk önce göklere çýkardýk biraz zaman geçti onuda harcadýk forumlarda, Ziya Hoca 2 sene önce adam gibi adamdý, kahramandý þimdi kel Ziya oldu. Sizce bu durum normal mi arkadaþlar belki görmek istemiyorsunuz ama 2 ayda bir hoca deðiþtirerek baþarýlý olamayacaðýmýz aþikar. Eðer yönetim yönetimse Ziya Hoca yada X birini takýmýn baþýna getirir ve nasýl olsa kaybedilen bu sezon sonrasý gelecek sezonun hazýrlýklarýný yapar, gelinen bu noktada Ziya Hoacayla devam kararý alýnmýþsa yapýlacak þey gelecek sezonda onunla devam etmektir, çünkü bizim þampiyon olabilmemiz önceden planlanmýþ olarak hazýr bir þekilde gelecek sezona girmemize baðlý eðer zerre kadar þüpheleri varsa göndersinler ve en az 2 yýllýk sözleþme ile kimsenin üzerine tartýþamayacaðý birini (böyle birinin olmayacaðý aþikar olmakla birlikte) getirsinler inanýn bunun dýþýnda yapýlacaklar bizi kesinlikle þampiyonluktan uzaklaþtýrýr. Bizim ise taraftar olarak hakikaten dengemiz bozuldu baþarýsýzlýklar bizi yanlýþ reflekslere itmeye baþladý burada hocaya ,futbolculara sürekli olarak hakarete varan eleþtiriler yapar olduk ama her sene tüm takýmý deðiþtirerek þampiyon olmanýnda mümkün olmadýðýný bilmeli, elimizdeki deðerleri tutarak üstüne katmalýyýz. Bu þekilde devam edilirse nice yönetimler, teknik direktörler, oyuncular gider gelir bizde burda kimilerini önce kahraman sonra hain ilan edip asmaya devam ederiz.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

normal deðil..

yani sabah insanlarýn uyanýp rüyasýnda gordükleri þeyle ilgili topicc açmasý hiç nrmal deðil

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Aferin birader bahsettiðim normal olmayan þey buydu zaten, kanýmca þimdiye kadar kirlilik yaratacak tek kalem þey yazmadýðýmý düþünüyorum burada ve fikirlerin tartýþýldýðý bir ortam olduðunu düþündüðüm bu platformda baþarýsýzlýklarýmýzýn ana nedeni olduðunu düþündüðüm tespitimi dile getiriyorum. Ayrýca bu rüyada görüp konu açma cümlesini de kliþe haline getirdiðinizi ve her konuda muhalif bir tavýrla sürekli olarak hiç bir fikir yada kanýt öne sürmeden birileriyle tartýþtýðýnýzý gözlemliyorum (bakýnýz kullanýcýnýn gönderdiði diðer mesajlar bölümü). Eðer senin düþüncelerin bundan farklýysa gerekçeleriyle açýklarsýn bunu slogan sözlerle deðil ve bununla ilgili düþüncelerini lütfen özel mesajla yolla bana bu konu yeri deðil.
    Konu emre81 tarafýndan (27.12.2006 Saat 12:18 ) deðiþtirilmiþtir.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    37

konuyu beðenmiyorsan yazmazsýn olur biter bu olay artýk hastalýk olmuþ burada ne kadar gerksiz saçma sapan olursa olsun böyle söylenmez yöneticilerin yapmadýðý þei yapýoyosun nasýl iþ bu?!kilit yemeyen her konu tartýþýlýr ama acýmasýzca eleþtirilmez...

ama ziya doðanla da bu iþ olmaaz!!!
    Konu A.Alper tarafýndan (27.12.2006 Saat 16:55 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý kuzey_lee Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    normal deðil..

yani sabah insanlarýn uyanýp rüyasýnda gordükleri þeyle ilgili topicc açmasý hiç nrmal deðil

her þeye baþlýk açanlara cevaplarý yeni baþlýklarla verelim.

Lütfen þu baþlýk olayýna bir çare bulalým.

Ayaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrklareli

hepimiz takýmýmýzý seviyoruz, birþeyler katarak ve saygýlý seviyeli bir þekilde tartýþarak hedeflere varabiliriz, kedi-köpek gibi birbirmizi yiyerek bir sonuç elde edemiyecemiz de aþikar

turkercan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38

Alýntý emre81 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dünye 3. sü milli takýmýn Hocasý Þenol Güneþ takýmýn baþýna geldi 2 ay sonra asmaya baþladýk (daha geldiði gün baþlamýþtýk hatta), Vahid geldi ilk önce göklere çýkardýk biraz zaman geçti onuda harcadýk forumlarda, Ziya Hoca 2 sene önce adam gibi adamdý, kahramandý þimdi kel Ziya oldu. Sizce bu durum normal mi arkadaþlar belki görmek istemiyorsunuz ama 2 ayda bir hoca deðiþtirerek baþarýlý olamayacaðýmýz aþikar. Eðer yönetim yönetimse Ziya Hoca yada X birini takýmýn baþýna getirir ve nasýl olsa kaybedilen bu sezon sonrasý gelecek sezonun hazýrlýklarýný yapar, gelinen bu noktada Ziya Hoacayla devam kararý alýnmýþsa yapýlacak þey gelecek sezonda onunla devam etmektir, çünkü bizim þampiyon olabilmemiz önceden planlanmýþ olarak hazýr bir þekilde gelecek sezona girmemize baðlý eðer zerre kadar þüpheleri varsa göndersinler ve en az 2 yýllýk sözleþme ile kimsenin üzerine tartýþamayacaðý birini (böyle birinin olmayacaðý aþikar olmakla birlikte) getirsinler inanýn bunun dýþýnda yapýlacaklar bizi kesinlikle þampiyonluktan uzaklaþtýrýr. Bizim ise taraftar olarak hakikaten dengemiz bozuldu baþarýsýzlýklar bizi yanlýþ reflekslere itmeye baþladý burada hocaya ,futbolculara sürekli olarak hakarete varan eleþtiriler yapar olduk ama her sene tüm takýmý deðiþtirerek þampiyon olmanýnda mümkün olmadýðýný bilmeli, elimizdeki deðerleri tutarak üstüne katmalýyýz. Bu þekilde devam edilirse nice yönetimler, teknik direktörler, oyuncular gider gelir bizde burda kimilerini önce kahraman sonra hain ilan edip asmaya devam ederiz.
    Söylediklerinde çok haklýsýn. Ama sorun þu ki ziya doðan ile bu iþ olmayacak. Çünkü sabit fikirli. Yönetime laf söylemiyorum adam gibi bir teknik direktör olsun yönetime istediði transferi yaptýrýr.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr tsmaniac - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42

gayet normal bu yönetimle

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Alýntý turkercan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    þu ki ziya doðan ile bu iþ olmayacak. Çünkü sabit fikirli.
    Nasil olmayacak ya ne demek olmayacak bal gibide olacak yönetim bu karari verdiyse olacaktir bu adamla devam edilecek, ziya hoca bu takimi yerlere göklere getiremesse gel bana ne yaparsan yap.

Ayrica bu topigi acan arkadasimizi tebrik ediyorum tessekürler.

Ama tabiki kilitlenecegi söz konusu.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    43

Valla baþlýðý açan arkadaþýn yazýsýnýn altýna imzamý atýyorum.Trabzonsporun sorunu tam olarak bu.geçenler de yazmýþtým zaten.
    Bazý arkadaþlar Trabzonsporumuzla ilgili düþünce geliþtirilmesine bile katlanamýyor maalesef.Onlarýn rüyalarýnda gördükleri de þöyle olluyor sanýrým.

bu sene ziya gitsin morinho gelsin.10 kiþi gitsin 5 kiþi gelsin.seneye morinho gitsin,arsen wenger gelsin.o da yeniden takým yapar.olmazsa o da gider falan filan.

kardeþim iþkembeden sallamayýn.Takýmýn durumu belli,klubün parasý belli.varsa bu koþullarda reçeteniz onu yazýn.
    ne yazýk ki yönetimimiz de yönetme kabiliyetinden yoksun halde ve burdaki çoðunluðun kafasýnda olduðu için habire sil baþtan takým kuruyor ama nafile.olacak olan þu ki:sýra onlara da gelecek ve yeni gelenle bu kervan aynen yoluna devam edecek.
    Trabzonsporumuz mu? bu kafalardan bi tane abromovich çýkarsa belki bi þeyler olur yoksa...
    Zaten biz 2 seyden çekiyoruz:
    1-Mahmut Hoca
    2-TRABZONSPOR

Ahmet Karaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Alýntý emre81 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    uðruna peþpeþe gelecek maðlubiyetlerine katlanabileceðim þahsýn vizyonu - aklý- vicdaný- bilgisi- olmasý gerekir. bu özelliklerin hangisi var kelde. bu yüzdern ziyan herifin bu takýmdan derhal def edilmesi gerekir..
    taraf

Mehmet Aksu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    52

halilhodzice veryansýn! ne kýymet bilmezuk. GELEN gideni aratýr derler nedense bu hep Trabzonsporun baþýna geliyor.
    1) yönetim
    2) t.direktör
    3) futbolcular
    4)resmi site yetkilileri

yeni gelen gideni aratýrrrrr

Trabzonspor Kongre Üyesi

Uluhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    43

Alýntý bodozlama Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Valla baþlýðý açan arkadaþýn yazýsýnýn altýna imzamý atýyorum.Trabzonsporun sorunu tam olarak bu.geçenler de yazmýþtým zaten.
    Bazý arkadaþlar Trabzonsporumuzla ilgili düþünce geliþtirilmesine bile katlanamýyor maalesef.Onlarýn rüyalarýnda gördükleri de þöyle olluyor sanýrým.

bu sene ziya gitsin morinho gelsin.10 kiþi gitsin 5 kiþi gelsin.seneye morinho gitsin,arsen wenger gelsin.o da yeniden takým yapar.olmazsa o da gider falan filan.

kardeþim iþkembeden sallamayýn.Takýmýn durumu belli,klubün parasý belli.varsa bu koþullarda reçeteniz onu yazýn.
    ne yazýk ki yönetimimiz de yönetme kabiliyetinden yoksun halde ve burdaki çoðunluðun kafasýnda olduðu için habire sil baþtan takým kuruyor ama nafile.olacak olan þu ki:sýra onlara da gelecek ve yeni gelenle bu kervan aynen yoluna devam edecek.
    Trabzonsporumuz mu? bu kafalardan bi tane abromovich çýkarsa belki bi þeyler olur yoksa...
    Altina imzayi koyuyorum ve takip ettigim kadariyla emre81 renkdasim Trabzonsporumuz icin kafa yoran biri.Katiliyorum ziya hoca eski donemde neler yapabilecegini gosterdi..Kendi kurdugu ve iyi bir hazirlik donemi gercirdigi takimla izlemek ve elestirmek gerekir ziya hocayi.Lazaroniyle tatil yapmis futbolcularla degil.Defansif futbol anlayisini bende sevmiyorum ama sistemi bu hocamizin..Morinho da defansif futbol oynatiyo ha adam taktik dehasi o ayri..Zamanla ziya hocada oyunun atak yonunu biraz gelistirebilir
    Saygilar
    Devlerin mezarý, Avni Aker Stadý

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Benim amacým burada hoca yada yönetimi eleþtirmek ya da savunmak deðil kötü yapýyosan bile bir stratejin olsun ve yanlýþ politika uygulamýþým de ama bir planýn programýn olsun. Ziya Hoca iyidir kötüdür tartýþmam bunun kararýný verecek olan yönetimdir, ama eðer bu kararýnýn arkasýnda duramayacaklarsa ortada bi sorun var demektir. Yönetim þimdiye kadar ki icraatleriyle sýnýfta kalmýþtýr,ama hep ifade ettiðim gibi bundan önceki 3-5.. yönetimde sýnýfta kalmýþtýr. Çözüm o gitsin bu gitsin deðil takýmýn arkasýndaki kitlenin desteðini alacak olan açýlýmlar geliþtirebilecek yönetim anlayýþýdýr. Taraftar olarak yanlýþ gördüðümüz durumlarý burada tartýþacaðýz tabiki ve burda yazýlanlara karþý çýkanlar da olacak ve olmasý da gereken bu ama bunu yaparken insanlarý biraz daha anlayarak yazarsak boþ laf deðil çözüm de üretmiþ oluruz diye düþünüyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

@emre 81
    Hay aðzýna saðlýk.
    Kesinlukla normal DEYÝLDUR
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Ben þu an baþarýsýz sonuçLara raðmen Ziya Hocayý eLeþtiremiyorum çünkü kadroyu Ziya Hoca kurmadý. O yüzden þimdiden geLecek seneyi bekLemeye baþLadým.
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çýlgýn Hamsi

Cabri61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Alýntý ThE_s2d Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben þu an baþarýsýz sonuçLara raðmen Ziya Hocayý eLeþtiremiyorum çünkü kadroyu Ziya Hoca kurmadý. O yüzden þimdiden geLecek seneyi bekLemeye baþLadým.
    peki sence þu anki takým

1. Fenerbahçe
    2. Galatasaray
    3. Beþiktaþ
    4. V. Manisaspor
    5. Gençlerbirliði
    6. Kayserispor
    7. Bursaspor
    8. Konyaspor
    9. Ankaraspor A. Þ
    10. Ankaragücü
    11. Sivasspor
    12. Gaziantepspor
    13. Trabzonspor

bunlarýn kaç tanesinden kötü ki buralardayýz.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    47

Selam

Ýstikrar,evet bu baþarýnýn anahtarý peki Ziya Doðan'ý savunan arkadaþlar bir zahmet onda gördükleri vasýflarý sýralayabilirler mi?
    Bir doktoru eleþtirmek için doktor mu olmak lazým?Onun hastasýný iyileþtiremediðini görmek nasýl bir teknik donaným ister?Açýk ara tarihimizin en kötü futbolunu oynayarak en kötü sonuçlarýný almamýza sebep olanlardan birinin gitmesini istememizden daha doðal ne olabilir?
    Ýstikrar ve inatý birbirinden ayýralým...Hayalinizdeki Trabzonspor'da Ayman var mý?Onun hayalindeki Trabzonspor'da Tolga,Erdinç,Ayman var... Ziya Doðan'la elde edilecek iyi sonuçlar onun sayesinde deðil, ona raðmen kazanýlmýþ sonuçlar olacaktýr!!!

SDanýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    36

Alýntý Olgun Cabri Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    peki sence þu anki takým

1. Fenerbahçe
    2. Galatasaray
    3. Beþiktaþ
    4. V. Manisaspor
    5. Gençlerbirliði
    6. Kayserispor
    7. Bursaspor
    8. Konyaspor
    9. Ankaraspor A. Þ
    10. Ankaragücü
    11. Sivasspor
    12. Gaziantepspor
    13. Trabzonspor

bunlarýn kaç tanesinden kötü ki buralardayýz.
    HakLýsýn ama her T.D kendi sitemi vardýr. Bu kadro Ziya Hocanýn sistemi için yeterLi oLmayabiLir.
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çýlgýn Hamsi

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    48

yaklaþýk 3 aydýr foruma yazmýyorum, furbol seðretmek takip etmek bile istemiyorum. bunun sebebi ziya ve onun oyun taktiði ve takýmýmý düþürdüðü durum. eðer taktiðin çözülmüþ ise ve sen baþka varyasyonlar üretemiyorsan hoca deðilsin zaten. her zaman söyledim hata ilk geldiðinde gelmeden öncede ziya küçük takýmýn büyük hocasý bu kadro ona aðýr bu kadroyu yazýk ediyor ve edecek. uzun uzun yazmýyacaðým 18/9/06 tarihinde ziyanýn hemen geliþi ile söylediklerim aþaðýda ne yazýkki düþüncelerim zere kadar deðiþmedi tam tersine perçinlendi

http://forum.bordomavi.net/showthrea...184#post463184
    http://forum.bordomavi.net/showthrea...146#post463146
    http://forum.bordomavi.net/showthrea...226#post463226
    http://forum.bordomavi.net/showthrea...307#post463307
    http://forum.bordomavi.net/showthrea...813#post483813

benimde en büyük arzum istikrar, fakat kapasitesini ve sonunu bildiðim bi adamla deðil
    BIZLEDE AYNI MESAFEYE GELENE KADAR
    ÜLKERE HAYIR

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Öyle yada böyle kendisiyle devam edilecek baþarýsýzlýðýný bekleyip haklý çýkmayý düþünmeyelim umarým hatalarýndan ders almýþtýr, böyle bir ortasaha kurgusuyla baþarýlý olunamayacaðýnýn farkýna varamamasý mümkün deðil belliki baþka durumlar sözkonusu, inþallah ikinci yarýda yýldýz diye tabir ettiðimiz oyunuclar kendilerini toparlar, ve de birþeyler beklediðimiz Umut, Keçeli gibi oyuncular beklentilere cevap verir ve Ziya doðan'da hatalarýndan ders alarak elindeki kadroyu verimli kullanýr. Tabiki bu durumun baþ sorumlusu yönetimin de kadro zaafiyetini düþünerek eksik yerlere transferler yapmasý gerekli. (Örneðin A. Gücü'nün makul bir fiyata kesinlikle satacaðý belli olan geleceðin en iyi savunma oyuncusu Emre Güngör kesinlikle alýnmalý)

Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    43

Standart Kaybolmayan Trabzonspor Ýstiyoruz!

Arkadaþlar benim ve anladýðým kadarýyla emre81'in de ziya hocayý savunduðu falan yok.Asýl mesele Taraftarýmýz ne istediðini bilmiyor.Bu durum herkesin gitmesi ile çözülecek deðil.
    Bizlerin talebi Trabzonsporumuzun belli bir program çerçevesinde profesyonel bir klüp olarak yönetilmesi.Bunu hem idari hem de teknik yönetim için söylüyorum.
    Ziya Hoca ile 2 sene önceki kadromuz bundan kesinlikle daha az kaliteli idi.Ama o takým þampiyonluða oynarken bu takým küme düþmeme derdinde.
    Çünkü o zaman da Trabzon dibe vurmuþtu ama yavaþ yavaþ her sene üstüne katarak Ziya hoca devrine geldi.O da takýmý þampiyonluða oynattý.
    Demek ki bu adam malsa bile ne yaptýðýný bilen,programlý bir süreç sonunda oluþturulan bir takýmla baþarýlý olabiliyor.ters mantýktan bu takýma bu kafa ile morinho gelse bir þey deðiþmez.
    O yükseliþimizin ilk kýrýlma noktasý amatörce yönetilen tranfer politikasý ile Aurello'yu çok küçük bir meblað yüzünden kaybetmemizdi.Fakat asýl darbe bu takýma aslýnda çok daha fazla yakýþtýðýný düþündüðüm Atay baþkan'dan geldi.Önce takýmýn atýlým yapacaðý zaman yapýlmasý gerekeni yapamadý.Sonrasýnda yapmamasý gerekeni yaptý takýmýn eksiklerini gidereceðine iç sütüþmelerle zamansýz ve gereksiz hamlelerin yapýlmasýnýn önüne geçemedi.
    Sonuçta þimdi gene 5 sene önceki yerdeyiz..
    Zaten biz 2 seyden çekiyoruz:
    1-Mahmut Hoca
    2-TRABZONSPOR

Þuayip Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

sonuna kadar gelir baþarýnýn devamý
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaþlýk Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

bordoomavii
    Ziyaretçi

Alýntý Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nasil olmayacak ya ne demek olmayacak bal gibide olacak yönetim bu karari verdiyse olacaktir bu adamla devam edilecek, ziya hoca bu takimi yerlere göklere getiremesse gel bana ne yaparsan yap.

Ayrica bu topigi acan arkadasimizi tebrik ediyorum tessekürler.

Ama tabiki kilitlenecegi söz konusu.
    göklere bilmem ama yerlere getirdiði kesin. Trabzonsporu tarihte kaç kere 15. sýrada gördün. Ayrýca jeffersona toz kondurmayan birinin ziyayý savunmasý çok normal. Senin görüþüne göre ceza alaný dýþýndan atýlan her 10 þuttan 3'ü gol oluyor jefferson iyi, yediði her 10 golden 4-5i hatalý. (Bursa maçý felaket). Top tutamaz, yumrukladýðý toplar kaleciye düþer kaleci gene baþarýlý. Eeee sen bu jefferson baþarýlý diyorsun, takýmý 15. sýraya getiren taktiði, tekniði sýfýr olan. sahaya 8 defansif oyuncuyla çýkan, sol ayaklý marceyi ýsrarla sað oynatan. musampayý ön liberoya çeken. ferhat hasan hüseyinden bir orta saha yapan hocayý savunman bana göre çok normal.

---

bu hocayla takým asla ileri gidemez. Ayrýca bejeke'den teklif alýp bizi býrakan bir adam!!'ýn takýmýn, tekrar gelip burda hocalýk yapmasý. kim ne derse desin bana koyuyor!

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Alýntý bordoomavii Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    göklere bilmem ama yerlere getirdiði kesin. Trabzonsporu tarihte kaç kere 15. sýrada gördün. Ayrýca jeffersona toz kondurmayan birinin ziyayý savunmasý çok normal. Senin görüþüne göre ceza alaný dýþýndan atýlan her 10 þuttan 3'ü gol oluyor jefferson iyi, yediði her 10 golden 4-5i hatalý. (Bursa maçý felaket). Top tutamaz, yumrukladýðý toplar kaleciye düþer kaleci gene baþarýlý. Eeee sen bu jefferson baþarýlý diyorsun, takýmý 15. sýraya getiren taktiði, tekniði sýfýr olan. sahaya 8 defansif oyuncuyla çýkan, sol ayaklý marceyi ýsrarla sað oynatan. musampayý ön liberoya çeken. ferhat hasan hüseyinden bir orta saha yapan hocayý savunman bana göre çok normal.

---

bu hocayla takým asla ileri gidemez. Ayrýca bejeke'den teklif alýp bizi býrakan bir adam!!'ýn takýmýn, tekrar gelip burda hocalýk yapmasý. kim ne derse desin bana koyuyor!

Ne derseniz deyin Jefferson son derece iyi bi kalecidir, 10 suttan 3 gol oluyormus, biz her mac basi kac gol yedikte 10 suttan 3 gol diyorsun, ya tamam ben artik ziya ve jefferson hakkinda tartismak istemiyorum diyorum ama bunlari sölemedende duramiyorum.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)