Sayfa 8 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 7 8 9 10 ... SonuncuSonuncu
Toplam 306 adet sonuctan sayfa basi 176 ile 200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Basketbol | 2017 - 2018 | 10. Yıl Kutlu Olsun

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Kapatın gitsin yahu nedir bu yönetememezlik nedir bu rezillik? Kapatın kardeşim kapatın çünkü beceremiyorsunuz yönetmeyi, kimse de beceremeyecek, harcanan paranın karşılığı yok çünkü. Ben basketbolu da çok seviyorum ama bu iş böyle olmaz.

Her sene 10 oyuncu gönderilip 10 oyuncu alınır mı? Bu kulüpler niye hep bu gerizekalılar tarafından yönetiliyor? Trabzon şehri bu kadar mı acınası halde? Bu camiada aklı selim yönetmeyi bilen insan yok mu?
    Konu Enaldo61 tarafından (15.04.2018 Saat 13:56 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keske bütün baskan adaylari böyle yapsa basket bu sorunlari yasamazdi

nerde hekimoglu, aydin, kaya vs...
    O da doğru ne diyeyim.

En başından beri diyorum, ayrı bir kulüp olması gerçekten büyük bir sıkıntı. Kulübün bünyesine alınması lazım.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimse kusura bakmasın ama Usta'nın en iyi iş göz boyamaktı.

Basketbol takımına da desteği kulüp başkanı olana kadar verdi.

Trabzonspor'a başkan olduktan sonra yaptığı ilk hamlelerden birisi sponsorluğu uzatmamak oldu.

Kısacası basketbol takımını bir basamak olarak kullandı.
    Basamak olarak kullandı veya kullanmadı sonuçta kendi firmasının kasasından bu kulübe para verdi mi verdi...

Son 15 senede hangi zengin kendi markasının kasasından bu kulübe para akıttı ona bakacaksın...Bakmana gerek yok çünkü yok yok...

Hadi çıksınlar ortaya görelim..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

şehrin zenginleri çok, şirketleride çok ama hentbol bitti,voleybol bitti şimdide basketbol can çekişiyor ve kimsede ses yok. illa emir mi almaları gerekiyor illa menfeat mi sağlamaları gerekiyor ayıp yahu
    sadece aşk bizimkisi

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

O da doğru ne diyeyim.

En başından beri diyorum, ayrı bir kulüp olması gerçekten büyük bir sıkıntı. Kulübün bünyesine alınması lazım.
    nee, basimiz iyice derte girsin

yok öyle sey

kendi basina yasasin, olmuyorsa kapansin

bütün amatör branslar böyle outsource olmali bence

futbola kendi derdi yeter
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Ankara

nee, basimiz iyice derte girsin

yok öyle sey

kendi basina yasasin, olmuyorsa kapansin

bütün amatör branslar böyle outsource olmali bence

futbola kendi derdi yeter
    Öyle olmuyor işte.

Ayrı bir kulüp olunca birilerinin oyuncağı haline geliyor.

Adam gibi bir denetim olmuyor.

Kulüp bünyesine alınırsa ve kulüp her anlamıyla takıma sahip çıkarsa daha kolay sponsor bulunur.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Ya kardeşim sen altyapında yine basketbolcu yetiştir, illa basketbol kulübün olup yarışmana gerek yok ki. Olmuyor işte. Daha futbolu beceremeyen şehir basketbolu mu yapacak.

Aziz Yıldırım sürekli söylüyor basketbola harcadığımız paranın karşılığını almıyoruz sürekli zarar ediyoruz diye, çünkü gelir getirmiyor kardeşim bu kadar basit. Üstüne sen gidip sürekli yeni oyuncu alıyorsun bla bla.

Ben voleybolu, basketbolu da izlemeyi çok seviyorum ama talep yoksa ne anlamı var abi zorlamanın? Kime ne faydası var bedavaya dönmüyor ki bu işler. Şurda 3-5 kişi istiyoruz seviyoruz diye olmuyor işte.

Hele ki böyle yönetme özürlülerle onu da batıracaklar onu da borç batağına sokacaklar sonra o da üzerimize kalacak dert olacak.
    Konu Enaldo61 tarafından (15.04.2018 Saat 14:57 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Amasya

Öyle olmuyor işte.

Ayrı bir kulüp olunca birilerinin oyuncağı haline geliyor.

Adam gibi bir denetim olmuyor.

Kulüp bünyesine alınırsa ve kulüp her anlamıyla takıma sahip çıkarsa daha kolay sponsor bulunur.
    bünyemizde hangi bransa buldukta daha kolay olacak simdi

futbol yanliz kalmali

her brans kendi gelirini üretmeli

ts clup, camiamizi ve medyamizi paylasmamiz yeter fazlasini kimse futboldan beklemezsin

denetim isteyenler baskete üye olup denetlesin

Ünal Karaman

Emre Yamak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Basketbolun kapanmasını gerektirecek bir durum yok basketbolun bütçeleri oldukça düşük ve bu meblağlar her türlü karşılanacak düzeyde biz Euroleague takımı kurmuyoruz. Ortalama 1-2 milyon euro arası bütçeye playoffta yarışacak bir takım kurulabilir. Bu da bir Bero'nun bonservisi bile etmiyor. Sponsor bulamamak Trabzon'un, yönetimin ayıbıdır. Koskoca camiaya Trabzonspor markasına sponsor olacak bir adam çıkmıyor. Usta'ya kızmak yersiz adam başkanlık malzemesi olarak kullansa bile basketbolu yaşattı keşke diğer adaylarda yapabilse. Bir belediye takımı ligde playoff yapabiliyor veya kümede kalabiliyor demekki bunlar için uçuk paralara bütçelere gerek yok. Ayrıca kapatılsın düşüncesi de çok yanlış koskoca camia futbolun yanında bir branşı ayakta tutamıyorsa camianın oturup düşünmesi lazım. Trabzon bir spor şehridir. İlk spor kitabı bu coğrafyadan çıkmıştır ve sporun gelişmesine öncülük etmiştir. Bu sebeple Trabzonspor kulüp olarak yalnızca futboldan ibaret olmadığını göstermeli ve taraftar da bunun için mücadele etmelidir.
    Konu Emre Yamak tarafından (16.04.2018 Saat 08:44 ) değiştirilmiştir.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sosyal medyada konuşulanlar ne kadar doğru bilemiyorum. Eğer yeni ortaya çıkan haberler doğru ise oyuncuların da öyle çok masum olduğu söylenemez.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    Amasya

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosyal medyada konuşulanlar ne kadar doğru bilemiyorum. Eğer yeni ortaya çıkan haberler doğru ise oyuncuların da öyle çok masum olduğu söylenemez.
    nedir bunlar

Ünal Karaman

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nedir bunlar
    https://twitter.com/tsbasketaraftar

Bu sayfa genellikle doğruları yazıyor
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

KAMUOYUNA DUYURU

Yabancı oyuncularımızın geçtiğimiz hafta Eskişehir Basket ile oynadığımız karşılaşmaya çıkmamaları ile başlayan, hem Türk basketbolunu hem de Trabzonspor camiasını derinden etkileyen olayların çözümü noktasında kulüp olarak yoğun bir çalışma çaba sarf ettiğimizin bilinmesini isteriz.

Trabzonspor camiası gibi, basketbol ailesi ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin imajına da yakışmayan bu tablonun bir an önce ortadan kaldırılması gerekiyor. O nedenle her takımın yaşayabileceği maddi sorunların kulübümüzde artık zirve noktasına çıkmasından kaynaklanan bu olağanüstü durumun çözümü yine maddiyata dayanmaktadır.

Bu noktada kulübümüz ve yönetim kurulumuz, elinden gelen gayreti fazlasıyla göstermektedir ancak bugün itibarı ile camiamızın desteğine ihtiyacımız vardır. Trabzonspor’a gönül vermiş işadamı, siyasetçi, bürokrat ve taraftarlarımızın desteği ile bu sorunu aşabileceğimiz gerçeği artık göz ardı edilemeyecek bir hal almıştır.

Bu yakışıksız imajın ortadan kaldırılması için bütün Trabzonspor camiasını zaman kaybetmeden, bugün itibarı ile yanımızda görmek istiyoruz.

Ve eminiz ki, birlik ve bütünlüğü sayesinde Anadolu devrimini gerçekleştirerek Türkiye’de yeni bir devir başlatan Trabzonspor camiası bu durum karşısında da sessiz kalmayacaktır ve bu sorunu el birliği ile aşacağız.

Trabzonspor camiasının ve kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.

Trabzonspor Basketbol Kulübü Yönetim Kurulu
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yuh be sezon bitti hala kaynak arayışı, bu nedir? Bu 16 takımdan tek destek bulamayan takım yönetimi bizde!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Basketbol Takımına bir finansör bulunamaması Trabzonspor camiasının ayıbıdır.
    Son başkanın ardından söylediğim sözleri tekrar edeceğim. Trabzonspor'u seven çoktur ama elini cebine atan neredeyse yoktur!
    Son başkan elini cebine atmıştı. Çok çok uzun zaman sonra elini cebine atan bir başkan görmüştük.
    Ama onu da arkasına teneke bağlayıp yolladık.

Şimdi basketbol takımının içine düştüğü bu duruma bakınca söylediklerimin gerçek olduğu ortaya çıkıyor.
    İstanbul'da milyar dolar kazanan Trabzonlu iş adamları siyasi ikbal söz konusu olunca Trabzonspor kimliklerini kullanıyorlar.
    İş takıma destek vermeye gelince ortadan tüyüyorlar. Maalesef! Stadyumdan loca almayan adamlar bunlar!
    Daha neyi konuşuyoruz. İyi gün dostları...

Nereden
    Ankara

Basketbol kulübü açıklama yapmış acil para bulun bize yoksa küme düşeceğiz diye. Eee kardeşim, yabancı oyuncuların tamamını gönderirken düşme konusu aklınızda yok muydu? Hani büyük Trabzonspor camiası bunu hallederdi.

Nereden
    Trabzon

BMN ve taraftar grupları olarak bu işe bir el atılmalı, Twitter'da bir tag düzenleyip iş adamları, siyasiler, başkan adayları vb. kişileri etiketleyerek gündem oluşturmalıyız. Durum gerçekten ciddi, bir el atılması gerek yoksa kulüp küme düşüp kapanacak. Hepsini geçtim altyapıda oynayan çocuklara, ailelerine yazık bu kadar emek verilen bir branş ayakta tutulmalı.

Nereden
    Trabzon

Geçmiş olsun bu vakite kadar bir şey olmamışsa bundan sonra da olmaz. Trabzondaki yerel yöneticiler alın Hayri Gür spor salonunu gözünüze sokun. Bol bol kongreler yaparsınız. Salonun isminide değişin.

Nereden
    Ankara

Hayri Gür bu saatten sonra parti kongreleri için çok güzel bir mekan olur.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayri Gür bu saatten sonra parti kongreleri için çok güzel bir mekan olur.
    bizim insanımız rahatc durmaz, başka bir isim altında yine devam eder..

Nereden
    Trabzon

KAMUOYUNA DUYURU

14/04/2018 tarihinde oynadığımız Eskişehir Basket maçından sonra yaşanan süreç basketbol camiası tarafından bilinmekte ve takip edilmektedir. Gerek Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi gerekse Trabzonspor’un menfaatlerinin merkezinde soğukkanlı değerlendirmelerimizin sonucunda, TRABZONSPOR için mücadele etmeyi kabul eden oyuncularımız ile yola devam etme kararı almış bulunmaktayız.

Üzülerek belirtmek isteriz ki 17/04/2018 tarihinde kulübümüz tarafından yapılan açık çağrıya iyi niyetli birkaç taraftarımız haricinde kimseden cevap gelmemiştir. Şahısların geçici, kulübün ebedi olduğu bu ortamda bugünleri, taşın altına elini koyanları ve de koymayanları elbette tarih yazacaktır.

Bilinmelidir ki bizler, var gücümüzle sonuna kadar tüm imkanlarımızı seferber etmeye devam edeceğiz.

Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunulur.

İsmail Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kimler kalmış
    Geldik, Gidiyoruz...

Nereden
    Trabzon

Osiris ve sarunas dün antrenmana çıktı

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet Arkadaşlar Görev Yine Bizde:

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Ankara

Trabzonspor Başkanı Abiş Hopikoğlu'ndan kamuoyuna yapılan duyurunun içeriği şu şekilde:

Kulübümüz için bir sezon iyisiyle kötüsüyle geride kaldı. Play-off hedefiyle başladığımız Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 2017 – 2018 sezonunu yaşadığımız sıkıntılar sebebiyle hedeflediğimiz noktadan uzak bir yerde tamamladık.

Umutlar tükendiği anlarda dahi var gücüyle “YAŞASIN TRABZONSPOR” diyerek maddi ve manevi takımın her daim yanında olan ve “Birlikte daha kuvvetliyiz” sloganına hayat veren kulübümüzün gerçek sahibi taraftarlarımıza şükran borçluyuz.

Bu zor süreçte bizleri yalnız bırakmayan, terinin son damlasına kadar savaşmayı kabul ederek parkeye çıkan tüm oyuncularımıza, kulübü ne pahasına olursa olsun sahiplenen teknik heyetimize ve idari çalışanlarımıza bu kulübün kapılarının sonuna kadar açık olduğunun bilinmesini isteriz. Bu vesileyle zor günlerimizde karakterlerini ortaya koyan bu büyük ailenin tüm fertlerine önümüzdeki sezon için kontrat sunulacağını ve onlarla birlikte yola devam etmek istediğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız.
    Ayrıca; 2017 – 2018 sezonunda basketbol süper ligine veda eden Muratbey Uşak Sportif ve Yeşil Giresun Belediyespor takımlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Süper Lig’e çıkmayı garantileyen Türk Telekom Basketbol’a başarılar diliyoruz.

Abiş Hopikoğlu
    Kulüp Başkanı
    Başkan Abiş Hopikoğlu açıklama yapmış. Seneye de bu yönetim olacak gibi görünüyor. Seneye yarım kalan işlerini tamamlarlar böyle giderlerse.

Nereden
    Trabzon

Arkadaşlar kulübümüze yardım yapıp da forması eline ulaşan var mı?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)