Sayfa 1 Toplam 52 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1281 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2006-2007 Trabzonsporumuzun Transfer Dönemi

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart 2006-2007 Trabzonsporumuzun Transfer Dönemi

BMN Danışma'ya yazdım 4 ,5 başlıkta transfer konuşuluyor, son dakika başlığında bile transfer konuluyor bir ayar çekin dedim ama herhalde atminler okuyamadı. Transfer konusunda forumda yıllarca izlenen yol her transfer döneminde transfer başlığı açılır, her hangi bir transfer gerçekleştiğinde ise o transfer için ayrı başlık açılır. Transfer başlığı için bir ayar çekin tek başlıkta transfer olayını konuşalım. Yapın bi şeyler işte.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

kamp basladi transfer hala yok.. trabzon bildigimiz gibi
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

null and void
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Ozan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

transfer konusunda sezon öncesi sinir harbi yaşanmıştı forumda, ara transfer döneminde de çok farklı şeyler yaşamayı beklemiyorum..

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bugün umarım somut gelişmeler olur
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

gene transferlerle ilgili isimler havada uşuşuyor hergün yeni isimler ama yönetimden tık yok.alıştık artık açıkçası bana hiç heyacan vermiyor transfer haberleri çünkü ataların dediği gibi yalncının evi yanmış kimse inanmamış misali.ayrıca belirtmek istediğim kendime göre çok önemlidir bu ismi geçen topçular alınmadı diye serzenişte bulunuyorum ya ben sadece dirayetsizliklerini dile getirmek için yazıyorum yoksa İNŞALLAH HİÇ BİRİSİDE OLMAZ sadece martinez belki bize faydalı olabilir ki oda soru işareti onun dışındakiler ya komedi ya dram yada bizlerle kafa buluyorlar.sonumuz hayır gelir inşallah.inşallah.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Adı geçen şahıslardan sonra transfer felan istemiyorum ben bu ne ya Ayman Ali Güneş vs.bu admlara ihtiyacımız yok bizim kendi içimizde çözsek daha iyi Ziya Doğanın yapacağı en iyi şey doğru kadro çıkarıp herkesi doğru yerinde oynatmaktır yoksa yapılacak transferlerin bize bir getirisi olmaz boşa külfet olur ha alabiliyosan Mehmet Topuzu Gökhan Ünalı Mehmet Yozgatlıyı amenna ama adı geçen adamlar bizim ilacımız değil kadro şişirmekten başka bi işte görmezler.
    KADER BEYAZ KAGIDA SÜTLE YAZILMIS YAZI ELINDEYSE BEYAZDAN GELDE SIYIR BEYAZI
    Necip Fazıl Kısakürek

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

o kadar aptalca haberler geçiyor ki yerel gazetelerde gerçekten inanamıyorum...yok risp falan filan yaaa biz dünya şampiyonu oyuncumuzu takıma alamıyoruz yabancı sorunu yüzünden......

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alınabilecek birkaç isim var zaten.

Martinez(bildiğiniz gibi), Emre Güngör(cska'ya bırakmamalı), Ayman(Türk statüsünde olduğu için, en azından Ferhat'tan iyidir), Mehmet Topuz

Yönetim bunları alabildiği takdirde bu transfer dönemini başarılı geçirmiştir diyebiliriz. Tabii transferlerin zamanı da önemli. Son günün son saatinde yapılacak bir transfer bize hiçbir fayda sağlamayacaktır.

Eller'i göndermeyi düşünüyorlar gibi görünüyor. İnşallah iyi bir paraya satılır. Ama ben hala Szymek ve Musampa gönderilip yerlerine Eller ve top yapabilen bir önliberonun alınmasını istiyorum...

Benim çerçevemden olanlar bunlar...
    Sâhipsiz olan memleketin batması haktır;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır!
    - Eomer -

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bence Martinez alinmasin. Bence bu basarisi gecicidir.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sakarya, Martinez'de ısrar eden Trabzon'a son teklifini sundu: Musa, Jefferson artı Fatih Akyel.

Martinez pazarlığı sürüyor. Sakaryaspor Teknik Direktörü Giray Bulak, Trabzon'un Martinez'i kendilerinden istediğini hatırlatarak "Onlardan Jefferson, Musa ve Fatih Akyel'i istedim" dedi.

Bulak, "Bu üç ismi alabilirsek Martinez'i verebiliriz. Takımın eksiklerini de gidermeliyim" diye konuştu. Sakarya, Trabzon'un kaleci Jefferson artı 2 milyon

euro teklifini ise kabul etmedi.
    allahım gerçekten bu saçmalıklara inanmak istemiyorum...3 futbolcuya martinez..gerçekten inanılmaz......ya bu adam neymiş beeee..bizimkilerde güya 2 milyon dolar ve jeffersonu önermiş ve kabul etmemiş....gerçekten saçmalık ötesi....

Nereden
    İstanbul

Medya'da çıkan transfer haberine kanmamak lazım. Fotomaç, Fotospor, takvim, ve Sabah gibi gazeteler ciddiye alınacak gazeteler olmadığı için bu gazetelerde çıkan haberleri itibar etmemek lazım.

Martinez bizim Jefferson'dan daha iyi bir kaleci. Enazından kalede kaleci gibi duruyor. kendinden emin ve kendine güvenen bir yapısı var. İşin komik yani nedir biliyor musunuz. Sezon başında Jefferson'u Sakaryaspor'a kiralık verip, Parthez ve Pletikosa'nın transferi konuşuluyordu. Lazaroni bu transferi vote edince Sakaryaspor beklemekten sıkıldı gitti Martinez'i aldı. Devre arasında ne oluyor peki Sakaryaspor'un kalecisini istiyoruz Trajikomik bir durum söz konusu. Martinez için Jefferson + Musa, Keçeli veya Akyel söylentilerinin gerçek olmasını ummamın nedeni Martinez'in çok iyi bir kaleci olması ve fiyatının çok değerli olmasından değildir. Bizde geldikleri takımlardaki performanslarının yarısını gösteremeyen her maçta bizi çıldırtan bu futbolcuların Trabzonspor'da oynayacak düzeyde olmamalırıdır. üstelik aldıkları paralar inanılır gibi değil. Bu sayede hem jefferson'dan iyi olduğunu düşündüğüm bir kalecimiz olacak, hem bu takozlardan kurtulacaz hemde ekonomik olarak da bu kadar gereksiz futbolculara yapılacak ödemelerden kurtulacaz daha ne olsun.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır GolaMTuRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

martinez olayi balon gibi, 3 milyon dolar arti 3 futbolcu pek akla mantiga uygun degil..jeff bence kotu bir kaleci deil, iyi bir kaleci antrenoru ile daha iyi olabilir..ayrica bu sistemde kaleye buffon gecse buffonda hata yapar..ligdeki en kotu takim bile bize karsi onlarca pozisyona giriyor..

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aynı tas aynı hamam albayrak ve ekibinden ne beklenirki en iyi transfer albayrak ve hocanın gitmesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı macka61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı tas aynı hamam albayrak ve ekibinden ne beklenirki en iyi transfer albayrak ve hocanın gitmesi
    Güzel kardeşim transfer hakkında görüşün bilgin varsa yaz yönetime sallayacaksan yönetim başlığında salla bu başlığa salça olma.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı MuratDinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sakarya, Martinez'de ısrar eden Trabzon'a son teklifini sundu: Musa, Jefferson artı Fatih Akyel.

Martinez pazarlığı sürüyor. Sakaryaspor Teknik Direktörü Giray Bulak, Trabzon'un Martinez'i kendilerinden istediğini hatırlatarak "Onlardan Jefferson, Musa ve Fatih Akyel'i istedim" dedi.
    bı kısmı doğru ise güzel bi pazarlık olur.
    Özkan SÜMER

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Benim ikinci devre görmek istedigim 11 söyle:

....................................iyi bir kaleci
    Feridun Sungur...Milan Stepanov...Emre Güngör...Murat Ocak
    ....................................Kiki Musampa
    Ibrahima Yattara.........................................Ib rahim Akin
    ....................................Mehmet Topuz
    ......................Umut Bulut................Ali Güzeldal

Yedekler:Tolga Zengin, Ufukhan Bayraktar, Tolga Zengin, Abdurrahman Dereli, Cagdas Atan, Enis Kahraman, Gökdeniz Karadeniz, Ufuk Bayraktar, Marcelinho, Ersen Martin, Ergin Keles
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geleneksel Ara Transfer Donemi basligi acilmis nihayet. Bu, digerleri gibi efsane olmaya aday basligin ilk sayfasinda mesajimiz olsun bari

Eskiden 30 sayfaya bir transfer dusurdugumuz yillar olmustu. Artik verimimiz o kadar yuksel degil.

Ha, bu topigin Stichus`un surukledigi Devre Arasi Planlari topigiyle cetin bir rayting savasina girmesi de muhtemel. Bakalim hangisi kazanacak (?)
    Konu The Londoner tarafından (26.12.2006 Saat 13:31 ) değiştirilmiştir.
    "Better to keep your mouth shut and appear stupid than to open it and remove all doubt. "
    Mark Twain

Trabzonspor Ziya Dogan`in korku ve fantazilerine kurban edilmeyecek kadar onemlidir!

geronimo_61
    Ziyaretçi

gözlerimiz yollarda ama yeni soru şu

yeni bir zurawski adayı var mı?

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şuanda tek sorun transfer mi yanii? Anlayamıyorum ben bu işi.. Yani yönetim 5 futbolcu alsa herşey düzelicek mi? Takım, takım olamadıktan sonra 100 tanesini al yinede bi işe yaramaz..
    "İnandığı gibi yaşamayan, yaşadığı gibi inanmaya başlar"

Nereden
    İstanbul

Alıntı zahido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuanda tek sorun transfer mi yanii? Anlayamıyorum ben bu işi.. Yani yönetim 5 futbolcu alsa herşey düzelicek mi? Takım, takım olamadıktan sonra 100 tanesini al yinede bi işe yaramaz..
    Trabzonspor'un sorunu ne takım olamayışı değil mi. Sezon başında yapılan transferler hatalı değil mi. Hocaya sormadan etmeden transfer yaparsan takımın uyum sağlaması kolay olur mu. Evet 5 tane adam gibi transfer yapılırsa herşey düzelir. Çünkü bu sefer beğenmesekte takımın başında bir hoca var ve transferlerde hocanın raporuna göre yapılacak tabi becerip yapabilirlerse. Bir takımın takım olması için en önemli şey transfer politikasıdır. takımın başında bir hoca getirirsin. Bu hoca elindeki kadroya bakar yapabileceklerini ve yapamayacaklarını belirler, nasıl bir oyun şablonu ortaya koyacağına karar verir. Daha sonrada buna göre transfer yapılır. Takım böyle olunur. Bu yüzden transfer çok önemlidir. Sistemine göre transfer politikaları oluştaracaksın. Menajerlerin veya yöneticilerin isteklerine göre değil. Takımın başında her kim olursa olsun göreve getirdiğin adama güveniyorsan dediklerini yapacaksın. Bu işler böyle. Lazaroni ayyaşının da dediklerini yapsaydılar böyle olmayacaktı. Şenol Güneş'in dediklerini yaptılar mı. Tolga'yı bırakmayın dedi gönderdiler, Jun'u istemiyorum dedi aldılar. Bir çok örnek verilebilir. Bu yüzden Ziya ne diyorsa Trabzonspor'un ekonomik durumuda uygunsa yapacaksın. Bu yüzden transfer çok önemlibir unsurdur kulüpler için.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rizespordan Yasin Çakmak, Rizespor'dan Yasin Çakmak, Rizespor'dan Yasin Çakmak..

Devre arasında vermezler ama gelecek yıl için ön mukavele yapılması lazım..
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dün izlediğim yerel kanaldaki programda anladığım şu sadece bir transfer yapılacakmış o da yerli olacakmış ve onunda gönderdiğimiz biri olma ihtimali yüksekmiş,

bana küfretmeyin : )) ben söyleneni aktardım sadece o nedenle bu transfer topiclerine fazla uğramıyorum sarmıyo artık, çünkü karşımızda küçük hayalleri bile gerçekleştirmeye haiz bir yönetim yok kendimiz kandırıp durmayalım
    0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaşlar ara transferde istediğini alırsın ama önce topçuyu önceden tavlıyacaksın. bence (tolga eğer akıllandıysa ) ligde alınabilecek gökhan,mehmet topuz ,martinez alınsın hoca isterse eller stephanovun yanına oturtulsun ve jeff ve yabancılardan musampa veya syzmekten biri gitsin.eğer ayman alınacaksa zaten bunlar fazla gelir orta sahamız çoğaldı .kimi oynatacağız
    1-gökdeniz(nerede isterse orada oynasın)
    2-yattara(sağda)
    3-marce(ortanın solu biraz siyasi kaçtı)
    4 hüseyin(önilibero)
    5 musampa(önlibero)
    6 syzmek(ortanın ortası)
    7 keçeli(solda)
    8-mehmet topuz
    9-ayman (önlibero)
    Esas sorun önlibero ve sol kanadın iyi kullanılamaması bir sağda defans(burada fakyel olurdu oda cozuttu) bence öncelikli buraya bu brezilya dan sayın faruk kancanın beğendiği biri alınıp ellerle takas olabilirde(o zaman ayman olmaz)
    İş yönetim ve hocanın optimum da buluşup en iyi transferi yapmasıdır bunlar sadece görüş. Şunuda belirteyim takımda çok geniş ve her mevki için yeterli sayıda topçu var ama maçları yıldızlarla kazanırsın bize özellikle forvette umutun yanına gerçek bir forvette lazım ama milet bu ne her yere adam önerdin demesin diye sadece içimden düşünüyorum.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

eross61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Selim55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim ikinci devre görmek istedigim 11 söyle:

....................................iyi bir kaleci
    Feridun Sungur...Milan Stepanov...Emre Güngör...Murat Ocak
    ....................................Kiki Musampa
    Ibrahima Yattara.........................................Ib rahim Akin
    ....................................Mehmet Topuz
    ......................Umut Bulut................Ali Güzeldal

Yedekler:Tolga Zengin, Ufukhan Bayraktar, Tolga Zengin, Abdurrahman Dereli, Cagdas Atan, Enis Kahraman, Gökdeniz Karadeniz, Ufuk Bayraktar, Marcelinho, Ersen Martin, Ergin Keles
    ben bu kadroya gülerim sadece.yattara savunmayı hıc sevmedıgı bılındigi halde bir iki macta forma giymiş bekleneni verememiş genc ferıdunu oraya koymussun.mehmet topuz orda ne zmn oynadı hic hatırlamıyorum ayrıca forvette kala kala güzeldala mı kaldık besiktasta adam olamayan oynadıgı macta sac baş yolduran adamı ne yapcaz bu kadar dagılmaya gerek yok arkadslar 2004 kadrosuna bı bakkın kım var kım yok sadece gorevını ii yapan adamların yanında 2 3 starımız vardı tekke haric yine var ama takım cok formsuz yapılacak transferler sadece gunu kurtulmak icin yapılacaktır bunu biliyoruz yanı en azından yonetimi tanıyoruz artık 20 trilyonu asan borc bari bu donemde kararmasın jefferson kalede kalsın sorun degıl ıdare eder sag bek ve sol bek istiyorum ben kendı adıma ve fatıh akyel affedılmeyecekse tandem bolgesıne bir adam yoksa gene ıvır zıvır adamlar dolasacak sezon basında yaptıgımız gibi...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)