Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Sizce Bu Normal mi, Baar Bu ekilde Gelebilir mi?

yelik tarihi
    27.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Standart Sizce Bu Normal mi, Baar Bu ekilde Gelebilir mi?

Dnye 3. s milli takmn Hocas enol Gne takmn bana geldi 2 ay sonra asmaya baladk (daha geldii gn balamtk hatta), Vahid geldi ilk nce gklere kardk biraz zaman geti onuda harcadk forumlarda, Ziya Hoca 2 sene nce adam gibi adamd, kahramand imdi kel Ziya oldu. Sizce bu durum normal mi arkadalar belki grmek istemiyorsunuz ama 2 ayda bir hoca deitirerek baarl olamayacamz aikar. Eer ynetim ynetimse Ziya Hoca yada X birini takmn bana getirir ve nasl olsa kaybedilen bu sezon sonras gelecek sezonun hazrlklarn yapar, gelinen bu noktada Ziya Hoacayla devam karar alnmsa yaplacak ey gelecek sezonda onunla devam etmektir, nk bizim ampiyon olabilmemiz nceden planlanm olarak hazr bir ekilde gelecek sezona girmemize bal eer zerre kadar pheleri varsa gndersinler ve en az 2 yllk szleme ile kimsenin zerine tartamayaca birini (byle birinin olmayaca aikar olmakla birlikte) getirsinler inann bunun dnda yaplacaklar bizi kesinlikle ampiyonluktan uzaklatrr. Bizim ise taraftar olarak hakikaten dengemiz bozuldu baarszlklar bizi yanl reflekslere itmeye balad burada hocaya ,futbolculara srekli olarak hakarete varan eletiriler yapar olduk ama her sene tm takm deitirerek ampiyon olmannda mmkn olmadn bilmeli, elimizdeki deerleri tutarak stne katmalyz. Bu ekilde devam edilirse nice ynetimler, teknik direktrler, oyuncular gider gelir bizde burda kimilerini nce kahraman sonra hain ilan edip asmaya devam ederiz.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

normal deil..

yani sabah insanlarn uyanp ryasnda gordkleri eyle ilgili topicc amas hi nrmal deil

yelik tarihi
    27.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Aferin birader bahsettiim normal olmayan ey buydu zaten, kanmca imdiye kadar kirlilik yaratacak tek kalem ey yazmadm dnyorum burada ve fikirlerin tartld bir ortam olduunu dndm bu platformda baarszlklarmzn ana nedeni olduunu dndm tespitimi dile getiriyorum. Ayrca bu ryada grp konu ama cmlesini de klie haline getirdiinizi ve her konuda muhalif bir tavrla srekli olarak hi bir fikir yada kant ne srmeden birileriyle tarttnz gzlemliyorum (baknz kullancnn gnderdii dier mesajlar blm). Eer senin dncelerin bundan farklysa gerekeleriyle aklarsn bunu slogan szlerle deil ve bununla ilgili dncelerini ltfen zel mesajla yolla bana bu konu yeri deil.
    Konu emre81 tarafndan (27.12.2006 Saat 12:18 ) deitirilmitir.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Ya
    34

konuyu beenmiyorsan yazmazsn olur biter bu olay artk hastalk olmu burada ne kadar gerksiz sama sapan olursa olsun byle sylenmez yneticilerin yapmad ei yapoyosun nasl i bu?!kilit yemeyen her konu tartlr ama acmaszca eletirilmez...

ama ziya doanla da bu i olmaaz!!!
    Konu A.Alper tarafndan (27.12.2006 Saat 16:55 ) deitirilmitir.

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Samsun
    Ya
    43

Alnt kuzey_lee Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    normal deil..

yani sabah insanlarn uyanp ryasnda gordkleri eyle ilgili topicc amas hi nrmal deil

her eye balk aanlara cevaplar yeni balklarla verelim.

Ltfen u balk olayna bir are bulalm.

Ayaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

hepimiz takmmz seviyoruz, bireyler katarak ve saygl seviyeli bir ekilde tartarak hedeflere varabiliriz, kedi-kpek gibi birbirmizi yiyerek bir sonu elde edemiyecemiz de aikar
    ..bekle bizi 7 yedi BORDOMAV : ampiyon Trabzon..!

https://twitter.com/AyazBunyamin

turkercan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2006
    Ya
    36

Alnt emre81 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Dnye 3. s milli takmn Hocas enol Gne takmn bana geldi 2 ay sonra asmaya baladk (daha geldii gn balamtk hatta), Vahid geldi ilk nce gklere kardk biraz zaman geti onuda harcadk forumlarda, Ziya Hoca 2 sene nce adam gibi adamd, kahramand imdi kel Ziya oldu. Sizce bu durum normal mi arkadalar belki grmek istemiyorsunuz ama 2 ayda bir hoca deitirerek baarl olamayacamz aikar. Eer ynetim ynetimse Ziya Hoca yada X birini takmn bana getirir ve nasl olsa kaybedilen bu sezon sonras gelecek sezonun hazrlklarn yapar, gelinen bu noktada Ziya Hoacayla devam karar alnmsa yaplacak ey gelecek sezonda onunla devam etmektir, nk bizim ampiyon olabilmemiz nceden planlanm olarak hazr bir ekilde gelecek sezona girmemize bal eer zerre kadar pheleri varsa gndersinler ve en az 2 yllk szleme ile kimsenin zerine tartamayaca birini (byle birinin olmayaca aikar olmakla birlikte) getirsinler inann bunun dnda yaplacaklar bizi kesinlikle ampiyonluktan uzaklatrr. Bizim ise taraftar olarak hakikaten dengemiz bozuldu baarszlklar bizi yanl reflekslere itmeye balad burada hocaya ,futbolculara srekli olarak hakarete varan eletiriler yapar olduk ama her sene tm takm deitirerek ampiyon olmannda mmkn olmadn bilmeli, elimizdeki deerleri tutarak stne katmalyz. Bu ekilde devam edilirse nice ynetimler, teknik direktrler, oyuncular gider gelir bizde burda kimilerini nce kahraman sonra hain ilan edip asmaya devam ederiz.
    Sylediklerinde ok haklsn. Ama sorun u ki ziya doan ile bu i olmayacak. nk sabit fikirli. Ynetime laf sylemiyorum adam gibi bir teknik direktr olsun ynetime istedii transferi yaptrr.

Forumdan Uzaklatrlmtr tsmaniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.09.2004
    Ya
    39

gayet normal bu ynetimle

Enes Berfin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.08.2006
    Ya
    33

Alnt turkercan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    u ki ziya doan ile bu i olmayacak. nk sabit fikirli.
    Nasil olmayacak ya ne demek olmayacak bal gibide olacak ynetim bu karari verdiyse olacaktir bu adamla devam edilecek, ziya hoca bu takimi yerlere gklere getiremesse gel bana ne yaparsan yap.

Ayrica bu topigi acan arkadasimizi tebrik ediyorum tessekrler.

Ama tabiki kilitlenecegi sz konusu.
    Sensizlik lm kadar ac varlgn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar nem li canm kadar degerlisin Trabzonum.

yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Uzak Dou
    Ya
    40

Valla bal aan arkadan yazsnn altna imzam atyorum.Trabzonsporun sorunu tam olarak bu.geenler de yazmtm zaten.
    Baz arkadalar Trabzonsporumuzla ilgili dnce gelitirilmesine bile katlanamyor maalesef.Onlarn ryalarnda grdkleri de yle olluyor sanrm.

bu sene ziya gitsin morinho gelsin.10 kii gitsin 5 kii gelsin.seneye morinho gitsin,arsen wenger gelsin.o da yeniden takm yapar.olmazsa o da gider falan filan.

kardeim ikembeden sallamayn.Takmn durumu belli,klubn paras belli.varsa bu koullarda reeteniz onu yazn.
    ne yazk ki ynetimimiz de ynetme kabiliyetinden yoksun halde ve burdaki ounluun kafasnda olduu iin habire sil batan takm kuruyor ama nafile.olacak olan u ki:sra onlara da gelecek ve yeni gelenle bu kervan aynen yoluna devam edecek.
    Trabzonsporumuz mu? bu kafalardan bi tane abromovich karsa belki bi eyler olur yoksa...
    Zaten biz 2 seyden ekiyoruz:
    1-Mahmut Hoca
    2-TRABZONSPOR

Ahmet Karaman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

Alnt emre81 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    uruna pepee gelecek malubiyetlerine katlanabileceim ahsn vizyonu - akl- vicdan- bilgisi- olmas gerekir. bu zelliklerin hangisi var kelde. bu yzdern ziyan herifin bu takmdan derhal def edilmesi gerekir..
    taraf

Mehmet Aksu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2006
    Ya
    49

halilhodzice veryansn! ne kymet bilmezuk. GELEN gideni aratr derler nedense bu hep Trabzonsporun bana geliyor.
    1) ynetim
    2) t.direktr
    3) futbolcular
    4)resmi site yetkilileri

yeni gelen gideni aratrrrrr

Trabzonspor Kongre yesi

Uluhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    40

Alnt bodozlama Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Valla bal aan arkadan yazsnn altna imzam atyorum.Trabzonsporun sorunu tam olarak bu.geenler de yazmtm zaten.
    Baz arkadalar Trabzonsporumuzla ilgili dnce gelitirilmesine bile katlanamyor maalesef.Onlarn ryalarnda grdkleri de yle olluyor sanrm.

bu sene ziya gitsin morinho gelsin.10 kii gitsin 5 kii gelsin.seneye morinho gitsin,arsen wenger gelsin.o da yeniden takm yapar.olmazsa o da gider falan filan.

kardeim ikembeden sallamayn.Takmn durumu belli,klubn paras belli.varsa bu koullarda reeteniz onu yazn.
    ne yazk ki ynetimimiz de ynetme kabiliyetinden yoksun halde ve burdaki ounluun kafasnda olduu iin habire sil batan takm kuruyor ama nafile.olacak olan u ki:sra onlara da gelecek ve yeni gelenle bu kervan aynen yoluna devam edecek.
    Trabzonsporumuz mu? bu kafalardan bi tane abromovich karsa belki bi eyler olur yoksa...
    Altina imzayi koyuyorum ve takip ettigim kadariyla emre81 renkdasim Trabzonsporumuz icin kafa yoran biri.Katiliyorum ziya hoca eski donemde neler yapabilecegini gosterdi..Kendi kurdugu ve iyi bir hazirlik donemi gercirdigi takimla izlemek ve elestirmek gerekir ziya hocayi.Lazaroniyle tatil yapmis futbolcularla degil.Defansif futbol anlayisini bende sevmiyorum ama sistemi bu hocamizin..Morinho da defansif futbol oynatiyo ha adam taktik dehasi o ayri..Zamanla ziya hocada oyunun atak yonunu biraz gelistirebilir
    Saygilar
    Devlerin mezar, Avni Aker Stad

yelik tarihi
    27.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Benim amacm burada hoca yada ynetimi eletirmek ya da savunmak deil kt yapyosan bile bir stratejin olsun ve yanl politika uygulamm de ama bir plann programn olsun. Ziya Hoca iyidir ktdr tartmam bunun kararn verecek olan ynetimdir, ama eer bu kararnn arkasnda duramayacaklarsa ortada bi sorun var demektir. Ynetim imdiye kadar ki icraatleriyle snfta kalmtr,ama hep ifade ettiim gibi bundan nceki 3-5.. ynetimde snfta kalmtr. zm o gitsin bu gitsin deil takmn arkasndaki kitlenin desteini alacak olan almlar gelitirebilecek ynetim anlaydr. Taraftar olarak yanl grdmz durumlar burada tartacaz tabiki ve burda yazlanlara kar kanlar da olacak ve olmas da gereken bu ama bunu yaparken insanlar biraz daha anlayarak yazarsak bo laf deil zm de retmi oluruz diye dnyorum.

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

@emre 81
    Hay azna salk.
    Kesinlukla normal DEYLDUR
    ODT'l bir hocann Trabzonspor atksyla dolaan Trabzonsporlular hakkndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarn sevgisi, derdi bir baka. TRABZONSPOR onlar iin bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a ksemez, kzamaz ondan utanamazlar nk o zaman ehirlerine ksm, ehirlerinden utanm olurlar''

SDanmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.06.2004
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    34

Ben u an baarsz sonuLara ramen Ziya Hocay eLetiremiyorum nk kadroyu Ziya Hoca kurmad. O yzden imdiden geLecek seneyi bekLemeye baLadm.
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan lgn Hamsi

Cabri61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2005
    Nereden
    Artvin

Alnt ThE_s2d Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben u an baarsz sonuLara ramen Ziya Hocay eLetiremiyorum nk kadroyu Ziya Hoca kurmad. O yzden imdiden geLecek seneyi bekLemeye baLadm.
    peki sence u anki takm

1. Fenerbahe
    2. Galatasaray
    3. Beikta
    4. V. Manisaspor
    5. Genlerbirlii
    6. Kayserispor
    7. Bursaspor
    8. Konyaspor
    9. Ankaraspor A.
    10. Ankaragc
    11. Sivasspor
    12. Gaziantepspor
    13. Trabzonspor

bunlarn ka tanesinden kt ki buralardayz.

yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    44

Selam

stikrar,evet bu baarnn anahtar peki Ziya Doan' savunan arkadalar bir zahmet onda grdkleri vasflar sralayabilirler mi?
    Bir doktoru eletirmek iin doktor mu olmak lazm?Onun hastasn iyiletiremediini grmek nasl bir teknik donanm ister?Ak ara tarihimizin en kt futbolunu oynayarak en kt sonularn almamza sebep olanlardan birinin gitmesini istememizden daha doal ne olabilir?
    stikrar ve inat birbirinden ayralm...Hayalinizdeki Trabzonspor'da Ayman var m?Onun hayalindeki Trabzonspor'da Tolga,Erdin,Ayman var... Ziya Doan'la elde edilecek iyi sonular onun sayesinde deil, ona ramen kazanlm sonular olacaktr!!!

SDanmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.06.2004
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    34

Alnt Olgun Cabri Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    peki sence u anki takm

1. Fenerbahe
    2. Galatasaray
    3. Beikta
    4. V. Manisaspor
    5. Genlerbirlii
    6. Kayserispor
    7. Bursaspor
    8. Konyaspor
    9. Ankaraspor A.
    10. Ankaragc
    11. Sivasspor
    12. Gaziantepspor
    13. Trabzonspor

bunlarn ka tanesinden kt ki buralardayz.
    HakLsn ama her T.D kendi sitemi vardr. Bu kadro Ziya Hocann sistemi iin yeterLi oLmayabiLir.
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan lgn Hamsi

yelik tarihi
    22.07.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    45

yaklak 3 aydr foruma yazmyorum, furbol seretmek takip etmek bile istemiyorum. bunun sebebi ziya ve onun oyun taktii ve takmm drd durum. eer taktiin zlm ise ve sen baka varyasyonlar retemiyorsan hoca deilsin zaten. her zaman syledim hata ilk geldiinde gelmeden ncede ziya kk takmn byk hocas bu kadro ona ar bu kadroyu yazk ediyor ve edecek. uzun uzun yazmyacam 18/9/06 tarihinde ziyann hemen gelii ile sylediklerim aada ne yazkki dncelerim zere kadar deimedi tam tersine perinlendi

http://forum.bordomavi.net/showthrea...184#post463184
    http://forum.bordomavi.net/showthrea...146#post463146
    http://forum.bordomavi.net/showthrea...226#post463226
    http://forum.bordomavi.net/showthrea...307#post463307
    http://forum.bordomavi.net/showthrea...813#post483813

benimde en byk arzum istikrar, fakat kapasitesini ve sonunu bildiim bi adamla deil
    BIZLEDE AYNI MESAFEYE GELENE KADAR
    LKERE HAYIR

yelik tarihi
    27.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

yle yada byle kendisiyle devam edilecek baarszln bekleyip hakl kmay dnmeyelim umarm hatalarndan ders almtr, byle bir ortasaha kurgusuyla baarl olunamayacann farkna varamamas mmkn deil belliki baka durumlar szkonusu, inallah ikinci yarda yldz diye tabir ettiimiz oyunuclar kendilerini toparlar, ve de bireyler beklediimiz Umut, Keeli gibi oyuncular beklentilere cevap verir ve Ziya doan'da hatalarndan ders alarak elindeki kadroyu verimli kullanr. Tabiki bu durumun ba sorumlusu ynetimin de kadro zaafiyetini dnerek eksik yerlere transferler yapmas gerekli. (rnein A. Gc'nn makul bir fiyata kesinlikle sataca belli olan gelecein en iyi savunma oyuncusu Emre Gngr kesinlikle alnmal)

yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Uzak Dou
    Ya
    40

Standart Kaybolmayan Trabzonspor stiyoruz!

Arkadalar benim ve anladm kadaryla emre81'in de ziya hocay savunduu falan yok.Asl mesele Taraftarmz ne istediini bilmiyor.Bu durum herkesin gitmesi ile zlecek deil.
    Bizlerin talebi Trabzonsporumuzun belli bir program erevesinde profesyonel bir klp olarak ynetilmesi.Bunu hem idari hem de teknik ynetim iin sylyorum.
    Ziya Hoca ile 2 sene nceki kadromuz bundan kesinlikle daha az kaliteli idi.Ama o takm ampiyonlua oynarken bu takm kme dmeme derdinde.
    nk o zaman da Trabzon dibe vurmutu ama yava yava her sene stne katarak Ziya hoca devrine geldi.O da takm ampiyonlua oynatt.
    Demek ki bu adam malsa bile ne yaptn bilen,programl bir sre sonunda oluturulan bir takmla baarl olabiliyor.ters mantktan bu takma bu kafa ile morinho gelse bir ey deimez.
    O ykseliimizin ilk krlma noktas amatrce ynetilen tranfer politikas ile Aurello'yu ok kk bir mebla yznden kaybetmemizdi.Fakat asl darbe bu takma aslnda ok daha fazla yaktn dndm Atay bakan'dan geldi.nce takmn atlm yapaca zaman yaplmas gerekeni yapamad.Sonrasnda yapmamas gerekeni yapt takmn eksiklerini gidereceine i stmelerle zamansz ve gereksiz hamlelerin yaplmasnn nne geemedi.
    Sonuta imdi gene 5 sene nceki yerdeyiz..
    Zaten biz 2 seyden ekiyoruz:
    1-Mahmut Hoca
    2-TRABZONSPOR

uayip Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.11.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

sonuna kadar gelir baarnn devam
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadalk Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! nk Blbl Gle, Karga plge Gtrr:

bordoomavii
    Ziyareti

Alnt Yattara*61*Show Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Nasil olmayacak ya ne demek olmayacak bal gibide olacak ynetim bu karari verdiyse olacaktir bu adamla devam edilecek, ziya hoca bu takimi yerlere gklere getiremesse gel bana ne yaparsan yap.

Ayrica bu topigi acan arkadasimizi tebrik ediyorum tessekrler.

Ama tabiki kilitlenecegi sz konusu.
    gklere bilmem ama yerlere getirdii kesin. Trabzonsporu tarihte ka kere 15. srada grdn. Ayrca jeffersona toz kondurmayan birinin ziyay savunmas ok normal. Senin grne gre ceza alan dndan atlan her 10 uttan 3' gol oluyor jefferson iyi, yedii her 10 golden 4-5i hatal. (Bursa ma felaket). Top tutamaz, yumruklad toplar kaleciye der kaleci gene baarl. Eeee sen bu jefferson baarl diyorsun, takm 15. sraya getiren taktii, teknii sfr olan. sahaya 8 defansif oyuncuyla kan, sol ayakl marceyi srarla sa oynatan. musampay n liberoya eken. ferhat hasan hseyinden bir orta saha yapan hocay savunman bana gre ok normal.

---

bu hocayla takm asla ileri gidemez. Ayrca bejeke'den teklif alp bizi brakan bir adam!!'n takmn, tekrar gelip burda hocalk yapmas. kim ne derse desin bana koyuyor!

Enes Berfin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.08.2006
    Ya
    33

Alnt bordoomavii Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    gklere bilmem ama yerlere getirdii kesin. Trabzonsporu tarihte ka kere 15. srada grdn. Ayrca jeffersona toz kondurmayan birinin ziyay savunmas ok normal. Senin grne gre ceza alan dndan atlan her 10 uttan 3' gol oluyor jefferson iyi, yedii her 10 golden 4-5i hatal. (Bursa ma felaket). Top tutamaz, yumruklad toplar kaleciye der kaleci gene baarl. Eeee sen bu jefferson baarl diyorsun, takm 15. sraya getiren taktii, teknii sfr olan. sahaya 8 defansif oyuncuyla kan, sol ayakl marceyi srarla sa oynatan. musampay n liberoya eken. ferhat hasan hseyinden bir orta saha yapan hocay savunman bana gre ok normal.

---

bu hocayla takm asla ileri gidemez. Ayrca bejeke'den teklif alp bizi brakan bir adam!!'n takmn, tekrar gelip burda hocalk yapmas. kim ne derse desin bana koyuyor!

Ne derseniz deyin Jefferson son derece iyi bi kalecidir, 10 suttan 3 gol oluyormus, biz her mac basi kac gol yedikte 10 suttan 3 gol diyorsun, ya tamam ben artik ziya ve jefferson hakkinda tartismak istemiyorum diyorum ama bunlari slemedende duramiyorum.
    Sensizlik lm kadar ac varlgn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar nem li canm kadar degerlisin Trabzonum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)