Sayfa 9 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9 10 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 306 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Basketbol | 2017 - 2018 | 10. Yıl Kutlu Olsun

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı emrejt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kulübümüze yardım yapıp da forması eline ulaşan var mı?
    henüz ulaşmadı ama merakla bekliyoruz...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

https://www.61saat.com/m/spor/trabzo...i-h541698.html

Şöyle bir haber var. Trabzonspor'dan destek beklerken köstek geldi. Bu takımı gerçekten zor günler bekliyor.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.61saat.com/m/spor/trabzo...i-h541698.html

Şöyle bir haber var. Trabzonspor'dan destek beklerken köstek geldi. Bu takımı gerçekten zor günler bekliyor.
    kösteklik ne var bunda
    olmayan td icin neden arac kirasi ödensin...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Ankara

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kösteklik ne var bunda
    olmayan td icin neden arac kirasi ödensin...
    Haber linkini koyduğumda haberde kulüpten yapılan açıklama yer almıyordu. Kiralık araçsa sözleşme bittiği için elbette iade edilecek.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Haber linkini koyduğumda haberde kulüpten yapılan açıklama yer almıyordu. Kiralık araçsa sözleşme bittiği için elbette iade edilecek.
    ben daha öncede cok kez yazdigimin arkasindayim

basketbol kendi ayaklarinin üzerinde durmali

bence asil skandal futbolun onlara arabayi vermesi

sen isim hakkini verdin, camiayi paylasdin, ürün satin agini kullanima actin, medya pazarlama agini kullanima actin...

basketbolun baska bir sey istemeye hakki yok, beceremiyorsalar biraksinlar. bu sartlar altinda illaki beceren biri gelir...
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tahincioğlu
    @basketsuperligi 'nde LeasePlan Asist Lideri @tsbasket 'den @SharasSV12 oldu ​Tahincioğlu Basketball Super League's 2017-18 Top Assists @SharasSV12
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Ankara

Trabzonspor ile basketbol kulübü arasında ciddi bir sürtüşme yaşanıyor galiba. Yerel medyadaki haberlere bakılırsa Hacısalihoğlu, Abiş Hopikoğlu'na Trabzonspor ismini kullanmanıza izin vermeyiz restinde bulunmuş.

Nereden
    Ankara

Bu kurlarla bu takımın yaşama şansı maalesef yok. Golf federasyonu başkanımızdan da herhangi bir destek çıkmadı.

Nereden
    Ankara

TRABZONSPOR’DA FUTBOL İLE BASKETBOL ARASINDAKİ KRİZDE SON PERDE

Trabzonspor Futbol Kulübü ile Basketbol Kulübü arasında ipler tamamen gerildi ve koptu.
    Son yaşanan anahtar krizini sizlere tekrara hatırlatalım.
    Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri içerisindeki prefabrik kulübeyi basketbol idari binası olarak kullanılıyordu.
    Ardından Hayri Gür Spor Salonu kullanılmaya başlanınca burası kullanılmadı.
    2 yıla yakın zaman kullanılmadı, işe yaramaz bir kulübe haline döndü.
    Zaten dünya markası bir kulübün bahçesinde böyle bir kulübenin olması da ayrı bir tartışma konusu oraya girmeyeceğiz.
    Neyse biz devam edelim.
    Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu yönetimce alınan kararla kiralık araçların geri alınmasına karar vermişti.
    Bu kapsamda basketbolda koçun kullandığı kiralık araca da el konuldu.
    Önce verilmek istenmedi ama sonra alındı.
    Çünkü aracın parasını da futbol kulübü ödüyordu.
    Basketbol Kulübü'nün ayrıca uçak biletlerinin parasına kadar ödüyordu.
    Bugüne kadar Basketbol kulübü 400-500 bin lira futbol kulübünde harcama yapmış.
    Sadece uçak bileti, seyahat, kiralık araç ve diğer giderler...
    Hal böyle olunca Hayrettin Hacısalihoğlu kiralık aracı istemiş.
    Ve almış. Ardından o prefabrik yapının anahtarını düzenleme yaptırmak için istemiş.
    Basketbol Kulübü Başkanı Abiş Hopikoğlu, hala bu konuda konuşmadı.
    Ama ciddi bir şekilde Futbol Kulübüyle kavgaya tutuştu.
    Prefabrik kulübün anahtarını vermedi ama sonra mecburen vermek zorunda kaldı.
    Hayrettin Hacısalihoğlu, basketle ilgili en son sorulan bir soruya,”Basketbol kulübü Trabzonspor bünyesinde olan bir kulüp değil. Zamanında Trabzonspor izin verdiği için ismi kullanılıyor. Trabzonspor’a olan borçları var. Şu durumda Trabzonspor’un desteğe ihtiyacı varken başkasına yardım edecek durumda değil. Bu kadar açık ve net.” dedi. Yani tamamen iplerin koptuğunu burdan anlayabilirsiniz.

Hatta Abiş Hopikoğlu böyle futbol kulübüyle kavgaya tutuşuyor, inatlık yapıyor.
    Lakin şunu unutuyor herhalde.
    Hani biz hatırlatalım.
    Basketbol Kulübü’nün Futbol Kulübü’ne tam 11 milyon lira borcu olduğunu biliyordur herhalde.
    Yani şu anda Hayrettin Hacısalihoğlu ile yönetim kurulu, basketbolun isim hakkını bile elinden alabilir.
    Herhalde Abişspor olur!

Yok canım demeyin bu kriz oraya doğru gidiyor…
    Ya da Abiş Hopikoğlu ve yönetimi bırakacak futbol kulübü kendi belirleyeceği yöneticilerle basketbol kulübünü yeniden ele alacaklar.
    Bu arada o prefabrik binanı aslında basın bürosu istemiş. Radyo, TV kurmak için.
    Şimdi onun ordan kaldırılması düşünülüyor.

Şu olaya Başkanneden müdahale etmiyor anlamıyorum.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tahincioğlu @basketsuperligi 'nde Blok Lideri @tsbasket 'den @Ewa_oche oldu Tahincioğlu Basketball Super League's 2017-18 Block Leader @Ewa_oche

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Trabzon

Futbol kulübe 11 milyon tl borcu olan bir takım ve bu durumda ligde olacak mıyız? Mevcut yönetim devam edecek mi? Destek çıkan olacak mı...Bakalım sonumuz ne olacak..

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Şampiyonlar Ligi'ne katılabilecek irademiz olsaydı fena gelir elde etmezdik.

http://m.milliyet.com.tr/fiba-basket...haber-2836789/

Nereden
    Ankara

Abiş Hopikoğlu inat etti kulübü bırakmıyor. Mevcut Trabzonspor yönetimi de anladığım kadarıyla basketbol takımı konusunda çok hevesli değil. Kapanırsa kapansın modundalar.

Nereden
    Ankara

Basketbol kulübüyle yaşanan sorun hakkında Hacısalihoğlu'ndan başka hiç kimse konuşmuyor. Bütün ipler Hacısalihoğlu'nun eline verilmiş anlaşılan, ne Ağaoğlu ne de diğer yöneticiler çıkıp tek bir kelam bile etmiyor. Burdan büyük ihtimalle uzlaşma çıkmaz. Hacısalihoğlu ve yönetim bağları tamamen koparmak için gözünü karartmış. Hiç kimse kulüp kapatılsın, takım Trabzonspor'un bünyesine dahil edilsin demiyor ya da diyemiyor.

Basketbol kulübünün Trabzonspor ile hiç bir ilgisi olmadığını belirten Hacısalihoğlu, buna rağmen bordo mavili kulüpten basketbol kulübüne 11 Milyon TL aktarıldığını hatırlattı. Basketbol kulübünün iyi yönetilmediğini söyleyen Hacısalihoğlu “Trabzonspor basketbol takımının İstanbul’da bir üniversite ile görüşmesi bizim ilgimiz ve bilgimiz dışında olan bir şey. Zaten bizim kulübümüzle bir ilgilisi yok. Sadece isim hakkı verilmiş. O kulübün adı bordo mavi basketbol takımı da olabilirdi. Borç içinde olan bir kulübün bir başka kulübe borç vermesi mantık olarak da mümkün değil. Basketbol takımı iyi yönetilmemiş. Ofspor Trabzonspor’un takımı değil mi, diğerleri değil mi o da öyle. Bugünkü ekonomik şartlarda Trabzonspor’un dışarıdaki bir kulübe yardım etmesi mümkün değil. Trabzonspor şuanda can derdinde. Ama isterdik ki, basketbol takımı iyi yönetilsin, başarılı olsun biz de bundan gurur duyalım. Ama o diyalog yakalanamamış. İstanbul takımları Avrupa’da şampiyon oluyor. Onların ekonomileriyle yarışmak zor.” dedi.

Nereden
    Trabzon

Basket takımına sahip çıkmayacaksınız anlaşıldı ama en azından her mikrofon uzatıldığında basket takımıyla ilgili kötüleyici cümleler kurmasanız olmaz.

Basket takımı bünyeye katılmalı diyordum ama bu adamlar fazla külfet deyip hemen kapatmaya kalkarlar.

Nereden
    Ankara

Alıntı sem61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Basket takımına sahip çıkmayacaksınız anlaşıldı ama en azından her mikrofon uzatıldığında basket takımıyla ilgili kötüleyici cümleler kurmasanız olmaz.

Basket takımı bünyeye katılmalı diyordum ama bu adamlar fazla külfet deyip hemen kapatmaya kalkarlar.
    Geldiklerinden beri tek söyledikleri şey 11 milyon lirayı geri verin oldu.

Bu kafadan herhangi bir uzlaşma çıkmaz.

Benim anlamadığım şey aday olduklarında başka yönetime geldiklerinde başka konuşuyorlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Basketbol kulübüyle yaşanan sorun hakkında Hacısalihoğlu'ndan başka hiç kimse konuşmuyor. Bütün ipler Hacısalihoğlu'nun eline verilmiş anlaşılan, ne Ağaoğlu ne de diğer yöneticiler çıkıp tek bir kelam bile etmiyor. Burdan büyük ihtimalle uzlaşma çıkmaz. Hacısalihoğlu ve yönetim bağları tamamen koparmak için gözünü karartmış. Hiç kimse kulüp kapatılsın, takım Trabzonspor'un bünyesine dahil edilsin demiyor ya da diyemiyor.
    Bu konuda kamuoyu baskısı oluşturmak lazım...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Kabul edelim ki adamcilik, camia içindeki grupların güç gösterisi olduğu sürece buradan uzlaşı çıkmaz.

Asbaşkan şu konuda haklı: Takımın adı Bordo Mavi olsun. O zaman yasa izin veriyorsa, tek taraflı olarak çekin Trabzonspor ismini. Abis Bey de x spor diye yönetsin. Trabzonspor adıyla bulamadığı sponsoru belki o zaman bulur. Hatta takımı da İstanbul'a taşır. Bahçeşehir'le mi birleşir, başkasıyla mı... O da yorulmaz, Ağaoğlu Yönetimi de...

En çok bize yarar. Takım düştü mü, play-off kaçırdı mı düşünmeyiz. Alırım bir Büyükçekmece kombinesi, ohhh mis!
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (07.06.2018 Saat 11:37 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Hopikoğlu'nun takımı kendi malı gibi görmesi de gerçekten enteresan. Yeni yönetim geldikten sonra oturup konuşulabilirdi. Zaten en başından beri bu sistemin ne denli mantıksız olduğunu çok defa dile getirmiştik. Her şey gerçekten pamuk ipliğine bağlı. Basketbol branşı ilk kez oluşturulduğunda ayrı bir kulüp durumu yoktu. Trabzonspor kulübünün altında faaliyet gösteren bir branştı. Ancak ne olduysa bir sene sonra ayrı bir kulüp kurmaya karar verdi Saner Ayar. Keşke en başından beri böyle bir adım atılmasaymış.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Tsbasket Twitter hesabının son mesajına 156 cevap verilmis, 613 kere retweet edilmis. Euroleague'den davet aldık sandım, değilmiş. Mesajda alt yaş gruplarında Fb'ye kaybetmenin haberi var. Göz yaşartıcı... Gurur verici (!) O ki bu kadar ilgili bir taraftar kitlemiz var... Hiç bu takım kapatılır mı??? Altyapı bu kadar takip ediliyorsa A takım maçları kapalı gişe oynanır!

Şaka şaka... Eee koca camianın kendisi zaten şaka gibi değil mi?

Genel manada, bazı (Bazı derken çoğunluğu kastediyorum) Trabzonsporlular için mevzu Trabzonspor ve başarılarımız değil direkt olarak Fenerbahçe'dir. Nokta.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (08.06.2018 Saat 07:04 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tsbasket Twitter hesabının son mesajına 156 cevap verilmis, 613 kere retweet edilmis. Euroleague'den davet aldık sandım, değilmiş. Mesajda alt yaş gruplarında Fb'ye kaybetmenin haberi var. Göz yaşartıcı... Gurur verici (!) O ki bu kadar ilgili bir taraftar kitlemiz var... Hiç bu takım kapatılır mı??? Altyapı bu kadar takip ediliyorsa A takım maçları kapalı gişe oynanır!

Genel manada, bazı (Bazı derken çoğunluğu kastediyorum) Trabzonsporlular için mevzu Trabzonspor ve başarılarımız değil direkt olarak Fenerbahçe'dir. Nokta.
    geri zekalılık bu...kimse kusura bakmasın

Nereden
    Ankara

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hem de daniskası.

Yaptıkları gerçekten büyük terbiyesizlik.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hem de daniskası.

Yaptıkları gerçekten büyük terbiyesizlik.
    İşin vahim tarafı, bir önceki mesajdaki cocuklarımızın galibiyet haberinin ilgi görmemesi.

Nereden
    Trabzon

Ekonomik olarak sürdürülebilir bir yapı kurulması imkansız bunun kulübün yönetilişi ile çokta alakası yok.İyi yönetilse dahi yine dışarıdan hormonlu paraya ihtiyaç duyacak bir yapı olacak basketbolda, kabul etmeliyiz ki şehrin başarı olmadığı sürece pek ilgisi yok.

Mevcut şartlar ele alındığında 1.ligde bir basketbol takımı bizim şehrimiz için bir lüks halini alıyor. Kapanması en iyisi olacak gibi.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ligdeki basketbol takımları içinde en cahil taraftar bizde. Bu arkadaşlar Trabzonspor'lu değil, Trabzonfutbolsporlu. Bir an önce bu profilden kurtulmamız gerek.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)